Keresés

Részletes keresés

káposztáscsirke Creative Commons License 2005.02.21 0 0 3
fujinak talán zajmentesebb a képe. iso400 szépen használható - kategóriájában. ellenben az oly csak 320-at tud. más kérdés, hogy a fuji fókuszálása sötétben mekkora tré...

mindkét géppel komoly bosszúságok járnak. a helyedben kiböjtölnék egy 300d-t. esetleg érdemes belesni az adok/veszek topicba. néhányan áron alul szabadulnak "régi" gépüktől.
Bobby75 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 2
Hmm.. Lehet megveszem mindkettőt.. :) 60/db, tehát 120 -ért lesz 2 gépem.. Bár 180-ért már EOS 300D..:(
ámbátor Creative Commons License 2005.02.21 0 0 1

Oly-t nem ettem. 602-es két éve van (>13.000 kép) . Jó kis gép, de lehet, hogy pont nem neked való.

A sötétet nem szereti. Az AF hamar összezavarodik sötétben és a MF is nehézkes.

A sebességével nem vagyok nagyon boldog. Bekapcsolástól első képig illetve elsütéstől exponálásig túl hoszú az idő. Persze attól függ, milyen cikk lesz.  Nem minden téma szalad el.

 

Előzmény: Bobby75 (-)
optikus Creative Commons License 2005.02.21 0 0 0

EVF vs. optikai kereso.

Muanyag haz vs. fem haz.

Egyebkent meg fogd kezbe mindkettot.

Nekem az s602 nagyon nem jott be, nyikorgos muanyag, nagyon gyenge (korai) evf, es az elvarazsolt super ccd-t sem igazan csipalom.

Bobby75 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Kb. ugyan azon az áron tudnék venni Fuji s602Z-t, vagy Olympus E-10-et. Szerintetek melyiket éri meg jobban? Tudom, hogy mindkettő régi gép (oly főleg), meg a szempont sem mindegy. Nekem a cikkeimhez kellene illusztrációkat készíteni. Szóval nem kellene profi, de jó minőségű képek, minden helyzetben. (sötét színház, szabadtér, iroda....stb.) Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!