Keresés

Részletes keresés

NewScarlett Creative Commons License 2012.05.02 0 0 24627

Sziasztok!

 

Ismertek valakit Bcsabán, vagy a környéken, akinek van Canon 1D M IV váza? Szeretnék valamit összehasonlítani az enyámmel....

 

 

Köszi

Jajca Creative Commons License 2012.05.01 0 0 24626

Látom, az ivadékrabló törpékből nem lesz hiány! A sziluettes billegető nagyon tetszik!

 

 

Előzmény: Vandras (24625)
Vandras Creative Commons License 2012.04.30 0 0 24625

Egy kis Mártély, ma:

 

  

 

  

 

  

 

EveRY Creative Commons License 2012.04.28 0 0 24624

Május elsejei találkozó helyszíne igaz változott, mert a Növényvédő főnöke kavar és most nem engedett be oda minket, na de mindegy van más.

Be értek a Mártélyi üdülő területre mentek a Hédi söröző mellet tovább a volt úttörő tábor mellet aztán a Bodnár Bertalan nagy épület mellet tovább a játszótér mellet és onnét képekkel folytatom az irányt ahol van az üdülő ahova kell, hogy gyertek.

Folytatom a képekkel, hogy hogyan jutsz el a tali helyszínére:

 

Első kép:

Itt van balra a nagy játszótér, pár méterre visszább.


Második kép:


Harmadik kép:

Itt ne menj tovább az aszfaltos úton, hanem menj le a föld útra jobbra.

 

Negyedik kép:

Itt menj le a föld útra!


Ötödik kép:

 

Hatodik kép:


Hetedik kép:


Nyolcadik kép:


Kilencedik kép:

 

Tizedik kép:

Ez az üdülő

sztyuiphoto Creative Commons License 2012.04.28 0 0 24623

Május 1-jén lesz találkozó mártélyon! Már írták jópáran, hogy jönnek, aki még nem írta, vagy nem tud róla, annak azt üzenem,hogy gyertek!:D Pontos helyszínt később írok, mert még én sem tudom pontosan, hogy hol lesz, mert Every szervezte a helyet!

corebonts Creative Commons License 2012.03.28 0 0 24622

Elsősorban a teljesen manual makró közgyűrűsorhoz keresnék egy objektívet (gondoltam előbb ilyet veszek és ha többet makróznék esetleg akkor beruházok egy rendes AF-esre), szerintem a 135mm nagy lenne, talán kezdetnek egy helios 58/f2.
Meg arra is gondoltam hogy egy 35mm körüli nagy fényerejűt is keresek, az a 600dn kb tök jó lenne mondjuk elmenni városba és sztrítfotózni, ilyesmi.

Előzmény: TeeCee :o) (24621)
TeeCee :o) Creative Commons License 2012.03.28 0 0 24621

Szia, nekem speciel van most 135/2.8-as M42-esem, meg szeretek barkácsolni is...

Ha konkrét típusod van, szívesen megnézem, tudok-e vele valamit kezdeni...

Előzmény: corebonts (24620)
corebonts Creative Commons License 2012.03.28 0 0 24620

Hi! Szegeden nem tudtok valakit aki foglalkozik/kereskedik manuális obikkal, esetleg manuális obik EOS-re alakításával?

Vaterán mintha láttam volna egy szegedit, de ott nem lehet vele kapcsolatba lépni tudtommal.

hakijani Creative Commons License 2012.03.21 0 0 24619

Eztett ha jövöhétre tervezné könd el is mennék de sajna a hétön dugozuk mint állat:(::((

Előzmény: topoly (24618)
topoly Creative Commons License 2012.03.21 0 0 24618

Urak, hölgyek:)! Holnap azaz márc. 22-én korán kimennék virágokat képelni a dobozi erdőbe. Ha valakinek reggel van pár szabad órája, Békéscsabán közösen egyeztetett helyen csatlakozhat. Ímél páblik.

szafe_ Creative Commons License 2012.03.18 0 0 24617

Na, ez szuper lett!!!

