Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 22

Ha jól emlékszem 4 vagy 5 darab nulla vagy egyes...

Előzmény: identicalmcqc (21)
identicalmcqc Creative Commons License 2009.08.26 0 0 21

Sziasztok!

Van egy Motorola H390-es headsetem, ami több készülékhez használható. Megtudja mondani valaki, hogy a telefon milyen kódot kér hozzá? Sajnos, nem találom a műszaki leírását és erre a számsorra lenne szükségem, de kifogytanm az ötletekből (1234, 12345, 5555, stb.)

Tudja valaki?

Köszönöm szépen a segítséget!

Üdv,

Kuszi

hhjani Creative Commons License 2009.08.11 0 0 20
Sziasztok!

Valakinek van valamilyen tapasztalata a B-SPEECH Calypso Base sztereó bluetooth headset-tel?
A Jabra bt620s-ről már sok jót hallottam, de nem tudok dönteni a kettő között.

Mindenképpen nyakpántosat keresek, hogy sportolás közben ne essen le a fejemről. Ha tudtok valami más elfogadható árut (10e körül), akkor légy szíves írjátok meg, köszönöm.

hhjani

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 19

Szóval akkor milyet is ?
Én a voyager 520-at néztem ki mert multipontos. Gondolom senkinek nincs tapasztalata vele...

BGfromÉ-D Creative Commons License 2008.08.19 0 0 18
Szerintem, ha mind2, a füleshez párosított készüléken az automatiqs csatlakozás engedélyezve van és mégsem sikerül, esetleg próbálkozz azzal, hogy 1*, röviden +nyomod a füles tápgombját!
Több 5letem nincs.
Előzmény: kesztió (17)
kesztió Creative Commons License 2008.08.18 0 0 17

A kérdésem annyira egyszerű, hogy sajnos sehol sem találok hozzá referenciát... :(

 

Egyszóval: tudok-e standard 2.0-és bluetooth fejhallgatóval (SE HBH-GV435) két eszközre kapcsolódni (pl. mobiltelefonra telefonálás és laptopra skype-olás) úgy, hogy ne kelljen minden esetben a párosítási procedúrát végigcsinálni? Azaz a fejhallgató ahhoz az eszközhöz csatlakozzon automatikusan, amelyik a hatósugarában van, és nem ahhoz, amelyikhez legutóbb párosítottam?

 

ha igen, hogy kell?

ha nem, miért nem?

 

Jó lenne valami internetes dokumentáció is a témáról...

 

Köszi előre is.

BGfromÉ-D Creative Commons License 2008.08.01 0 0 16
Nekem a Jabra BT320s-t 1* sikerült 2 telefonnal (SE W850i, K610) összekapcsolni, bármelyikről hallgat6tam zenét, vagy telefonál6tam.
Azóta sem sikerült többet.. :-P

Szimpla üzemben működik mind2 Ericssonnal jól.
Előzmény: KeFe (15)
KeFe Creative Commons License 2008.07.02 0 0 15
Nah pont ehhez kapcsolódna a kérdésem... Olvastam nem is olyan rég vmi hirsiteon hogy vmi ismeretlen nevu gyártó a piacra dob egy olyan bt headsetet ami EGYSZERRE tud 2 telefont kezelni .. tehát 2 modul van benne. Valakinek van esetleg infója erről, hogy megvalósult-e ez?
Annyira utálok 2 headsetet használni...

köszi
Előzmény: Semmi Cicó (11)
BGfromÉ-D Creative Commons License 2008.03.16 0 0 14
Szervusztok!

Gondom van.
Volt 1 W300i Ericssonom és, mivel a madzagos headset-jéből elegem lett, és azon nincs A2DP, ezért eladtam és vettem helyette 1 Samsung SGH-M610-et és 1 Jabra BT320s fülest hozzá. Nomármost, a teló csak monó szetként ismeri fel, zenehallgatás nuq..:-(
Mi a gond?
Fáradt Vándor Creative Commons License 2008.02.26 0 0 13

Hali (és mindenkinek)!

 

Úgy kapcsoltad be hogy kb 8 másodpercig nyomtad a gonmbját, amíg folyamatosan nem világított? MErt csak akkor ismeri fel... ezzel én is szenvedtem elég sokat, mire rájöttem (hogy el kellett volna olvasni a használatit)...

 

Ha nem ez a tényállás, akkor bocs.

Előzmény: zsuzso100 (12)
zsuzso100 Creative Commons License 2007.12.25 0 0 12
Vettem egy bt-t, és nem ismeri fel a telefon, annak ellenére, hogy kompatibilis, mi lehet az oka? (Nokia 6021 - BH-207)
Köszi!
Semmi Cicó Creative Commons License 2007.10.05 0 0 11

Ez így szabályos, a bluetooth így van definiálva, mindig csak két eszközt kapcsol össze.

Nekem egy régebbi kihangositóm van, ha azt más  készülékkel használom, akkor mindig párosítani kell.

 

A te esetedben nem kell párosítani, ellenben neked el kell dönteni, hogy bekapcsoláskor melyik telefonnal(eszközzel) tudod használni. Szóval butább a technolódia, mint azt elvárod (jogosan) .

