Keresés

Részletes keresés

Ben Gonda Creative Commons License 2018.04.03 0 0 12152

Nemzetközi tapasztalatokkal rendelkező fiatal nyelvtanárként nyelvoktatást vállalok német és angol nyelvből(15euro/60perc) Bécsben, a 9.kerületben. Az alábbi dolgokban tudok segíteni:

  • Nyelvoktatás mindenszinten kezdőknek és haladóknak is
  • Nyelvtani rendszerezés
  • Kommunikációs készségek javítása
  • Iskolások korrepetálása
  • Nyelvvizsgára felkészítés
  • Állásinterjúra való felkészítés
  • Fogalmazások, Beadványok, Szakdolgozatok stb. átnézése és nyelvhelyésségi ellenőrzése

Rugalmas időbeosztás. Forduljon hozzám bizalommal

Telefon: +436604912056

email:   gondabence@mail.com

Ben Gonda Creative Commons License 2018.04.03 0 0 12151


A bécsi egyetem német-angol tanári szakán végzett nemzetközi tapasztalatokkal rendelkező fiatal nyelvtanárként nyelvoktatást vállalok német és angol nyelvből(15euro/60perc) Bécsben, a 9.kerületben. Az alábbi dolgokban tudok segíteni:

  • Nyelvoktatás mindenszinten kezdőknek és haladóknak is
  • Nyelvtani rendszerezés
  • Kommunikációs készségek javítása
  • Iskolások korrepetálása
  • Nyelvvizsgára felkészítés
  • Állásinterjúra való felkészítés
  • Fogalmazások, Beadványok, Szakdolgozatok stb. átnézése és nyelvhelyésségi ellenőrzése

Rugalmas időbeosztás. Forduljon hozzám bizalommal

Telefon: +436604912056

email:   gondabence@mail.com

vörös_pirula Creative Commons License 2018.02.20 0 0 12150

"Logisch, oder? Kein Beweis für Bestechung, Verfahren eingestellt, aber eine mächtige Strafe

gibt es dennoch. So stellt man sich das Rechtssystem in einem echten Rechtsstaat vor."

 

 http://analitik.de/

peanutbutter Creative Commons License 2018.02.12 0 0 12149

Sziasztok!

 

Van-e valaki aki ingázik Ausztria-Budapest között autóval és tudna csomagot hozni? Olyan webáruházból szeretnék rendelni ami ide nem szállít, Ausztriába viszont igen. Tud valaki segíteni?

jogomvan.hu (X) 2017.12.16 0 0 12148

Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet kíván Önnek a www.jogomvan.hu csapata.

Online jogi segítség a külföldön élőknek is.

vörös_pirula Creative Commons License 2017.12.13 0 0 12147

"Nicht mit dem Satan reden", mondja ezt maga az Ördög, éppen most Karácsony elõtt:

 

http://www.epochtimes.de/feuilleton/panorama/papst-franziskus-warnt-vor-kontaktaufnahme-mit-dem-teufel-a2293334.html

 

Hol vagytok FÉRFIAK?

 

http://www.epochtimes.de/feuilleton/panorama/gendergaga-hoch-zwei-katholiken-verbannen-adam-aus-der-bibel-aus-dem-mann-wird-der-mensch-a2292550.html?meistgelesen=1

 

Kérdezni/Válaszolni?, csak felületesen. Ki merészel ma már egyáltalán kérdezni? És válaszolni?

 

http://n8waechter.info/die-richtigen-fragen-stellen/#col

vörös_pirula Creative Commons License 2017.11.26 0 0 12146

Sagen Sie, warum haben Sie uns hier eigentlich das alles so offen erzählt? Weil ihnen sowieso keiner glauben wird..

 

https://www.zdf.de/comedy/die-anstalt/

vörös_pirula Creative Commons License 2017.11.16 0 0 12145

Nagy nap a mai!...a zöld Parazitának.

Nemrégen a Mr. Universum ugyanott borult térdre a fekete fõnök elõtt! Alles klar..

 

https://warningilluminati.wordpress.com/the-most-powerful-man-in-the-world-the-black-pope/

vörös_pirula Creative Commons License 2017.11.04 0 0 12144
Előzmény: zmagix (12143)
zmagix Creative Commons License 2017.11.01 0 0 12143

Csak nem ismered a híres valahai magyar bécsi dili-dokit?

