Keresés

Részletes keresés

kozso23 Creative Commons License 2019.08.24 0 0 35

Sziasztok remekül sikerült kisfiam szülinapja hála Figura Edének aki igazán színvonalas gyerekműsort varázsolt!

 

Edét mindenkinek ajánlom!

 

Gyerekműsor

komaromi renata Creative Commons License 2018.01.14 0 0 34

Ha szeretnétek egy nagyon egyedi és kreatív szülinapi bulit rendezni gyermeketeknek, akkor

próbáljátok ki a LogiKoffer játékot, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső küldetés szülinapi gyerekzsúrokra.

Mindig nagy sikert arat a gyerekek körében! Egyszerre gondolkodtató és szórakoztató játék! www.logikoffer.hu

Jade06 Creative Commons License 2018.01.07 0 0 33

Kisfiam nagy Mancs őrjárat rajongó.Szülinapjára annyira szeretné Ridert meghívni a meséből.Csongrád megyében tud esetleg valaki olyat,aki vállal ilyet,nem horror áron? Köszönöm!

LogiKoffer Creative Commons License 2017.10.22 -2 0 31

Ha szeretnétek egy nagyon egyedi és kreatív szülinapi bulit rendezni gyermeketeknek, akkor

próbáljátok ki a LogiKoffer játékot, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső küldetés szülinapi gyerekzsúrokra.

Mindig nagyon nagy sikert arat a gyerekek körében! Egyszerre gondolkodtató és szórakoztató játék! www.logikoffer.hu

muffmaff Creative Commons License 2017.09.29 0 0 30

És kómáromi ránátával együtt mindketten csak azért regiszráltatok kamú nevekkel úgy hirtelenjében a fórumra, hogy ezt elmondjátok! :)

 

Logikoffer neked a fizetett hirdetési felületeket, nem itt kéne reklámozd magad ilyen agresszíven! Hagyd meg ezt a fórumot a szülőknek!

Előzmény: molnar.orsolya (25)
bulihelo1 Creative Commons License 2017.08.04 0 1 28

Múlt héten tartottuk itt a szülinapi bulinkat, engedjétek meg, hogy megosszam élményeimet veletek :) Nagyon szimpatikus volt a Bisztró berendezése, a környezete nagyon elnyerte tetszésünket, leginkább azért, mert a Groupama Arénában van! Saját parkolóval rendelkezik, de tömegközlekedéssel is könnyedén megtaláltuk. A személyzet kedves, segítőkész, tényleg profi emberekkel találtuk magunkat szembe! Az ételek fantasztikusak voltak, külön szeretném megdícsérni a séfet, fejedelmi ételek kerültek elénk! Az árakról csak annyit mondanék, hogy Budapesthez képest teljesen korrekt áron kaptunk meg mindent, összességében mindenkinek csak ajánlani tudom a Gólvonal Bisztrót! Ha többet meg szeretnél tudni róluk, kattints ide: Születésnapi buli helyszín Budapest.

KissBéla01 Creative Commons License 2017.06.07 0 1 27

Sziasztok!

Kicsiknek és nagyoknak egyaránt felejthetetlen élményben lehet részük, hogyha ellátogatnak a Gólvonal bisztróba, ami a Groupama Arénában található! Mi nem olyan régen itt ünnepeltünk, nagyon élveztem, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak, nem kell messze megállni kocsival, van saját parkolója a helynek, nekem bejött nagyon, biztos, hogy visszatérek! További részleteket itt találhatsz a bisztróról: Születésnapi buli helyszín Budapest.

komaromi renata Creative Commons License 2017.02.13 0 0 26

Ajánlom Nektek a LogiKoffer szülinapi játékot! Nálunk hatalmas siker volt! www.logikoffer.hu

Ez egy izgalmas, logikai kincskereső játék, ami igazán feldobja a szülinapi zsúrok hangulatát.  

Eddig ez volt a legjobb szülinapi programunk, bátran ajánlom mindenkinek!

Próbáljátok ki! www.logikoffer.hu

molnar.orsolya Creative Commons License 2016.09.03 0 0 25

Kedves Szülők!

 

Mindenkinek ajánlom a LogiKoffer nevű kincskereső logikai játékot, ami ideális választás kisiskolás gyerekek szülinapi bulijára!

 

www.logikoffer.oldalunk.hu

Zajoncful Creative Commons License 2016.08.25 0 0 24

Email:  zajonc@gmail.hu

Zajoncful Creative Commons License 2016.08.25 0 0 23

H_G

 

Írj emailt, megoldjuk :) Szép napot :) 

 

Alexa 

H_G Creative Commons License 2016.08.24 0 0 22

Kedves szülők, tudna valaki bevált animátor lányt ajánlani nekünk? Szombat DU szeptemberben.

