Keresés

Részletes keresés

faboferi Creative Commons License 2012.05.15 0 0 24645

Köszi, már beszéltünk telefonon. Megkaptam a számokat is.

Előzmény: nemethla (24644)
nemethla Creative Commons License 2012.05.15 0 0 24644

Írtam mélt Neked

Előzmény: faboferi (24641)
tyutyus Creative Commons License 2012.05.15 0 0 24643
Jajca Creative Commons License 2012.05.15 0 0 24642

Grat Mindkettőtöknek! Szép anyag, még így részleteiben is. :-)

Előzmény: k.edina (24637)
faboferi Creative Commons License 2012.05.14 0 0 24641

Sziasztok Dél-Alföldiek! Elnézést, hogy nagyon messziről ide jövök, de Tőletek remélhetek tán segítséget.

Hódmezővásárhelyi esküvőhöz keresek fotóst, videóst és zenekart (max. 3 fő), fotósként és egyben örömapaként. Nincs rá sok pénz, de szeretnék mindenből jót. Kérem, írjatok (lehetőleg a publikus mélemre), kit ajánlotok, mi az elérhetősége, esetleg weboldal is. Köszönettel:

 

Feri

tyutyus Creative Commons License 2012.05.14 0 0 24640

Grat :-)

Előzmény: k.edina (24637)
tyutyus Creative Commons License 2012.05.14 0 0 24639

Rém erős a rádiós vonal a DUE köreiben :)

Az idei média érettségin is volt egy jó kis rádiós feladat :-)

Előzmény: nemethla (24638)
nemethla Creative Commons License 2012.05.14 0 0 24638

Kicsi a világ...DUE tag vagyok már tizen éve, de csak mint "udvari szállító" - merthogy a képen látható Szayly Jóska a Rádióban a főnököm volt...)

Előzmény: tyutyus (24633)
k.edina Creative Commons License 2012.05.14 0 0 24637

Néhány kép a kiállítás megnyitójáról és a kiállított képekről.

 

 

 

Fotóim

 

 

 

Mónika festményei

 

 

 

 

 

 

Anyám az Creative Commons License 2012.05.13 0 0 24636

Szerintem eddig is kellett hozzá.

Előzmény: tfoto (24634)
Jajca Creative Commons License 2012.05.13 0 0 24635

Nocsak! Grat Sztyui! :-)

Előzmény: tyutyus (24633)
tfoto Creative Commons License 2012.05.12 0 0 24634

Üdvözletem! Olyan kérdésem lenne, hogy egyéni vállalkozóként rendezvény és portfólió, illetve reklámfényképezéssel foglalkozok. Megváltozott a jogszabályt illetően a kötelező képesítés? Újonnan kell hozzá? Sehol nem találom az ide vonatkozó passzusokat. Előre is köszönöm a választ

tyutyus Creative Commons License 2012.05.12 0 0 24633

Gratulálok! :-)

 

És Sztyuinak is, aki a DUE Sajtófesztiválján remekelt :-)

Előzmény: k.edina (24630)
Jajca Creative Commons License 2012.05.03 0 0 24632

Gratulálok Edina! Elmenni biztosan nem tudok, de azért nagyon várom a kiállításról, a képekről, a megnyitóról egy kis anyagot. :-)

Előzmény: k.edina (24630)
sajbi72 Creative Commons License 2012.05.03 0 0 24631

Sziasztok! A párom regiszrált és jelentkezett a Nokia pályázatára fotóval, leírással. Amennyiben tetszik az alábbi linken olvasottak, légyszives like-old. Köszönöm.

 

Itt a link!

k.edina Creative Commons License 2012.05.03 0 0 24630

Szeretettel várok mindemkit a kiállításra.

 

 

 

Anyám az Creative Commons License 2012.05.02 0 0 24629

Ha már erre járok, megkérdem: volna esetleg egy olyan kedves fórumtárs, aki némi sör/ üdítőért cserébe segítene lepucolni a gépem szenzorát? Ugyan próbáltam fujkálni körtével, de nem igazán érdekelt Mr. Makacs Szennyeződéséket...

