Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2007.09.25 0 0 2775
Mi ez az "más irány", amit emlegetsz? Csak nem Nikon? :-)))
Előzmény: 300eoss (2774)
300eoss Creative Commons License 2007.09.25 0 0 2774
Egyenlőre nem tudom 2.8ra cserélni, más irányba bővítek :-) Karácsonyig biztos nem lesz csere nekem, úgyhogy tényleg nézz egy újat ha addig kellene.
Előzmény: janak (2772)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 2773

BArátnőnek venni kell valami ajándékot. Elvinni vacsorázni, meglepni az ajándékkal, aztán ha már olvadozik lovagiasságod miatt, mellékesen megemlíted, hogy vettél egy új obit. :)

Előzmény: janak (2772)
janak Creative Commons License 2007.09.24 0 0 2772
17-40 L nem elado? multkor mondtad h gondolkozol rajta. mondjuk kozben en eldontottem, hogy beruhazok egy uj darabra. max. nem lesz karacsony. :) de ez kis aldozat azert a jo kis uvegert. remelem a baratnom is igy gondolja...
Előzmény: 300eoss (2770)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.24 0 0 2771
OK, akkor küldjél egy árajánlatot nekem a mélemre! :-)
Előzmény: 300eoss (2770)
300eoss Creative Commons License 2007.09.24 0 0 2770
Én adom el, egyébirányú terveim miatt.
Előzmény: toth-abri (2769)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.23 0 0 2769
Már mint te adod el, vagy a Tripontosat reklámozod? Egyébként jó.
Előzmény: 300eoss (2768)
300eoss Creative Commons License 2007.09.23 0 0 2768
Eladó egy ilyenfénymérő. Asszem legalábbis.
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2767
Megnéztem a Depth of Flower című képedet. Most már értelek...
Előzmény: madgie (2763)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2766

Ja, bocs, már 100-szor kérdeztem: mazsi.

Előzmény: toth-abri (2765)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2765
Jenőapu alias Ljubityel? Ja, neki van egy stílusa. Meg másoknak is. Milyen nickkel operáltál ott?
Előzmény: madgie (2763)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2764
Sziasztok! Nem vagyok egy PS zseni, ezért meg szeretném kérdezni.

Hogy lehet azt Photoshopban megcsinálni, hogy pl. a képnek csinálok egy fehér keretet a rajzvászon megnövelésével, de - mivel a kép szélein vannak fehér részek - a kép szélei körül egy vékony fekete csíkot is húzok.

Már próbálkoztam a rétegekkel, de nem sikerült. Lehet úgy pl., hogy létrehozok egy fekete réteget, ami pár pixellel nagyobb, mint a kép, és azt a kép mögé helyezem?

Ne röhögjetek! :-)
madgie Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2763
A fotovilag.hu-ra se teszem egy ideig a lábam... oda töltöttem fel először, de mostanság a jenoapu-stirlicc féle brigád egy hányadék...
Előzmény: toth-abri (2759)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2762

Soltész mester. Átfurta a vázsapkát egy nagyobb furattal, majd egy 0,3mm-es fúróval átfurt filmet ragasztott rá. Azt hiszem...

 

Köszi, hogy megnézted! :-)

Előzmény: 300eoss (2760)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2761
Én meg az Olympusos, aki idén nem volt ott :)
Előzmény: janak (2754)
300eoss Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2760
Egész jó galéria, nagy százalékban tetszenek a képek. Este megnézem rendes monitorral is, mert ez rettenet sötét. A "lyukkamerára" ki és hogy fúrt lyukat?
Előzmény: toth-abri (2759)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2759

OK. Örülök neki és írigyellek. Sok sikert!

 

Én is nagyon szeretnék tanulni valami értelmes suliban, de egyelőre csak a fotóvilágra töltöm fel a képeimet, de ott - bár ezt az érintettek mindig bőszen tagadják - szinte lehetetlen normális értékelést kapni, ha nem vagy a belső kör tagja.

 

Mondjuk a képek megtekintésének száma valamit jelez. Értek már meglepetések.

 

Na jó itt a galléria: nézd meg!

 

Most már hagyjatok tanulni! :-)

Előzmény: toth-abri (2757)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2758
Milyen kamrában? :-)
Előzmény: 300eoss (2755)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2757
Helló Janak! :-) Sipeki Petit ismerem, nem ő volt!
Előzmény: janak (2754)
300eoss Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2756
Újpesten a Török György-féle suli van. Meggyőzött az előadók (oktatók) névsora. Eddig - bár nagyon az elején vagyunk - totál nem bántam meg. Csak az utazgatás... holnap a Budai várnál lesz gyakorlat (vár bevétele, várvédők feladatai stb. :-))
Előzmény: toth-abri (2750)
300eoss Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2755
Én meg a másik Canonos vagyok, akivel beszélgettél a kamarában.
Előzmény: janak (2754)
janak Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2754
Ja, Olajos Tamásnak 20d-je van, és alacsony. A szőke Rövid hajú esetleg Sipeki Peti szintén a Kelettől? A kövér 30d-s, szintén alacsony meg én vagyok a Naplótól. :)
Előzmény: toth-abri (2753)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2753
Most a Happy Art-on sok fotóst láttam és próbálom belőni, ki lehet. Világosabb (talán szőkés) rövid haja van? Mert az alacsony fekete hajú srác a Canonnal az a keletmatyis, Olajos Tamás. Igaz?
Előzmény: Bobby75 (2752)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2752

D200-a van, és oda jár...:)

Előzmény: toth-abri (2751)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2751
Amúgy Tamás Pál = az itteni tamaspal87, aki a D200-as fórumban dicsekszik, hogy felvették a MUOSZ újságírósiskolába? :-)
Előzmény: Bobby75 (2746)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2750
És mi van Újpesten? Miért kell belőletek mindent hosszú expozícióval kihúzni? :-))
Előzmény: 300eoss (2749)
300eoss Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2749
Én Újpestre járok. Hátha összefutok Törőcsik Andrissal :-)
Előzmény: toth-abri (2748)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2748

Mi??? Végül milyen tanfolyam indult el?

 

Én is benne vagyok a taliban, csak október 4-e után. (Akkor lesz a szakvizsgám.) Amúgy tényleg csinálhatnánk már egy fotós talit több év után. :-)

300eoss Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2747
Ő máshol tanul
Előzmény: Bobby75 (2746)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2746
Nem tudod, Tamás Palit felvették?
Előzmény: 300eoss (2745)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!