Keresés

Részletes keresés

zoldzoli Creative Commons License 2012.07.10 0 0 24653

Sziasztok! Valakinek nincs véletlen Sigma 18-50/2.8-asa vagy valami nagy fényerejű alapzoomja kölcsönbe pár napra. Most elég nagy hiány van belőle a piacon, ahogy nézem. Augusztus 10.-e körül lenne rá szükségem. Cserébe addig szívesen tudnék adni játszani valamit az én obijaim közül - Sigma 150/2.8 macro, Sigma 100-300/4, Canon MP-E 65/2.8 1x-5x macro, 50/1.8. Az email címem nyilvános, ott le tudnánk tárgyalni a dolgot, ha lenne esetleg valaki. Köszi szépen, üdv. Győri Zoli.

EveRY Creative Commons License 2012.06.28 0 0 24650

Hahó! Kérdés!!!

És itt a kérdés!: Lehet, előtte való nap szombat kb. du 5 -re kellene átrakni a találkozó kezdetét, mert ezt írják:

Jön a kánikula

37–38 fok lesz, nyakunkon a hőségriasztás. Tovább »

forrás: Index.hu



Mi a véleményetek róla? Hmmm

Csak akkor szombatig dőljön már el (mindenki szóljon), hogy akkor mi legyen, hogy akkor mikor tartsuk meg, mert az tény, hogy ha vasárnap kb. de 10-11 körül neki állunk (meg nem délelőtt szokás tábor tüzezni) 38 fokba még tábor tüzezni is, na akkor lehet megtébolyodunk. Meg úgysem volt még délutáni ilyen találkozónk.

Akkor újabb kérdés: szombaton vagy vasárnap legyen kb. du 4-5 től? Mert volt aki felvetette azt, hogy akkor lehetne akár vasárnap is.

EveRY Creative Commons License 2012.06.25 0 0 24649

Mert ugye amaz fórumonkon elkezdtem szervezni a hétvégére találkozót, de inaktivítás miat töröltem onnét is meg a facebookrol. Viszont most felmerül mégis csak igény a találkozóra. Így tessék:

 

Na szóval!!! Mi AirDragonnal (az asszonnyal) kimegyünk Mártélyra vasárnap július elsején délelőtt viszünk magunknak fát és szalonnát csinálunk kettőnknek tüzet elkezdjük sütni a szalonnát. Aki akar ki jön oda hozzánk oda jöhet természetesen a tűzhöz csak mindenki hozzon magának szalonnát (vagy grill kolbászt) meg kenyeret. Nyársakat viszünk mi. Aztán majd kiderül hányan leszünk, már nem érdekel a tali mi ott leszünk és aki jön jön aki nem nem.

atill_a Creative Commons License 2012.05.19 0 0 24648

:(

Előzmény: tlight (24646)
topoly Creative Commons License 2012.05.17 0 0 24647

A dobozi Kettős-Körös hídnál is kitakarítottak...

Előzmény: tlight (24646)
tlight Creative Commons License 2012.05.16 0 0 24646

Felteszem ide is mert nagyon bosszant, mit kell elszenvednünk dilettáns intézkedések és azok végrehajtása nyomán...

 

A hogy a Körös-vidéki Vízügyi Igazgatóság vett fel embereket a kormány foglalkoztató
programjának a keretén belül. Ezek az emberek 47000 Ft os fizetésüket egészítették ki

pár köbméter fával. Állítólag 1 zsák fa volt amit miden nap vihettek volna...

Szívesen megnézném a dolgozók fáskamráját...

A pusztítás nagyszerű helyeket szüntetett meg Fekete Körös partján.

A 2 helyszín akedvenceim közé tartozott...
Az 1 helyszín teljesen rejtette a partot, óriási füzeket vágtak
gusztustalanul derékba, ráadásul bedurták a gallyakat a folyóba. majd
az egészet felgyújtották. Arról nem is beszélve, hogy májusban pedig már
lenne szabad ilyen munkákat végezni.

 

 

faboferi Creative Commons License 2012.05.15 0 0 24645

Köszi, már beszéltünk telefonon. Megkaptam a számokat is.

Előzmény: nemethla (24644)
nemethla Creative Commons License 2012.05.15 0 0 24644

Írtam mélt Neked

Előzmény: faboferi (24641)
tyutyus Creative Commons License 2012.05.15 0 0 24643
Jajca Creative Commons License 2012.05.15 0 0 24642

Grat Mindkettőtöknek! Szép anyag, még így részleteiben is. :-)

Előzmény: k.edina (24637)
faboferi Creative Commons License 2012.05.14 0 0 24641

Sziasztok Dél-Alföldiek! Elnézést, hogy nagyon messziről ide jövök, de Tőletek remélhetek tán segítséget.

Hódmezővásárhelyi esküvőhöz keresek fotóst, videóst és zenekart (max. 3 fő), fotósként és egyben örömapaként. Nincs rá sok pénz, de szeretnék mindenből jót. Kérem, írjatok (lehetőleg a publikus mélemre), kit ajánlotok, mi az elérhetősége, esetleg weboldal is. Köszönettel:

 

Feri

tyutyus Creative Commons License 2012.05.14 0 0 24640

Grat :-)

Előzmény: k.edina (24637)
tyutyus Creative Commons License 2012.05.14 0 0 24639

Rém erős a rádiós vonal a DUE köreiben :)

Az idei média érettségin is volt egy jó kis rádiós feladat :-)

Előzmény: nemethla (24638)
nemethla Creative Commons License 2012.05.14 0 0 24638

Kicsi a világ...DUE tag vagyok már tizen éve, de csak mint "udvari szállító" - merthogy a képen látható Szayly Jóska a Rádióban a főnököm volt...)

