Keresés

Részletes keresés

magor (-_-) Creative Commons License 2010.11.06 0 0 24359

Üdvözletem!Sikerült venni egy szinte új darab 17-55/2,8 IS-t.Köszönöm mindenkinek aki írt nekem ez ügyben!Szép fényeket!

magor (-_-) Creative Commons License 2010.11.02 0 0 24358
Üdvözlet Hölgyek/Urak!

Canon 17-55/2,8 IS obit keresek megvételre.
Ha tud valaki egy igazolhatóan megkímélt darabot, legyen kedves jelezni nekem!
mucsizolkukacfreemailponthu
BeeTm Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24357
Bicskakulcson külön van dedikált csomagtérnyitó gomb (már amelyiken),ami csak a csomagtartót pattintja föl és a többi ajtó zárva marad.
Előzmény: speedlight (24355)
BeeTm Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24356
Azért egy olyan képet is megnéznék ami akkor készül rólad, mikor egyszerre tartod a botot és a fotómasinát... :o))))
Előzmény: Vandras (24349)
speedlight Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24355
Apukám is elő szokta adni időnként ezt a történetet különféle verziókban... :)))

A legjobb az volt, amikor járó motorral zárta bele a kulcsot a kocsiba, valami éjszakai időpontban kint a határban.


Én, ha a csomagtartóban matatok, mindig benne hagyom a kulcsot a csomagtartó zárjában. Ott lifeg amíg pakolok. Aztán ha lecsukom, be is zárom a kulccsal. De ha beletenném a csomagtartóba a kulcsot mégis pakolás közben, akkor se záródna be amikor lecsukom, mert csak a kulccsal lehet bezárni.

A Tiéd gondolom olyan, hogy az utastérből nyitható a csomagtartó is, mint a motorháztető, igaz?
Előzmény: Vandras (24344)
tojasx Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24354
Latod Peti jokor voltunk jo idoben es igy tudtal segiteni :-)
Előzmény: e46petike (24346)
tlight Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24353
De jót röhögtem ;-))))
Itt egy kis bihari naplemente.
Előzmény: Vandras (24344)
Jajca Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24352
Ezek a nyeletés közben készültek? ;-)
Előzmény: Vandras (24349)
Jajca Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24351
De legalább jól telt a napod és fogtál is halat! ;-)
Előzmény: Vandras (24344)
Jajca Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24350
Ja, még a szombat is nagyon jó volt, ill. lett volna, ha nincs más dolog. ;-)
Előzmény: tlight (24343)
Vandras Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24349
Viszont a gépemet nem (bár ezek csukavadászat közbe készültek)
Előzmény: tyutyus (24348)
tyutyus Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24348
Látom, a telcsidet is jól bezártad :-)
Előzmény: Vandras (24344)
Vandras Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24347
Kösz, de akkor még úgy tudtam, hogy a zsebembe van.
Előzmény: kardosprof (24345)
e46petike Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24346
... a kisdobos ott segít, ahol tud :)  .......
Előzmény: Vandras (24344)
kardosprof Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24345
jó kis nap volt :)
de meg vátrunk volna mi is ha szólsz hogy benn hagyod a kulcsot na jó ez csak vicc volt XD
Előzmény: Vandras (24344)
Vandras Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24344
De jó Neketek. Pénteken dolgozás, szombaton fokozott házifeladatok, vasárnap temetőkörjárat (rohanva). Ma kiszabadultam, de Mártély inkább horgászásra volt jó reggel. Fogtam vagy 3-4 m-nyi csukát, ebből hazajött 90 cm, kicsit nehezen. Mint gondos ember szépen beraktam a cuccom a kocsi csomagtartójába, majd a ráhullott leveleket lesöpörtem a kocsiról, csak mielőtt lecsuktam a csomagtartót szépen beleraktam kulcsot. Hát finoman szólva ku.....a kizártam magam az autóból. Ilyen vagyok én! De semmi baj, jó kis várakozás után fotósok tűntek föl a parton, szépen hazafurikáztak, a pótkulcsér, és így már 1 óra helyett fél 5-re haza is értem. Itt is nagyon köszönöm a taxit. És itt a bezárt kulcs a szabadulás után. Kérem nyugodtan röhögni, más hülyeségén lehet a legjobban.
Előzmény: tlight (24343)
tlight Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24343
Ja szerintem is... de a legdurvább az péntek volt!
Előzmény: Jajca (24342)
Jajca Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24342
Jó kis fagyos reggel volt vasárnap.








topoly Creative Commons License 2010.10.30 0 0 24341
Tényleg jók:)
Előzmény: exc525 (24340)
exc525 Creative Commons License 2010.10.30 0 0 24340
Jóóóómadarak:


Fo_Jo Creative Commons License 2010.10.26 0 0 24339

Kis létszámú fotós tali a Biharban, akár össze is futhattunk volna, csak túlságosan szétszóródtunk. :-)

 

 

Előzmény: tlight (24332)
exc525 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 24338
Pietro! Ha a link is meg lenne könnyebb lenne... ;-)
Előzmény: Pietro83 (24336)
Pietro83 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 24337
Bocsi, a képek lemaradtak, most kommentelek először...

Pietro83 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 24336
Sziasztok!

Jó válogatást a fotókból.

Üdv.: Pietro
Vandras Creative Commons License 2010.10.25 0 0 24335
Van még egy pók, a szakadék szélén.
Jajca Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24334
Nocsak, tönkrement a zoom gyűrűd? :-D

Előzmény: tlight (24332)
tojasx Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24333
Hat igen!
Nagyon szep!!!!!!!
Előzmény: tlight (24332)
tlight Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24332

Nem volt jobb hely a hétvégén mint Bihar ;-)))

 

Előzmény: tojasx (24331)
tojasx Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24331
Hat mar el se lehet bujni:-)
Előzmény: Jajca (24330)
Jajca Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24330
Hallottam rólad/rólatok! ;-)

Előzmény: tojasx (24329)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!