Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2010.12.30 0 0 24384

Holnapra Kellemes Szilveszterezét, utána pedig nagyon BOLGOG ÚJ ÉVET kívánok. Egy kis helyzetjelentés: Mártély ma délután.

 

venge. Creative Commons License 2010.12.25 0 0 24383

Áldott karácsonyt mindenkinek!

Jajca Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24382

Minden DAF-nak Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok!

 

szafe_ Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24381

Mindenkinek meghitt, békés, boldog karácsonyt kívánok!

kardosprof Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24380

Boldog Békés Karácsonyt Kívánok Nektek

Fo_Jo Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24379

Szeretetteljes Boldog Karácsonyt kivánok mindenkinek!

Vandras Creative Commons License 2010.12.24 0 0 24378

Békés, Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek.

 

Jajca Creative Commons License 2010.12.21 0 0 24377

Igen, vasárnap reggel és egész nap még jó kis fagyos idő volt.

 

     

Előzmény: Vandras (24376)
Vandras Creative Commons License 2010.12.20 0 0 24376

Pár tegnap reddelrő. Mártélyon bent van a víz.

 

 

 

 

 

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2010.12.11 0 0 24375

És a 3. is milyen jó!

Csupaszín-csuromvíz kiállításod nem lesz, Vandras? ;-)

Szerintem már összemutogattál nekünk pár év alatt annyi ilyen szépet...

Előzmény: Lassu Viz (24374)
Lassu Viz Creative Commons License 2010.12.11 0 0 24374

Az 5. kép nagyon tetszik. Szerintem a jövő hét végén nevezd az Olyhu képversenyre.

Előzmény: Vandras (24373)
Vandras Creative Commons License 2010.12.11 0 0 24373

Sziasztok! Van Balaton is, nem csak Mártély (dec 10. korareggel):

  

 

  

 

  

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2010.12.10 0 0 24372

Hali!

 

A 70-200/f4L és Sigma 50 makró úgy néz ki elkelt. (Sorry kardosprof, de ha mégsem megy el a tele, akkor a Tied ahogy beszéltük!)

 

Maradt tehát:

 - Canon EF 28-105mm f3.5-4.5 USM ~ 38ezer Ft

 - Canon EF 50mm f1.8 (ezt kihagytam az előző listából véletlen) ~ 50ezer Ft

 

Az ötvenest jövő csütörtökön beszámítják állványba, ha addig nem kel el (DAF-os ismét kedvezményt kap), tehát annál tovább biztos nem lesz meg!

kardosprof Creative Commons License 2010.12.08 0 0 24371

Írtam egy e-mailt :)

Előzmény: TeeCee :o) (24370)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.12.07 0 0 24370

Sziasztok!

 

Emiatt eladóak (hibátlan állapot, szép külalak és hobbifotós vagyok, tehát nem ezzel kalapáltam):

  • Sigma 50mm f2.8 macro ~ 55ezer Ft
  • Canon EF 70-200mm f4L ~ 115ezer Ft
  • Canon EF 28-105mm f3.5-4.5 USM ~ 38ezer Ft

Illetve egy csomó apróságot beszámíthatok, leginkább állvány, fénysátor, tárgyasztal, ami érdekelne, esetleg Yn-460II, RF602.


Érdeklődni publikus e-mailcímemen és mobilon lehet: 20/33-61-kettőhetven (leginkább SMS-t kérek és visszahívlak amint tudlak!)

 

Illetve természetesen DAF-talikról ismerős arcoknak kedvezmény jár mindenre - meg a jóleső tudat, hogy ismerős veszi meg a hibátlan obit...

 

blaskos Creative Commons License 2010.12.02 0 0 24369

Sziasztok.

 

Eladó Prémium kategóriás, AGFA fényes fotópapír,

Bontatlan 50 darabos csomagban. Világos és élénk színek. 240 g/m² súlyú, a professzionális nyomtatás nélkülözhetetlen kelléke. Jellemző még rá a gyors száradás és a vízállóság. Minden tintasugaras nyomtatóhoz alkalmas, a felbontása 9600 dpi!

 

 

speedlight Creative Commons License 2010.11.21 0 0 24368
Akit erdekel elado csaladi haz Kiskunfelegyhazan, az irjon nekem mailt. :)

Bocs az OFF-ert...
Vandras Creative Commons License 2010.11.16 0 0 24367

Hétvégi Mártély

   

Pietro83 Creative Commons License 2010.11.13 0 0 24366

Szia TeeCee!

