Elméletileg a vízügy. Legtöbbször pedig a gátőröknek adják ki, akik számomra indokolatlan, érthetetlen módon járnak el (ez leginkább a Maros partra jellemző tapasztalat).
De érdekes az is, hogy a makói strandnál a fólyó feletti csúszkához mennyi és milyen fákat vágtak ki. És hogy néz ki most. És ehhez még elvileg a KMNP hozzájárulása is szükséges lett volna...
Régóta nem láttam, de ma ismét megmutatta magát a vándorsólyom az Evangélikus Nagytemplom tornyában. Sajnos röptét nem sikerült elkapni róla, mert egy óra várakozás után sem akart felrepülni, nekem meg programom volt... délután 3-kor meg már temészetesen nem volt ott, de még fél 5-kor sem.
Új felhasználót kellett regisztrálnom, olyan régen voltam már itt:D
Szóval én is most ezt a Fényképész és Fotótermék kereskedőt nyomom, én nem a drága felnőttképzésre jelentkeztem,hanem a 2 éves, nappali képzésre, ez ingyenes, már másfél éve itt vagyok, és májusban meg is lesz a papírom!:)
Vannak előnyei és hátrányai is a dolognak, ha valakit érdekel részletesebben az iskola, akkor szívesen mesélek róla a március 15-i talin!;)
Én is autodidakta módon sajátíottam/sajátítok el sok dolgot. Ezzel az az egy bajom, hogy mindig csak annyit foglalkozok vele, ill. annyit tanulok meg, ami pont érdekel, vagy amire pont szükségem van. És így biztos vannak olyan fontos alapok, amik kimaradtak/kimaradnak. Még weblap fejlesztésnél ok, mert van időd utánanézni...de egy emberfotózásnál...(egy életre elveheted az embernek a kedvét attól, hogy később kamera elé álljon), vagy egy eseményfotózásnál ezt nem teheted meg.