Előzmény: Flowersoft (24610)
Toruss Creative Commons License 2012.03.18 0 0 24616

Szuper! :D

Előzmény: hakijani (24615)
hakijani Creative Commons License 2012.03.17 0 0 24615

Pár kép :D tegnapi jó idöben :

http://indafoto.hu/hakijani/image/14858493-b1a982e0/user 

Toruss Creative Commons License 2012.03.16 0 0 24614

Úgy tűnik nem! :D

Előzmény: Vandras (24613)
Vandras Creative Commons License 2012.03.16 0 0 24613

Gyere máskor is. Csak ezt lós lány lovát nem értem. nem olvasta a táblát:

 

Előzmény: Toruss (24611)
Toruss Creative Commons License 2012.03.16 0 0 24612

Bocs, nem szóltam semmit, most már működik a panoráma nagyban is, csak a böngészöm vacakolt!! :)

Előzmény: Flowersoft (24610)
Toruss Creative Commons License 2012.03.16 0 0 24611

Nagyon jó lett! Nagyobba nincs meg?

 

Én is hozok néhány képet 15.-ről:

        

 

Köszönöm a meghívást, örülök hogy veletek tarthattam, ez volt az első fotóstalálkozó amin részt vettem.

Előzmény: Flowersoft (24610)
Flowersoft Creative Commons License 2012.03.16 0 0 24610
szafe_ Creative Commons License 2012.03.13 0 0 24607

Egy kis Mártély, kedvcsinálónak.

 

(tegnap délután)

 

          

 

           

 

 

atill_a Creative Commons License 2012.03.06 0 0 24606

Elméletileg a vízügy. Legtöbbször pedig a gátőröknek adják ki, akik számomra indokolatlan, érthetetlen módon járnak el (ez leginkább a Maros partra jellemző tapasztalat).

De érdekes az is, hogy a makói strandnál a fólyó feletti csúszkához mennyi és milyen fákat vágtak ki. És hogy néz ki most. És ehhez még elvileg a KMNP hozzájárulása is szükséges lett volna...

Előzmény: tlight (24604)
Jajca Creative Commons License 2012.03.05 0 0 24605

És ezt láttad? :-(

Fb hivatkozás, lépjél be!

Előzmény: tlight (24604)
tlight Creative Commons License 2012.03.05 0 0 24604

Kíváncsi lennék ki és milyen engedély alapján vágja a Tisza ártéri fáit szeged alatt? (a nyárfák fűtőértéke nem túl magas...)

 

 

Fo_Jo Creative Commons License 2012.03.05 0 0 24603

Megnéztem a "híres" sólymot!

Itt egy "egész alakos kép"! :-)

 

 

Jajca Creative Commons License 2012.03.04 0 0 24602

Régóta nem láttam, de ma ismét megmutatta magát a vándorsólyom az Evangélikus Nagytemplom tornyában. Sajnos röptét nem sikerült elkapni róla, mert egy óra várakozás után sem akart felrepülni, nekem meg programom volt... délután 3-kor meg már temészetesen nem volt ott, de még fél 5-kor sem.

Előzmény: Jajca (24576)
topoly Creative Commons License 2012.02.28 0 0 24601

Sziasztok!

Közlekedik-e valaki a közeljövőben Bp-re? Csurgó Lászlóhoz küldenék egy régi objektívet javításra. Esetleg tudtok-e Pestnél közelebbi szakit?

Vandras Creative Commons License 2012.02.25 0 0 24600

Mártély ma dél körül:

 

    

 

    

 

sztyuiphoto Creative Commons License 2012.02.21 0 0 24599

Új felhasználót kellett regisztrálnom, olyan régen voltam már itt:D

Szóval én is most ezt a Fényképész és Fotótermék kereskedőt nyomom, én nem a drága felnőttképzésre jelentkeztem,hanem a 2 éves, nappali képzésre, ez ingyenes, már másfél éve itt vagyok, és májusban meg is lesz a papírom!:)

Vannak előnyei és hátrányai is a dolognak, ha valakit érdekel részletesebben az iskola, akkor szívesen mesélek róla a március 15-i talin!;)

Előzmény: Flowersoft (24592)
hakijani Creative Commons License 2012.02.20 0 0 24598

remélem is hátha töled is tanulok valamit  :D:D:D

Előzmény: Jajca (24597)
Jajca Creative Commons License 2012.02.18 0 0 24597

Majd összejön egyszer. ;-)

Előzmény: hakijani (24596)
hakijani Creative Commons License 2012.02.18 0 0 24596

oda sajna bizti nem jutok ell sajnálom akkor ez igy maradt :(

Előzmény: Jajca (24595)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!