 

Visszafele olvastam pár oldalt és találkoztam pár ismerős képpel.

Megosztok pár képemet én is.(annyit hozzátennék, hogy a bátyám

Canon 35-350L típusú obija nélkül nem tudtam volna ilyen jó képeket festeni :)

 

 

 

 

 

 

 

Vandras Creative Commons License 2010.11.12 0 0 24365

Kiállítás:

 

Balla András: A fák grafikája című kiállítást Hódmezővásárhelyen az Alföldi Galériában (dr. Rapcsák u.16-18) november 21-én, vasárnap 12.00 órakor nyitják meg.

magor (-_-) Creative Commons License 2010.11.09 0 0 24364

Pár kép a 17-55-össel. Az egyik DPP-vel modosítások nélkül a másik PS-sel igazítva.

Fogjuk fel egyfajta tesztnek.

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2010.11.09 0 0 24363

Zoom-nál az AF microadustment nem biztos, hogy tökéletes, mert általában a két vége (nagyobb zoomátfogásnál a közepe is akár több helyen) más-más eltérést mutathat és a váz nem veszi figyelembe a zoomtávolságot, azt csak szervízben tudják úgy hangolni.

 

Tehát fixnél szuper, de mondjuk a 35-350L obinál a gyári szervízkönyv szerint 4 helyen kell élességet ellenőrizni/állítani, ebből ugye 1-1 az eleje-vége :-|

Előzmény: magor (-_-) (24362)
magor (-_-) Creative Commons License 2010.11.09 0 0 24362

Ezt nem kellett a vázhoz igazítani, bár a 7D-vel ez nem bonyolult művelet. Egyedül egy 70-200/2,8 IS-t [:)] kellett minuszban állítanom, de az sajnos csak kölcsönben volt nálam. :)  Amit ez úton is köszönök!

Előzmény: TeeCee :o) (24360)
k.edina Creative Commons License 2010.11.07 0 0 24361

Pár darvas kép Kardoskút környékéről.

 

 

 

 

 

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2010.11.07 0 0 24360

Az jó obi, nekem is volt. Bár az egyetlen obi volt, amit kalibráltatnom kellett az összes közül ami volt eddig (kb. 20 különféle volt, tán még több is majd összeszámolom). Utána viszont a legjobb alapobi volt 40D-men.

Előzmény: magor (-_-) (24359)
magor (-_-) Creative Commons License 2010.11.06 0 0 24359

Üdvözletem!Sikerült venni egy szinte új darab 17-55/2,8 IS-t.Köszönöm mindenkinek aki írt nekem ez ügyben!Szép fényeket!

magor (-_-) Creative Commons License 2010.11.02 0 0 24358
Üdvözlet Hölgyek/Urak!

Canon 17-55/2,8 IS obit keresek megvételre.
Ha tud valaki egy igazolhatóan megkímélt darabot, legyen kedves jelezni nekem!
mucsizolkukacfreemailponthu
BeeTm Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24357
Bicskakulcson külön van dedikált csomagtérnyitó gomb (már amelyiken),ami csak a csomagtartót pattintja föl és a többi ajtó zárva marad.
Előzmény: speedlight (24355)
BeeTm Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24356
Azért egy olyan képet is megnéznék ami akkor készül rólad, mikor egyszerre tartod a botot és a fotómasinát... :o))))
Előzmény: Vandras (24349)
speedlight Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24355
Apukám is elő szokta adni időnként ezt a történetet különféle verziókban... :)))

A legjobb az volt, amikor járó motorral zárta bele a kulcsot a kocsiba, valami éjszakai időpontban kint a határban.


Én, ha a csomagtartóban matatok, mindig benne hagyom a kulcsot a csomagtartó zárjában. Ott lifeg amíg pakolok. Aztán ha lecsukom, be is zárom a kulccsal. De ha beletenném a csomagtartóba a kulcsot mégis pakolás közben, akkor se záródna be amikor lecsukom, mert csak a kulccsal lehet bezárni.

A Tiéd gondolom olyan, hogy az utastérből nyitható a csomagtartó is, mint a motorháztető, igaz?
Előzmény: Vandras (24344)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!