 

Anyám az Creative Commons License 2012.05.02 0 0 24628

Márk Kettővel tudok szolgálni, de gondolom nem véletlenül kéne 4-es, mind1, gondoltam szólok hátha :)

Előzmény: NewScarlett (24627)
NewScarlett Creative Commons License 2012.05.02 0 0 24627

Sziasztok!

 

Ismertek valakit Bcsabán, vagy a környéken, akinek van Canon 1D M IV váza? Szeretnék valamit összehasonlítani az enyámmel....

 

 

Köszi

Jajca Creative Commons License 2012.05.01 0 0 24626

Látom, az ivadékrabló törpékből nem lesz hiány! A sziluettes billegető nagyon tetszik!

 

 

Előzmény: Vandras (24625)
Vandras Creative Commons License 2012.04.30 0 0 24625

Egy kis Mártély, ma:

 

  

 

  

 

  

 

EveRY Creative Commons License 2012.04.28 0 0 24624

Május elsejei találkozó helyszíne igaz változott, mert a Növényvédő főnöke kavar és most nem engedett be oda minket, na de mindegy van más.

Be értek a Mártélyi üdülő területre mentek a Hédi söröző mellet tovább a volt úttörő tábor mellet aztán a Bodnár Bertalan nagy épület mellet tovább a játszótér mellet és onnét képekkel folytatom az irányt ahol van az üdülő ahova kell, hogy gyertek.

Folytatom a képekkel, hogy hogyan jutsz el a tali helyszínére:

 

Első kép:

Itt van balra a nagy játszótér, pár méterre visszább.


Második kép:


Harmadik kép:

Itt ne menj tovább az aszfaltos úton, hanem menj le a föld útra jobbra.

 

Negyedik kép:

Itt menj le a föld útra!


Ötödik kép:

 

Hatodik kép:


Hetedik kép:


Nyolcadik kép:


Kilencedik kép:

 

Tizedik kép:

Ez az üdülő

sztyuiphoto Creative Commons License 2012.04.28 0 0 24623

Május 1-jén lesz találkozó mártélyon! Már írták jópáran, hogy jönnek, aki még nem írta, vagy nem tud róla, annak azt üzenem,hogy gyertek!:D Pontos helyszínt később írok, mert még én sem tudom pontosan, hogy hol lesz, mert Every szervezte a helyet!

corebonts Creative Commons License 2012.03.28 0 0 24622

Elsősorban a teljesen manual makró közgyűrűsorhoz keresnék egy objektívet (gondoltam előbb ilyet veszek és ha többet makróznék esetleg akkor beruházok egy rendes AF-esre), szerintem a 135mm nagy lenne, talán kezdetnek egy helios 58/f2.
Meg arra is gondoltam hogy egy 35mm körüli nagy fényerejűt is keresek, az a 600dn kb tök jó lenne mondjuk elmenni városba és sztrítfotózni, ilyesmi.

Előzmény: TeeCee :o) (24621)
TeeCee :o) Creative Commons License 2012.03.28 0 0 24621

Szia, nekem speciel van most 135/2.8-as M42-esem, meg szeretek barkácsolni is...

Ha konkrét típusod van, szívesen megnézem, tudok-e vele valamit kezdeni...

Előzmény: corebonts (24620)
corebonts Creative Commons License 2012.03.28 0 0 24620

Hi! Szegeden nem tudtok valakit aki foglalkozik/kereskedik manuális obikkal, esetleg manuális obik EOS-re alakításával?

Vaterán mintha láttam volna egy szegedit, de ott nem lehet vele kapcsolatba lépni tudtommal.

hakijani Creative Commons License 2012.03.21 0 0 24619

Eztett ha jövöhétre tervezné könd el is mennék de sajna a hétön dugozuk mint állat:(::((

Előzmény: topoly (24618)
topoly Creative Commons License 2012.03.21 0 0 24618

Urak, hölgyek:)! Holnap azaz márc. 22-én korán kimennék virágokat képelni a dobozi erdőbe. Ha valakinek reggel van pár szabad órája, Békéscsabán közösen egyeztetett helyen csatlakozhat. Ímél páblik.

szafe_ Creative Commons License 2012.03.18 0 0 24617

Na, ez szuper lett!!!

Előzmény: Flowersoft (24610)
Toruss Creative Commons License 2012.03.18 0 0 24616

Szuper! :D

Előzmény: hakijani (24615)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!