|
|
|
|
Vandras
2011.11.02
|
|
0 0
24470
|
Jó az a Kőrös környéke. Nekem ma jutott egy kis délutáni Mártély. A jó poros levegőbe érdekes volt úgy fél négy felé.




|
Jajca
2011.11.02
|
|
0 0
24469
|
Engem meg a munkahelyed inspirál... csak ne kellene minden hónapban még nekem fizetnem érte... ;-)

|
Előzmény: tlight (24467)
|
tlight
2011.11.02
|
|
0 0
24467
|
Ma reggel a Kettős-Körös felett rendesen járt a pára.
A képet Jajca barátom inspirációjára készítettem ;-)
 |
Előzmény: Vandras (24464)
|
tlight
2011.11.01
|
|
0 0
24463
|
Megenném ez a csukát ;-)
Milyen Mártély? Holnap kora reggel kimennék. Van a víz felett pára reggelenként?
?
|
Előzmény: Vandras (24461)
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|