Előzmény: tyutyus (24633)
k.edina Creative Commons License 2012.05.14 0 0 24637

Néhány kép a kiállítás megnyitójáról és a kiállított képekről.

 

 

 

Fotóim

 

 

 

Mónika festményei

 

 

 

 

 

 

Anyám az Creative Commons License 2012.05.13 0 0 24636

Szerintem eddig is kellett hozzá.

Előzmény: tfoto (24634)
Jajca Creative Commons License 2012.05.13 0 0 24635

Nocsak! Grat Sztyui! :-)

Előzmény: tyutyus (24633)
tfoto Creative Commons License 2012.05.12 0 0 24634

Üdvözletem! Olyan kérdésem lenne, hogy egyéni vállalkozóként rendezvény és portfólió, illetve reklámfényképezéssel foglalkozok. Megváltozott a jogszabályt illetően a kötelező képesítés? Újonnan kell hozzá? Sehol nem találom az ide vonatkozó passzusokat. Előre is köszönöm a választ

tyutyus Creative Commons License 2012.05.12 0 0 24633

Gratulálok! :-)

 

És Sztyuinak is, aki a DUE Sajtófesztiválján remekelt :-)

Előzmény: k.edina (24630)
Jajca Creative Commons License 2012.05.03 0 0 24632

Gratulálok Edina! Elmenni biztosan nem tudok, de azért nagyon várom a kiállításról, a képekről, a megnyitóról egy kis anyagot. :-)

Előzmény: k.edina (24630)
sajbi72 Creative Commons License 2012.05.03 0 0 24631

Sziasztok! A párom regiszrált és jelentkezett a Nokia pályázatára fotóval, leírással. Amennyiben tetszik az alábbi linken olvasottak, légyszives like-old. Köszönöm.

 

Itt a link!

k.edina Creative Commons License 2012.05.03 0 0 24630

Szeretettel várok mindemkit a kiállításra.

 

 

 

Anyám az Creative Commons License 2012.05.02 0 0 24629

Ha már erre járok, megkérdem: volna esetleg egy olyan kedves fórumtárs, aki némi sör/ üdítőért cserébe segítene lepucolni a gépem szenzorát? Ugyan próbáltam fujkálni körtével, de nem igazán érdekelt Mr. Makacs Szennyeződéséket...

 

Anyám az Creative Commons License 2012.05.02 0 0 24628

Márk Kettővel tudok szolgálni, de gondolom nem véletlenül kéne 4-es, mind1, gondoltam szólok hátha :)

Előzmény: NewScarlett (24627)
NewScarlett Creative Commons License 2012.05.02 0 0 24627

Sziasztok!

 

Ismertek valakit Bcsabán, vagy a környéken, akinek van Canon 1D M IV váza? Szeretnék valamit összehasonlítani az enyámmel....

 

 

Köszi

Jajca Creative Commons License 2012.05.01 0 0 24626

Látom, az ivadékrabló törpékből nem lesz hiány! A sziluettes billegető nagyon tetszik!

 

 

Előzmény: Vandras (24625)
Vandras Creative Commons License 2012.04.30 0 0 24625

Egy kis Mártély, ma:

 

  

 

  

 

  

 

EveRY Creative Commons License 2012.04.28 0 0 24624

Május elsejei találkozó helyszíne igaz változott, mert a Növényvédő főnöke kavar és most nem engedett be oda minket, na de mindegy van más.

Be értek a Mártélyi üdülő területre mentek a Hédi söröző mellet tovább a volt úttörő tábor mellet aztán a Bodnár Bertalan nagy épület mellet tovább a játszótér mellet és onnét képekkel folytatom az irányt ahol van az üdülő ahova kell, hogy gyertek.

Folytatom a képekkel, hogy hogyan jutsz el a tali helyszínére:

 

Első kép:

Itt van balra a nagy játszótér, pár méterre visszább.


Második kép:


Harmadik kép:

Itt ne menj tovább az aszfaltos úton, hanem menj le a föld útra jobbra.

 

Negyedik kép:

Itt menj le a föld útra!


Ötödik kép:

 

Hatodik kép:


Hetedik kép:


Nyolcadik kép:


Kilencedik kép:

 

Tizedik kép:

Ez az üdülő

sztyuiphoto Creative Commons License 2012.04.28 0 0 24623

Május 1-jén lesz találkozó mártélyon! Már írták jópáran, hogy jönnek, aki még nem írta, vagy nem tud róla, annak azt üzenem,hogy gyertek!:D Pontos helyszínt később írok, mert még én sem tudom pontosan, hogy hol lesz, mert Every szervezte a helyet!

corebonts Creative Commons License 2012.03.28 0 0 24622

Elsősorban a teljesen manual makró közgyűrűsorhoz keresnék egy objektívet (gondoltam előbb ilyet veszek és ha többet makróznék esetleg akkor beruházok egy rendes AF-esre), szerintem a 135mm nagy lenne, talán kezdetnek egy helios 58/f2.
Meg arra is gondoltam hogy egy 35mm körüli nagy fényerejűt is keresek, az a 600dn kb tök jó lenne mondjuk elmenni városba és sztrítfotózni, ilyesmi.

Előzmény: TeeCee :o) (24621)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!