Keresés

Részletes keresés

Hy Creative Commons License 2008.11.15 0 0 3
???
Előzmény: fotógám (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.15 0 0 2
?
sLeuth Creative Commons License 2005.03.02 0 0 1
az nem üldözési mánia, ha tényleg üldöznek..
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.02 0 0 0
Remélem engem 0 ember üldöz!
fotógám Creative Commons License 2005.03.02 0 0 topiknyitó
Ehhez a mániához két csoprt tartozik.
Az üldözö és az üldözött.
E levél szerzöjéröl nem tudom eldönteni a hovatartozását:

"Mumu válasz | megnéz | könyvjelző 2005.03.01 10:46:20 (335)

Tudjatok az is elgondolkoztato hogy egy kivetelesen agresziv,talalekony, abszolut negativ figura kepes mar az arnyekaval is minket olyan dolgokra kesztetni amit soha sem tennenk meg a realis eletben.Tehat gyanakodas,kenyszerit minket hogy gondoljunk ra.Ebbol all egy kulonosen extrem figura ereje,ez mar a tortenelembol is tudjuk.Nero ismertebb maradt Roma egesevel mint Antonius peldaul.Es meg 100 ev mulva is ismerik majd az idonkent a tortenelmen halotkent is atmasirozo Hitlert vagy Sztalint..Na nem Ragika ,nem egy ilyen fontos figura de emberi dolog az hogy a nagyon negativot mint ahogy a nagyon pozitivet is eszbe tartjuk.

Temessuk el Ragikat mint olyat.En levelezek vele mert ez megint pszichologiai igazsag:Ragika idonkent rovid de velos leveleket ir,alkudozik,fascinalja az ellenfele,mindenkepentartani akarja velem a kapcsolatot.Nos,megirtam neki hogy semmi kifogasom nincs Ragika ellen mint ember,erdekel is hogyan jut valaki ilyen allapotba es ha lehet segitennek kijonni abbol a katyubol amiben lehet (maganyos,elnyomott es gyulolettel teli) de hogy utolso pillanatig uldozni fogom azzal az eszkozzel (szereny eszkozeim vannak) a ragicizmust,az eroszakos,magat masokra erolteto,harsany mocskolodasat.

De ha Ragika -per absurdum-itt lenne meg valamelyikunk kepeben ,ha nem tunik fel mondataival,cselekedesevel,akkor nem zavar.Ha pedig ugy viselkedik majd mint Ragika,akkor az Operator sorstars segitsegevel azzonal kikerul es ujra mar alig johet majd be..."


S mind ez nyilvánosan az Indexben egy topiktársról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!