Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 2823
Gratulálok! HA időm engedi feltétlenül megnézem. Nekem is lesz megint egy, de nem tudom még az időpontot.
Előzmény: madgie (2819)
toth-abri Creative Commons License 2007.11.02 0 0 2822
Mi lenne, ha a "Nyírségi Fotóklub" nevet kapná, ez pedig a fóruma lenne?
Előzmény: toth-abri (2821)
toth-abri Creative Commons License 2007.11.02 0 0 2821
Ezek a tervek igen ígéretesek! Van már neve a fotóklubnak?
Előzmény: Bobby75 (2817)
\__zoom__/ Creative Commons License 2007.11.01 0 0 2820
Thx a leírást!

Regisztrálni gondolom majd 30-án lehet legközelebb.

Na akkor majd regisztrálok, feltéve hogy odatalálok... :)

madgie Creative Commons License 2007.11.01 0 0 2819
Ha valaki járna jövő héten (meg az azutánin) a megyei könyvtárban az olvasóteremben, akkor esetleg megkukkerolhatná a Leonardo Multimédia Akadémia grafikai, fotó és multimédia kiállítását. És hogy miért reklámozom? Öt képem nekem is a falon fog csüngeni :)))
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.01 0 0 2818
Amúgy egyszerübb odataláni mint leírni. Kb. 10 perc kocsival.
Előzmény: Bobby75 (2817)
Bobby75 Creative Commons License 2007.11.01 0 0 2817

Butyka= CSászárszállás (mondjuk ez nem egészen igaz, de fogjuk rá)

Tehát debrecen felé mész, a Metró előtt balra a régi 4-esre. Ott egyenesen, keresztül az ipari parkon. Második körforgalom után vasútállomás, a felüljáró alatt tovább, aztán a településen balra, de ott már ki van táblázva. Utca végén jobbra a művház.

Következő klub november 30-án, 17 óra. Jó hír, hogy kaptunk támogatást a kiállításokra, vendégek fogadására, és talán kapunk melót is, de ez csak regisztrált klubtagoknak:))

Előzmény: \__zoom__/ (2816)
\__zoom__/ Creative Commons License 2007.11.01 0 0 2816
Sziasztok!

Én kb 45 percig kerestem Butykát, a telefonom lemerült, a kocsiban meg az a hülye benzinmutató folyamatosan égett úgyhogy nem értem oda... :(

Valaki elmagyarázná hogy merre is van?

Ja és persze mikor lesz a következő?

Köszi!
Bobby75 Creative Commons License 2007.10.30 0 0 2815
NAgyobb volt az érdeklődés, mint amennyien eljöttek (másnap munkanap volt, meg sajna kicsit rosszul lett az időpont meghírdetve), de a következő már jobb lesz! :)
Előzmény: ultramarin9 (2814)
ultramarin9 Creative Commons License 2007.10.29 0 0 2814
Attól tartok, ezt elfelejtettem :-(  (Attól függetlenül, hogy sajnos egyébként sem voltam Nyíregyen.) Volt valami?
Előzmény: Bobby75 (2813)
Bobby75 Creative Commons License 2007.10.20 0 0 2813
26-án, pénteken 18 órától fotós klub a Butykai Közösségi házban. Első alkalommal beszélgetés, gépnézegetés, és a következő találkozók megbeszélése. (Pl. ki legyen a meghívott vendég, miről tartson előadást). Tervekben szerepel egy közös fotókiállítás szervezése is. Minden találkozó kötetlen, szabad eszem-iszom, beszélgetős parti, de az enni-innivalót az első találkozóra nektek kell hozni. (aztán a következőt megbeszéljük) Később lehet más időpontban is, hogy legyen elég fény a közös fotózásra, környék felderítésére. A klub komolyságát mutatja, hogy szerda délutánra meghívtak a Kölcsey TV-be egy beszélgetésre a témával kapcsolatban. Mindenkit várok, bővebb infó privátban, vagy itt.

