Keresés

Részletes keresés

_madbalee_ Creative Commons License 2014.02.26 0 0 134

Es le is ült a Real padjara, majd pedig most ismet Abramovics penzet költi:)

Előzmény: dirty Sanchez (130)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.27 0 0 133
Where The Special One Happens
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2007.03.21 0 0 132
Előzmény: dirty Sanchez (131)
dirty Sanchez Creative Commons License 2007.03.21 0 0 131
az hát, egy rohadt nagy paraszt
Előzmény: hour (126)
dirty Sanchez Creative Commons License 2007.03.21 0 0 130

ilyen egy nagyképű, unszinpatikus fasz edzőt...

 

A Chelsea főnöke, a portugál José Mourinho, arra utalt a napokban, hogy csapatnák nem tett jót orosz tulajdonosa, Roman Abramovics válása. Igazából már a válás miatt kellett lemondania januárban egy "nagy" átigazolásról Mourinhonak.
- A tulajdonos pénzére tekintettel kell lennünk! Azonban bíztam ebben az igazolásban, ami sajnos nem jött össza Irina válása miatt. A tulajdonosnak több magánéleti problémája volt, így nem is tudott megjelenni a mérkőzéseinken. Én szeretném megvalósítani a klub tízéves tervét, s bízom benne, hogy ebben továbbra is támogatni fog Roman. Azonban ezt követően bármelyik európai nagyklub kispadjára leülnék, még akár a Realéra is!

Marci14 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 129
szerintem messze a legjobb edző a világon.
remélem, h sokáig marad mgé a CHELSEA élén

egy kis adalék:

Sir Alex Ferguson (Manchester United): „Csalódott lennék, ha elmenne. Élvezem a társaságát, amikor a mérkőzések után beszélgetünk, de más alkalmakkor is jót társalgunk. Remek személyiség, élvezem, amikor egymás ellen harolunk.”

Chris Coleman (Fulham): „Csak akkor tudjuk meg, hogy mennyit veszítünk, ha Jose már távozott. Egymás után kétszer is bajnok lett csapatával, a Ligakupát is elhódította, s elődöntős volt a Bajnokok Ligájában. Ezt kellene felülmúlnia az utódjának. Ha nem sikerül, akkor Jose távozása visszalépést jelent a Chelsea számára”.

Glenn Roeder (Newcastle United): „Sokat veszítene a Premiership Jose távozásával. Tudom, hogy a Bajnokok Ligája megnyerése jelenti a legfőbb célt számára, csak ezzel lenne igazán elégedett. Nagyon keményen dolgozott azért, hogy erre a szintre kerüljön, s szerencsésnek mondhatja magát, hogy olyan kerettel dolgozik, amelyért sok edző az életét adná”.

