Keresés

Részletes keresés

privateer- Creative Commons License 2022.04.08 0 1 21

Feliratokért bocsi, még csak beszórtam. Ezt a verziót sikerült valahonnan leszednem. Én is sok sok éven át kerestem. Ami megvolt az meg uhh hagyjuk a minőséget.
https://www.youtube.com/watch?v=WatkJwSUuQI&list=PLFZs9PZfS7yiv2wl_vrsXz9gJ0SCMRlFv

compass33 Creative Commons License 2012.05.10 0 0 20

Ha valaki esetleg esetleg készítene feliratot, és aki jól tud angolul, és megosztaná velünk fantasztikus lenne!

compass33 Creative Commons License 2012.05.10 0 0 19

Viszonylag nagyon jó hírem minden e film rajongójának, 2 hete elérhető a youtube-n az egész egyben. 6óra majdnem.

Angol szinkronnal és meglepően jó minőségben:

Tessék MINDENKINEK. És ugy youtuberól.... /többit remélem tudjátok :)/

Üdv,

Írjatok véleményt!

telkontar Creative Commons License 2010.12.12 0 0 18

Nekem meg van németűl, angolul (youtuberól) és magyarul (sajnos az utolsó két rész hiányzik és a kép nagyon rossz minőségű).

privateer Creative Commons License 2010.07.28 0 0 17
Én németül jutottam hozzá.

De angol verzió is érdekelne. Esetleg megauploadra feltennéd?
Előzmény: kalapala (16)
kalapala Creative Commons License 2010.07.20 0 0 16
Ultraritka film ez, neten sem nagyon lehet megszerezni, de nekem sikerült angol hanggal....
yesss:::))))))))))9
kalapala Creative Commons License 2010.07.18 0 0 15
Engem is érdekelne angolul v. magyarul....
madkitboy@citromail.hu

köcce
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.25 0 0 14

Azóta sikerült valakinek megszerezni, engem is érdekelne.

Ha valakinek megvan szinkronossan vagy feliratossan kérem írjon a puha77@citromail.hu címre.

Piton17 Creative Commons License 2008.02.05 0 0 13

Szia!

Nálam annyi a változás, hogy időközben rátaláltam a sorozatra a neten és le is töltöttem (csak hogy lássátok, mennyit fáradoztam érte: pontosan nem mértem az időt, de a "remek" sávszélesség miatt kb. 2 hónapnyi folyamatos letöltésembe került), csak egy a gond: ez egy német nyelvű változat, ráadásul rossz minőségű, valószínűleg évek óta a polcon porosodó videófelvétel digitalizálása által létrejött kópiája, az elele-vége rendszeresen kimarad, stb. Ezért tényleg csak elvetemült rajongóknak ajánlom! :-))

Ha még mindig kellene neked ezek után is, keress meg e-mailben: piton17@freemail.hu. A 7 epizód ráfér 1 db DVD lemezre. Szóval talán 25000 alatt megúszod. :-))

Üdv!

Előzmény: itpeter68 (12)
itpeter68 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 12
Szia! A fórumon találtam rád. Keresem a "Kincses sziget az űrben" epizódjait
szinkronnal (amit valamelyik kábelen adtak le), természetesen
NEM INGYEN, akinek megvan, annak kifizetem a fáradozásait, (pl.: 25.000 HUF) ha
lemásolja, vagy kölcsön adja másolásra. Minden megoldás érdekel.
Nagyon köszi. Offban megtárgyalhatjuk a részleteket,

pcsenki@gmail.com

pcsenki (kukac) gmail.com

Üdv.: Itpeter
Előzmény: Piton17 (9)
itpeter68 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 11
Sziasztok! Keresem a "Kincses sziget az űrben" epizódjait
szinkronnal (amit valamelyik magyar TV-n adtak le), természetesen
NEM INGYEN, akinek megvan, annak kifizetem a fáradozásait, (pl.: 25.000 HUF) ha
lemásolja, vagy kölcsön adja másolásra. Minden megoldás érdekel.
Nagyon köszi. Offban megtárgyalhatjuk a részleteket,

pcsenki@gmail.com

pcsenki (kukac) gmail.com

Üdv.: Itpeter
Quantumleap Creative Commons License 2007.08.30 0 0 10
Mármint mire?
Előzmény: Piton17 (9)
Piton17 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 9
Hát Quantumleap, ha igazad van, akkor erre a pillanatra vártam már 16 éve!! :-))
Előzmény: Quantumleap (4)
Piton17 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 8

Sziasztok!

