Keresés

Részletes keresés

_tyúkanyó Creative Commons License 2012.01.10 0 0 2472

Nem a csúnyasága zavar a dolognak elsősorban, időnként rettentő kényelmetlen (főleg ha nem megfelelőre sikerül a ruházat- összevissza lötyög mindenem.. :-/).

Valószínűleg én sem merek belevágni a műtétbe soha.. (bár pénzem sincs rá, ez leegyszerűsíti a döntést.. :) )

 

Komolyan gondoltam a fogyást... Azóta ráadásul híztam is, úgyhogy min. -10 lenne az aktuális cél.

Futásnál sokat számítanak a plusz kilók: plusz munka, plusz fáradság, plusz ízületi terhelés. :(((

Márpedig futni akarok. :))) Sokat, sokáig.

 

Ide miért nem írod be a mínuszaidat? :) Gratulálok! Ellipszis trénerezel? Úgy rémlik, azt csináltad régen. Hajrá!!

 

Előzmény: andixka (2471)
andixka Creative Commons License 2012.01.10 0 0 2471

Nagyon remélem, az utolsó sort nem gondoltad komolyan :-(

Az előbbit bár értem (az enyém sem szép), de vannak helyette szép gyerekeid... (Én a hasplasztikát nem vállalom. Se a mellt :-) )

Előzmény: _tyúkanyó (2469)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.12.28 0 0 2470

http://www.life.hu/legytrendi/20111223-atalakitunk-nanasi-pal-fotomuvesz-es-holdampf-linda-az-xfaktor-stylistja.html

Ezt találtam a hasplasztikáról- nem mondom, h nagy kedvet kaptam hozzá. :(

De zavar a hasam- nem az, hogy nem lapos, hanem hogy lóg ("kötény"). A videón is ilyen volt a nőnek, de elég ijesztő a hosszú vágás, és hosszú gyógyulási idő, ami kell hozzá. Feltalálhatnának valami kíméletesebb módszert...

Előzmény: _tyúkanyó (2469)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.09.22 0 0 2469

Lehet, h csak 1 napig tart, de ma 62.9. :)

Ennek örömére belebújtam néhány kisebb ruhámba, és rámjöttek! :) Némelyik nagy meglepetésemre, bár ezek feszülnek is, ennek megfelelően. :D

Egy szál bugyiban nézve viszont még mindig siralmas látvány a hasam meg a combjaim. :( Na ja, még 6-8 (max. 10) kilót le kéne adni...

_tyúkanyó Creative Commons License 2011.09.15 0 0 2468

Azt hiszem, akkor vagyok étvágytalan, amikor új dolgok miatt izgulok, ha meg valamilyen helyzetbe beleragadtam, és az stresszel, akkor jön a zabálás.

Ezt a 63.5-et remélem sikerül tartani, vagy lejjebb vinni. :)

 

Találtam két érdekes cikket is- az elsőhöz annyit, hogy sosem tudtam megállni, h kekszet/sütit egyek meg tejet/tejeskávét/kakaót igyak, úgyogy tetszik a diéta. :)
http://www.femina.hu/fogyokura/felmillioan_fogytak_le_vele_dr_siegel_sutidietaja
 

http://www.vital.hu/feherje-tejtermek-hasi-zsir

Előzmény: _tyúkanyó (2467)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.09.12 0 0 2467

Érdekes, mert máskor zabálok az idegességtől. Még nem sikerült meghatároznom, milyen idegességtől zabálok, mitől vagyok étvágytalan. :) /Szerelmes idegesség (akár bánatos, akár reménykedős) egyértelműen az utóbbi.. De ez most nem az./

Előzmény: andixka (2465)
andixka Creative Commons License 2011.09.12 0 0 2466

Ez pedig egy brutál gratula! (És irigy vagyok! ;-) )

Előzmény: _tyúkanyó (2463)
andixka Creative Commons License 2011.09.12 0 0 2465

Na, akkor már tudom... :-) (És hol?)

Bárcsak én ne tudnék enni az idegességtől... :-(

Előzmény: _tyúkanyó (2464)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.09.12 0 0 2464

-1kg (Óraadó leszek holnaptól; félek, és emiatt nem tudok enni rendesen- de legalább fogyok...)

Előzmény: _tyúkanyó (2463)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.08.24 0 0 2463
Se cél, se álom (max. ha egy hétig nem eszem semmit, de kidőlni ezért nem szeretnék..). :((( A 64.5kg körüli értéket tartom, edzőtábor óta nem sikerült visszaállni arra, h kevesebbet egyek. Viszont többet mozgok, naponta tajcsi, heti 3 futás- remélem, idővel a kajálást is újra vissza tudom venni és fogyok tovább.S hogy legyen célkitűzés is, ezúttal kissé szerényebben: karácsonyra 59kg.
Előzmény: _tyúkanyó (2462)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.07.29 0 0 2462

Tegnap és ma is: 64.3. :)

Újabb cél: iskolakezdésre 62kg. (Álom: 59.9kg...)

