Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 2856
Szerintem most napoljuk a dolgot. Rengeteg dolgom van...:( Inkább leírom miről lenne szó. De, ha valaki szeretné mégis, akkor maradok:)
300eoss Creative Commons License 2007.11.28 0 0 2855
Nekem mostmár tuti nem jó abban az időben.. :-(
Előzmény: Bobby75 (2854)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 2854
Lehet érdemes lenne egy közvélemény-kutatást végezni gyorsan, mert a semmiért nem ülök ott estig...:) Ha nem jó most nektek halasszuk el, én meg leírom, hogy miről is van szó konkrétan. A találkozót meg bepótoljuk valamék nap egy nyh-i kávézóban:)
300eoss Creative Commons License 2007.11.28 0 0 2853
Faxa... 17től szalagavató. Lelépek amint tudok, ha érdemes.
Előzmény: Bobby75 (2851)
ultramarin9 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 2852
Nem mondom biztosra, de elvileg a városban leszek. Helyszín a múlkori?
Előzmény: Bobby75 (2851)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 2851
Yes! Én ott leszek déltől. Szerintem 17-18 óra körül kellene kezdeni, de jelezzétek, mikor jó nektek.
Előzmény: ultramarin9 (2850)
ultramarin9 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 2850
Péntek az nov. 30.? Hol? Hánykor?
Előzmény: Bobby75 (2847)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 2849
" "és gondolkozzatok, hogy milyen formában csináljuk tovább."
Mindenképpen RAWban!" És aztán?

"Más: a pénzes melóról a klub ad számlát? (Tiszta Magyarországért :-) )" Na ezért lenne jó, hogy egyesülünk, vagy a ház adja a számlát, illetve, hogy mi lesz a bevétellel. Amúgy most vacsoráztam együtt a megbízóval, de elfelejtettem rákérdezni a konkrétumokra. Addig megérdeklődöm becsszó! :)
Előzmény: 300eoss (2848)
300eoss Creative Commons License 2007.11.23 0 0 2848
"és gondolkozzatok, hogy milyen formában csináljuk tovább."
Mindenképpen RAWban!

Más: a pénzes melóról a klub ad számlát? (Tiszta Magyarországért :-) )
Amúgy a havi 1 összejövetel jónak látszik, már ha összejövünk legalább 4en alkalmanként.
Előzmény: Bobby75 (2847)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 2847
30-án, pénteken Nyírségi Fotóklub! Kaptunk egy megbízatást (pénzes meló), így jó lenne találkozni. Beugró egy üdítő, meg valami rágcsa! Ja, és gondolkozzatok, hogy milyen formában csináljuk tovább.
300eoss Creative Commons License 2007.11.22 0 0 2846
Valami nagyon jó lupe kellene nekem óccsón. Adjatok :-)
hkv Creative Commons License 2007.11.17 0 0 2844
300eoss Creative Commons License 2007.11.16 0 0 2843
Nektek is mondom: eladó SEKONIC L-308S FLASHMATE fénymérő. Környezeti fényt, és vaku fényt (kábellel és anélkül) is mér. Új állapotban van. 55ezer ft.
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.04 0 0 2842
50 ezer expoval nem könnyű! :)
Előzmény: 300eoss (2841)
300eoss Creative Commons License 2007.11.04 0 0 2841
Tartsd meg tartalékgépnek egy egyszerű (olcsó) obival. Persze csak ha nehéz eladni. Bár gondolom egy új rendszerhez minden fillérre szükség van. Az S5-öt futtában megnéztem, nem rossz. Harmadgépnek elfogadnám. :-)
Előzmény: Bobby75 (2838)
madgie Creative Commons License 2007.11.04 0 0 2840
Kár, hogy nincs időm erre a Klubra... na majd esetleg jövőre :)))
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.04 0 0 2839
Nos.. A Miskolci Fotósklub felajánlotta, hogy kölcsönösen szervezhetnénk kiálításokat a klubok alkotásaiból.
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.04 0 0 2838
Az 50-200, 14-54, meg az Fl-50 eladása nem lenne gond, a váz viszont igen.
Előzmény: madgie (2837)
madgie Creative Commons License 2007.11.04 0 0 2837
Hát nekem se lenne könyebb... az L1-et itthon eladni madjnem reménytelen :)
Előzmény: Bobby75 (2836)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2836
NEm rossz az S5! Csak mire eladogatnám a nagy nehezen összegyűjtögetett felszerelést....Hmmm...
Előzmény: madgie (2831)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2835
Még úgysem tudnám mire rakni...:)
Előzmény: 300eoss (2834)
300eoss Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2834
Most adtam el egy 24-70/2.8-at. Hamarabb szólj máskor :)
Előzmény: Bobby75 (2832)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2833

NAgyn büdösnek néz ki a dolog.:(  (e-3) úgy néz ki, a zajcsökkentés nem jött össze. Hiába a masszív váz, az élőkép, pormentesítés, világrekorder éleségállítás. De várjuk ki a végét.

 Én a Fuji S3-án elakadtam. VAn S5?

Előzmény: madgie (2831)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2832
Inkbb zoomolósakat keresek. utánanézek.
Előzmény: 300eoss (2830)
madgie Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2831
Én is 40D-ben (vagy Fuji S5) gondolkodom, ha nem lesz jó az E-3.
Sigma 10-20 HSM, Tamron 28-75/2.8 ,meg felé valami fényerős telezúm, vagy fix, oszt csókolom :)
Előzmény: Bobby75 (2829)
300eoss Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2830
Fixben vagy telében gondolkodsz? A Canon 40D állítólag jó, én még nem is láttam... Vagy használt 5D vagy 1D valami...
Előzmény: Bobby75 (2829)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2829
Mennyiböl lehet egy jó (nem elfogadható, vagy elmegy kategóriás) Canon, Nikon rendszert kihozni? Lehet új vagy használt, de a váz normális fogású (nem egy apró, megfoghatatlan) legyen, az obik pedig szép rajzú fényerős darabok (nagylátó és tele). Nem a méregdrágára vagyok kiváncsi, hanem amit elérhető áron meg lehet venni. JA, és vaku + protrémarkolat is kellene. Köszi!
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 2828
Nemtom, azt nem én szervezem..:) Ott már vannak 50-en, hetente összejönnek, kánkánt táncolnak (komolyan, még valami versenyt is megnyertek), meg gyakran járnak kirándulni össze-vissza. Amúgy jó bulikat tartanak, csak szeretnek táncikálni, így aztán folyton menekülök....:)
Előzmény: 300eoss (2827)
300eoss Creative Commons License 2007.11.02 0 0 2827
A nyugdíjasba hány éves kortól lehet belépni? :-) Én abba lépek, ahol több a program!
Előzmény: Bobby75 (2826)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 2826

A nyugdíjas klubunknak is van valami egyesülete (vagy mi). Nem nagyon pályázgatnak, de 1-2 bejön nekik évente... Végül is nonprofit manager a második szakmám:) Azért ezt beszéljük át.

Előzmény: \__zoom__/ (2825)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!