Keresés

Részletes keresés

vlevi Creative Commons License 2007.12.31 0 0 2884
Mail ment.
Előzmény: 300eoss (2883)
300eoss Creative Commons License 2007.12.31 0 0 2883
Azt az izét akarom használni amivel a fgépet összekötöm a számítógéppel. Klikk, és megjelenik a monitoron. Elvileg kettőnek kellene lenni itthol, de nincs meg.
vlevi Creative Commons License 2007.12.31 0 0 2882
Arra, ha mondjuk a DPP-t szeretnéd használni. Az, amit a 300D-hez adtak, igencsak ósdi, de újabbat csak frissítéssel lehet telepíteni.
Előzmény: janak (2881)
janak Creative Commons License 2007.12.31 0 0 2881
Nekem is megvan talán a 30d, 300d is, de mire lehet ezeket használni?
Szerintem én még sosem vettem elő őket... :)
Előzmény: 300eoss (2879)
vlevi Creative Commons License 2007.12.31 0 0 2880
Nekem 300D-hez van, mi kellene belőle?
Előzmény: 300eoss (2879)
300eoss Creative Commons License 2007.12.31 0 0 2879
Canonosok! Nincs meg valakinek a géphez adott Solution Disc? Nem találom az enyémet, netről meg csak frissítést lehet letölteni.
TcT Creative Commons License 2007.12.28 0 0 2878
Koszonom, nekem is tetszenek az alkotasaid! :)
Előzmény: toth-abri (2877)
toth-abri Creative Commons License 2007.12.28 0 0 2877
Szia! Látom, rám találtál a flickr.com-on. Jó képeid vannak gratulálok! :-)
Előzmény: TcT (2876)
TcT Creative Commons License 2007.12.27 0 0 2876

koszi a segitseget!

mar meg is neztem a mediaban, de 77-es nem volt, viszont lehetett rendelni, majd jovore jon meg valamikor... nem baj, remelem addig mar ugyse nagyon hasznalom a 70-200-at :)

300eoss Creative Commons License 2007.12.27 0 0 2875
Szia T!
Énis a médiamárktban láttam. Ja, azt nem hogy 77es.
Előzmény: TcT (2873)
janak Creative Commons License 2007.12.27 0 0 2874
Jó reggelt kollega úr! Nem lehet a Media Marktban ezekből utángyártottat venni? Nekem úgy rémlik igen, de nem biztos. Én ma megyek akksikért oda azt hiszem, majd megnézem neked.
Üdv a topikban. :)

MJ
Előzmény: TcT (2873)
TcT Creative Commons License 2007.12.26 0 0 2873
hello mindenki,

gondoltam csatlakozok a forumhoz, amirol eddig nem is tudtam, de jo otletnek tartom.

igazabol nagyhirtelen egy kis segitseget, szeretnek kerni. 77mm atmeroju obihoz lenne szuksegem kupakra :) merre lehetne legkozelebb, leggyorsabban es legfajdalommentesebben (jo hosszu szo) hozzajutni?

kosz elore is az infokat!
janak Creative Commons License 2007.12.10 0 0 2872
Mail ment.
Előzmény: Bobby75 (2870)
janak Creative Commons License 2007.12.10 0 0 2871
Hát, ha jól emlékszem, igen. Azt hiszem akkor történt az a bizonyos párásodós dolog, tudniillik hogy egy éjszakára a kocsiban maradt a cucc, (tudom, butaság) és aztán agyig bepárásodott az egész. :) Csak úgy csorgott a víz a kis vázam belsejében.
Erről beszélünk ugye?

Persze tudok küldeni képet, mailben jó?
Előzmény: Bobby75 (2870)
Bobby75 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 2870
Janak! Te fotóztál Felsősimán a toros napon? Szükségem lenne 2-3 képre. Megoldható?
Bobby75 Creative Commons License 2007.12.08 0 0 2869
Az én kártyámon kipróbáltam néhányat, még 2006 szeptemberi képeket is előkotort:) Ismerős nem jelzett még vissza.
Előzmény: 300eoss (2868)
300eoss Creative Commons License 2007.12.08 0 0 2868
Sikerült?
Előzmény: Bobby75 (2867)
Bobby75 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 2867
köszi
Előzmény: déef (2866)
déef Creative Commons License 2007.12.06 0 0 2866
Érdemes megnézni ezt a két linket:
Data Recovery
GetDataBack
Előzmény: Bobby75 (2865)
Bobby75 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 2865
Valakinek van tapasztalata adatvisszaszerző programokkal kapcsolatban? Egy ismerős kártyájáról elszálltak a fotók, és nem bírja visszabuherálni. Ja, és Canon géppel lett fotózva.
toth-abri Creative Commons License 2007.12.06 0 0 2864
Nekem van egy eladó antik íróasztalom. Ha azt megveszik, tárgyalhatunk a fénymérőről! :-)
Előzmény: 300eoss (2863)
300eoss Creative Commons License 2007.12.05 0 0 2863
SEKONIC L-308S FLASHMATE karácsonyra lepjétek meg magatokat, engem meg 49 ezer ft-tal :-)
ultramarin9 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 2862
Sajnos, már nekem sem jó.   Viszont a kávézó jó ötlet, majd figyelek, mikor, hol.
Előzmény: Bobby75 (2856)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 2861
Hétfő, kedd, szombat kivételével bármikor jó.
Előzmény: \__zoom__/ (2860)
\__zoom__/ Creative Commons License 2007.11.30 0 0 2860
Ja!

Engem is érdekel!

Mikor kávézunk?

:)
300eoss Creative Commons License 2007.11.30 0 0 2859
Érdekel.
Előzmény: Bobby75 (2858)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 2858
Dec 13-ig Cigányok gázsó szemmel fotókiállítás a mustárházban. Nekem is ott van néhány fotóm. A Nov. 30-ai klub közkívánatra elmarad, akit érdekel egy egyesületbe való tömörülés, az jelezze. Most lenne egy megbízásos munka is.
janak Creative Commons License 2007.11.29 0 0 2857
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 2856
Szerintem most napoljuk a dolgot. Rengeteg dolgom van...:( Inkább leírom miről lenne szó. De, ha valaki szeretné mégis, akkor maradok:)
300eoss Creative Commons License 2007.11.28 0 0 2855
Nekem mostmár tuti nem jó abban az időben.. :-(
Előzmény: Bobby75 (2854)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!