Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2765
Jenőapu alias Ljubityel? Ja, neki van egy stílusa. Meg másoknak is. Milyen nickkel operáltál ott?
Előzmény: madgie (2763)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2764
Sziasztok! Nem vagyok egy PS zseni, ezért meg szeretném kérdezni.

Hogy lehet azt Photoshopban megcsinálni, hogy pl. a képnek csinálok egy fehér keretet a rajzvászon megnövelésével, de - mivel a kép szélein vannak fehér részek - a kép szélei körül egy vékony fekete csíkot is húzok.

Már próbálkoztam a rétegekkel, de nem sikerült. Lehet úgy pl., hogy létrehozok egy fekete réteget, ami pár pixellel nagyobb, mint a kép, és azt a kép mögé helyezem?

Ne röhögjetek! :-)
madgie Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2763
A fotovilag.hu-ra se teszem egy ideig a lábam... oda töltöttem fel először, de mostanság a jenoapu-stirlicc féle brigád egy hányadék...
Előzmény: toth-abri (2759)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2762

Soltész mester. Átfurta a vázsapkát egy nagyobb furattal, majd egy 0,3mm-es fúróval átfurt filmet ragasztott rá. Azt hiszem...

 

Köszi, hogy megnézted! :-)

Előzmény: 300eoss (2760)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2761
Én meg az Olympusos, aki idén nem volt ott :)
Előzmény: janak (2754)
300eoss Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2760
Egész jó galéria, nagy százalékban tetszenek a képek. Este megnézem rendes monitorral is, mert ez rettenet sötét. A "lyukkamerára" ki és hogy fúrt lyukat?
Előzmény: toth-abri (2759)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2759

OK. Örülök neki és írigyellek. Sok sikert!

 

Én is nagyon szeretnék tanulni valami értelmes suliban, de egyelőre csak a fotóvilágra töltöm fel a képeimet, de ott - bár ezt az érintettek mindig bőszen tagadják - szinte lehetetlen normális értékelést kapni, ha nem vagy a belső kör tagja.

 

Mondjuk a képek megtekintésének száma valamit jelez. Értek már meglepetések.

 

Na jó itt a galléria: nézd meg!

 

Most már hagyjatok tanulni! :-)

Előzmény: toth-abri (2757)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2758
Milyen kamrában? :-)
Előzmény: 300eoss (2755)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2757
Helló Janak! :-) Sipeki Petit ismerem, nem ő volt!
Előzmény: janak (2754)
300eoss Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2756
Újpesten a Török György-féle suli van. Meggyőzött az előadók (oktatók) névsora. Eddig - bár nagyon az elején vagyunk - totál nem bántam meg. Csak az utazgatás... holnap a Budai várnál lesz gyakorlat (vár bevétele, várvédők feladatai stb. :-))
Előzmény: toth-abri (2750)
300eoss Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2755
Én meg a másik Canonos vagyok, akivel beszélgettél a kamarában.
Előzmény: janak (2754)
janak Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2754
Ja, Olajos Tamásnak 20d-je van, és alacsony. A szőke Rövid hajú esetleg Sipeki Peti szintén a Kelettől? A kövér 30d-s, szintén alacsony meg én vagyok a Naplótól. :)
Előzmény: toth-abri (2753)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2753
Most a Happy Art-on sok fotóst láttam és próbálom belőni, ki lehet. Világosabb (talán szőkés) rövid haja van? Mert az alacsony fekete hajú srác a Canonnal az a keletmatyis, Olajos Tamás. Igaz?
Előzmény: Bobby75 (2752)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 2752

D200-a van, és oda jár...:)

Előzmény: toth-abri (2751)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2751
Amúgy Tamás Pál = az itteni tamaspal87, aki a D200-as fórumban dicsekszik, hogy felvették a MUOSZ újságírósiskolába? :-)
Előzmény: Bobby75 (2746)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2750
És mi van Újpesten? Miért kell belőletek mindent hosszú expozícióval kihúzni? :-))
Előzmény: 300eoss (2749)
300eoss Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2749
Én Újpestre járok. Hátha összefutok Törőcsik Andrissal :-)
Előzmény: toth-abri (2748)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2748

Mi??? Végül milyen tanfolyam indult el?

 

Én is benne vagyok a taliban, csak október 4-e után. (Akkor lesz a szakvizsgám.) Amúgy tényleg csinálhatnánk már egy fotós talit több év után. :-)

300eoss Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2747
Ő máshol tanul
Előzmény: Bobby75 (2746)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2746
Nem tudod, Tamás Palit felvették?
Előzmény: 300eoss (2745)
300eoss Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2745
De még hogy! Alapjaiban megrendítette bizonyos eddigi ismeretemet. Persze nem adom el a cuccom, mert megvan, hogy milyen feladatot mivel kell/lehet megcsinálni. Na meg minek csináljam meg TÖKÉLETESRE a feladatot, ha az elfogadhatót sem fizetik meg. A plusz ráfordítást, ami a TÖKÉLETESHEZ kell, arra sem szükség nincs felénk, és meg se fizetnék.
Előzmény: Bobby75 (2744)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2744
Na... Elkezdődött a fotósuli?
Előzmény: 300eoss (2743)
300eoss Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2743
Benne vagyok.
Most annyi új infóval vagyok felvértezve amúgy is :-) Eladok mindent, átállok középformátumra :-))
Előzmény: Bobby75 (2742)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2742
Arra gondoltam, hogy nem lenne kedvetek havonta-kéthavonta összejönni egy baráti-szakmai beszélgetésre? Akár fotózhatnánk is, de lehet csak beszélgetős-evős-ivós party is. Ott a művház, nem kell fizetni a teremért. Aki meg akar ott is aludhat ócsón:)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.19 0 0 2741
A kép az enyém, de a tördelő srác az interneten találta...:)
Előzmény: toth-abri (2739)
300eoss Creative Commons License 2007.09.19 0 0 2740
Csak a sisaklámpa fordítva van a srácon :-) Amúgy télleg nem rossz a kép.
Előzmény: toth-abri (2739)
toth-abri Creative Commons License 2007.09.19 0 0 2739
Sajnos én nem tudok menni, de sok sikert a rendezvényhez! Jó a nagyobb fotó a plakáton. A tied?
Előzmény: Bobby75 (2738)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.19 0 0 2738
Mindenkit szeretettel várok!
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.19 0 0 2737
Én mit mondjak? 3,5 éve van nálam, és beleraktam kb. 50 ezer expót.
Előzmény: 300eoss (2735)
Bobby75 Creative Commons License 2007.09.19 0 0 2736
HA nem küldtem választ, akkor nem.
Előzmény: madgie (2734)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!