Keresés

Részletes keresés

babaji Creative Commons License 2012.06.16 0 0 59

A bibliai 666 kihangsulyozza hogy a mostansági korszakban a Szaturnusz / nehéz sors / dominál.

Előzmény: Vad (57)
Vad Creative Commons License 2012.06.10 0 0 58

Vad Creative Commons License 2012.06.10 0 0 57

tehát három bolygónk van, de NAGYON?

Előzmény: babaji (54)
babaji Creative Commons License 2012.03.22 0 0 54

666

Amit a Biblia hangsulyoz azt háromszor mondja.

Hatodik planét a Szaturn/Kronosz.A csillagbölcselet szerint az Ég BÜNTETŐ ostora és korszaka  ILLUSZTRÁCIÓJA .

A jelképnemzet a zsidóság "csillaga" ez a sárga HAT-águ  szimbolum.Jézus  keresztre-gyilkolása és nemzete balsorsa /antiszemitizmus /  és meggyötörtetése JELKÉPEZTE az emberiség történelmét az elmult két évezredben !

Megtörtént átéltük valóság még ma is.

MI A KÉRDÉS ?

Előzmény: babaji (52)
babaji Creative Commons License 2012.03.20 0 0 52

A Naprendszer bolygói :

 

1,Merkur

2,Vénusz

3,Föld/Terra/Earth/Gaja

4,Mars

5,Jupiter/Zeusz

6,Szaturnusz/Kronosz

7,Uranusz

8,Neptunusz/Poszeidon

9,Plutó/Hádesz

Vad Creative Commons License 2012.03.19 0 0 50

most megzuhantam. úgy tudtam, hogy egy az Isten

Előzmény: Törölt nick (49)
repcsepista Creative Commons License 2011.12.10 0 0 48

má bocá meee...

 monduk mindennek van gyöke, s ki lehet számitani a 6 +3 = 63?

 Na, a titka a 6tos számrendszernek, ha megfogod a a a... na mindenkinek lehet, lehetsegges? -hogy van 6. lábujja vaaaa... na itt van,  hogy a nagyoknak,  6 ujja van... s eccete ecsette...trovábbb...

 megfogtad  aZisten nagylábujujjujjjj...

 melleccsleg cak viccc...

Előzmény: Fishlips (47)
Fishlips Creative Commons License 2011.12.10 0 0 47

Az ókorban nem létezett a kilences számjegy!

FAV 20 Creative Commons License 2011.12.09 0 0 46

1 perc 50 másodperctől van az igazság! Tessék figyelni.

joy Creative Commons License 2011.11.28 0 0 45

:o)))

Előzmény: Törölt nick (42)
joy Creative Commons License 2011.11.28 0 0 44

Ja.

Bárki fejreáll6, ha nem néz a lába elé.

 

999.

Előzmény: ROBIN (-)
FAV 20 Creative Commons License 2011.11.25 0 0 41

A 9-es egy fordított 6-os.

cyprus_people Creative Commons License 2005.07.22 0 0 39
Én meg 1999.09.09-én!
Előzmény: Lebenstod (35)
Vad Creative Commons License 2005.07.22 0 0 38

Elnézést, ha a topiknyitó offolásnak veszi:

 

ha számmisztikai összegnek nevezzük azt, hogy egy számnak a jegyeit összeadod, és az új szá jegyeit megint, egészen addig, amíg egyjegyű számot nem kapsz, akkor a művelet során az összes 9-est, és azokat, melyek összege kilenc, lazán ki lehet húzni, az eredményen nem változtat, tehát számmisztikai összeg számításakor 9=0 (kivéve, ha a számjegyek összege osztható 9-cel, ez esetben a végeredmény nem 0, hanem 9, bár a kettő ugyanaz). Ezt miután bebizonyítottam (elég eccerű), messzemenő következtetéseket vontam le a 9-es, nemlétező számmal kapcsolatban.

 

És nézzük fordítva: a 0-val osztáskor a 0 helyére 9-et írva végtelen törteket kapunk (ha épp nem a 9=0 többszörösét osztjuk), tehát a végtelen különböző formáit, mely eredmény nem korrekt ugyan matematikailag, de figyelemre méltó.

lehellke Creative Commons License 2005.07.18 0 0 37

Nemharagszol hogy a tiedhez irok hozzá, de nagyon érdekesek minden szempontból a számok, s itt csak vegyük a 2 háromszöget, ami az ember száma, (1 piramis de 2 gula?) aztán a 9 forditottja - e, a 6? 5 érzékszervünk van, s most ha mindet egyszerre tudjuk használni, amit nem vezetek le, mert a szag s rögtön látom, mi az, honnan van, lenne a 6szint, ami most követekeztetve, megnyitotta, mert a 7. már mennyek országa, ha te előre látsz, előre megtudsz csak szagolni bármit, hogy mi lesz, na ez már mennyei, s nagy szám? -mint tudom hogy hova kell lépnem, vagy a lottó számokat megéreztem stb...mert látok, mig akik csak az 5dikek, azok vakok? 9 már, 2 dimenzóba, amit Jézus: tessék, itt van az a ruha, ami az enyém, ami az eredeti, de mégis fantomba? 

 mellesleg, az anyag részecske, ( láttam)  összetéttele, a 3massal kezdődik, minden anyag eredeti formálya - krisálya 3szöges, mert minden szellemi összetételü, ami már fotonos, s ezek fotonos áramlásai, surolja a fényatomokat vagy sodorhatja? a legefelső fokozat a Tudatnak 9, ami feltétlen Jézus ha számba vagyis fokozat, vagy rangba, nincs nagyobb szám,  mert a 10, teli találat?

