Keresés

Részletes keresés

Pietro83 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 24391

Sziasztok!

 

Rég írtam már ide.

 

Nemrég váltottam le a Canon EOS 20d-et. Azzal a géppel is csináltam pár jó fotót. pl.: a Tavaly októberi Daf-os fotóstalálkozón ahová, TeeCee-vel mentem(ő az én bátyám :) ) /ide is töltöttem fel a képekból/  Mire kezdtem már hozzászokni a 20d-hez máris lecseréltük  egy 50d-re, most ezt még tesztelgetem. De most kb. ugyanolyan helyzetben vagyok, mindt amikor tavaly július elején cseréltem le a Pentax kompaktomat.

 

Töltök fel pár olyan képet, amiket az 50d-vel fotóztam.(több kevesebb sikerrel :)

 

Üdv: Pietro8

 

 

 

 

 

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.01.07 0 0 24390

Na, ezek sem ma készültek. ;-)

Előzmény: tlight (24389)
tlight Creative Commons License 2011.01.07 0 0 24389

Ezek a piros logók vagy mik szeritem nem tesznek hozzá a képeidhez... sőt ;-)

Előzmény: exc525 (24385)
Prophetzany Creative Commons License 2010.12.31 0 0 24388

Prophetzany Creative Commons License 2010.12.31 0 0 24387

Boldog Új évet kívánok!!!!!!

 

 

 

 

Vandras Creative Commons License 2010.12.31 0 0 24386

exc525 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 24385

Rendesen feljött a víz...

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Vandras (24384)
Vandras Creative Commons License 2010.12.30 0 0 24384

Holnapra Kellemes Szilveszterezét, utána pedig nagyon BOLGOG ÚJ ÉVET kívánok. Egy kis helyzetjelentés: Mártély ma délután.

 

venge. Creative Commons License 2010.12.25 0 0 24383

Áldott karácsonyt mindenkinek!

Jajca Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24382

Minden DAF-nak Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok!

 

szafe_ Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24381

Mindenkinek meghitt, békés, boldog karácsonyt kívánok!

kardosprof Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24380

Boldog Békés Karácsonyt Kívánok Nektek

Fo_Jo Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24379

Szeretetteljes Boldog Karácsonyt kivánok mindenkinek!

Vandras Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24378

Békés, Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek.

 

Jajca Creative Commons License 2010.12.21 0 0 24377

Igen, vasárnap reggel és egész nap még jó kis fagyos idő volt.

 

     

Előzmény: Vandras (24376)
Vandras Creative Commons License 2010.12.20 0 0 24376

Pár tegnap reddelrő. Mártélyon bent van a víz.

 

 

 

 

 

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2010.12.11 0 0 24375

És a 3. is milyen jó!

Csupaszín-csuromvíz kiállításod nem lesz, Vandras? ;-)

Szerintem már összemutogattál nekünk pár év alatt annyi ilyen szépet...

Előzmény: Lassu Viz (24374)
Lassu Viz Creative Commons License 2010.12.11 0 0 24374

Az 5. kép nagyon tetszik. Szerintem a jövő hét végén nevezd az Olyhu képversenyre.

Előzmény: Vandras (24373)
Vandras Creative Commons License 2010.12.11 0 0 24373

Sziasztok! Van Balaton is, nem csak Mártély (dec 10. korareggel):

  

 

  

 

  

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2010.12.10 0 0 24372

Hali!

 

A 70-200/f4L és Sigma 50 makró úgy néz ki elkelt. (Sorry kardosprof, de ha mégsem megy el a tele, akkor a Tied ahogy beszéltük!)

 

Maradt tehát:

 - Canon EF 28-105mm f3.5-4.5 USM ~ 38ezer Ft

 - Canon EF 50mm f1.8 (ezt kihagytam az előző listából véletlen) ~ 50ezer Ft

 

Az ötvenest jövő csütörtökön beszámítják állványba, ha addig nem kel el (DAF-os ismét kedvezményt kap), tehát annál tovább biztos nem lesz meg!

kardosprof Creative Commons License 2010.12.08 0 0 24371

Írtam egy e-mailt :)

Előzmény: TeeCee :o) (24370)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.12.07 0 0 24370

Sziasztok!