Nagy nehezen sikerült megszereznem a sorozatot, igaz kicsit problémás, de nem akarok panaszkodni, hiszen erre a pillanatra vártam már vagy 10 éve, ha nem több... :)

Nos. Torrentén fent van német nyelven, kissé megkurtítva, ugyanis a főcímzenét sajna kivágták róla, de ez van. Ja és a német címre kell rákeresni: Der schatz im all!! Nem kell félni, nagyon lassú a letöltés, én már másfél hete töltöm, de még mindig nem jött le teljesen. Időnként van 1 db seedje, meg 4, maximum 5 peerje, ennyi. Aki ezt nem érti, szóljon, elmagyarázom, a lényeg, hogy lassssssssú a letöltés, de legalább ez tényleg az!! 7 epizód, összesen 2,39 gigabyte, ja és régi videófelvétel átkonvertálásáról van szó, még a szalag tekeredését is ki lehet venni a részek elején...

További kellemes napot!

Piton17

Tenel Ka Creative Commons License 2007.03.22 0 0 7
Sajna nem sikerült még neki(tesója vagyok) nagyon keresi pedig...
SunWave Creative Commons License 2007.02.06 0 0 6

Szia Piton!

Sikerült már megszerezned a filmet?

Én is keresem  egy ideje, de lehet azóta már megjelent Dvd-én!?

Quantumleap Creative Commons License 2005.10.10 0 0 5
Utánanéztem egy kicsit a sorozatnak a www.imdb.com-on. Az eredeti címe L'isola del tesoro, s 1987-ben készült. De viszont, ahogy látom, remake. Vagyis ez a sorozat más szereplőkkel már elkészült 1959-ben.

Az emule-ról le lehet tölteni a sorozat epizódjait és betétdalát, de sajnos nem tudom, hogy az eredeti vagy pedig a remake (ami téged, Piton 17, érdekelne) sorozatét. Könnyen lehet, hogy az eredetiét, ugyanis legalább 20 epizód van fenn, ami pedig nálunk az mtv2-n ment '91-ben, a régi tévéújság szerint csak 8 epizódból áll.
Quantumleap Creative Commons License 2005.10.10 0 0 4
Emlékszem, hogy volt egy ilyen sorozat. Bár rendesen nem láttam belőle elejétől végéig epizódot. Az utolsót láttam kb. a negyedétől. Valami olyasmi volt, hogy a kissrác valami űrhajón egyedül maradt valami Hans nevű fickóval, aki megpróbálta megölni, de visszájára sült el, és ő halt meg. Amire még emlékszem, hogy a kissrác ezután leszállt valami bolygóra. Ezenkívül több nem maradt meg. Még egy-két epizódból láttam részleteket, de ezek nem rémlenek. Annyira nem is vágom, hogy miről szólt.

Amúgy ha nem is emlékeznék, tudni akkor is tudnám, hogy volt ilyen sorozat, ugyanis épp a napokban akadt a kezembe egyik haverom 2 db megőrzött 1991-es TVR-HÉT-je.
Piton17 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 3
Segítsetek!!! Nagyon kéne nekem a Kincses sziget az űrben valamilyen formában: ősrégi videofelvételen vagy digitális formában, mindegy, csak égre-földre azt keresem!!! Ha maga a sorozat nem is lesz meg, legalább annyit tudna valaki mondani, hogy honnan lehet a betétdalát letölteni?? Évek óta keresem már!!!!!
Piton17 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 2
Nagyon is képben vagy. :) Amúgy volt benne egy kisfiú is, aki később a Szahara titka című sorozatban is szerepelt. Utánanéztem a kisfiúnak, miért nem látni azóta filmben. Hát azért, mert 1-2 évvel később meghalt. Belefulladt az otthoni medencéjükbe. :((
Előzmény: pancer1 (1)
pancer1 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1

Zenét vagy részt nem tudok de emléskzem. nem volt rossz ahhoz képest hogy más ilyen modernizált átdolgozásokat általában hogy el szoktak szúrni....

Nem csak Ernest Bornidge volt a sztár benne hanem ha jól emlékszem Hosszú John Silvert Anthony Quinn játszotta.

Tombolda Creative Commons License 2005.03.07 0 0 0
Pard0n.
Előzmény: Piton17 (-)
Piton17 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 topiknyitó
Kincses sziget az űrben - egy régi olasz sorozat, amelyben a főszereplők egyike Ernest Borgnine volt. Érdekelne, hogy emlékszik-e még rá valaki, és keresek epizódokat belőle, de minimum a főcímzenéjét szeretném valahogy megszerezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!