Keresés

Részletes keresés

topoly Creative Commons License 2011.09.16 0 0 24430

Holnap délután kimennék Mártélyra az említett tanösvényt megnézni. Ha Vandrás nem jelentkezne vagy nem érne rá, ki tudna nekem segíteni némi eligazítással? Mél páblik.

topoly Creative Commons License 2011.09.15 0 0 24429

Írtam ímélt.

Előzmény: Vandras (24425)
topoly Creative Commons License 2011.09.11 0 0 24428

Természetesen mártyi=mártélyi. Elnézést az elírásért.

Előzmény: topoly (24427)
topoly Creative Commons License 2011.09.10 0 0 24427

Nagyon köszönöm az infót. Elég régóta tervben van a mártyi kirándulás, asszem a holnap délutáni is ugrott, de nem adom fel. (Majd keresnélek némi eligazításért levélben.)

Előzmény: Vandras (24425)
Vandras Creative Commons License 2011.09.10 0 0 24426

Pénteken ilyen volt:

 

 

 

Vandras Creative Commons License 2011.09.10 0 0 24425

Szia! Teljesen járható. éedemes elmenni a holtág alsó végére, utána javasolk egy ladikázást, a Hédi sörözőbe van ladik, meg jó kis barna sör. Ezek e képek június elején készültek. A vízszint most alacsonyabb.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: topoly (24424)
topoly Creative Commons License 2011.09.10 0 0 24424

Hali!

A Mártélyon ismerősöket kérdezném, hogy az üdülőtelepen (vagy máshol Mártély környékén) lehet-e mostanában túrázni? A kijelölt utak járhatók-e? Rémlik például egy ártéri tanösvény, meghogy az áradás kicsit lestrapálta. Köszönöm.

exc525 Creative Commons License 2011.09.08 0 0 24423

Vasárnap (2011.09.11) Motocross és Quad verseny lesz Hódmezővásárhelyen a szegedi úti MX pályán (Roland Ring).

Ha véletlen valaki fotós téma nélkül lenne jó alkalom, hogy elüsse az időt... ;-)

üdv: www.mxfoto.hu

 

Illetve elég régen volt már DAF tali és október elején amíg jó az időjárás össze hozhatnánk egyet, ha a többség is úgy gondolja.

Hogy kinek mikor lenne jó feldobhatná ide is és az alter DAF fórumra is, hogy egy olyan időpont legyen kitűzve ami lehetőleg mindenkinek jó!

 

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.09.01 0 0 24422

Sziasztok!

 

Keresek kölcsönbe P6>M42 vagy P6>EOS adaptert. Vagy olcsón vennék egyet...

 

Nem mellesleg eladó:

 - Lowepro Inverse 200AW - 13ezer

 - Lowerpro Deluxe Technical öv - 5ezer

 - Canon 350D kitakarítva, szép állapotban - 40ezer

   (Opcionálisan IS kitobival, vagy IS-telennel plussz pénzért)

 

Helyileg Szeged, de átvétel BP-n is megoldható.

Mél páblik, mobilon SMS-ben írj és visszahívlak: 20/33-61-kettőhetven

Jajca Creative Commons License 2011.08.24 0 0 24421

Off
Ezt most kaptam, több szem többet lát alapon hátha feltűnik valahol.
Sziasztok,

Egyik kedves ismerősöm, Katona Tamás fotós teljes felszerelését ellopták vasárnap az M5-ösön, az egyik pihenőben. A felszerelés és a benne lévő képek értéke nagyjából felbecsülhetetlen, de ha pénzben mérjük, több milliós jelenleg a kár.