Előzmény: vörös_pirula (12142)
vörös_pirula Creative Commons License 2017.11.01 0 0 12142

Szép színes. A Rot(schild) alapon!:)

Előzmény: asx (12141)
asx Creative Commons License 2017.10.26 0 0 12141

Türkiz-Kék  :)

 

Előzmény: Törölt nick (12140)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.23 0 0 12140

Vagyis világos és sötét kék. A többi stimmel :-)

Előzmény: vörös_pirula (12139)
vörös_pirula Creative Commons License 2017.10.18 -2 0 12139

Fekete-Vörös jön. Nem az én ízlésem, de..

jogomvan.hu (X) 2017.09.30 0 0 12138

Magyarországi jogi segítség külföldön élő, dolgozó magyarok részére is. www.jogomvan.hu

vörös_pirula Creative Commons License 2017.09.09 -1 0 12137

Itt a földön mindig is az Ördög uralkodott, és ez ezután sem lesz másként. (Isten országa nem a földön van)

A nép pedig most is megválaszt egy figurát mint mindig, lényegében a személy mindegy. Mind az Ördög szolgái.

 

Én látom, tudom mi folyik körülöttem. És csak tünõdök: Hogy lehetett ez a hatalmas agymosás lehetséges?

Elképesztõ.

 

Jelenleg éppen dr. Walter Veit elõadásait nézem: Bludenz 3 - Hinter der Kulissen der NWO, Neue Weltordnung, ...

csak ajánlani tudom.

Előzmény: GabrieR (12136)
GabrieR Creative Commons License 2017.09.08 -1 0 12136

Kedves Valaki!

Én itt új vagyok, egész véletlen tévedtem ide.


Nevezhetjük megnyomorítottnak is a népet, a birka viselkedés általános, elit gimnáziumok és egyetemek népe is úgy él, miért tenne mást egy betanított munkás réteg.
Mit jelent a 'közben szórakozzon, jól érezze magát'?

A nem-alkotmányos, kicsit demokratikus, nem egészséges a rendszer. A felesleges és kellemetlen élménytől a lakosság közel 40%-a mindig megkíméli magát. A kötelezővé tételétől nyilván betojna az összes parlamenti párt, mert biztosan új szereplőket hozna a közéletbe.

 

A paradicsom biztosan létezett, a mennyország akkor létezik, ha van pokol is. Mit érdemes tenni, hogy többen vágyjanak a jóra, a szeretetre?

Előzmény: vörös_pirula (12135)
vörös_pirula Creative Commons License 2017.08.21 -1 0 12135

Fontos, hogy e birkává formált nép elmenjen szavazni. És közben szórakozzon, jól érezze magát.

A végén meg biztosan lesz egy gyõztes. Végül is demokratikus választás.

 

A tegnapi Krone-melléklet cikket közöl a jezsuita pápáról.

Tudom az ájtatos, hazug képére nem kíváncsiak az emberek. De figyelte valaki a nyakában csüngõ jókora keresztet? Mi van a kereszten? Nem sül le az élõ bõr, a Lucifert ímádó ájtatos pofájáról?

 

A Vatikán, a sátán háza uralja és irányítja a világot. Egy jobb jövõ fele. Gondolják egyesek.

A birka nép meg...mit tehetne? Engedelmesen hagyja, hogy tereljék. Egy jobb jövõ fele.. egyenesen a pokolba! 

Előzmény: vörös_pirula (12134)
vörös_pirula Creative Commons License 2017.08.18 -1 0 12134

Erdogan honfitársait a CDU és SPD választási bojkottálálására szólítja.

- Mind Törökország ellenségei, mondja. És, csak Törökország ellenségei?

 

És a Kurz úrfi? És ezek a bécsi figurák, nem mind, mind titkos szervezetek tagjai?

Nem a nép, a mi ellenségeink?

asx Creative Commons License 2017.05.09 -1 0 12131

Előzmény: vörös_pirula (12130)
vörös_pirula Creative Commons License 2017.05.09 -3 0 12130

Felix Baumgartner!

 

Suuuuper coool! Super Felix!

 

 

zmagix Creative Commons License 2017.03.19 0 0 12129

58-as villamossal a Westbahnhof túloldalán lévő tömegközlekedési szigetről indul, de az állomás épület keleti metró kijáratánál (Gertnerstraße) is fel lehet szállni.

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.18 0 0 12128

Gyalog fél óra...

Vagy az S50-el Penzingig, aztán gyalog, de az is fél óra...

Előzmény: zotya2017 (12127)
zotya2017 Creative Commons License 2017.03.18 -1 0 12127

Sziasztok!

Először járunk Bécsben,Autóbuszos kirándulás lesz.a busz a Westbhanhofnál áll meg.

Innen szeretnénk eljutni Schönbrunnba,tömegközlekedéssel.

Milyen busszal,villamossal,vagy metróval lehet a leghamarabb odajutni?

