Keresés

Részletes keresés

RedMage Creative Commons License 2005.02.20 0 0 14
Dél-Alföld még belefér, szóljatok, ha mentek. Köszi
RM
datee Creative Commons License 2005.02.20 0 0 13
Kecskemét :)
Vandras Creative Commons License 2005.02.20 0 0 12
Üdv Péter, én külön örülök, mivel én is E-1-et gyötrök, az alap 18-54-el és egy 40-150-el, ami jelenleg javításon van. Én egyébként Hódmezővásárhelyen tartózkodok, már legalább 28 éve.
Előzmény: mullerp (11)
mullerp Creative Commons License 2005.02.20 0 0 11

Udv mindenkinek!

 

En Kiskunfelegyhazi szuletesu vagyok kozel 20 evet eltem Kecskemeten, 3 eve pedig Kisteleken lopom napot, tehat Szeged a kovetkezo celallomas az E75-os nemzetkozi foutvonal menten!! Amugy a termeszetfotozasban amator lennek, de lelkes ujonckent oriasi a tudaszomj bennem... ha javasolhatok valamit... ne csak iszogassunk, hanem jarjunk el kozosen fotozni! Par honap alatt osszeverodik a tarsasag itt a forumon es mire megjon a napfenyes joido irany a szabadba!

varom a fejlemenyeket!

 

Udv:

 

Mullerp

venge Creative Commons License 2005.02.20 0 0 10
Ha összejönne egy kis csapat, valamelyik hétvégén összeüthetnénk egy kis találkozót Szeged egyik vendéglátó egységében - ennek kiválasztásában segíthetnének a szegediek - megvitathatnánk a (fotós) élet nagy dolgait, megnézhetnénk egymás "szerelését", meg, hát, tudjátok - fikázhatnánk egymás próbálkozásait!
guzzy Creative Commons License 2005.02.19 0 0 9

juhéjj!

Üdv mindenkinek!

Remélem ez jol sikerül. (nyomunk polot, meg minden... :)

venge Creative Commons License 2005.02.19 0 0 8

Véleményem szerint, még csak a fórumon, de ami késik ... elmúlik!

 

papugaja Creative Commons License 2005.02.19 0 0 7
Jövök!
Hol és mikor?
Előzmény: venge (4)
kbadam_index Creative Commons License 2005.02.19 0 0 6

Hello!

 

Én is DAF-os vagyok, úgyhogy kíváncsian várom a fejelményeket. Szívesen társulnék én is a csapatba!!

 

Üdv

 

kbadam

Vandras Creative Commons License 2005.02.19 0 0 5
Üdv, a DAF-osoknak, remélem, még szaporodunk. Nekem buborékos TESCO gazdaságos ásványvizet, ha lehet.
András
Előzmény: venge (4)
venge Creative Commons License 2005.02.19 0 0 4

Az első kanyart én fizetem!

Sör, bor, ücsi?

venge Creative Commons License 2005.02.19 0 0 3
Köszönöm nektek! :)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.02.19 0 0 2

hehe :)

rám számíthacc

csipkebogyo Creative Commons License 2005.02.19 0 0 1
Hajrá és sok sikert!
Előzmény: venge (-)
bindera Creative Commons License 2005.02.19 0 0 0
0
venge Creative Commons License 2005.02.19 0 0 topiknyitó

 

Guzzy komámmal gondolkodtunk, hogyan lehetne összehozni néhány, környékbeli, természetbarát, kellően fanatikus, amatőr fotóst.

Hát nyitottam egy topicot!

 

Bízom abban, hogy összejön egy remek kis társaság, akikkel néha- néha összeülnénk (a szó szoros értelmében) egy- egy pohár bor, sör, üdítő mellett - Papugaját idézve - egymás próbálkozásait fikázni, meg az okosabbtól kérdezni okosságot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!