Keresés

Részletes keresés

atill_a Creative Commons License 2011.05.05 0 0 24405

Köszönöm! :)

Ha esetleg nyitvatartásba nem fér bele a kiállítás megtekintés, akkor tessék priváton keresni :)

szafe_ Creative Commons License 2011.05.03 0 0 24404

Gratula!

Ha időm engedi, ott leszek!

 

Előzmény: atill_a (24401)
Jajca Creative Commons License 2011.04.30 0 0 24403

Grat Attila! A megnyitó nekem necces, de azért képeket kérünk róla! :-)

Előzmény: atill_a (24401)
TeeCee :o) Creative Commons License 2011.04.30 0 0 24402

GratulAtilla! :)

Remélem a megnyitóra el tudok menni.

Előzmény: atill_a (24401)
atill_a Creative Commons License 2011.04.30 0 0 24401

Kedves Dafosok!

 

Szerettel meghívlak Benneteket Szőke János AV AFIAP fotográfussal közösen rendezett fotókiállításomra.

Bővebb információ képre kattintva:

 

topoly Creative Commons License 2011.04.29 0 0 24400

Pár napnyi kihagyás után megint megy...

topoly Creative Commons License 2011.04.29 0 0 24399

A DAF privátot egy ideje nem érem el: "a kiszolgáló megszakította a kapcsolatot". Tud valaki közelebbit? (Esetlen nálam, az Operával van vmi hiba?)

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.03.18 0 0 24398

Sziasztok!


Kihasználatlanság miatt eladóak (mindegyik kifogástalan állapotban):

  • Sigma 50mm f2.8 MACRO - 40ezer Ft
  • Kenko 1.5xTC - 20 ezer Ft
  • Sigma 100-300 EX - ajánlatot várok erre


És keresnék is cuccokat az alábbi prioritásban - lehetőleg beszámítással a fentiekre:

  • Canon 24-70/2.8L
  • Sigma 70-200/2.8 MACRO / MACRO II
  • Canon/4L IS
  • Canon 70-200/4L
  • Canon 85/1.8
  • Jupiter 85/2 :D

 

Mél páblik, vagy SMS-ben kérnék jelentkezést (visszíhvlak): 20/33-61-kettőhetven.

 

Egyúttal kérdezném, hogy lenne-e valakinek M42>EOS átalakítója pár napra, max egy hétre kölcsön a szombattól, vagy a jövő héttől?

Köszi!

 

Jajca Creative Commons License 2011.03.16 0 0 24397

Na hadd szóljon, néha azért gép közelébe (is) keveredik a társaság! ;-)

Előzmény: topoly (24396)
topoly Creative Commons License 2011.03.16 0 0 24396

Sajnos a DAF zártosztályon sincs mozgás. Nekem lenne kedvem a természettel kapcsolatos dolgokról dumálni-fórumozni, próbálgatom időnként, de erőltetni nincs értelme. Nyilván a többségnél az idő is elég szűkös.

Előzmény: exc525 (24395)
exc525 Creative Commons License 2011.03.16 0 0 24395

De nagy a csend itt a Dél-Alföldön... :(

 

magor (-_-) Creative Commons License 2011.02.20 0 0 24394

Talán még sokan emlékeznek rá....

 

roberto67 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 24393

sziasztok egy ismerősöm levelét másolnám be ide, hátha vkit érdekel:

 

 

"Eladó a Canon400D fényképezőm! Gép+portrémarkolat+2 db aksi+Sigma 70-300mm DG Makro obi +Canon IS 18-55mm obi+Sigma EF-530 DG Super (vaku)+4GB Kingston 133X Cf kari+táska.''

 

kb 200e Ft-ért adná el

Vandras Creative Commons License 2011.02.06 0 0 24392

Sziasztok. Végre jó idő lett, így egy kis helyzetjelentés Mártélyról. Hát a víz mindenhonnan visszavonultm csak jég maradt a parton, kivéve a kalandpark. 

 

      

 

      

 

      

 

       

Pietro83 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 24391

Sziasztok!

 

Rég írtam már ide.

 

Nemrég váltottam le a Canon EOS 20d-et. Azzal a géppel is csináltam pár jó fotót. pl.: a Tavaly októberi Daf-os fotóstalálkozón ahová, TeeCee-vel mentem(ő az én bátyám :) ) /ide is töltöttem fel a képekból/  Mire kezdtem már hozzászokni a 20d-hez máris lecseréltük  egy 50d-re, most ezt még tesztelgetem. De most kb. ugyanolyan helyzetben vagyok, mindt amikor tavaly július elején cseréltem le a Pentax kompaktomat.

 

Töltök fel pár olyan képet, amiket az 50d-vel fotóztam.(több kevesebb sikerrel :)

 

Üdv: Pietro8

 

 

 

 

 

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.01.07 0 0 24390

Na, ezek sem ma készültek. ;-)

Előzmény: tlight (24389)
tlight Creative Commons License 2011.01.07 0 0 24389

Ezek a piros logók vagy mik szeritem nem tesznek hozzá a képeidhez... sőt ;-)

Előzmény: exc525 (24385)
Prophetzany Creative Commons License 2010.12.31 0 0 24388

Prophetzany Creative Commons License 2010.12.31 0 0 24387

Boldog Új évet kívánok!!!!!!

 

 

 

 

Vandras Creative Commons License 2010.12.31 0 0 24386

exc525 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 24385

Rendesen feljött a víz...

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Vandras (24384)
Vandras Creative Commons License 2010.12.30 0 0 24384

Holnapra Kellemes Szilveszterezét, utána pedig nagyon BOLGOG ÚJ ÉVET kívánok. Egy kis helyzetjelentés: Mártély ma délután.

 

venge. Creative Commons License 2010.12.25 0 0 24383

Áldott karácsonyt mindenkinek!

Jajca Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24382

Minden DAF-nak Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok!

 

szafe_ Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24381

Mindenkinek meghitt, békés, boldog karácsonyt kívánok!

kardosprof Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24380

Boldog Békés Karácsonyt Kívánok Nektek

Fo_Jo Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24379

Szeretetteljes Boldog Karácsonyt kivánok mindenkinek!

Vandras Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24378

Békés, Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek.

 

Jajca Creative Commons License 2010.12.21 0 0 24377

Igen, vasárnap reggel és egész nap még jó kis fagyos idő volt.

 

     

Előzmény: Vandras (24376)
Vandras Creative Commons License 2010.12.20 0 0 24376

Pár tegnap reddelrő. Mártélyon bent van a víz.

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!