nem olyan rossz ember ő ha a legnagyobb vetélytársa ilyet mond róla...
titolesz Creative Commons License 2006.10.31 0 0 128
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.06.23 0 0 127
nagyon hianyzik a vb-rol!
hour Creative Commons License 2006.05.06 0 0 126
mint szakember, elismerem. de mint ember, szerintem egy bunkó.
sunflowerNr.1 Creative Commons License 2005.09.15 0 0 125
Tény, h nagy arca van, bár van mire. Mondjuk mikor ezt az arcberendezést még 1 "just don't panic" beszólással is tetézi 1 BL-meccs előtti sajtótájékoztatón, nem csoda, ha nem lopja be magát sok ember szívébe. Maradjunk annyiban, "egyéni a stílusa", hisz' ki más levelezgetne meccs közben, a kabi pedig már st.szimbólum :-) De az eredményei önmagukért beszélnek...
ChrisRea Creative Commons License 2005.06.07 0 0 124
Jorge Sampaio portugál köztársasági elnök kitüntetést adományoz José Mourinhónak, az angol labdarúgó-bajnokságot ötven év után megnyerő Chelsea vezetőedzőjének.
A jövő pénteken Guimaraesben sorra kerülő ünnepségen a 42 éves szakember egyike lehetne annak az ötvenkilenc hírességnek, akik átveszik a Dom Henrique Nagy Nyakéket. Ő azonban elfoglaltságára hivatkozva később kapja meg a díjat.
A sportolók közül legutóbb a tavalyi Eb-n ezüstérmes futballválogatott részesült az ország legmagasabb civil elismerésében.
(MTI)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2005.05.02 0 0 123
Koma86 Creative Commons License 2005.04.01 0 0 122
szerintem ez április 1.es vicc.
Előzmény: gitana19 (120)
gitana19 Creative Commons License 2005.04.01 0 0 121
Ja, és kabát még1szer: Pozsonyban kifejezetten jó idő volt, de ezek a fagyos kölykök úgy beöltöztek! Amikor én 1 vékony hosszúujjúban voltam, akkor a Maniche széldzsekiben vacogott.
Előzmény: gitana19 (120)
gitana19 Creative Commons License 2005.04.01 0 0 120
A http://www.maisfutebol.iol.pt és az közszolg 1es rádióadó szerint JM otthagyja az idény végén a Chelseat, mert összeveszett a vezetőséggel az eltiltás miatt. A fociújság szerint a válogatottnál folytatja. Érdekes lenne... Kérdés, h a Madaíl, a port. szövetség elnöke tud-e már róla...
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2005.04.01 0 0 119
Mourinho-t eltiltottak a kispadtol es penzre buntettek!
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2005.03.30 0 0 118

Eriksson thanks Mourinho

 

http://football.co.uk/international_news/story_9905.shtml

 

Sven-Goran Eriksson thanked Jose Mourinho for transforming Joe Cole's career as he insisted that he would not swap his new-look England midfield with any other quartet in the world.

titolesz Creative Commons License 2005.03.28 0 0 117


Az angol labdarúgó-bajnokság éllovasa, a Chelsea vezetőedzője úgy tervezi, még kilenc-tizenegy évig marad az angol csapatnál. José Mourinho (képünkön) utána hazája, Portugália válogatottját irányítaná egy kis ideig, majd dicsőségben visszavonulna. Minderről maga az érintett beszélt egy sajtókonferencián.

"Még 13 évig tervezek dolgozni" - mondta a 42 esztendős szakvezető. "Ebből négyet a portugál válogatottnál töltenék. Illetve amikor azt mondom, négy, valójában csak kettőre gondolok - tudják, egy világbajnokság, egy Európa-bajnokság. Úgyhogy ezen négy - vagy két - éves időszak előtt kilenc - esetleg tizenegy - évem van, amit Angliában dolgoznék végig" - tervezgette a Chelsea mestere.

Arról azonban hallani sem akar, hogy ő irányítsa az angolok nemzeti tizenegyét. "Az angol válogatott? Á, az nem nekem való. Egyrészt most is jó kezekben van, másrészt pedig ha Sven-Göran Eriksson távozna, vagy az angol szövetség mást keresne a helyére, véleményem szerint egy angol edző lenne a legmegfelelőbb a posztra."

gitana19 Creative Commons License 2005.03.20 0 0 116

Nem szorul rá a Mourinho a védelmemre, de a bunkóságával / nagyképűségéval kapcsolatban: ez nagyban köszönhető portós mivoltának is. (Vö: Baía: "Beírtam a nevem a történelembe" vmint Pinto da Costa szept. 1. hetében a port. szuperkupa döntő kapcsán: "Már ideje volt, augusztus 20 óta nem nyertünk semmit")

Sok igazság elhangzott itt vele kapcsolatban: faarc, eredményorientált, stb. Talán a legtalálóbb mégis, h a nagy arcának 90%a színjáték. Az sztem nem igaz, h a Chelseaben lett ilyen, legfejjebb nem tudtok róla, milyen durván szólogatott be Portugáliában, pl Scolarinak is. Meg ki emlékezne arra, h mit szólt be a Milan elleni Szuperkupa-döntő után ("Nagyon frusztrált vagyok! Ezért a következő fizetni fog!"), ha nem alázzák 4-1re Liszabonban a "következőt", a Sportingot.