 

molnar.orsolya Creative Commons License 2016.08.15 -1 0 21

Kipróbáltuk a gyerekekkel a LogiKoffer játékot! Óriási siker volt!

Ez egy izgalmas, logikai kincskereső játék, ami igazán feldobja a szülinapi bulik hangulatát.

Számos rejtély és trükkös tárgy van elrejtve egy nagy gurulós bőröndben, ezt lehet kibérelni és hazavinni.

Igazán megéri az árát, a végén még kincset is találnak a gyerekek.

Eddig ez volt a legjobb szülinapi program és még bajlódnom sem kellett vele. Köszönjük!

 

Részletek itt: www.logikoffer.oldalunk.hu

judit.ktr Creative Commons License 2016.08.05 0 1 20

Múlt héten 7 éves kisfiamnak és barátainak tartottunk szuper kis vizi játékokkal teli nyári zsúrt!

Bátran ajánlhatokm indenkinek a céget akiket mi hívtunk, nagyon szinvonalas szulinapi zsúrt, hihetetlen pörgős bulit csináltak! Jövőre is őket hívom!! A gyerekek odáig voltak, igazi profi és aranyos!! lányok jöttek a cégtől.

http://emi-gyerekprogramok.hu/  

Szívből tudom őket ajánlani Nektek!

Felejthetetlen bulit csapattak :-)  Vizicsúzdát hoztak, lufibombákat  több vizes csapatjátékok...jó kis zenéekt szóval jó volt!

 

Judit

LogiKoffer Creative Commons License 2016.05.04 0 0 19

Igazán egyedi szülinapot szeretnél gyermeked számára? Vidd haza a Logikoffert, a szabadulós játékok legújabb generációját! Logikai kincskereső társasjáték elvitelre! Felejthetetlen szülinapi élmény az otthonodban!

 

www.logikoffer.oldalunk.hu

Foglalás: +3620 2130 588

emi gyerekzsúr animátor Creative Commons License 2011.09.02 0 0 18

Nagyon fontos, hogy ha le akarjuk a gyerekeket hosszútávon kötni, akkor ne hagyjunk hosszú szüneteket. Törekedjünk a folyamatosságra, lehetőleg megszakítások nélkül kövessék a játékok egymást.

Használjunk zenét. Hangulat teremtő és fokozó funkciója van.

 

Előzmény: emi gyerekzsúr animátor (17)
emi gyerekzsúr animátor Creative Commons License 2011.09.02 0 2 17

Miért szervezzünk szülinapi bulit a gyermekünknek?

 

 

Ha visszagondolok a saját gyerekkoromra, illetve a gyerekzsúrokra: elég tartalmas és színes volt a mai szokásos szülinapi bulik nélkül is, szívesen emlékszem vissza szüleimmel, családommal töltött szülinapi ünnepségeimre.
Ha meg is hívtam egy-két barátomat, jól elszórakoztunk szűk keretek között is (elég szegényes volt a szüleim pénztárcája), de édesanyám nagyon kreatív volt, tudta hogyan lehet szórakoztatni a gyerekeket(nemhiába óvónő):)
Ha meghívtam volna az egész osztályt, (hely hiányában nem volt lehetőség) azt hiszem, nem okozott volna Neki problémát lebonyolítani a játékokat, és össze is tartotta volna a csapatot rendesen.
Szóval a lényeg az, hogy vágytam rá, imádtam az osztályomat, mindig is álmodoztam egy jó kis bulira velük együtt, közösen...
Azt hiszem ebben az elgépiesedett facebook-os világban egyre kevesebben vágynak a társaságra (az igazi hús-vér társaságra gondolok), akikkel lehet egy jót nevetni, játszani, tartalmasan szórakozni, hiszen a gyerekek nagy része a számítógépek világában nő fel, és nem is tudja, mit szalaszt el, mit hagy ki az életéből.

Az animáció lényege, hogy erősíti a gyerekekben a küzdő szellemet (egy-egy csapatjáték közben), az összetartást, növeli bennük a játékkedvet, feloldja a gátlásokat, bátorít és lelkesít.

Hosszútávon leköti a figyelmüket, színvonalas, tartalmas, összetett programokat nyújt minden korosztály számára.

 

Érdemes kipróbálni:)

www.emi-gyerekprogramok.hu


Előzmény: emi gyerekzsúr animátor (16)
emi gyerekzsúr animátor Creative Commons License 2011.09.02 0 1 16

:) Nem csak próbálom, hanem ezt is teszem. S ha Önnek is lenne saját vállakozása, akkor ugyanezt tenné a népszerűség növelése érdekében.

