Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2008.08.01 0 0 2974
Peti ezt ismered?

http://www.8x10.se/pages/home.asp
Beszarás amit nyújt ez a formátum..
Előzmény: toth-abri (2973)
toth-abri Creative Commons License 2008.07.29 0 0 2973
0rulok neki! :-)
Előzmény: 300eoss (2972)
300eoss Creative Commons License 2008.07.28 0 0 2972
Na ma megnéztük-elolvastuk rendesen. Ha azt akartad elérni, hogy "kívülállók" valamennyire megismerjék ezt a vallást, akkor sztem telitalálat. Egyéb módon nem hiszem hogy ennyi ismeretet összeszedtem volna. A tematika is tetszett, ahogyan a képeket elhelyezted.

U.i: így az üres, csendes hűvös teremben egyedül (kettesben) sokkal kellemesebb volt nézelődni :)
toth-abri Creative Commons License 2008.07.17 0 0 2971
:-)
300eoss Creative Commons License 2008.07.17 0 0 2970
Valóban jó, egyszer megnéztem énis, de még egyszer megyek.
ultramarin9 Creative Commons License 2008.07.16 0 0 2969

Aki teheti, feltétlenül nézze meg, nagyon ütős kis anyag és ragyogó színvonalon bemutatva.

Gratulálok itt is!

Előzmény: toth-abri (2968)
toth-abri Creative Commons License 2008.07.01 0 0 2968
A meghívó jobb minőségben.
Előzmény: toth-abri (2967)
toth-abri Creative Commons License 2008.06.30 0 0 2967
gabancs Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2966
A Tied még nem jött meg.....
Előzmény: tonyi8 (2964)
gabancs Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2965
Köszi, válaszoltam :-)
Előzmény: madgie (2963)
tonyi8 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2964
küldtem én is:)
Előzmény: gabancs (2962)
madgie Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2963
Írtam :)
Előzmény: gabancs (2962)
gabancs Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2962
Sajnos a munkahelyemen nem tudom megnézni a címedet, le van tiltva ez a szolgáltatás. Ha gondolod ide írhatsz, ez működik zone@c2.hu
madgie Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2961
Mailem publikus, a héten (minimum) egyszer fent leszek Nyíregyen, a Luther ház környékén :)
Előzmény: gabancs (2960)
gabancs Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2960
Van e valaki Nyíregyházáról, aki hajlandó lenne egy próba erejéig egy jól működő objektívet a vázamon (Canon 300D)kipróbálni, hogy kiderüljön a váz hibás, vagy a Sigma?(Sigma 18-50)

És visszafele is érdekes lenne, hogy az Sigmám az Ő vázával is olyan fókuszálatlan e.....

Egy tragédia, amit ketten össze tudnak hozni. Nincs egy pont ami fókuszban lenne. Néha sikerül neki, de azt is csak 18-as állásban :-(
300eoss Creative Commons License 2008.06.20 0 0 2959
Nem azért mondtam, mert enélkül nem lehet, optimális fényviszonyok mellett nyilván ha megméred a digigépeddel,az sem lesz rossz. De ha dia, akkor akkor nem mutat szépen egy "kilyukadt" vagy épp koromfekete rész.
Előzmény: toth-abri (2958)
toth-abri Creative Commons License 2008.06.20 0 0 2958
OK. akkor nagyon vigyázok!!! Szpot és zóna. Megjegyeztem... :-)
Előzmény: 300eoss (2957)
300eoss Creative Commons License 2008.06.19 0 0 2957
Nem tudom hogy fogsz fényt mérni, de azon a szinten már zónarendszer-szpotméter dukál. 1 elrontott "kocka" zsebbenyúlós.
toth-abri Creative Commons License 2008.06.19 0 0 2956
Akkor kipróbálom. Véletlenül ma felajánlottak nekem 8x10 inches diát, igaz, a szavatossága már lejárt, de kísérletezni jó lesz. :-)
Előzmény: 300eoss (2955)
300eoss Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2955
Tapasztalatból beszélek :-)
Előzmény: toth-abri (2954)
toth-abri Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2954
Neked volt már részed ilyen "megrendeülésben"?
300eoss Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2953
Egy 8x10"-es technikailag jól kivitelezett dia megrendítő látvány..
toth-abri Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2952

Már csak a harmónika, az objektívpanel és a mattüveg hiányzik, meg pár apróság! :-)

Előzmény: 300eoss (2951)
300eoss Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2951
Készül...
Már azt szeretném hallani hogy kész!!
Na jó, a részeredménynek is örülök :-)
Előzmény: toth-abri (2950)
toth-abri Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2950

Sziasztok!

 

Meg is találtam a topikunkat a 23-ik tizes csoportban. :-)

 

Nyitottam egy fotósblogot, ha valakit érdekel, itt is megtalál: http://fenyertek.blogspot.com/

 

EOS300!

 

Készül az argentum camerám! :-)))))

300eoss Creative Commons License 2008.04.25 0 0 2949
Ja, és nem sajtólabor, hanem bigfoto.hu ott 100% hagyományos.
300eoss Creative Commons License 2008.04.25 0 0 2948
az a kevés ami van az mind "családi". De hamarosan lövök egyebet is. Az a baj hogy szkennelve úgysem az igazi, de azért majd mutatok. Ha meg végre lesz IGAZI analóg nagyításom, akkor azt élőben :)
Előzmény: toth-abri (2947)
toth-abri Creative Commons License 2008.04.25 0 0 2947
Eoss300! Nem osztassz meg velünk egy-két analóg fotót, amit készítettél mostanában? Na! :-)
300eoss Creative Commons License 2008.03.21 0 0 2946
Válaszolok magamnak:
Nem világítanak rollt sem Puskásnál, sem a Malomparkban. Úgyhogy marad Budapest. A sajtólaborba postán fel és vissza.
Előzmény: 300eoss (2938)
vejne Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2945
Köszi az információt!
Előzmény: 300eoss (2944)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!