toth-abri Creative Commons License 2007.10.14 0 0 2812
Tegnap reggeli fényjáték.
Bobby75 Creative Commons License 2007.10.08 0 0 2811
Van, csak nálam...:) Akkor keverlek valakivel.
Előzmény: toth-abri (2810)
toth-abri Creative Commons License 2007.10.07 0 0 2810
A Zenitarra gondolsz? Az Nikon bajonettes. Nekem M42-es objektívem nincs.
Előzmény: Bobby75 (2809)
Bobby75 Creative Commons License 2007.10.07 0 0 2809
Ábri! Megvan még az M42-es nagylátód? Honnan is vetted és mennyiért?
janak Creative Commons License 2007.10.05 0 0 2808
Hát, van akinek ez tetszik. Én meg például szeretem a savanyított pici dinnyéket, amit a legtöbb ismerősöm hülyeségnek tart. Véleményedet a képről maximálisan osztom.
Ráadásul nekem valahogy a fények "nem állnak össze" (nem azt mondom hogy elfogadhatatlan szinten manipulált, mindenesetre furcsa).
Előzmény: toth-abri (2806)
janak Creative Commons License 2007.10.05 0 0 2807
Nem tudjátok, az "irl" Nyíregyházi Fotóklub hogy megy mostanság? Se egy kiállítás, se fotográfia világnapi valami legalább... Vagy csak nem vagyok elég informált a kérdésben?
toth-abri Creative Commons License 2007.10.05 0 0 2806
... szóval a kép itt megnézhető. Kétségtelen, hogy az alkotónak egészen művészi látásmódja és késségei vannak (bár ez nem az én világom), de ez a kép szerintem egy "giccsparádé". Bocsi...
Előzmény: toth-abri (2805)
toth-abri Creative Commons License 2007.10.05 0 0 2805

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást a képek utófeldolgozásával kapcsolatban. Elnézést, hogy nem válaszoltam részletesen.

 

Nem tudom, figyeltétek-e a VI. Lumix Digitális Fotópályázat nyertes képét. Nos

Bobby75 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 2804
Amúgy jó kis kép lett, megér egy lencsepucolást...:) Talán a fotós kolléga panaszkodhat, hogy lefejezted...:)
Előzmény: janak (2802)
Bobby75 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 2803

Hali!

 

Szubjektív vélemény, de szerintem könnyebb fél évente lepucolni a kutyanyálat a lencséröl, mint minden nap bosszankodni a plusz lencse okozta hiányosságokért. Én a poláron kívül semmi mást nem rakok az objektív elé. De talán a napellenző is megakadályozza, hogy belenyaljon a fotóalany...:)

Előzmény: janak (2801)
janak Creative Commons License 2007.10.04 0 0 2802
Naszóval ez a kép. (már linkelni se tudok? )

janak Creative Commons License 2007.10.04 0 0 2801
Jó estét!

Nincs valakinek egy felesleges, eladó 77mm-es UV szűrője? Arra jutottam ma, hogy szereznem kell egyet. Egy kutyus ma munka közben a Kossuth téren ugyanis telibe nyalta az én drágajó 17-40L-m frontlencséjét.
A katasztrófát megelőző pillanat itt látható:

http://www.nyiregyhaza.hu/gallery2/main.php?g2_itemId=88799

Igy visszagondolva elég vicces, de elkelne a védelem az obira. :)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.30 0 0 2800

Gőzöm nincs....:(

 

Talán itt válaszolnak. Gondolom gyorsaság, szinek, dpi...

Előzmény: 300eoss (2799)
300eoss Creative Commons License 2007.09.30 0 0 2799
Megnéztem a neten, kevés ismeretem szerint ez is jó lehet nekem, árban is kellemes. De miben jobb egy 40ezres mint a 25 ezres.
Előzmény: Bobby75 (2798)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.30 0 0 2798
Nekem van, filmet is lehet vele (HP Scanjet 4370), de gőzöm nincs...:)
Előzmény: 300eoss (2797)
300eoss Creative Commons License 2007.09.30 0 0 2797
Szkenner van valamelyikőtöknek? 35mm-es (esetleg néha 120as) film szkenneléshez mennyi felbontás ill. denzitás ad fasza végterméket? Amiket nézegetek itt a neten, az 3,3 Dmax és 2400-4800 dpi. Ez elég nekem?
ultramarin9 Creative Commons License 2007.09.27 0 0 2796
óóó     Köszönöm, akkor majd figyelek!
Előzmény: Bobby75 (2795)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.27 0 0 2795
Mondanám, hogy kötelező, de nem tehetem..:) Viszont megtiszteltetésnek venném, ha eljönnél.
Előzmény: ultramarin9 (2794)
ultramarin9 Creative Commons License 2007.09.27 0 0 2794
Ez azt jelenti, hogy akár én is mehetek?
Előzmény: Bobby75 (2793)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!