Az ember találja meg a lehetőségeket, és éljen is vele!

Előzmény: yons (15)
yons Creative Commons License 2011.04.25 0 0 15

Asszonyom, itt senki nem a konfliktust keresi, hanem Ön próbálja meg a szolgáltatását ingyenesen reklámozni.

Előzmény: emi gyerekzsúr animátor (13)
emi gyerekzsúr animátor Creative Commons License 2011.03.14 0 2 14

Miért szervezzünk szülinapi bulit a gyermekünknek?

 

Ha visszagondolok a saját gyerekkoromra, illetve a gyerekzsúrokra: elég tartalmas és színes volt a mai szokásos szülinapi bulik nélkül is, szívesen emlékszem vissza szüleimmel, családommal töltött szülinapi ünnepségeimre.
Ha meg is hívtam egy-két barátomat, jól elszórakoztunk szűk keretek között is (elég szegényes volt a szüleim pénztárcája), de édesanyám nagyon kreatív volt, tudta hogyan lehet szórakoztatni a gyerekeket(nemhiába óvónő):)
Ha meghívtam volna az egész osztályt, (hely hiányában nem volt lehetőség) azt hiszem, nem okozott volna Neki problémát lebonyolítani a játékokat, és össze is tartotta volna a csapatot rendesen.
Szóval a lényeg az, hogy vágytam rá, imádtam az osztályomat, mindig is álmodoztam egy jó kis bulira velük együtt, közösen...
Azt hiszem ebben az elgépiesedett facebook-os világban egyre kevesebben vágynak a társaságra (az igazi hús-vér társaságra gondolok), akikkel lehet egy jót nevetni, játszani, tartalmasan szórakozni, hiszen a gyerekek nagy része a számítógépek világában nő fel, és nem is tudja, mit szalaszt el, mit hagy ki az életéből.

Az animáció lényege, hogy erősíti a gyerekekben a küzdő szellemet (egy-egy csapatjáték közben), az összetartást, növeli bennük a játékkedvet, feloldja a gátlásokat, bátorít és lelkesít.

Hosszútávon leköti a figyelmüket, színvonalas, tartalmas, összetett programokat nyújt minden korosztály számára.

 

Érdemes kipróbálni:)

www.emi-gyerekprogramok.hu


 

 

emi gyerekzsúr animátor Creative Commons License 2011.03.13 0 0 13

Hihetetlen, hogy itt mindenki csak a konfliktust keresi, külföldön nem ezt tapasztaltam, ott mindenki építő jelleggel adta meg az ellenvéleményét. Igyekszem ebből kimaradni.

 

zso70 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 12

a szülők felvilágosítása elég rendesen megtörtént.

Maradokás a nem kézzel fogható koncon.

Gratulálok mindkettőtöknek !

emi gyerekzsúr animátor Creative Commons License 2011.03.12 0 0 11

Kedves Galagonya bohóc!

 

Nem állt szándékomban lebagatelizálni az Ön szolgáltatását, biztos vagyok benne, hogy profi munkát végez. Azt hiszem nem is vagyunk egymásnak konkurenciái, hiszen teljesen más programokat nyújtunk a gyerekeknek.

Mi egy animátor cég vagyunk, animátorokat képzünk ki és színvonalas, összetett programcsomagokat kínálunk. Főleg aktív csapatjátékok keretein belül. A bohócjelmezzel nem kívánunk a bohócok közé beállni, versenyezni meg főleg nem akarunk.

Mi nem bohócműsorokat adunk, és a lufihajtogatás sem a fő profilunk. Csak egy animációs elem, amit a gyerekek szívesen fogadnak. 

Diplomákkal én is rendelkezem, három nyelven beszélek folyékonyan, és több éven keresztül dolgoztam vezető animátorként luxusszállodákban külföldön.

Megnevezni nem akartam szülinapi zsúrszervezőket, akik jobban tennék, ha kicsit magukba néznének, hiszen nem is ez volt a cél.

Hanem a szülök felvilágosítása azért, hogy értékeljék azokat a szervezőket, akik jól végzik a munkájukat, és ne tévesszék össze az alacsony színvonalat a profi szolgáltatással.

 

Szóval sok sikert kívánok az Ön munkájához is, talán még szükségem lehet egy jó bohócra a jövőben, és ha úgy hozza a sors, még előfordulhat, hogy együtt is dolgozunk.;)

 

Emi gyerekzsúr szervező animátor

Előzmény: Galagonya bohóc (10)
Galagonya bohóc Creative Commons License 2011.03.08 0 0 10

Ácsi!! kedves Emi!