A felszerelés a következő eszközökből áll(t):

Fényképezőgépek

Hasselblad 503 CW

2 Nikon D700

2 Nikon MB-D10

Vakuk

2 Nikon SB-900

1 Nikon SD-9

1 Nikon SC-28

Elinchron mobil studio fényformáló előtétekkel

5X500WS

Objektívek

Nikon 14-24 mm f/2,8 ED AF-S

Nikon 24-70 mm f/2,8 ED AF-S

Nikon 70-200 f/2,8 G AF-S VR IF ED

Nikon 16mm F/2,8D AF Fisheye

Nikon 35mm F/2D AF

Nikon 45 mm f/2,8 D ED PC-E Micro Nikkor

Nikon 50 mm F/1.4G AF-S Nikkor

Nikon 60mm f/2,8 AF Micro Nikkor

Memória kártyák

Sandisk 80Gb*

*a felsorolást kiegészíthetik még kisebb eszközök, melyek a táskák tartalmát képezik.

Ha bárki találkozna hasonló, áron alul árult eszközzel, legyen kedves jelezze itt, vagy a következő tel.számon:

06-30-647-69-70

Legyetek kedvesek osszátok meg, több szem-többet lát alapon!

NAGYON FONTOS LENNE MINDEZEKET VISSZAKAPNI MERT MUNKAESZKÖZ!

tammmy4 Creative Commons License 2011.08.02 0 0 24420

Sziasztok! Eladom az alábbi cuccaimat:

 

Canon 450D váz (3.000 expo!) + Canon EF-S 18-55 IS kitobi 99.000,- Elkelt!

Canon EF 50mm f/1.8 II obi 22.000, Elkelt!

Metz 48 AF-1 vaku (590 villanás) 40.000,-

Hoya HMC Circ. Polár szűrő 58 mm 4.500,-

Hoya HMC UV(N) szűrő 58 mm 4.500,-

 

Minden hibátlan, karcmentes, teljesen újszerű állapotban van!

A cuccok kipróbálhatók Szegeden vagy ha addig meglesz akkor augusztus 5-8-ig Siófokon

tammmy4 Creative Commons License 2011.07.19 0 0 24419

Sziasztok! Eladom az alábbi cuccaimat (irányárakkal):

 

Canon 450D váz (3.000 expo!) + Canon EF-S 18-55 IS kitobi 99.000,-

Canon EF 50mm f/1.8 II obi 22.000, Elkelt!

Metz 48 AF-1 vaku (590 villanás) 40.000,-

Hoya HMC Circ. Polár szűrő 58 mm 4.500,-

Hoya HMC UV(N) szűrő 58 mm 4.500,-

 

Minden hibátlan, karcmentes, teljesen újszerű állapotban van!

A cuccok kipróbálhatók Szegeden vagy ha addig meglesz akkor augusztus 5-8-ig Siófokon.

magor (-_-) Creative Commons License 2011.07.04 0 0 24418

Üdv fórumtársak!

 

C100/2,8 IS, 2009.11.10-én vásárolt, makulátlan állapotban, dobozával, napellenzővel eladó. Ár: 170e

Az obi Szegeden található.

E-mail címemen lehet érdeklődni, ajánlatot tenni.

 

Üdv!

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.06.19 0 0 24417

Kevesen voltunk.

Én cska egy fotót készítettem, azom Every expószámlálója látható. Egészen pontosan 210.511 expó volt :)

Előzmény: exc525 (24416)
exc525 Creative Commons License 2011.06.19 0 0 24416

Érdeklődnék. Állítólag DAF tali volt Mártélyon ma... Fotók, beszámolók a találkozórol? :)

 

Jajca Creative Commons License 2011.06.11 0 0 24415

A hét közepétől meg a Körös virágzik. Flower olyan kérészfelhőt képelt, hogy még olyat sosem láttam. Érdemes ide is kimenni!

 

 

Előzmény: Vandras (24414)
Vandras Creative Commons License 2011.06.09 0 0 24414

Lányok, Fiók!

 

Most a hétvégétől vátható a tiszavirágzás. Jópofa dögönce. Este, kb- 6-tó várhatóak, naplementéig.

