Keresés

Részletes keresés

*belle* Creative Commons License 2010.02.22 0 0 92
Agassi Fan Creative Commons License 2009.06.06 0 0 91
Eladó eredeti Jude Law aláírás, fényképek. Ha érdekel, írj! justolder@freemail.hu
zerowolf Creative Commons License 2007.01.06 0 0 89
Én nagyon utálom, de komolyan.
Hesztia Creative Commons License 2007.01.05 0 0 88

Ez halál komoly?:)

 

Hogy én miért nem tudok ilyenkor a könyvtár környékén mászkálni...:P

Előzmény: seabeast (87)
seabeast Creative Commons License 2007.01.04 0 0 87
egy barátnőm látta ma juda law-t a szabó ervin könyvtár elött, térképpel a kezében. mit keres itt a bitang?
Piton17 Creative Commons License 2005.10.28 0 0 86

Rég jártam erre utoljára, bocsi!!! Most pótolom az elmúlt pár hónapot. :) Nem tudom, mit mondjak erre, hiszen Jude ma már igazán nem egy tizenéves kiskamasz, szóval benőhetne végre a feje lágya és nem kéne minden dadussal 5 perc alatt eljutnia a sziától az ágyig... A nősülés az már más tészta, azt komolyan kell venni, át kell gondolni és csak ha tényleg minden klappol, akkor belevágni, na de Jude úgy látszik még mindig nem tanult a korábbi hibáiból. Az ember azt hinné, hogy 4 gyerekkel már azért megfontoltabbá válik az ember, hát Jude a kivétel, amelyik erősíti a szabályt...

 

Új hírem viszont vele kapcsolatban, hogy elvállalt egy szerepet a Brideshead Revisited című filmben, amelyben Paul Bettany lesz a homoszexuális partnere. A film rendezője pedig az a David Yates, aki a Harry Potter és a főnix rendjét fogja rendezni. A filmben szerepelni fog még Jennifer Connelly is, aki Paul Bettany felesége a valóságban.

 

Apropó Paul Bettany, ezt a nevet érdemes lesz sürgősen megjegyezni!!! Ugyanis nem csak fiatal és tehetséges, de kifejezetten hümmm... csinos darab is. :)) Belinkelek róla egy képet, hátha felismeritek. De ha úgy sem tudnátok, hogy ki is ez a brit pasi, akkor íme pár film a repertoárjából: Egy csodálatos elme - Russell Crowe képzeletbeli barátját alakította; Wimbledon - Claire Danes szerelme és menő teniszcsillag; Lovagregény - itt egy bohókás, de annál tündéribb főszereplő; Ördögi színjáték - itt pedig egy bűnbe esett papot alakít, aki beáll egy színtársulatba. Amúgy most forgatja a Da Vinci Kód című filmet, amelyben ő lesz az albínó főgonosz. :)) Még mit mondjak róla? Majdnem ő lett az új James Bond, csak sajna túl fiatal és túl szőke a szerephez. :))

 

Na. Szóval nálam máris nagy kedvenc. Jude Law vagy Paul Bettany? Egyre nehezebb a választás. :))) Kész szerencse, hogy már van Paul Bettany topik is. :)))))

Előzmény: szojacska (85)
szojacska Creative Commons License 2005.07.30 0 0 85

haaat, en megertem. Inkabb azt nem ertettem eddig, hogy miert akar azonnal ujra nosulni??  ...talan meg neki is korai volt anno.... 

Neked mi a velemenyed?

 

Előzmény: Piton17 (84)
Piton17 Creative Commons License 2005.07.18 0 0 84

A legfrissebb híreim Jude-ról hát khm... kissé megrázóak. Jó olvasást! :) Várom a véleményeket! Csak őszintén!!

 

http://www.origo.hu/filmklub/20050718jude.html

pepanka Creative Commons License 2005.06.24 0 0 83

Hát azért, ha nagyon keres az ember, akkor érdekes dolgokat talál:

 

J. L épp egy színház építésénél is "segédkezik" (HELLO magazin).

 

 

 

 

 

pepanka Creative Commons License 2005.06.24 0 0 82

Találtam egy cikket Jude-ról. Vagyis két képet, és egy kis megjegyzést. http://www.origo.hu/noilapozo/5perc/20050624anap.html

 

Hogy mikor készült, és milyen alkalomból, fogalmam sincs.