Köszönöm elöre is a segítséget.

cila. Creative Commons License 2017.02.25 0 0 12126

Sziasztok. Szeretnek elmenni szorakozni, de teljesen egyedül vagyok esetleg csatlakozhatnek valakihez, vagy valakiknek. Udv cila

Előzmény: Skog (12125)
Skog Creative Commons License 2017.02.23 0 1 12125

Nebuló, konvertál(LOL), Franzi a pápa? ;)

Kérlek, ne hagyd abba. Iszom szavaid... :D

Előzmény: vörös_pirula (12122)
Order of Hermes Creative Commons License 2017.02.20 0 1 12124

Tök felesleges Bécsben autót tartani szerintem. Amíg ott laktam, addig nem is használtam, mert olyan marha jó a tömegközlekedés. 

Előzmény: MHoll (12123)
MHoll Creative Commons License 2017.02.20 0 0 12123

Sziasztok bécsiek! Autóvásárlás kérdésén hezitálok.

 

Egyrészt hogy kell-e. Házunk előtt a villamos, én a belvárosban dolgozom, nem tudnék autóval bejárni, feleségem utál vezetni... szóval egyfelől nem kell. De másfelől meg olyan bizarr középosztálybeli gyerekes párnak lenni autó nélkül, az összes rokonom teljesen kivan tőle, nekik az autó a siker fokmérője...

 

Volt egy nyolcéves, kétliteres dízel Mondeónk, eladtuk, mert havi 80 euró volt a biztosítás adóval, évente kellett vizsgáztatni, arra felkészítés is volt 300, téli kerékcsere, szóval ha nem jártunk vele akkor is évi 1500 euró.

 

Most gondolkodom, hogy milyet kéne venni... megint ilyen 7-8 éves autót, max. 8000 euró inkább 6000.... azt írja az internet, hogy az adót lóerő alapján számolják... hát rendben, bár a Mondeonak még egy csomó hülyeséget ki kellett tölteni, CO2 meg ilyenek, károsanyag-kibocsátási adatok, amit nem tudtunk, a biztosítási ügynök is találomra írta be... 

 

Ha lóerő alapján, akkor 60 lovas kvázicsaládi autó lehet a Fabia Kombi 1.2 - apóséknak van és meglepően bírja az autópályát, tud kamiont előzni - vagy a szintén 60 lovas Seat Ibiza ST kombi. 

 

Ha esetleg a többi adat, károsanyag számít inkább az adóban, akkor nem tudom, lehet, hogy valami más fajta kéne. Lehetne hibrid, de abból nem lesz ilyen 7 8 éves 6-8 ezerért.

 

Meg kell mondjam, elég kretén ez az osztrák rendszer, a német jobb. Sajnos nem veszik figyelembe, hogy az ember naponta jár-e vele vagy csak azért van autója, hogy legyen, alkalmanként. Ha vesz az ember valami öreg vackot, kis mikrobuszt valamit, hogy alkalmanként elvigye családot ide-oda, vagy vegyen egy bútort vagy valamit, vagy egyáltalán hogy legyen, hogy ne érezze magát ilyen meztelennek, szóval ha vesz az ember egy öreg vackot, ami főleg csak áll, arra is magas az adót és évente vizsgáztathatja, ami szintén több száz euró a felkészítés miatt...

 

Nem tudom, mi lenne a jó megoldás, bérelni is lehet meg minden de nekem inkább az kéne, hogy tulajdonolni, mert fura meztelennek érzem magam nem autó tulajdonosként, inkább én adnán utána bérbe másnak, van is ilyen weboldal... 

 

Nincs tényleg erre valami konstrukció, hogy lieber osztrák állam évente 5000 kilométert se megye inkább 2000, ne szívassál már meg annyira az adóval meg a vizsgáztatással?

 

Ha nincs, mi a túrót kéne venni? Alacsony lóerő, alacsony adó?

vörös_pirula Creative Commons License 2017.02.11 -1 0 12122

Mit nem értesz nebuló?

Látom konvertáltál, akár Ferenc papád:)

Előzmény: Skog (12120)
deregato Creative Commons License 2017.02.10 -1 0 12121

Helló!

 

2017. február 26-án telekocsi indul Budappestről   9h 00"  magasságában.

 

Útvonal: Budapest - Győr - Wien - Passau -Karlsruhe -Baden-Baden- Offenburg-Strasbourg.

Passau és Karlsruhe között az útvonal némi módosítása lehetséges. 8-as vagy 6-osúton(?)

 

Győrben és Bécsben csak  beszállás van.

 

Ha valakit érdekel sürgősen írjon:

 

deregato@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!