A 30.000Ft-ban egy játszóházas szülinap esetén sok minden benne van. Kezdjük ott, hogy fűteni és világítani kell, wc-re járnak a vendégek, használják a vizet..stb, fizetni a személyzetet és persze azok a játékok sem olcsóak amik egy nagyobb játszóházban vannak. Pl. egy labirintus (tudjátok, az a többszintes beltéri mászóka) minimum 1 millió, és azok a kisebbek csak!! Ezen felül ezekben a csomagokban van tartalom is, pl épp animátor vagy torta, terítés, dekoráció..stb. De érdemes ám nézegetni az árakat a neten, mert pl nálunk már 7500Ft/óra van játszóházas szülinap.

 

Ami veszélyes, az inkább az, hogy mindenféle ember csak a pénzt látva beszáll a "szülinap bizniszbe" mindenféle előképzettség nélkül és anya meg csak a pénzt nézi. Így lehet az, hogy gagyi bohócok 5000Ft-ért mennek zsúrozni 3-4db 1 lufis figura tudással és persze anya csalódott lesz.

Nekem pl. 3 diplomám van: színész, óvodapedagógus és drámapedagógus és emellett elvégeztem egy nemzetközi szintű lufis tanfolyamot ami több mint 100ezer Ft volt és ezért tudok mást is hajtogatni, mint a lufikutya. Évenente többszáz zsúrt csinálok, így megfelelő tapasztalatom is van már, mit miért és hogyan. És olyanokkal dolgozok együtt, mint pl. Levente Péter.

 

Ezt lehet utánam csinálni (és mint látjuk, olvassuk lopják is az ötleteinket az oldalunkról!), de nem csináálják: vacak jelmezekben civilként viselkedve mennek zsúrozni. Persze ez mind érthető, ha anyát csak az ár érdekli és bárkit odaenged a gyerekéhez!

 

MERT NEM A JELMEZTŐL LESZ VALAKI BOHÓC!!

 

emi gyerekzsúr animátor Creative Commons License 2011.03.07 0 2 9

Sok szülő megkérdőjelezi a gyerekprogram szervezők értelmét, és sokalja az árakat.
Igen, szerintem is förtelmesen drága 30.000Ft egy játszóházas szülinapért, főleg, ha nem szól semmiről, csak őrjöngő, üvöltöző rohangálásból.
Az országban egyre több bohóc és animációs cég próbálkozik szédítő, gyerekbutító ajánlatával felkelteni a szülők érdeklődését.
Sajnálni tudom csak azokat a gyerekeket, akiknek a szüleik ilyen szülinapokat szerveznek.
A gyerekeket elhalmozzák mindenféle hülyeséggel, az ajándékoknak már nem is tudnak örülni, semmivel nem lehet őket lekötni.

Miért van szükség egyáltalán gyerekprogram szervezőre?

Ha nagyon kreatív a szülő, le tudja kötni a gyerekeket bármilyen szórakoztató személyzet nélkül is, de sajnos v. nem sajnos:) sok szülő nem hajlandó, vagy egyáltalán nem is ért egy gyerekbuli lebonyolításához. Nem könnyű 15-20 gyereket hosszútávon foglalkoztatni úgy, hogy ne veszítsük el az érdeklődésüket. Érteni kell a gyerekek nyelvén, naprakésznek kell lenni főleg az idősebb korosztály körében.

Le kell ereszkednünk hozzájuk, és ami a legfontosabb, nekünk is élveznünk kell velük együtt a játékot. Irányítani kell őket, rendet is kell tartani, különben széthullik a társaság, és a kisebb korosztály esetében futkározás, rohangálás lesz belőle. Tudni kell jól összeállítani egy 2-3 órás programot, és pontosan tudni kell, mikor és mire kell váltani egy-egy játék közben, ha esetleg lanyhul az érdeklődés.