 

Viszont akkor már utána néztem, nincs-e valahol a világhálón valami más érdekesség is, és az Ahogy tetszik című darab júni 21-i előadásáról találtma a wireimage.com-om képeket: 

 

 

 

(Sajnos a képeket kinagyítani csak az oldal "előfizetői" tudják)

Piton17 Creative Commons License 2005.06.13 0 0 81
Már olvastam. :) Valóban eltévedhetett szegénykém... Az ilyesmire ott van a Találkahely vagy a Szexrandi....... :DDD
Előzmény: pepanka (80)
pepanka Creative Commons License 2005.06.13 0 0 80

Kétségtelen, vélemény, csak néhány dolog miatt arra következtettem, eltévedt. (olvasd el, mit írt magáról, akkor talán az én megjegyzésem is jobban érthető)  

Előzmény: Piton17 (79)
Piton17 Creative Commons License 2005.06.13 0 0 79
Végülis, ez is egy vélemény... :) Bár kétségtelen, hogy kissé erős. :D
Előzmény: pepanka (78)
pepanka Creative Commons License 2005.06.12 0 0 78
mert amit a bemutatkozó szöveged alapján keresel nem itt fogsz megtalálni (esetleg a valami szex, vagy netszex témakörben) csak segítsek!
Előzmény: pepanka (77)
pepanka Creative Commons License 2005.06.12 0 0 77

ne haragudj, biztos, hogy jó helyen jársz?

Előzmény: Fenék Timi (76)
Fenék Timi Creative Commons License 2005.06.12 0 0 76
Annyira helyes pasi! Szívesen engedném neki, hogy kényeztesse a kagylócskámat :DDDDDDDDDDDDDDDD
roamer Creative Commons License 2005.06.12 0 0 75
Sziasztok! Akárhogy keresem,nem találom,h mikor jelenik meg a Closer dvd-n! Van erről vkinek vmi infója?
Piton17 Creative Commons License 2005.06.08 0 0 74
Nem voltál zagyva. :) Értettük a lényeget azt hiszem. :) Csak sajna nálunk az HBO kódolva vagyon. :(((
Előzmény: pepanka (73)
pepanka Creative Commons License 2005.06.05 0 0 73

HBO reklámozza: Hideghegy hamarosan!  

Nem tudom konkrétan mit jelent a hamarosan kifejezés náluk, csak gondoltam, ha valaki ugyanolyan elvetemült mint én, hogy megvárja, míg a tv ad egy filmet, és speciel a Hideghegy érdekli, akkor szólok: HAMAROSAN!!!! (legalább is az HBO szerint)

 

(Elég zagyva voltam?)

Piton17 Creative Commons License 2005.05.30 0 0 72
Ki tud valami friss infót Jude-ról??
Piton17 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 71
Én sem vagyok most képben. Hol azt olvasom, hogy feleségül vette Sienna Millert, hol meg azt, hogy nem, mert a gyerekei még nem fogadták el az új anyukát. Hát... Ha tudja valaki az igazat, kézfeltartással jelezze!! :)))))
Előzmény: szojacska (69)
BlackStar Creative Commons License 2005.04.27 0 0 70
Jéé, ez a Nándi! :)))
Előzmény: Piton17 (61)
szojacska Creative Commons License 2005.04.27 0 0 69

Nincs semmi hir Jude Law-rol? :I 

Dend_ron Creative Commons License 2005.04.09 0 0 68
szojacska Creative Commons License 2005.04.09 0 0 67

A multkor nem jelentek meg nekem a kepek a forumon, igy gyorsabb betettem egyet. :)

Előzmény: Piton17 (66)
Piton17 Creative Commons License 2005.04.08 0 0 66
Örülök, hogy ti is raktok be képeket!!!
szojacska Creative Commons License 2005.04.07 0 0 65
szojacska Creative Commons License 2005.04.04 0 0 64
Elolvastam a cikket, koszi, hogy belinkelted. Jo volt.
Előzmény: pepanka (62)
szojacska Creative Commons License 2005.04.04 0 0 63

Haliho! Nem, reszemrol jonak tartom az otletet, csak kicsit el voltam tunve, mert osszecsaptak a hullamok a fejem felett, suli, melo, stb.

Szoval nekem eddig a Mr.Ripley-ben tetszett a legjobban, legkevesbe a Hideghegyben. De nem feltetlenul az o alakitasaval volt a gond. Lehet, hogy a hangulatom sem volt a megfelelo, de maga a tortenet sem tetszett akkor. Az Oscar Wilde szerelmeire nem emlekszem, talan lattam, de nem vagyok benne biztos. Ellenseg a kapuknal meg nem volt meg, a Mesterseges Intelligencia sem. De tetszett az Alfieban es a Clooserben is.  

Előzmény: Piton17 (61)
pepanka Creative Commons License 2005.04.03 0 0 62

Sziasztok!!!

  Én az Oscar Wilde szerelmei kapcsán jegyeztem meg még annak idején a nevét. Bosie... hát igen, erőteljes egy alakítás volt, fel kellett a srácra figyelni.   

A legszexibbnek (eddig) A tehetséges Mr Ripleyben találtam. És jól is játszotta Dickie figuráját, hitelesen, hihetően, stb.

 

Az Ellenség a kapuknál viszont nem tetszett.

 

Nem vagyok rajongó,  csak odafigyelek rá, ha látom egy filmben általában megjegyzem az alakítását.

 

Ja, pár hete olvastam egy cikket róla:    

http://www.origo.hu/filmklub/20050113avagy.html 

(úgy láttam, de lehet, hogy vak vagyok, ezt még nem linkelte be senki)

 

 

Panka

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!