Előzmény: _tyúkanyó (2456)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.07.13 0 0 2461

Ja, és ha sikerül leadnom a zsírfeleslegemet, akkor lehet, hogy meggondolom a kés alá fekvést is. Nagyon nem szeretem a műtéteket, és talán fura is lenne újra lógó has és mellek helyett normálisakkal élni :), másrészt viszont jó érzés lehet 'emberformájúnak' lenni...

Az ikrekkel nagyon megnyúlt a hasam, eleve 3. terhesség volt- 4 gyereket szoptattam, átlag 1-1 évig, úgyhogy volt mitől megnyúlnia mindennek. :(

(Azt mondta szülés után a doki, h csak a szüléssel 11kg-tól szabadultam meg kb, azaz a két lány+magzatvíz+méhlepény kb ennyi volt- úgy is néztem ki, mint ha egy 11 kilós dinnyét tettek volna a ruhám alá. :D)

Előzmény: _tyúkanyó (2459)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.07.13 0 0 2460

65.0, de először 64.x akart lenni, csak utána váltott. :)

Előzmény: _tyúkanyó (2459)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.07.07 0 0 2459

Ma reggel 66.0kg. :)

Év végére cél az 55, de ha nem megyek 60 fölé jövő évtől, akkor már elégedett leszek. :)

Előzmény: _tyúkanyó (2458)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.07.01 0 0 2458

A hűtőmágnesezős vízivás továbbra is beválik; jelenleg 66.6 körül vagyok. Ez a tempó nem elég a hó végére 65-nek lenni, de most jön egy gyerekmentes hét, amikor agyonmozoghatom magam, és nem kell senkit etetni, úgyhogy van esély fogyásra (meg a hiányzik-a-4-gyerekem-stressz miatti zabálásra is... :-/ ).

Előzmény: _tyúkanyó (2456)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.05.28 0 0 2457
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.05.28 0 0 2456

Egy tipp azoknak, akik olyan nehezen állnak neki inni, mint én: a hűtőmágneseket rakom sorba, minden egyes pohár víznél/beszámítható folyadéknál (nem erős tea, kávé) egy mágnes megy a sorba, így nem kell gondolkozni, hány pohárnál is tartok, és ha túl kevés, azt egy pillantással fel lehet mérni, és pótolni a hiányokat...

Mióta ezt csinálom, nem fordult elő, h túl keveset ittam volna (1.5-2l/nap), és a fogyás is megindult, sőt, talán tényleg kisebb az étvágyam is- bár ez soktényezős, nem biztos, h emiatt van.

Mérleg: 68kg, néha 67.5. :))) 

Cél: 65kg, meddig is? ... Mondjuk július végére.

erdeiboroka Creative Commons License 2011.05.03 0 0 2455

Semmi titok nincs a sablonban :-)

Most rohanok... nincs időm ilyen részletesen írni...

Ketten maradtunk a topicon, nem akarod privátban folytatni, erdeipontborokakukacfrímélponthu ?

Előzmény: _tyúkanyó (2454)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.05.03 0 0 2454

Ez a sablon titkos? :)

Nekem is kéne valami rendszer a táplálkozásomba, de amíg nem vagyok lelkileg rendben, addig nem megy, már sokszor próbáltam. :(

 

Hasizomgyakorlat- hát igen, az kéne.. Időnként lelkesen nekiállok, h mostantól minden nap csinálok legalább egy picit, de aztán 2-3 nap múlva eszembe jut, h ja, ez elmaradt.. :-/ No jó, van hogy közben is eszembe jut, csak akkor nem érzem rá alkalmasnak magam, vagy az időt.

 

Amúgy elsősorban arra gondoltam, h be kéne fejezni a zabálást- na tegnap már nem volt olyan vészes, de jobban vissza kell fogni. Sajnos ha nagyon erőltetem, akkor érezhetően idegesebb vagyok, és mostanában így is rém rosszul alszom...

Ma is fél 4-kor ébredtem, de most megpróbálok aludni még. (Tegnap 3-tól fent voltam, csak du. 1-től sikerült 1 órát aludni, de így is kidőltem este megint 9 után hamarosan...)

Előzmény: erdeiboroka (2453)
erdeiboroka Creative Commons License 2011.05.02 0 0 2453

Én kitartóan diétázom, de nem elég szigorúan.

Van egy sablon, ami szerint eszem, és ezzel tartom a súlyomat, vagy talán néha fogyok is pár dekát.

Nem mértem meg magamat januárban, így nem tudom pontosan mennyit fogytam azóta, olyan 3 kiló körül.

Még öt kilót kellene fogyni a fürdőruhaszezonig...