Előzmény: Törölt nick (11)
bolsh Creative Commons License 2005.07.17 0 0 36
Mivan?
Előzmény: ROBIN (33)
Lebenstod Creative Commons License 2005.07.17 0 0 35
Bocsánat, visszatérek a komolyhoz, hiszen valóban 09.09-én születtem!
Előzmény: Lebenstod (34)
Lebenstod Creative Commons License 2005.07.17 0 0 34

A végén a topik sorsa ez lesz: kil-ends!

Muhaha.

ROBIN Creative Commons License 2005.07.17 0 0 33
különben meg nemtom, hülyének nézel, azt gondolod meggyőzhetsz arról amiről tudom teljesen más mint aminek beállítod. a vélemény egy dolog, akollektív szétoffolás egy másik. menj máshová, ha unatkozol.
Előzmény: bolsh (30)
ROBIN Creative Commons License 2005.07.17 0 0 32

ez  nem vélemény. de asszem eddig 2 emebr kivételével senkinek sem sikerült megértenie a topikot. asszem minden előítélettel érkezik.

Előzmény: bolsh (30)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.16 0 0 31
Ha tudsz angolul, akkor nézd meg pl. ezeket. Ha nem tudsz angolul, akkor tanulj meg.

http://www.sinohotelguide.com/aboutbeijing/temple-heaven/number.html

http://myths.allinfoabout.com/feature41.html

http://www.greatdreams.com/nine/nine.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Numbers_in_Norse_mythology

http://en.wikipedia.org/wiki/Numbers_in_Norse_mythology
bolsh Creative Commons License 2005.07.16 0 0 30

Hanem miről? A viccesnek szánt kilenlyukú hídról? És miért nem a "Tudomány" rovatban nyitottad?

 

  ""kiváncsi lennék szerintetek még mi az ami kilenc,illetve mindenféle véleményre""

 

(.....)

 

Előzmény: ROBIN (29)
ROBIN Creative Commons License 2005.07.15 0 0 29
nem a számmisztikáról nyitottam. de a szétoffolás miatt szólok a moderátornak.
Lebenstod Creative Commons License 2005.07.13 0 0 28
Celsiusban igen. De a világ elég nagy részén Fahrenheitben, sőt régebben Reaumur-ben mérnek/mértek - ott nem jön ki ez a számmisztika.
Előzmény: bolsh (26)
bolsh Creative Commons License 2005.07.13 0 0 27
A topiknyitás dátumával mit akartál üzenni? 2002 02 27 redukálva?
Előzmény: ROBIN (-)
bolsh Creative Commons License 2005.07.13 0 0 26
36C a testhőmérsékletünk, 72/min a pulzusunk,  18/min a légzésünk? Van még ilyen számunk?
lehellke Creative Commons License 2005.07.13 0 0 25

sLeuth tstvérem s barátaim!

 jó tett hellébe, jót vár6tsz? magától semmi se történt, na itt már kétté vágjuk magunkat, de ha ezen tul tudunk szárnyalni, mindezeken, ami semmi közte, tuljutunk, a tul világaiba világ, nem nem látok semmit, vagyunk?  

 a meghivást nagyon szivesen elfogadom, s ha kiadjuk, mindenki számára érthetően gyakorolhatóan, azokat az igazságokat, amik szabaddá teszik a szellemet, vagyis felfedeztem önmagamba önmagamat, akikhez kellenek olyanok, akik tudják hogy pi... re 3 x 3 is 9 orditva 6,  (hat mint hatóság) mert a többi zsebpénz, gondoltam, mert minden körkörös? értitek, a 8 két nulla, tedd elibe magad? 18?

 Móricka, legalább vehetnél 1 lottó szelvény?

Előzmény: sLeuth (24)
sLeuth Creative Commons License 2005.07.12 0 0 24

lehellke!

 

tettem nyolcast a táskámba a zsembembe a tárcámba még az alsógatyámba is!

ha ez bejön meghíllak a legjobb vörösboros marhapörire magyarországon! :)

persze ha nem vagy vega.. ;)

 

Előzmény: lehellke (23)
lehellke Creative Commons License 2005.07.12 0 0 23

Sleuth testvér, gyerekek!

 Röviden 2 témát? Benne vagyok, egy ehez hasonló, mitoszokat kergető csoportba, ahol titok megfejtés a hajtóerő,s  igy rendkivül érdekes, s csak halottam: ha egy papirra 8-as számot irsz, beteszed a zsebedbe, vagy csak a hálószobádba, szekrényedbe elteszed, most váratlan pénzhez fogsz jutni? Na az én számom 8. s igaz lenne?

 Sleuth tesrvérnek: a pi az Na - pi Pihhh... s biztos hallottál a foton - bellről, karikáktól, s mindent meglehet tudni, csak többen, azaz van akaratereő, p.l. egy akarat, s 4 ember, 1 ujával feltudd emelni, bármilyen sullyu embert, koncentráltan, s többet majd, kérdezgetni fogjuk lehellt?

 szeretet 6alma? 9 forditva is igaz?

Előzmény: sLeuth (2)
Lebenstod Creative Commons License 2005.07.12 0 0 22
Én a 9. hónap 9-én születtem majdnem 9 órakor. Te is?
Előzmény: hoppa_hoppa (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!