Keresés

Részletes keresés

EveRY Creative Commons License 2012.04.28 0 0 24624

Május elsejei találkozó helyszíne igaz változott, mert a Növényvédő főnöke kavar és most nem engedett be oda minket, na de mindegy van más.

Be értek a Mártélyi üdülő területre mentek a Hédi söröző mellet tovább a volt úttörő tábor mellet aztán a Bodnár Bertalan nagy épület mellet tovább a játszótér mellet és onnét képekkel folytatom az irányt ahol van az üdülő ahova kell, hogy gyertek.

Folytatom a képekkel, hogy hogyan jutsz el a tali helyszínére:

 

Első kép:

Itt van balra a nagy játszótér, pár méterre visszább.


Második kép:


Harmadik kép:

Itt ne menj tovább az aszfaltos úton, hanem menj le a föld útra jobbra.

 

Negyedik kép:

Itt menj le a föld útra!


Ötödik kép:

 

Hatodik kép:


Hetedik kép:


Nyolcadik kép:


Kilencedik kép:

 

Tizedik kép:

Ez az üdülő

sztyuiphoto Creative Commons License 2012.04.28 0 0 24623

Május 1-jén lesz találkozó mártélyon! Már írták jópáran, hogy jönnek, aki még nem írta, vagy nem tud róla, annak azt üzenem,hogy gyertek!:D Pontos helyszínt később írok, mert még én sem tudom pontosan, hogy hol lesz, mert Every szervezte a helyet!

corebonts Creative Commons License 2012.03.28 0 0 24622

Elsősorban a teljesen manual makró közgyűrűsorhoz keresnék egy objektívet (gondoltam előbb ilyet veszek és ha többet makróznék esetleg akkor beruházok egy rendes AF-esre), szerintem a 135mm nagy lenne, talán kezdetnek egy helios 58/f2.
Meg arra is gondoltam hogy egy 35mm körüli nagy fényerejűt is keresek, az a 600dn kb tök jó lenne mondjuk elmenni városba és sztrítfotózni, ilyesmi.

Előzmény: TeeCee :o) (24621)
TeeCee :o) Creative Commons License 2012.03.28 0 0 24621

Szia, nekem speciel van most 135/2.8-as M42-esem, meg szeretek barkácsolni is...

Ha konkrét típusod van, szívesen megnézem, tudok-e vele valamit kezdeni...

Előzmény: corebonts (24620)
corebonts Creative Commons License 2012.03.28 0 0 24620

Hi! Szegeden nem tudtok valakit aki foglalkozik/kereskedik manuális obikkal, esetleg manuális obik EOS-re alakításával?

Vaterán mintha láttam volna egy szegedit, de ott nem lehet vele kapcsolatba lépni tudtommal.

hakijani Creative Commons License 2012.03.21 0 0 24619

Eztett ha jövöhétre tervezné könd el is mennék de sajna a hétön dugozuk mint állat:(::((

Előzmény: topoly (24618)
topoly Creative Commons License 2012.03.21 0 0 24618

Urak, hölgyek:)! Holnap azaz márc. 22-én korán kimennék virágokat képelni a dobozi erdőbe. Ha valakinek reggel van pár szabad órája, Békéscsabán közösen egyeztetett helyen csatlakozhat. Ímél páblik.

szafe_ Creative Commons License 2012.03.18 0 0 24617

Na, ez szuper lett!!!

Előzmény: Flowersoft (24610)
Toruss Creative Commons License 2012.03.18 0 0 24616

Szuper! :D

Előzmény: hakijani (24615)
hakijani Creative Commons License 2012.03.17 0 0 24615

Pár kép :D tegnapi jó idöben :

http://indafoto.hu/hakijani/image/14858493-b1a982e0/user 

Toruss Creative Commons License 2012.03.16 0 0 24614

Úgy tűnik nem! :D

Előzmény: Vandras (24613)
Vandras Creative Commons License 2012.03.16 0 0 24613

Gyere máskor is. Csak ezt lós lány lovát nem értem. nem olvasta a táblát:

 

Előzmény: Toruss (24611)
Toruss Creative Commons License 2012.03.16 0 0 24612

Bocs, nem szóltam semmit, most már működik a panoráma nagyban is, csak a böngészöm vacakolt!! :)

Előzmény: Flowersoft (24610)
Toruss Creative Commons License 2012.03.16 0 0 24611

Nagyon jó lett! Nagyobba nincs meg?

 

Én is hozok néhány képet 15.-ről:

        

 

Köszönöm a meghívást, örülök hogy veletek tarthattam, ez volt az első fotóstalálkozó amin részt vettem.