 

Be kellene keményíteni, de folyamatosan a túlélésre hajtok :-(

 

Motivációs ruha :-)))

Hasizomgyakorlat???

Előzmény: _tyúkanyó (2452)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.05.02 0 0 2452

A cm-ben számított fogyás talán még jobb is.. :)

 

Ha nem is maradtam mindig 70kg alatt, de akörül vagyok- sajna az utóbbi napokban megint zabálóssá váltam. :-/ Most kéne az önkontroll.

 

Bár egy kis motiváció akadt, találtam egy elfeledett ruhát a szekrényemben, ami rámjön, és szívesen felvenném- de nem vagyok benne valami esztétikus látvány, ha a pocakomat nézzük.. Meg lehetne hosszabb is egy 10-20cm-rel, majd kitalálok valami toldást, ami előnyére válik a ruhának meg nekem is..

Előzmény: erdeiboroka (2451)
erdeiboroka Creative Commons License 2011.03.21 0 0 2451

Én negyedik hete diétázom.

Az eddigi eredmény, hogy újra beleférek a nadrágjaimba, a mérleg viszont megmakacsolta magát és nem mozdul...

Előzmény: _tyúkanyó (2450)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.03.20 0 0 2450

Talán most már nem kiabálom el: 70kg alatt vagyok, már 10 napja minden reggel (amikor mértem :) ).

Valamennyire sikerül többet mozognom is, de a lényeg, h nem tudok úgy zabálni, mint régen...

Azért ez fura, valamikor zabálok a stressztől meg a szomorúságtól, most meg néha nem is tudok enni, de ha igen, akkor sem sokat, általában- ez azért hasznosabb. :) Vészes étvágytalanság nem fenyeget azt hiszem. Amúgy is van még bő 15kg tartalékom.. :-/

Előzmény: _tyúkanyó (2442)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.01.16 0 0 2449

Persze, nem fogunk. :) De hogy mikor lesz belőle valami?..

Előzmény: erdeiboroka (2448)
erdeiboroka Creative Commons License 2011.01.13 0 0 2448

Ha találkozót szerveztek, ne hagyjatok ki!

Előzmény: andixka (2446)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.01.13 0 0 2447

Írhatok éppen.. :) Utazás nem valószínű mostanában.

Előzmény: andixka (2446)
andixka Creative Commons License 2011.01.13 0 0 2446

OFF: Levélben esetleg az off bekezdés? Nem jársz Pesten - tervezetten? (Sajna utolsó pillanatban nekem is viszonylag nehéz bármit összeszervezni...)

Előzmény: _tyúkanyó (2444)
andixka Creative Commons License 2011.01.13 0 0 2445

Hát, ezt szó szerint én is írhattam volna. :-(((

6-7 (mert én ráállok :-((( )

Se kedv, se energia.

Ráadásul én egy éve beteg vagyok, és így hízom :-( (Pedig ezzel állítólag piszok mód kellett volna fogynom.)

 

Na, majd idén! Szuper év lesz nekem is - ezt tudom :-DDD

Viszont hiába edzek és eszek keveset, eredmény: +1. Amit most csinálok, attól régebben -3/első hét volt, most meg! :-S

 

Ja, és sziasztok! Örülök, hogy "látlak" mindkettőtöket - csak nem itt kellene folyton összefutnunk... ;-)

Előzmény: erdeiboroka (2443)
_tyúkanyó Creative Commons License 2011.01.13 0 0 2444

Sajnálom, h felszedtél valamennyit, sajna ez van, ha az ember nincs rendben lelkileg (gondolom, ez van Nálad is, ha rossz volt az év vége).

Legyen JÓ ÉV 2011! :)

 

OFF: A dolgaim? Nekem sincs energiám semmire, többnyire. :-/ Az elmúlt fél évben egy munkahelyben reménykedtem, amiről múlt pénteken kiderült, h nem jön össze. Néha elveszettnek érzem magam, néha szabadnak- most bárhol kereshetek. :D Szeretek itthon lenni, de ez már sok.. Inkább dolgoznék. De lehet, h márciusig csak 'lájtosan' keresek, különböző okok miatt. / Panaszkodás törölve. :) /

Előzmény: erdeiboroka (2443)
erdeiboroka Creative Commons License 2011.01.12 0 0 2443

Eltűntünk... és én híztam... szerencsére nem sokat, de már nem merek mérlegre állni :-(

Olyan 6-7 felesleges kiló lehet rajtam.

Kellene venni egy nagy lendületet... de mostanában semmi energiám nincs semmire, erre meg nagyon sok kellene.

Remélem azóta rendbe jöttek a dolgaid. A múlt év vége nekem is nagyon rossz időszak volt.

Ez az év viszont szuper lesz :-)))

Előzmény: _tyúkanyó (2442)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!