Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2012.01.01 0 0 24514

Engem ma reggel/délelőtt nem vitt rá a lélek, hogy fotózni menjek, délutánra meg beborult... így maradnak az óév utolsó napján készült képek. Nem is annyira érdekesek, de a séta az nagyon jól esett. BÚÉK! ;-)

 

       

 

  ő egy Kontyos réce

Előzmény: Vandras (24513)
Vandras Creative Commons License 2012.01.01 0 0 24513

Jó reggelt, remélem már mindenki eleven (leg    alább egy kicsit). Reggel séta az öreg E-1-el. Nem igazán vidám, de ilyen is van.

 

 

    

 

 

 

 

Fo_Jo Creative Commons License 2011.12.31 0 0 24512

B.U.É.K.

 

kardosprof Creative Commons License 2011.12.30 0 0 24511

Ötletes :)

 

 

Boldog Új Évet és Fényeket mindenkinek :)

Előzmény: Vandras (24510)
Vandras Creative Commons License 2011.12.30 0 0 24510

Sziasztok!

 

Elkezdem au Új évezést, mert ha gyerekeim hazajönnek, akkor nekem nincs helyem a gépnél. Tegnap este készült a konyhába.

 

 

Pietro83 Creative Commons License 2011.12.29 0 0 24509

Sziasztok! Töltök fel pár fotót a 2011.12.28-i Találkozón készült fotóimból. Szép Napot! JA és Boldog Új évet Mindenkinek! :)

 

Üdv.: Pietro

Jajca Creative Commons License 2011.12.24 0 0 24508

Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! Minden kép(p) egy élmény

exc525 Creative Commons License 2011.12.24 0 0 24507

Békés, boldog Karácsonyt kívánok én is mindenkinek!

 

Előzmény: Fo_Jo (24506)
Fo_Jo Creative Commons License 2011.12.24 0 0 24506

Szeretetben Gazdag Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Jajca Creative Commons License 2011.12.11 0 0 24505

Jó régen nem találkoztunk már, így különösen jó volt ez a röpke két óra, amit ott tölthettem Veletek. Jó kis hely ez Vandras, a makrózás előadásod meg jóféle volt! Kösz mindent! :-)

Előzmény: exc525 (24504)
exc525 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 24504

Kösz a mai napot Vandasnak, EveRYnek és a többieknek úgyszintén kik jelen voltak a DAF talin... ;-)

Jó lenne még január elején egy ilyet összehozni...

A találkozón készült képekből tegyetek már ide is fel párat...

Jajca Creative Commons License 2011.12.09 0 0 24503

Kösz! Szép is volt a Hold halo. ;-)

Előzmény: Fo_Jo (24501)
Vandras Creative Commons License 2011.12.09 0 0 24502

Én a Balatonnál voltam, ezek ma reggel készültek. Azért reggeli képe, mert a naplemente az giccs.

 

         

 

 

        

 

       

 

 

Fo_Jo Creative Commons License 2011.12.09 0 0 24501

Szia Jajca!

Tök jó a holdas képed!

Grat! :-)

Előzmény: Jajca (24498)
greeniguana Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24500

:D

Előzmény: tlight (24499)
tlight Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24499

Könnyű annak akinek ilyen spanja van ;-)))

 

 

Előzmény: greeniguana (24497)
Jajca Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24498

Üdv.! Már hallottam rólad förster-től... de csak jókat! ;-)

Előzmény: greeniguana (24497)
greeniguana Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24497

Üdv mindenkinek !

Barna Ádám vagyok Hódmezővásárhelyen születtem 1997-ben és jelenleg is itt élek .

Tavaly nyáron ismerkedtem meg  a természetfotózással egy előadás kapcsán (Baranyai Antal) .

Azóta  próbálok  a lehető legtöbb  időt  a természetben tölteni , bridge gépemmel (canon power shot s3 is) madarakat,emlősöket  fényképezni. Szerencsésnek mondhatom magamat mivel összeismerkedhettem Szuromi Tibor fotóssal aki segít  nekem a fotózásban , és mindenben ami a természettel kapcsolatos.

Röviden ennyi !

Vandras Creative Commons License 2011.11.30 0 0 24496

OK! Vasárnap jó lesz, lesz projektor, öreg lapi-topi. Képeket hozzatok, lehetőleg lebutítva, nehogy megsértődjön a 10 éves DELL.

 

 

Előzmény: Jajca (24495)
Jajca Creative Commons License 2011.11.30 0 0 24495

"Tehát akkor sokak kérésére 11. én vasárnap lesz a találkozó. Nem tudom ez így megfelel e mindenkinek, de úgy eddig egyik bulin sem volt, hogy jó lett volna mindenkinek." Every

atill_a Creative Commons License 2011.11.28 0 0 24494

Írtam fb-n. :)

Előzmény: TeeCee :o) (24493)
TeeCee :o) Creative Commons License 2011.11.28 0 0 24493

95%, hogy megyek. Részletek hol lesznek?

Előzmény: Vandras (24492)
Vandras Creative Commons License 2011.11.27 0 0 24492

TALÁLKOZÓ 10-én, vagy 11.-én a dolgozómba. Nem írom végig, bonyolult, és hosszú

 

Egy kis Mártély, nehogy kimaradjon. Csukázás, és ökörszemezés. Csuka sikerült 85 cm hosszúságú, sajna két darabba. Szerencsére 55 cm volt a nagyobb darab.

 

 

 

 

 

 

Viktorfoto Creative Commons License 2011.11.26 0 0 24491

Beszéltem facebook-on Every komával, aztán meg szóltam Viktor haveromnak, aki szintén fotózik, úgyhogy elképzelhető, hogy megtisztelünk benneteket a jelenlétünkkel :)

Előzmény: atill_a (24489)
atill_a Creative Commons License 2011.11.22 0 0 24489

Everytől kaptam:  a lényeg, hogy december 10 vagy 11 ére talalkozot szervezek a mezögazdasági állomásra. szolj másoknak is. jo volna ha minél tobben össze jönnénk. köszi

topoly Creative Commons License 2011.11.21 0 0 24488

Nov. 26-án szombaton (Békéscsaba-)Pósteleken madárodú ellenőrzés és karbantartás lesz, lelkes természetbarát alapon. Érdeklődő segítőket szívesen látunk. További részletek magában, ímél páblik. Köszi, Tibor

Vandras Creative Commons License 2011.11.18 0 0 24487

De jó, hogy nem alszol délig (vagy nem fekszel le a tyúkokkal)

Előzmény: Jajca (24486)
Jajca Creative Commons License 2011.11.17 0 0 24486

A ma reggel is biztosan szép lehetett, legalábbis gyönyörű tiszta égbolt, zúzmarás fák... tiszta tél.

 

De addig is "szállnak a darvak". :-)

 

       

 

 

Előzmény: Vandras (24485)
Vandras Creative Commons License 2011.11.13 0 0 24485

Ma reggeli horgászt. Hal nem volt, de az a kis ökörszem szinte a lábamelőtt mutogatta magát

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24484

Te is jártál már ott, jómultkorában beszéltünk is róla... szóval megér egy misét!! Időjárást figyelni kell!!

Ja, pénteken vörös hold lesz... Kardoskút?

Előzmény: tlight (24482)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!