Az meg a másik, h kifejezetten nyugodt Londonban, az FCPnél 10 meccsből 9en utasította tisztán kivehetően olyanra a bírót, amit az nem szívesen tett volna (hú, az télleg ciki volt, mikor a kamerába ordította bele), OK, tegyük hozzá, már a meccs utáni sajt.tájon elnézést kért mindig, de akkor is...

Kabát: azért ne felejtsétek el, h ahonnan ő jön, kb 15 fokkal jobb idő szokott lenni, mint Londonban :p

gitana19 Creative Commons License 2005.03.19 0 0 115

Hinnye és ezt még nem láttam! Hiánypótlásként rögtön 1 telibetalált karikatúra:

 

ártó szellem Sztem nagyon el lett találva a szitu... Mingyá végignézem...
Ciani Creative Commons License 2005.03.16 0 0 114
Nos, azzal kezdeném, hogy abban is tévedsz,hogy a bíráskodás nem változott az idők folyamán (a sárga lap bevezetésétől kezdve, 4. bíró, partjelző->asszisztens kibővült jogkörrel, videó alapján utólagos eltiltások), tehát felismerték a vezetők is, hogy változtatni kell, mert egy bírónak már sok a feladat.

És jöjjön a következő méretes tévedésed:
"nem igaz,hogy annyira felgyorsult a játék hogy már nem urai a helyzetnek"
Ha valaki ezt el bírja olvasni röhögés nélkül, annak gratulálok. Ha ezt te komolyan gondolod, provokálsz (a másik alternatívát nem is említem, mert az mér kimerítené a személyeskedés fogalmát :). Vegyük csak a tegnap esti meccset, a bíró tényleg nagyon jó volt, mégis akadt 7-8 téves ítélete is, köztük sok nagy hiba is a leseknél.

Az utópiáddal teljesen egyetértek, de egyrészt gyakorlati problémára gyakorlati megoldást kell keresni, márpedig a játékosok a büdös életben nem fognak tisztességésen hozzáállni, nem az a feladatuk. Másrészt még ebben az optimális esetben is lenne rengeteg hiba.

"Ne pofázzon bele senki,döntse el a bíró hogy hogy látta aztán kész."
Ez milyen kapcsolatban is van a bírótovábbképzéssel, a bírók fizikai állapotával és mentalitásával? Ez a felfogás egy baromság. Döntse el és döntsön jól, azért van ott és ha van a kezünkben eszköz, amivel segíteni tudunk neki helyes döntések meghozatalában, akkor kötelességünk ezt ki is használni. Volt az a német bíró, aki pár hete a kivetítő alapján megváltoztatta egyik ítéletét, ő szerinted megsértette a saját szuverenitását ezek szerint...
Előzmény: sad wings (112)
Koma86 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 113
Dél Korea vb harmadik?miben,lengőtekében?mert fociban törökök lettek a 3.ok,koreaiak 4.)
Előzmény: lányos zavar (104)
sad wings Creative Commons License 2005.03.15 0 0 112
Meggyőzni egymást nem fogjuk.

Neked is leírom,hogy rengeteg olyan mérközés van,amit a bírók nagyszerűen levezetnek,igazságos döntéseket hoznak blabla.Ergo nem igaz,hogy annyira felgyorsult a játék hogy már nem urai a helyzetnek.Vagyis elég egy bíró.
Sokkal többet használna az,ha a játékosokba belenevelnék valahogy azt,hogy tisztességesebben álljanak hozzá a játékhoz,kevesebbet szinészkedjenek és ne próbálják átbaszni a bírót.

