Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24479

Egy kis játék:

 

 

 

 

tlight Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24478

Fontos lenne megbecsülni ezeket az élőhelyeket mert ha sikerül itt infrastruktúrát fejleszteni Mártély a környék egyik legszebb kiránduló helye lehetne. Jó lenne munka szerűen hasonló dolgokkal foglalkozni nagyon érdekel.

Előzmény: Vandras (24477)
Vandras Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24477

Csak szép ez a Mártély, de úgy látom az élő Tiszánál is voltál. A favágásról annyit, hogy ez sajna legális. próbálják a papírnyárt kiszedni, csak nem tudom, sikerül-e pótolni a fahiányt.

Előzmény: tlight (24475)
Jajca Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24476

Szerintem örülj neki, hogy nem kérdezték meg, hogy mit csinálsz! Nálad nem volt láncfűrész, náluk igen... ;-)

 

És hol az a kép, amit a kocsiból rólam lőttél? Vagy csak ijesztgettél?

 

Előzmény: tlight (24475)
tlight Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24475

Kint voltam, ahogy András is mondta a pára már csak nyomokban volt.

Ami volt az láncfűrész, traktor meg falopás... azért gondolom, hogy nem tiszta a dolog mert mikor odafordítottam a fotós felszerelést

egyből lelassult a favágás és sutyorogni kezdtek a komák! Szerintem ezzel kinyírják az erdőt. Pont azokat a szépkorú fákat viszik amik

még egészségesek (van fűtőértékük). Nincs ez másképp a Tisza árterében sem, hazafelé lefordultam a körülnézni és kb. emeletnyi

szintekben áll a kitermelt fa az ártér mellett...

 

 

 

Előzmény: Jajca (24472)
atill_a Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24474

Maros ;)

 

Előzmény: tlight (24467)
tlight Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24473

Küldök hát ;-)

 

 

Előzmény: Jajca (24472)
Jajca Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24472

Utána küldjél jelet, hogy mi a tényállás!

Előzmény: tlight (24471)
tlight Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24471

Holnap reggel 6:30 körül kimegyek megnézem mi a helyzet.

 

Előzmény: Vandras (24470)
Vandras Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24470

Jó az a Kőrös környéke. Nekem ma jutott egy kis délutáni Mártély. A jó poros levegőbe érdekes volt úgy fél négy felé.

 

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24469

Engem meg a munkahelyed inspirál... csak ne kellene minden hónapban még nekem fizetnem érte... ;-)

 

  

Előzmény: tlight (24467)
Jajca Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24468

Hú bakker! Valóban fotóstúrát kell szervezni! :-)

Előzmény: tlight (24467)
tlight Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24467

Ma reggel a Kettős-Körös felett rendesen járt a pára.

A képet Jajca barátom inspirációjára készítettem ;-)

 

 

Előzmény: Vandras (24464)
atill_a Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24466

Ennyire eltünt? Ma voltam kint a Maroson, és ott nagy pára várt.

Előzmény: Vandras (24464)
BeeTm Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24465

Ma a temetőben vártam meg a napfelkeltét:

 

 

 

Előzmény: Vandras (24464)
Vandras Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24464

Nagyon kicsi volt ma reggel, nem is lesz sok, eléggé lehült már a víz.

 

Előzmény: tlight (24463)
tlight Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24463

Megenném ez a csukát ;-)

Milyen Mártély? Holnap kora reggel kimennék. Van a víz felett pára reggelenként?

     ?

 

 

Előzmény: Vandras (24461)
Jajca Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24462

Basszus! Annyira a jószágra figyeltem, hogy észre sem vettem! :-) Grat Vandras! Szép példány!

Előzmény: Vandras (24461)
Vandras Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24461

Oda van rajzolva a képre, hogy 70 cm, és 3,2 kg. Még most is vigyorgok, ez Mártélyon ritka (nekem meg pláne), ott a 38-45 cm-es a divat.

 

Előzmény: Jajca (24460)
Jajca Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24460

Jól tetted! Mekkora? Kettes körüli?

Előzmény: Vandras (24459)
Vandras Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24459

Sziasztok. Én meg horgásztam:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.11.01 0 0 24458

Nekem meg a Kettős-Körös, a Mályvádi erdő és a liget. ;-)

 

   

 

 

     

 

 

     

tlight Creative Commons License 2011.10.26 0 0 24457

Nekem jutott egy kis plitvice és bihar is...

 

Vandras Creative Commons License 2011.10.26 0 0 24456

 

 

 

 

 

 

Vandras Creative Commons License 2011.10.26 0 0 24455

Nekem is volt egy pár jó napom az Őrségbe, és Sümegen. Nem igen fotóztam, inkább csak úgy kattingattam.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: atill_a (24454)
atill_a Creative Commons License 2011.10.19 0 0 24454

Csak jó magaviseletért kaptam pár szabad napot ;)

/igen, ez is Mártély :) /

Előzmény: topoly (24453)
topoly Creative Commons License 2011.10.18 0 0 24453

((Éjjen, éjjen, kiengedtek a sittről:))

 Ez is Mártély? A negyedik és a hatodik nagyon szép!

Előzmény: atill_a (24452)
atill_a Creative Commons License 2011.10.18 0 0 24452

 

Előzmény: Vandras (24449)
tyutyus Creative Commons License 2011.10.17 0 0 24451

húúúú :-)

Jajca Creative Commons License 2011.10.17 0 0 24450

Nagyon szép szélcsendes időtök volt. Ma reggel már nem volt az.

 

                 

Előzmény: Vandras (24449)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!