Keresés

Részletes keresés

* * BPO-700 * * Creative Commons License 2012.03.13 0 0 13

22/22E/222/922 sorsával mi lesz?

**BPO-700** Creative Commons License 2008.06.21 0 0 12
Az új poaraméterkönyv szerint nem tervezik a járat Belvárosig történő hosszabbítást, viszont új járatot kap Temető úton át.
Előzmény: exBPO-700 (10)
exBPO-700 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 10
BPO-785 ([22]) Clark Ádám tér
BUDAPEST 2004 Creative Commons License 2005.11.28 0 0 9
bocsi elírtam! 400 méteren belül!!!
Előzmény: BUDAPEST 2004 (8)
BUDAPEST 2004 Creative Commons License 2005.11.28 0 0 8

Csak az a baj ezzel az úttal, hogy a környék településéhez ez az egyik legfontosabb főút és mégis 2x1 sávos!!!!

A minap mentem arra és borzalmas volt! Sajnos mindennapi látvány, tehát nem újdonság:

100 méteren belül a hosszú dugóban Moszkva tér felé: 4 db 22-es és 2 db 22gy araszolt!!!

Előzmény: BUDAPEST 2004 (6)
autó Creative Commons License 2005.03.20 0 0 7
Azt hiszem már volt arról szó, hogy a Budakeszi úton a kibetonozott esőelvezetőt befedik és legalább felfelé plusz sávot tudnak nyitni. Én ezt az ügyet, legalább is egyszerű polgár szempontból elég szkeptikusan nézem, generációk jönnek-mennek, települések születnek a környéken, az út meg ugyanaz.
Én a magam részéről már gyakran megyek az autópálya felé Pestre, kevesebbet is fogyaszt az autó (nincs fékezés, gázadás, váltás) és 10 órától gyorsabb is.
autó
BUDAPEST 2004 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 6

Az tény, hogy hamar be lehet jutni a Moszkva térre, bár a reggeli és a délutáni csúcsban valóban a szűk a Budakeszi út teszi nehézkessé a forgalmat. Különösen a Budagyöngyénél. Sokan autóba szállnak (autónként 1-2 ember) és nagyon befolyásolja a forgalom zökkenőmentes haladását! Sokkal ténszerűbb lenne, mint a P+R verzió, mert nemcsak a sűrűn közlekedő 22/22gy buszok, hanem a különböző helyről közlekedő VOLÁN-buszok (amik, szintén sűrűn közlekednek) sokkal több utast tud elszállítani egyszerre. Az én véleményem szerint ne menjünk ebbe a vitába, mert több szempontból mindenkinek lehet igaza!

- hagyjuk otthon az autót

- miért ne menjek a saját autómmal

- nem hagyom ott az autómat, mert feltörik

- ...stb.

Csak az a baj ezzel az úttal, hogy a környék településéhez ez az egyik legfontosabb főút és mégis 2x1 sávos!!!!

Elkerülő útról nem tudok. Az M0-ás út tovább építése szerintem nem segítene, mert ha megnézzük a közeli levezető útját, már kerülő lenne és még mindig hamarabb lehetne bejutni a városba Budakeszi úton át.

Előzmény: BUDAPEST 2004 (5)
BUDAPEST 2004 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 5

Itt vagyok!

Szerintem, igen jó Budakeszinek a (tömeg)közlekedése!

Előzmény: autó (3)
autó Creative Commons License 2005.03.17 0 0 4
Mellesleg a Bindera bőven ott van a sok 0-val a fórumokon, van otthon más billentyűje is?
autó Creative Commons License 2005.03.17 0 0 3
Na, megfeneklettünk úgy látom. Legközelebb a füttyös topikot választom. Budakeszi a süllyesztőbe...
autó Creative Commons License 2005.03.13 0 0 2
Szerintem nem rossz, autóval is csak pár perccel lehet hamarabb bejutni a Moszkvára, mint 22-essel. De reggel 7 és 1/2 9 között ugyanaz autóval és busszal. Alig megy a forgalom, szűk a Budakeszi út nagyon. A különbség, hogy a sűrű járatok ellenére eléggé nagy a tömeg. Napközben 10-percet, néha többet is kell várni a megállókban. Nem tudsz valamit az elkerülő út helyzetéről, egyáltalán lesz-e és mikor? Sokat segítene az M0 továbbépítése is.
autó
BUDAPEST 2004 Creative Commons License 2005.03.13 0 0 1

"Szevasztok Budakesziek és Nem Budakesziek!
Bejöhetnek a mindennapi...dolgaink...Beszélgessünk."

Jó! Milyennek találjátok ott a tömegközlekedést? (22/22gy és a VOLÁN-busz valamannyi járata)

bindera Creative Commons License 2005.03.13 0 0 0
0
autó Creative Commons License 2005.03.12 0 0 topiknyitó
Szevasztok Budakesziek és Nem Budakesziek!
Nem földrajzilag értendő a topik kérdése. Bejöhetnek a mindennapi és a jövőt érintő dolgaink és mások dolgai is. A múltról nem is beszélve.
A múlt esetében a hagyományokra gondoltam. természetesen nem arra a szónoki "fordulatra", hogy aki a hagyományokkal nem törődik, a jövőt sem építi. De beszéljünk arról is, hogy hol melyik gödörben törött ki az autó kereke, hogy a vajon mi lesz a müvházzal szembeni váz sorsa, milyen a kábeltévé, milyen jó megállni és hallgatózni az Iskola utcában, amikor ott éppen énekóra van, elsózták a pogácsát a közértben és melyik zöldségesnél lehet a rohadt és kemény állapot között leledző mandarint kapni?
Beszélgessünk.
autó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!