Off Ezt most kaptam, több szem többet lát alapon hátha feltűnik valahol. Sziasztok,
Egyik kedves ismerősöm, Katona Tamás fotós teljes felszerelését ellopták vasárnap az M5-ösön, az egyik pihenőben. A felszerelés és a benne lévő képek értéke nagyjából felbecsülhetetlen, de ha pénzben mérjük, több milliós jelenleg a kár.
A felszerelés a következő eszközökből áll(t):
Fényképezőgépek
Hasselblad 503 CW
2 Nikon D700
2 Nikon MB-D10
Vakuk
2 Nikon SB-900
1 Nikon SD-9
1 Nikon SC-28
Elinchron mobil studio fényformáló előtétekkel
5X500WS
Objektívek
Nikon 14-24 mm f/2,8 ED AF-S
Nikon 24-70 mm f/2,8 ED AF-S
Nikon 70-200 f/2,8 G AF-S VR IF ED
Nikon 16mm F/2,8D AF Fisheye
Nikon 35mm F/2D AF
Nikon 45 mm f/2,8 D ED PC-E Micro Nikkor
Nikon 50 mm F/1.4G AF-S Nikkor
Nikon 60mm f/2,8 AF Micro Nikkor
Memória kártyák
Sandisk 80Gb*
*a felsorolást kiegészíthetik még kisebb eszközök, melyek a táskák tartalmát képezik.
Ha bárki találkozna hasonló, áron alul árult eszközzel, legyen kedves jelezze itt, vagy a következő tel.számon:
06-30-647-69-70
Legyetek kedvesek osszátok meg, több szem-többet lát alapon!
NAGYON FONTOS LENNE MINDEZEKET VISSZAKAPNI MERT MUNKAESZKÖZ!
Eladó egy Canon 350D (Rebel XT), 73db expóval (zárcsere után), szép külalakkal. (Este tán már lesznek képek) - 60ezer Ft
Canon 350D-hez van alkatrészem és tudom is javítani, hátha valakinek érdekes... (Every esetleg? - van burkolat, bajonettpöcök és egy, a Tiedhez képest friss zár: 84ezer expós csak... :D)
Egyúttal ajánlatot várnék ezekre:
Canon 85/1.8
Canon 100/2.8 USM MACRO
Canon 70-200/4L, vagy Sigma 70-200/2.8 MACRO
Canon IS kitobi (ezt egyből vennék is Szegeden, vagy posta)
('normál' = olcsó kerethez adott, vékony, fényes - vagyis nem antireflex)
Ezek fölösben maradtak, ugyanis én nem használok üveget, ha pedig igen, akkor tükröződésmenteset.
Szinte bármilyen cserealapot elfogadok (valami jó 70-200-as obi előnyben, csak ne kelljen ráfizetni :D), viszont nem nagyon tudom szállítani, érte kellene jönni...
Mél páblik, de jöhet SMS vagy telefon is: 20/33-61-kettőhetven
Sajnos a DAF zártosztályon sincs mozgás. Nekem lenne kedvem a természettel kapcsolatos dolgokról dumálni-fórumozni, próbálgatom időnként, de erőltetni nincs értelme. Nyilván a többségnél az idő is elég szűkös.
Sziasztok. Végre jó idő lett, így egy kis helyzetjelentés Mártélyról. Hát a víz mindenhonnan visszavonultm csak jég maradt a parton, kivéve a kalandpark.