Keresés

Részletes keresés

MWM440 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 6
Pest megyei tetőtérbeépítésre kerestetik.
Esetleges válaszokat e-mailben légyszives.
Toncsiking Creative Commons License 2005.03.13 0 0 5
bocs...
Adamot Creative Commons License 2005.03.12 0 0 4

Hosszúlábuapu

 

 

Ha jól emléxem akkor 170mn körül van de ezt tudom késöbb potntosítani.

Elvi építési engedély van rá (önk töl)egy emelet+ tetőtér beépítés.

Infomácionk szerint ez igy már megér egy misét annak a válallkozónak akit érdekel.

Volt már érdeklődő de nem bizonyult megbizhatónak igy nem lett biznisz.

a ház földszintes és a Nagylajos Kir. és Erzsébet Kir. né környékén van.

Amit szeretnénk cserébe az natól függ mit akkar csinálni,mert ha mondjuk épít emeletett és tetőteret is akkor a közmü építések miatt már eleve sok a felújítási munka.Ez nagyon összetett ha komolyan érdekel a dolog találkozunk.Nézd meg és lehet alkudozni a többiröl.

Hogy ne érdzd félrevezetve magad az biztos,hogy az építkezés idejére biztosítékoz szeretnénk kérni arra az esetre ha a válallkozó befuccsol akkor a társasház ne áljon tető nélkül.

 

Ha érdekel akkor keress.

 

 

    Hali:Adamot

Előzmény: hosszúlábúapu (3)
hosszúlábúapu Creative Commons License 2005.03.11 0 0 3
Helló!

Homlokzatfelujítással, és lépcsőházfelujítással foglalkozom elsősorban.
Érdekelne ez a tetőtér beépítési lehetőség.
A tetőtérnek nem nagyon van értéke, ill. nem biztos, hogy fedezi a felujítás költségeit, ezért lenne jó tudni, hogy milyen munkát szeretnétek végeztetni.
Mekkora alapterületű a ház?
? emeletes?
Homlokzatfelujítást szeretnétek cserébe?
Zugló melyik részén van?

Üdv:
Hosszúlábúapu
Előzmény: Adamot (2)
Adamot Creative Commons License 2005.03.02 0 0 2

Hi Hosszúlábúapu

 

  Van 1 Társasház Zuglóban.

 Ugy 1950 körül építhették és az Önk.nem nagyon foglakozott vale ugy adta el a lakóknak.

Mi (a lakók) szeretnénk egy kicsit rendbe rakatni a házat.

Kitalálltuk,hogy ha eladjuk a tetőteret (egy emelet+ tetőtér építhető rá ) egy válallkozónak akkor sanszosabb a ház felújítás lehetősége.

Ezért keresk válallkozókat akikkel lehet tárgyalni.

 

A felújítások hada várja a mestereket.

De ezek összefügnek az esetleges emelet+ tetőtér beépítéssel.

 

 

     Hali: Adamot

Előzmény: hosszúlábúapu (1)
hosszúlábúapu Creative Commons License 2005.03.02 0 0 1
Helló!
Egy kicsit bővebben írnál róla?
Milyen felujításra lenne szükség?
Előzmény: Adamot (-)
bindera Creative Commons License 2005.02.24 0 0 0
0 érdeklődés:))
Adamot Creative Commons License 2005.02.24 0 0 topiknyitó
Zuglóban lévő társasház befektetőt keres.Eladó tetőtér beépithetőség házfelujításért cserébe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!