 

Emiatt eladóak (hibátlan állapot, szép külalak és hobbifotós vagyok, tehát nem ezzel kalapáltam):

  • Sigma 50mm f2.8 macro ~ 55ezer Ft
  • Canon EF 70-200mm f4L ~ 115ezer Ft
  • Canon EF 28-105mm f3.5-4.5 USM ~ 38ezer Ft

Illetve egy csomó apróságot beszámíthatok, leginkább állvány, fénysátor, tárgyasztal, ami érdekelne, esetleg Yn-460II, RF602.


Érdeklődni publikus e-mailcímemen és mobilon lehet: 20/33-61-kettőhetven (leginkább SMS-t kérek és visszahívlak amint tudlak!)

 

Illetve természetesen DAF-talikról ismerős arcoknak kedvezmény jár mindenre - meg a jóleső tudat, hogy ismerős veszi meg a hibátlan obit...

 

blaskos Creative Commons License 2010.12.02 0 0 24369

Sziasztok.

 

Eladó Prémium kategóriás, AGFA fényes fotópapír,

Bontatlan 50 darabos csomagban. Világos és élénk színek. 240 g/m² súlyú, a professzionális nyomtatás nélkülözhetetlen kelléke. Jellemző még rá a gyors száradás és a vízállóság. Minden tintasugaras nyomtatóhoz alkalmas, a felbontása 9600 dpi!

 

 

speedlight Creative Commons License 2010.11.21 0 0 24368
Akit erdekel elado csaladi haz Kiskunfelegyhazan, az irjon nekem mailt. :)

Bocs az OFF-ert...
Vandras Creative Commons License 2010.11.16 0 0 24367

Hétvégi Mártély

   

Pietro83 Creative Commons License 2010.11.13 0 0 24366

Szia TeeCee!

 

Visszafele olvastam pár oldalt és találkoztam pár ismerős képpel.

Megosztok pár képemet én is.(annyit hozzátennék, hogy a bátyám

Canon 35-350L típusú obija nélkül nem tudtam volna ilyen jó képeket festeni :)

 

 

 

 

 

 

 

Vandras Creative Commons License 2010.11.12 0 0 24365

Kiállítás:

 

Balla András: A fák grafikája című kiállítást Hódmezővásárhelyen az Alföldi Galériában (dr. Rapcsák u.16-18) november 21-én, vasárnap 12.00 órakor nyitják meg.

magor (-_-) Creative Commons License 2010.11.09 0 0 24364

Pár kép a 17-55-össel. Az egyik DPP-vel modosítások nélkül a másik PS-sel igazítva.

Fogjuk fel egyfajta tesztnek.

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2010.11.09 0 0 24363

Zoom-nál az AF microadustment nem biztos, hogy tökéletes, mert általában a két vége (nagyobb zoomátfogásnál a közepe is akár több helyen) más-más eltérést mutathat és a váz nem veszi figyelembe a zoomtávolságot, azt csak szervízben tudják úgy hangolni.

 

Tehát fixnél szuper, de mondjuk a 35-350L obinál a gyári szervízkönyv szerint 4 helyen kell élességet ellenőrizni/állítani, ebből ugye 1-1 az eleje-vége :-|

Előzmény: magor (-_-) (24362)
magor (-_-) Creative Commons License 2010.11.09 0 0 24362

Ezt nem kellett a vázhoz igazítani, bár a 7D-vel ez nem bonyolult művelet. Egyedül egy 70-200/2,8 IS-t [:)] kellett minuszban állítanom, de az sajnos csak kölcsönben volt nálam. :)  Amit ez úton is köszönök!

Előzmény: TeeCee :o) (24360)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!