 

 

 

 

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.06.08 0 0 24413

Hello-halló, kihagyhatatlan ajánlatom van:

 

Eladó egy Canon 350D (Rebel XT), 73db expóval (zárcsere után), szép külalakkal. (Este tán már lesznek képek) - 60ezer Ft

 

Canon 350D-hez van alkatrészem és tudom is javítani, hátha valakinek érdekes... (Every esetleg? - van burkolat, bajonettpöcök és egy, a Tiedhez képest friss zár: 84ezer expós csak... :D)

 

Egyúttal ajánlatot várnék ezekre:

  • Canon 85/1.8
  • Canon 100/2.8 USM MACRO
  • Canon 70-200/4L, vagy Sigma 70-200/2.8 MACRO
  • Canon IS kitobi (ezt egyből vennék is Szegeden, vagy posta)

Mél páblik, vagy 20/33-61-kettőhetven

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.05.27 0 0 24412

Igen, az jó lenne, de jársz Szeged felé mostanában? :)

Mert én nem tudom mikor megyek Pöstre...

Előzmény: nemethla (24411)
nemethla Creative Commons License 2011.05.27 0 0 24411

Canon 1,4 I-es jó lesz?

Előzmény: TeeCee :o) (24408)
TeeCee :o) Creative Commons License 2011.05.27 0 0 24410

Szia tke, köszi, az egyenlőre meszire van :)

Ugye mindig azt adja el az ember, amit később használna... :D

Előzmény: topoly (24409)
topoly Creative Commons License 2011.05.27 0 0 24409

Én egy Kenko 1,5x-t fel tudnék ajánlani, de ahhoz legalább Orosházáig el kellene jönnöd.

Előzmény: TeeCee :o) (24408)
TeeCee :o) Creative Commons License 2011.05.27 0 0 24408

Sziasztok!

 

Valakinek lenne pár napra kipróbálásra valamilyen 1.4xTC (1.5x)?

 

Köszi!

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.05.25 0 0 24407

Sziasztok,

 

valakit érdekelne 32db 30x40cm-es 'normál' üveg?

('normál' = olcsó kerethez adott, vékony, fényes - vagyis nem antireflex)

Ezek fölösben maradtak, ugyanis én nem használok üveget, ha pedig igen, akkor tükröződésmenteset.

 

Szinte bármilyen cserealapot elfogadok (valami jó 70-200-as obi előnyben, csak ne kelljen ráfizetni :D), viszont nem nagyon tudom szállítani, érte kellene jönni...

 

Mél páblik, de jöhet SMS vagy telefon is: 20/33-61-kettőhetven

exc525 Creative Commons License 2011.05.18 0 0 24406

Szombatra egy kis fotózgatni való Hmvhelyen:

http://data.hodmezovasarhely.hu/docs/Veterancsodak_2011_plakat.pdf

 

 

atill_a Creative Commons License 2011.05.05 0 0 24405

Köszönöm! :)

Ha esetleg nyitvatartásba nem fér bele a kiállítás megtekintés, akkor tessék priváton keresni :)

szafe_ Creative Commons License 2011.05.03 0 0 24404

Gratula!

Ha időm engedi, ott leszek!

 

Előzmény: atill_a (24401)
Jajca Creative Commons License 2011.04.30 0 0 24403

Grat Attila! A megnyitó nekem necces, de azért képeket kérünk róla! :-)

Előzmény: atill_a (24401)
TeeCee :o) Creative Commons License 2011.04.30 0 0 24402

GratulAtilla! :)

Remélem a megnyitóra el tudok menni.

Előzmény: atill_a (24401)
atill_a Creative Commons License 2011.04.30 0 0 24401

Kedves Dafosok!

 

Szerettel meghívlak Benneteket Szőke János AV AFIAP fotográfussal közösen rendezett fotókiállításomra.

Bővebb információ képre kattintva:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!