Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2008.09.20 0 0 2998
Küld a gallrobert75 (kukac) guglimail pont kom-ra ..:) A fizetséget megbeszéljük! :)
Előzmény: janak (2997)
janak Creative Commons License 2008.09.20 0 0 2997
Természetesen. Mond meg hogyan szeretnéd a fotókat. Fekám is van dögivel. ;)
Előzmény: Bobby75 (2992)
300eoss Creative Commons License 2008.09.19 0 0 2996
Van vagy 5 huszáros meg vagy 3 feka
Előzmény: Bobby75 (2994)
GAGA50 Creative Commons License 2008.09.19 0 0 2995
Szeretnék tőletek segítséget kérni. Van egy OLYMPUS C-760 Ultra Zoom digit. fényképező gépem.Azt szeretném megtudni, hogyan kell beállítani, hogy a dátumot a szgépre felmásolt képre és az onnan kinyomtatott képre megjelenítse. A gépen a dátum be van állítva. A képek visszanézésekor a gépen meg is jelenik a dátum, de amikor a szgépre átmásolom onnantól sehol nem jelenik meg.
Talán tud valaki segíteni.
Bobby75 Creative Commons License 2008.09.19 0 0 2994
Gyüjtögetem Neked a kártyákat...:) Egy huszárost már küldtél, van másik is?
Előzmény: 300eoss (2993)
300eoss Creative Commons License 2008.09.19 0 0 2993
feka meg huszár asszem nekem is van
Előzmény: Bobby75 (2992)
Bobby75 Creative Commons License 2008.09.19 0 0 2992
Janak! Segíts már ki légyszi.... Hétfői közgyűlésre kellene egy összeállítást készítenem a gyümölcskarneválról, de mivel én csoportokat kisértem, így fotózni nem nagyon tudtam. 300eossimre már adott néhány képet, de jó lenne még 1-2 ha van. Főként a csoportokról (fekák, fúvósok, majorett, huszárok....) Előre is köszi!
300eoss Creative Commons License 2008.09.10 0 0 2991
Hova kell menni, mennyi idő? Mindenképp szakítani kellene rá időt, csak holnap pár helyre mennem kell, pl. esztergályos..
Előzmény: toth-abri (2990)
toth-abri Creative Commons License 2008.09.10 0 0 2990
Valami könyvkötéshez használt műbőrből, ha nem tévedek. De egyszer gyere el, és megmutatom a kamerát is. Pl. holnap délben ráérsz?
Előzmény: 300eoss (2989)
300eoss Creative Commons License 2008.09.10 0 0 2989
A harmónikakihuzatot nem tudod milyen anyagból gyártja István? Nagylátószöghöz akarok gyártani "zsákot".
toth-abri Creative Commons License 2008.09.06 0 0 2988
Köszi, most nekem van filmem (8x10"). :-)
Előzmény: 300eoss (2986)
toth-abri Creative Commons License 2008.09.06 0 0 2987

Megbeszélhetünk egy időpontot és megmutathatom. István műhelyében van.

Előzmény: 300eoss (2985)
300eoss Creative Commons License 2008.09.06 0 0 2986

Újból filmvásárlást tervezek Angliából, ha valakit érdekel, jelezze.

 

www.robertwhite.co.uk   innen

300eoss Creative Commons License 2008.09.05 0 0 2985
Persze hogy érdekel!Meg főleg ha kész lesz.
Más: te tudod hogy kell síkfilmet tölteni? Vagy nincs valami oktatóvideó a neten hülyéknek?
Pesten betoppantam egy boltba, szembe a hűtő tele volt rollfilmmel, meg 2-3 fajta síkfilm is volt.
Előzmény: toth-abri (2984)
toth-abri Creative Commons License 2008.09.05 0 0 2984
Sajnos még nincs, feltétlenül jelentkezem, ha elkészül. Úgy kb. félkész állapotban van. Ha érdekel meg tudom mutatni! :-)
Előzmény: 300eoss (2983)
300eoss Creative Commons License 2008.09.04 0 0 2983
Peti!
Megvan már a nagygéped? (a gép kifejezés nem a legjobb, a csaknem élő anyagra :-)
300eoss Creative Commons License 2008.08.22 0 0 2982
Drága. Az árából vehetek egy régi szettet (objektívekkel, roll hátfallal stb.)
Előzmény: toth-abri (2981)
toth-abri Creative Commons License 2008.08.22 0 0 2981

Kedves 300eoss! :-)

 

Most tényleg! Az argentum nem jó? Van 4x5 inchben is!

 

:-)

tonyi8 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 2980
Ok, köszi:)
Előzmény: toth-abri (2979)
toth-abri Creative Commons License 2008.08.12 0 0 2979
Még sokáig tart. Mielőtt mennétek, beszéljétek le az időpontot ezen e telefonszámom: 417-939.
Előzmény: tonyi8 (2978)
tonyi8 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 2978

Szia!

Meddig lehet megtekinteni a kiállítást? Sajnos csak jövő héten fogunk tudni elmenni, remélem akkor még lesz rá lehetőség.

Üdv

Előzmény: toth-abri (2968)
toth-abri Creative Commons License 2008.08.04 0 0 2977

Szia! Nekem is van egy ilyen vakum, így érdekelt nem vagyok.

 

De elárulhatsz magadról többet, ha akarsz: mit szoktál fotózni?

 

Péter

Előzmény: A-Zoli (2976)
A-Zoli Creative Commons License 2008.08.04 0 0 2976

Üdv!

Elnézést, h ide írok, csupán azért teszem, mert van egy eladó vakum, és Nyíregyháza közelében élek, hátha valakinek szüksége lenne rá.

Nikon SB800 két éves nagyon jó állapotban.

50.000,-ft

20/345-5614

toth-abri Creative Commons License 2008.08.03 0 0 2975
Nem ismertem, köszi, hogy beszúrtad. Tényleg jó honlap, bár nekem annyira a színes felvételek nem jönnek be ebben a formátumban.
Előzmény: 300eoss (2974)
300eoss Creative Commons License 2008.08.01 0 0 2974
Peti ezt ismered?

http://www.8x10.se/pages/home.asp
Beszarás amit nyújt ez a formátum..
Előzmény: toth-abri (2973)
toth-abri Creative Commons License 2008.07.29 0 0 2973
0rulok neki! :-)
Előzmény: 300eoss (2972)
300eoss Creative Commons License 2008.07.28 0 0 2972
Na ma megnéztük-elolvastuk rendesen. Ha azt akartad elérni, hogy "kívülállók" valamennyire megismerjék ezt a vallást, akkor sztem telitalálat. Egyéb módon nem hiszem hogy ennyi ismeretet összeszedtem volna. A tematika is tetszett, ahogyan a képeket elhelyezted.

U.i: így az üres, csendes hűvös teremben egyedül (kettesben) sokkal kellemesebb volt nézelődni :)
toth-abri Creative Commons License 2008.07.17 0 0 2971
:-)
300eoss Creative Commons License 2008.07.17 0 0 2970
Valóban jó, egyszer megnéztem énis, de még egyszer megyek.
ultramarin9 Creative Commons License 2008.07.16 0 0 2969

Aki teheti, feltétlenül nézze meg, nagyon ütős kis anyag és ragyogó színvonalon bemutatva.

Gratulálok itt is!

Előzmény: toth-abri (2968)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!