Keresés

Részletes keresés

Sajó_a_bobtail Creative Commons License 2005.03.08 0 0 6
A ház 60 m-re van az utcától ahol megy a vezeték a földbe. Ez egy nyeles telek, csak a nyélen kéne felhozniuk a kábelt. Tehát nem értem mi a probléma. Az invitelnek van a neten ADSL keresője, hogy hol lehetséges az ADSL bekötés. A mi utcánkra azt írja, hogy 2 - 48 -ig beköthető. Én a 40-ben vagyok. ?????????????
Előzmény: rainman (4)
rainman Creative Commons License 2005.03.07 0 0 5
Bocsi! látom invitel terület. Hát bizony ott nem vagyok képbe, hogy drót nélküli esetben milyen alternatívákat tunnak ajánlani.
Előzmény: rainman (4)
rainman Creative Commons License 2005.03.07 0 0 4

mikor kérted, hova kérted, kitől kérted?

 

Merthogy ha kéred, és nincs visszatartó erő - pl. adott címre , esetleg adott névre N+1.ik igény, az előzőek rendre díjtartozás miatt kikapcsolva - akkor vélhetően találnak megoldást. Ha mást nem - akár a pusztába, vagy a tó közepei mesterséges szigetre - vezetéknélküli fix telepítésű terminált, ami telefonálásra max. megfelelő, de netelni ne akarj rajta, nem embernek való, noha lehet.

Ha van vezetékes hálózat a környéken, akkor dróton fog dzsalni a petró, max vonaltöbbszörözőn, de fog.

 

Szóval miért is nem kötnék be? Vélem: küldtek valami elutasító mifenét. Mit hoztak fel indokul?

Előzmény: Sajó_a_bobtail (3)
Sajó_a_bobtail Creative Commons License 2005.03.07 0 0 3

Hidd el hogy mindent megnéztem.

De azért ez nevetséges, hogy nem kötnek be telefont ha kérem. Más országokban nem hiszem, hogy így működik.

Előzmény: NémaBob (2)
NémaBob Creative Commons License 2005.03.07 0 0 2
Ezer más módja is van a netnek: Kábel, SkyDSL...
Előzmény: Sajó_a_bobtail (1)
Sajó_a_bobtail Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1
OK. De szeretnék internetet. A telefon kevésbé érdekel.
Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2005.03.07 0 0 0
0 igy jársz a legjobban:))
Sajó_a_bobtail Creative Commons License 2005.03.07 0 0 topiknyitó
Hogy lehet elintézni, hogy legyen telefonom. (Invitel szolgáltató)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!