S hogy miért szervezzünk egyáltalán bulit a gyerekünknek?
Nem kötelező, sőt! Az én gyerekkorom elég tartalmas és színes volt nélküle is, szívesen emlékszem vissza szüleimmel, családommal töltött szülinapi ünnepségeimre.
Ha meg is hívtam egy-két barátomat, jól elszórakoztunk szűk keretek között is(elég szegényes volt a szüleim pénztárcája), de édesanyám nagyon kreatív volt, tudta hogyan lehet szórakoztatni a gyerekeket(nemhiába óvónő):)
Ha meghívtam volna az egész osztályt, (hely hiányában nem volt lehetőség) azt hiszem, nem okozott volna Neki problémát lebonyolítani a játékokat, és össze is tartotta volna a csapatot rendesen.
Szóval a lényeg az, hogy vágytam rá, imádtam az osztályomat, mindig is álmodoztam egy jó kis bulira velük együtt, közösen...
Azt hiszem ebben az elgépiesedett facebook-os világban egyre kevesebben vágynak a társaságra(az igazi hús-vér társaságra gondolok), akikkel lehet egy jót nevetni, játszani, tartalmasan szórakozni.

Hát ezért vagyok én.
Hogy összehozzam újra a gyerekeket, hogy erősítsem bennük a küzdő szellemet (egy-egy csapatjáték közben), az összetartást, és növeljem bennük a játékkedvet.

Erről szól az igazi animáció.

 

Emi gyerekprogram szervező animátor

www.emi-gyerekprogramok.hu



anyabanya Creative Commons License 2005.03.08 0 0 7
Ja és mi elövettük a farsangi jelmezeket is, mindenki beöltözhetet, ha akart. Söt egy idöbe rossz függönyökböl varrtam hercegnöi ruhákat, tök egyszerüen és ki is keményitettem öket, hogy olyanok legyenek, mint a mesébeli királylányoknak...a srácok, meg felvették az állatos jelmezeket...aztán amikor nagyobbak lettek az egészet odaadtam az ovinak...
anyabanya Creative Commons License 2005.03.08 0 0 6

Azért apa baba discoi nem teljesen szokványosak. Elöször is nem hagyományos zenét tesz be, VHK, Tankcsapda, Kis Erzsi és egyéb tombi zene, s a zseblámpa meg a sötét, a villogás teljes káoszt erdményez, utána kell is valami levezetés, mert ugy leizzadnak a kiskölkök, mintha legalábbis kubikosnak álltak volna...

 

Előzmény: Orsili (4)
Bugi néni Creative Commons License 2005.03.08 0 0 5
A legutóbbi 6 éveseknek tartott bulin az újságpapíron táncolás is nagyon tetszett a gyerekeknek: egy nagytestvér irányította a zenét és a lényeg az volt, hogy a táncos pár az újságon maradjon. Amikor az zene megállt, mozdulatlanul kellett maradni és a zene újraindítása előtt a papírt félbe kellett hajtani.
Orsili Creative Commons License 2005.03.08 0 0 4
Anyabanya, szeretnék gyerek lenni nálatok, kinél kell jelentkezni?
Előzmény: anyabanya (3)
anyabanya Creative Commons License 2005.03.08 0 0 3

 Attol is füg milyen bulit akarsz? Olyat, ahol azért viszonylagos a nyugi, vagy jó a kicsit zajosabb is. S az sem mindegy, hogy milyen az idö, kertes vagy nem kertes ház, kicsi-e vagy sem a lakás.

Egy idöben nálunk minden indokkal voltak bulik, idönként ma is. Volt tavaszváró, majd nyárköszöntö, ja és boldog nem születésnapi bulik...

Voltak olyanok is, ahol pl tudtuk, hogy lehet kis mocskot is csinálni...ilyenkor pl lehetet nagy papirra közös festményt késziteni....volt olyan, hogy festö versenyt rendeztünk négyesével festettek valamit aztán igazi kiálitást szerveztünk...de volt olyan, hogy a konyhába kifeszitettünk egy kötelet és lekváros fánkot kellett hátratett kézzel enni (apa még tejszínt is nyomott rá) a másfél éves is ette...aztán mosakodás és baba disckó és eközben pedig felmosás...a baba discoban a legnagyobb siker azzal volt, hogy mindenki kapott a kezébe egy egy zseblámpát és a lesötétitett szobába szabaddon lehetet "táncolni"...aztán levezetésképpen valami izgi vacsi, amit ritkán ehetnek...Apa ilyenkor felszolgált és tessen parancsolni bárónö/úrral hordta körbe az üditöt, amit elöször az ünnepelt néhány kortyal, mint a nagyok megkostolt, majd minösitet és igy lett kiszolgálva. Aztán hasonloképpen a gyümölcsbolét, mely igazi babapezsgövel készült és az ünnepi menüt, ami lehet szendvics, vagy otthon készült hamburger...

A hatéveseknek lehet diaveitést is szervezni, általában nagyon élvezték...söt lehet árnyszinházat csinálni, amikor a lepedö mögött lévö kis színészeket világitzjuk meg, akik ott bohockodnak, miközben a közönség jokat kacag...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!