 

sc,

Előzmény: In_truder (10)
In_truder Creative Commons License 2007.07.17 0 0 10

Sziasztok,

hasonló kérdésem lenne, van egy bt headsetem, ami a nokia honlap szerint egyszerre max 8 párosított készüléket kezel. Ehhez képest a 2 nokia telefonom egyszerre nem látja, vagy az egyik vagy a másik látja. Most akkor hogy van ez?

Valaki, help pls.

Köszi

Abarnaskan Creative Commons License 2007.07.11 0 0 9

Sziasztok.
1. BT headset-et akarok venni, és az a kérdés, hogy a sima fülesekkel is lehet valamilyen szinten zenét hallgatni? SE W810i-m van, és valamilyen SE headsetet vennék.
A telefon alapból nem támogatja az A2DP-t, úgyhogy tök mindegy, hogy a headset stereo-e vagy nem.
A hangminőségnél elég a mono, mert a legtöbb anyag, amit hallgatok, hangfelvételek.
2. Két telóval használnám. Működik (az 1. kérdéstől függetlenül), hogy egyszerre két telefon használja, és amelyikről bejön a hívás, azt kapcsolja? Mi van olyankor, amikor egyszerre jön hívás mindkét telefonra? Illetve, hívás indításakor is automatikusan azt használja, amelyik hív? Hanghívás ilyenkor hogy működik?

Bocs, hogy láma vagyok, de nem találtam ezekre a kérdésekre még választ sehol.

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.05 0 0 8
Üdv!
Próbálta már valaki ezt a Bluetooth headsetet használni géppel? Ip telefonálásra: Gembird BTHS-001 http://www.mistral.hu/popup.php?id=12009698
Lestat, the vampire Creative Commons License 2007.02.09 0 0 7

Sziasztok!

 

Szeretnék venni egy bluetooth-os headsetet a Sony Ericssonomhoz, de félek pár dologtól, amik miatt lehet, hogy nem lenne érdemes pénzt kiadni rá.

1. Nem működne a készülékkel rendesen

2. Túl hamar lemerülne a telefon a bluetooth miatt

 

Valakinek van erre vonatkozó tapasztalata? Meg tudná-e ezeket az állításokat erősíteni vagy cáfolni valaki?

Ameelia Creative Commons License 2006.04.21 0 0 6

Sziasztok!!!

Lenne egy kérésem...van a telcsimen bluetooth de igazság szerint nem naon tom h kell használni...az internetről csengőhangok szeretnék letölteni bluetooth-tal de nem tom h kell!!!Ha valaki ért hozzá azt kérem leírná nekem h hogyan tegyem!!!

Előre is köszi!!!

pussssssssssssssssssssssy

mrjoni Creative Commons License 2005.12.17 0 0 5
Sziasztok !
Vajon mindegy, milyen a headset-em, a mobilom, + számítógép USB-s Bluetooth-adapterem márkája, minden esetben tudom használni ?
Van valami Bluetooth verzió vagy mi. 1.1 és 1.2 Ennek mi az értelme ? Mindegyik "látja" mindegyiket ?
Köszi előre is !!!!!
Bys Creative Commons License 2005.06.24 0 0 4
Számítógéppel igen
Előzmény: szocske_ (2)
Kézilabda Gála Creative Commons License 2005.04.11 0 0 3
Én nem hallottam még olyanról.
Előzmény: szocske_ (2)
szocske_ Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2
Sziasztok!
2 fogós kérdés:
Mobiltelefonhozt gyártott headsetek képesek lehetnek kommunikálni egymással?
számítógéphez használható mikrofon+fülhallgatónak? pl messengerhez
MuzX Creative Commons License 2005.02.26 0 0 1
Nem lehet ezt így megmondani, egyet tudok tanácsolni: mindenképpen csinálj egy tartós próbát.
Legalább 5-10 percig tartsd a füleden, hogy érezd, mennyire kényelmes (vagy sem).
Ez az egyik szempont, másrészt az üzemidő, az üzembiztonság, szolgáltatások (automatikus hívásfogadás, hívásismétlés, zajszűrés, stb.)
Én eddig kettőt használtam: a Plantronics MX3000-t, ami nagyon sokat tudott, de picit nehéz volt, és nekem nyomta a fülem.
A másik a Btech Bluetrek (most 14900), ennek tökéletes az egyensúlya a szokatlan designnak köszönhetően (hátul van a súlypont), minden változtatás, hozzányúlás nélkül lehet cserélni, melyik oldalon használod.
Egy hibája van, nem adnak hozzá tokot, és sajnos a fülbe érő hangszórórész, ami kinyúlik a burkolatból, kicsit érzékeny, én elkövettem azt a hibát, hogy egyszer zsebrevágtam, és leguggoltam vele, megfeszült a zsebemben, elgörbült, és amikor megpróbáltam visszaegyengetni, letört.
Ha nem teszed ki ilyen bánásmódnak, biztos sokáig bírja, nekem ez tetszett.

Ja, és nézz utána a hazai tesztekben, meg a külföldi review-kban.
DrShan Creative Commons License 2005.02.26 0 0 0
Nulla
Előzmény: xlsxls (-)
xlsxls Creative Commons License 2005.02.26 0 0 topiknyitó

Adjatok tanácsot!

Köszi!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!