Előzmény: Flowersoft (24610)
Flowersoft Creative Commons License 2012.03.16 0 0 24610
szafe_ Creative Commons License 2012.03.13 0 0 24607

Egy kis Mártély, kedvcsinálónak.

 

(tegnap délután)

 

          

 

           

 

 

atill_a Creative Commons License 2012.03.06 0 0 24606

Elméletileg a vízügy. Legtöbbször pedig a gátőröknek adják ki, akik számomra indokolatlan, érthetetlen módon járnak el (ez leginkább a Maros partra jellemző tapasztalat).

De érdekes az is, hogy a makói strandnál a fólyó feletti csúszkához mennyi és milyen fákat vágtak ki. És hogy néz ki most. És ehhez még elvileg a KMNP hozzájárulása is szükséges lett volna...

Előzmény: tlight (24604)
Jajca Creative Commons License 2012.03.05 0 0 24605

És ezt láttad? :-(

Fb hivatkozás, lépjél be!

Előzmény: tlight (24604)
tlight Creative Commons License 2012.03.05 0 0 24604

Kíváncsi lennék ki és milyen engedély alapján vágja a Tisza ártéri fáit szeged alatt? (a nyárfák fűtőértéke nem túl magas...)

 

 

Fo_Jo Creative Commons License 2012.03.05 0 0 24603

Megnéztem a "híres" sólymot!

Itt egy "egész alakos kép"! :-)

 

 

Jajca Creative Commons License 2012.03.04 0 0 24602

Régóta nem láttam, de ma ismét megmutatta magát a vándorsólyom az Evangélikus Nagytemplom tornyában. Sajnos röptét nem sikerült elkapni róla, mert egy óra várakozás után sem akart felrepülni, nekem meg programom volt... délután 3-kor meg már temészetesen nem volt ott, de még fél 5-kor sem.

Előzmény: Jajca (24576)
topoly Creative Commons License 2012.02.28 0 0 24601

Sziasztok!

Közlekedik-e valaki a közeljövőben Bp-re? Csurgó Lászlóhoz küldenék egy régi objektívet javításra. Esetleg tudtok-e Pestnél közelebbi szakit?

Vandras Creative Commons License 2012.02.25 0 0 24600

Mártély ma dél körül:

 

    

 

    

 

sztyuiphoto Creative Commons License 2012.02.21 0 0 24599

Új felhasználót kellett regisztrálnom, olyan régen voltam már itt:D

Szóval én is most ezt a Fényképész és Fotótermék kereskedőt nyomom, én nem a drága felnőttképzésre jelentkeztem,hanem a 2 éves, nappali képzésre, ez ingyenes, már másfél éve itt vagyok, és májusban meg is lesz a papírom!:)

Vannak előnyei és hátrányai is a dolognak, ha valakit érdekel részletesebben az iskola, akkor szívesen mesélek róla a március 15-i talin!;)

Előzmény: Flowersoft (24592)
hakijani Creative Commons License 2012.02.20 0 0 24598

remélem is hátha töled is tanulok valamit  :D:D:D

Előzmény: Jajca (24597)
Jajca Creative Commons License 2012.02.18 0 0 24597

Majd összejön egyszer. ;-)

Előzmény: hakijani (24596)
hakijani Creative Commons License 2012.02.18 0 0 24596

oda sajna bizti nem jutok ell sajnálom akkor ez igy maradt :(

Előzmény: Jajca (24595)
Jajca Creative Commons License 2012.02.18 0 0 24595

Elég nyüzsgős vagyok, de március 15-én Mártélyon lesz DAF tali. Ott elég sok embert megismerhetsz. ;-)

Előzmény: hakijani (24590)
atill_a Creative Commons License 2012.02.17 0 0 24594

Ó.. :) tök jó :)
Irigykedem is picit  :)
Errefelé nem igen találtam még okjs képzést :( 

Előzmény: Flowersoft (24592)
atill_a Creative Commons License 2012.02.17 0 0 24593

Én is autodidakta módon sajátíottam/sajátítok el sok dolgot. Ezzel az az egy bajom, hogy mindig csak annyit foglalkozok vele, ill. annyit tanulok meg, ami pont érdekel, vagy amire pont szükségem van. És így biztos vannak olyan fontos alapok, amik kimaradtak/kimaradnak. Még weblap fejlesztésnél ok, mert van időd utánanézni...de egy emberfotózásnál...(egy életre elveheted  az embernek a kedvét attól, hogy később kamera elé álljon), vagy egy eseményfotózásnál ezt nem teheted meg. 

 

Előzmény: Kerozin Joe (24584)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!