Keresés

Részletes keresés

tlight Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24343
Ja szerintem is... de a legdurvább az péntek volt!
Előzmény: Jajca (24342)
Jajca Creative Commons License 2010.11.01 0 0 24342
Jó kis fagyos reggel volt vasárnap.








topoly Creative Commons License 2010.10.30 0 0 24341
Tényleg jók:)
Előzmény: exc525 (24340)
exc525 Creative Commons License 2010.10.30 0 0 24340
Jóóóómadarak:


Fo_Jo Creative Commons License 2010.10.26 0 0 24339

Kis létszámú fotós tali a Biharban, akár össze is futhattunk volna, csak túlságosan szétszóródtunk. :-)

 

 

Előzmény: tlight (24332)
exc525 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 24338
Pietro! Ha a link is meg lenne könnyebb lenne... ;-)
Előzmény: Pietro83 (24336)
Pietro83 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 24337
Bocsi, a képek lemaradtak, most kommentelek először...

Pietro83 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 24336
Sziasztok!

Jó válogatást a fotókból.

Üdv.: Pietro
Vandras Creative Commons License 2010.10.25 0 0 24335
Van még egy pók, a szakadék szélén.
Jajca Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24334
Nocsak, tönkrement a zoom gyűrűd? :-D

Előzmény: tlight (24332)
tojasx Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24333
Hat igen!
Nagyon szep!!!!!!!
Előzmény: tlight (24332)
tlight Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24332

Nem volt jobb hely a hétvégén mint Bihar ;-)))

 

Előzmény: tojasx (24331)
tojasx Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24331
Hat mar el se lehet bujni:-)
Előzmény: Jajca (24330)
Jajca Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24330
Hallottam rólad/rólatok! ;-)

Előzmény: tojasx (24329)
tojasx Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24329
Latom jol sikerult a tali!
Nekem ennyi jutott a hetvegen:-)
exc525 Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24328
A vakukkal finomabb pöri főtt... :D
Előzmény: Lassu Viz (24327)
Lassu Viz Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24327
Én vittem volna nektek tüzifát azért a cuccért cserébe :).
Előzmény: exc525 (24321)
BeeTm Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24326
Én egy picit később voltam,gyerkőc/asszony nyűgös volt....
De jó volt kinnt megint a szabadban.


Előzmény: Vandras (24325)
Vandras Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24325
Ki korán kel, jókor kel.
Előzmény: Jajca (24324)
Jajca Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24324
A má' igaz, minden volt, mi szem-szájnak ingere... ;-)


















Vandras Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24323
Egyéként is mindenki csinált valamit. Evett, ivott, fotózott, modellként viselkedett (mint Zoli), hintázott, cipelt, stb.
Vandras Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24322
A mai pókok.
exc525 Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24321
DAF Tali - 2010.10.23 - Márély























Vandras Creative Commons License 2010.10.21 0 0 24320
Mártélyi helyzetjelentés (csütörtök délután)
Vandras Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24319
Ilyen is van Mártélyon most elég sok, bár ha mi tömegesen megjelenünk, világgá mennek. (nem készültem, fény se vót, de jól repül)

Jajca Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24318
No azéé! ;-)
Előzmény: speedlight (24317)
speedlight Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24317
Megyek én is!
Előzmény: exc525 (24285)
arry_ Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24316
neked is köszönöm
Előzmény: szafe_ (24307)
arry_ Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24315
köszi
Előzmény: atill_a (24306)
Vandras Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24314
Reméljük. Láttam a lapodat, tetszik.
Előzmény: Jajca (24313)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!