Keresés

Részletes keresés

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.11.28 0 0 24493

95%, hogy megyek. Részletek hol lesznek?

Előzmény: Vandras (24492)
Vandras Creative Commons License 2011.11.27 0 0 24492

TALÁLKOZÓ 10-én, vagy 11.-én a dolgozómba. Nem írom végig, bonyolult, és hosszú

 

Egy kis Mártély, nehogy kimaradjon. Csukázás, és ökörszemezés. Csuka sikerült 85 cm hosszúságú, sajna két darabba. Szerencsére 55 cm volt a nagyobb darab.

 

 

 

 

 

 

Viktorfoto Creative Commons License 2011.11.26 0 0 24491

Beszéltem facebook-on Every komával, aztán meg szóltam Viktor haveromnak, aki szintén fotózik, úgyhogy elképzelhető, hogy megtisztelünk benneteket a jelenlétünkkel :)

Előzmény: atill_a (24489)
atill_a Creative Commons License 2011.11.22 0 0 24489

Everytől kaptam:  a lényeg, hogy december 10 vagy 11 ére talalkozot szervezek a mezögazdasági állomásra. szolj másoknak is. jo volna ha minél tobben össze jönnénk. köszi

topoly Creative Commons License 2011.11.21 0 0 24488

Nov. 26-án szombaton (Békéscsaba-)Pósteleken madárodú ellenőrzés és karbantartás lesz, lelkes természetbarát alapon. Érdeklődő segítőket szívesen látunk. További részletek magában, ímél páblik. Köszi, Tibor

Vandras Creative Commons License 2011.11.18 0 0 24487

De jó, hogy nem alszol délig (vagy nem fekszel le a tyúkokkal)

Előzmény: Jajca (24486)
Jajca Creative Commons License 2011.11.17 0 0 24486

A ma reggel is biztosan szép lehetett, legalábbis gyönyörű tiszta égbolt, zúzmarás fák... tiszta tél.

 

De addig is "szállnak a darvak". :-)

 

       

 

 

Előzmény: Vandras (24485)
Vandras Creative Commons License 2011.11.13 0 0 24485

Ma reggeli horgászt. Hal nem volt, de az a kis ökörszem szinte a lábamelőtt mutogatta magát

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24484

Te is jártál már ott, jómultkorában beszéltünk is róla... szóval megér egy misét!! Időjárást figyelni kell!!

Ja, pénteken vörös hold lesz... Kardoskút?

Előzmény: tlight (24482)
tlight Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24483

Kicsit tisztult a levegő szebbek a színek. Szépek a csukák ma voltam kint én is pecázni semmit nem fogtam.

Előzmény: Vandras (24480)
tlight Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24482

Dancsó Géza barátunk már járt ott ;-)

Tiszta égbolt hosszú záridő sok-sok kép és kész lenne a csilaghúzásos  dráma ;)

 

 

Előzmény: Jajca (24481)
Jajca Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24481

Gyönyörű jószágok! És Te mit fogtál?

 

     

Előzmény: Vandras (24480)
Vandras Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24480

Ma reggeli Mártély, csukákkal

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 

Vandras Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24479

Egy kis játék:

 

 

 

 

tlight Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24478

Fontos lenne megbecsülni ezeket az élőhelyeket mert ha sikerül itt infrastruktúrát fejleszteni Mártély a környék egyik legszebb kiránduló helye lehetne. Jó lenne munka szerűen hasonló dolgokkal foglalkozni nagyon érdekel.

Előzmény: Vandras (24477)
Vandras Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24477

Csak szép ez a Mártély, de úgy látom az élő Tiszánál is voltál. A favágásról annyit, hogy ez sajna legális. próbálják a papírnyárt kiszedni, csak nem tudom, sikerül-e pótolni a fahiányt.

Előzmény: tlight (24475)
Jajca Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24476

Szerintem örülj neki, hogy nem kérdezték meg, hogy mit csinálsz! Nálad nem volt láncfűrész, náluk igen... ;-)

 

És hol az a kép, amit a kocsiból rólam lőttél? Vagy csak ijesztgettél?

 

Előzmény: tlight (24475)
tlight Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24475

Kint voltam, ahogy András is mondta a pára már csak nyomokban volt.

Ami volt az láncfűrész, traktor meg falopás... azért gondolom, hogy nem tiszta a dolog mert mikor odafordítottam a fotós felszerelést

egyből lelassult a favágás és sutyorogni kezdtek a komák! Szerintem ezzel kinyírják az erdőt. Pont azokat a szépkorú fákat viszik amik

még egészségesek (van fűtőértékük). Nincs ez másképp a Tisza árterében sem, hazafelé lefordultam a körülnézni és kb. emeletnyi

szintekben áll a kitermelt fa az ártér mellett...

 

 

 

Előzmény: Jajca (24472)
atill_a Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24474

Maros ;)

 

Előzmény: tlight (24467)
tlight Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24473

Küldök hát ;-)

 

 

Előzmény: Jajca (24472)
Jajca Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24472

Utána küldjél jelet, hogy mi a tényállás!

Előzmény: tlight (24471)
tlight Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24471

Holnap reggel 6:30 körül kimegyek megnézem mi a helyzet.

 

Előzmény: Vandras (24470)
Vandras Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24470

Jó az a Kőrös környéke. Nekem ma jutott egy kis délutáni Mártély. A jó poros levegőbe érdekes volt úgy fél négy felé.

 

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24469

Engem meg a munkahelyed inspirál... csak ne kellene minden hónapban még nekem fizetnem érte... ;-)

 

  

Előzmény: tlight (24467)
Jajca Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24468

Hú bakker! Valóban fotóstúrát kell szervezni! :-)

Előzmény: tlight (24467)
tlight Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24467

Ma reggel a Kettős-Körös felett rendesen járt a pára.

A képet Jajca barátom inspirációjára készítettem ;-)

 

 

Előzmény: Vandras (24464)
atill_a Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24466

Ennyire eltünt? Ma voltam kint a Maroson, és ott nagy pára várt.

Előzmény: Vandras (24464)
BeeTm Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24465

Ma a temetőben vártam meg a napfelkeltét:

 

 

 

Előzmény: Vandras (24464)
Vandras Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24464

Nagyon kicsi volt ma reggel, nem is lesz sok, eléggé lehült már a víz.

 

Előzmény: tlight (24463)
tlight Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24463

Megenném ez a csukát ;-)

Milyen Mártély? Holnap kora reggel kimennék. Van a víz felett pára reggelenként?

     ?

 

 

Előzmény: Vandras (24461)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!