"Akkor szerinted mi a fenéhez van köze? "
Annak ha valaki kivültől belepofázik abba,hogy egy lövés gólt volt,vagy sem.Ne pofázzon bele senki,döntse el a bíró hogy hogy látta aztán kész.
Előzmény: Ciani (108)
sad wings Creative Commons License 2005.03.15 0 0 111
Nem nagyon értelek.

Először is,a bírók jól látnak a meccsen,rengeteg mérközést vezetnek le különösebb baki nélkül,akár nagyon éles szituációban is.Szóval nem igaz hogy nem tudják követni az eseményeket.Tudják,de van amikor rosszul itélnek meg egy szitut.

"Régen is voltak hibák, ez igaz. De D-Korea most lett vb harmadik. Régen is voltak hibák, és az jó volt??????"

Nem volt jó,de hozzátartoznak a foci történelméhez az olyan esetek mint Maradona kézzel ütött gólja,az angolok "gólja" a 66-os vébédöntön vagy Tichy meg nem adott gólja 62-ben.Ezek szerintem hozzátartoznak a labdarúgáshoz,és nem is akarom hogy eltünjenek.

És hogy miért rossz a focinak?Mert szerintem ez lenne az első eset arra,hogy belenyúlnak a játék menetébe,és megakadályozzák azt,hogy az a 25 ember alakítsa ki a mérközés végeredményét akik a pályán vannak.
Előzmény: lányos zavar (104)
cooltiszo Creative Commons License 2005.03.15 0 0 110
Télleg? Én még a bercelonai meccs után nem tudtam hogy a londoni meccsen a 4. gól szabálytalan lesz, amit a bíró nem akart észrevenni(a pertjelző jelezte). De ha ők tudták és azért sírtak csalás miatt akkor bocs.
Előzmény: Ciani (107)
lányos zavar Creative Commons License 2005.03.15 0 0 109
Azt kellene csinálni, hgy a 4. játékvezető a 16-oson bellüli vitás eseteknél, mezőnybeni durva szabálytalanságkor jelzi a bírónak, hogy rossz a döntés. Akár észrevehetetlen is lehetne az egész. Technika kérdése.
Előzmény: Ciani (106)
Ciani Creative Commons License 2005.03.15 0 0 108
Aha, szóval az a cél, hogy legyen sok szar ítélet, szuper, ez aztán a perspektíva. Tudod, ha valami rossz, arra nem az a megoldás, hogy régen is az volt, hanem meg kell próbálni javítani rajta. Hihetetlen, hogy ez vita témája lehet.

"A játékvezetői edzőtábor meg a profi játékvezetők meg rossz példa,mert közvetlenül semmi köze nincs a játék menetének az alakulásához."

Akkor szerinted mi a fenéhez van köze? Az időjáráshoz?
Előzmény: sad wings (103)
Ciani Creative Commons License 2005.03.15 0 0 107
Pontosan azért, amiért a sok barcás verte a seggét a londoni meccs negyedik gólja miatt.
Előzmény: cooltiszo (97)
Ciani Creative Commons License 2005.03.15 0 0 106
A videóbíró szétszabdalná a játékot, ezt én sem támogatom. A gólbíró viszont pillanatok alatt eldöntené egy helyzetben, hogy gól-e vagy sem az adott lövés. De ami ennél sokkal fontosabb, hogy több bíró legyen, túl nagy a pálya és túl gyors a játék egyetlen bíró+2 asszisztensnek.
Előzmény: sad wings (93)
Ciani Creative Commons License 2005.03.15 0 0 105
"nem újítottak soha semmit benne"

Ezt írtad, nem vagyok gondolatolvasó...
Egyébként a változtatások (csak az utóbbi időkből: hazaadás betiltása, tétlen les) mind jót tettek a focival. És aki nem látja, hogy egyszerűen elavult a bíráskodás, az nem csupán vak, hülye is.
Előzmény: sad wings (92)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!