Keresés

Részletes keresés

tojasx Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24329
Latom jol sikerult a tali!
Nekem ennyi jutott a hetvegen:-)
exc525 Creative Commons License 2010.10.24 0 0 24328
A vakukkal finomabb pöri főtt... :D
Előzmény: Lassu Viz (24327)
Lassu Viz Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24327
Én vittem volna nektek tüzifát azért a cuccért cserébe :).
Előzmény: exc525 (24321)
BeeTm Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24326
Én egy picit később voltam,gyerkőc/asszony nyűgös volt....
De jó volt kinnt megint a szabadban.


Előzmény: Vandras (24325)
Vandras Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24325
Ki korán kel, jókor kel.
Előzmény: Jajca (24324)
Jajca Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24324
A má' igaz, minden volt, mi szem-szájnak ingere... ;-)


















Vandras Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24323
Egyéként is mindenki csinált valamit. Evett, ivott, fotózott, modellként viselkedett (mint Zoli), hintázott, cipelt, stb.
Vandras Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24322
A mai pókok.
exc525 Creative Commons License 2010.10.23 0 0 24321
DAF Tali - 2010.10.23 - Márély























Vandras Creative Commons License 2010.10.21 0 0 24320
Mártélyi helyzetjelentés (csütörtök délután)
Vandras Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24319
Ilyen is van Mártélyon most elég sok, bár ha mi tömegesen megjelenünk, világgá mennek. (nem készültem, fény se vót, de jól repül)

Jajca Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24318
No azéé! ;-)
Előzmény: speedlight (24317)
speedlight Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24317
Megyek én is!
Előzmény: exc525 (24285)
arry_ Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24316
neked is köszönöm
Előzmény: szafe_ (24307)
arry_ Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24315
köszi
Előzmény: atill_a (24306)
Vandras Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24314
Reméljük. Láttam a lapodat, tetszik.
Előzmény: Jajca (24313)
Jajca Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24313
Ha nem lesz nagy szél, akkor csak fog még sárgulni, legalábbis még sok zöld levelet látok.
Addig is egy kis honlapépítés: http://jantyiktibor.honlapepito.hu/
Előzmény: Vandras (24312)
Vandras Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24312
Még néhány. Hát ilyen már nem lesz 23.-án, de akkor is szép lesz.
Előzmény: szafe_ (24308)
MoBiBenc Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24311
:D ne reménykedj, nm canon :P rezsi lesz belőle XD
Előzmény: TeeCee :o) (24310)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24310
Szia, mi lesz helyette?
Előzmény: MoBiBenc (24309)
MoBiBenc Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24309
sziasztok! :)
eladó néhány "kacat" - s gondoltam nektek kínálom elsőként:

- D90 utángyártott markolat (meike) - 12e
- D90 rádiós kioldó, 100 m-es, 16 csatornás (b mód, af funkció) - 5e
- Hoya cirkuláris polár, 52 mm, high quality - 5e
- Hoya ND4, 62 mm, extra quality - 6e

üdv, bence :)



szafe_ Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24308
Egy kis mártélyi kedvcsináló.





szafe_ Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24307
Grat! :)
Előzmény: arry_ (24305)
atill_a Creative Commons License 2010.10.14 0 0 24306
Gratulálok :)
Előzmény: arry_ (24305)
arry_ Creative Commons License 2010.10.14 0 0 24305
meghívó
sztyui2 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 24304
Jaja azt akartam én is mondani, hogy van vízszintezős is, ha olyan megfelel:)
Meg láttam valahol ilyen vakupapucsba illeszthető figurákat is, amiket a vázak díszítésére szoktak használni:D Az is tök jó, ha nem zárkózol el az ilyesmiktől:D
Előzmény: topoly (24302)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.10.09 0 0 24303
Szia!

Nézem, de ha nem is találok, ebayen láttam kb. 300Ft-nak megfelelő forintért, illetve 500 körül vízszintezős-buborékos is volt, ha nem tudsz akkor rendelek...
Előzmény: topoly (24302)
topoly Creative Commons License 2010.10.08 0 0 24302
Szia!

Elnézést, ha nagyon láma: a 40D-re a külső vaku sínjébe vmi keményebb műa. lapocskát ha látnál...
Előzmény: TeeCee :o) (24298)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.10.08 0 0 24301
Árpi!
Keress légy szíves mobilon (20/33-61-kettőhetven), vagy publikus e-mailen.

Sztyui!
Emailen írd meg légy szíves a paramétereit és megnézem. A mobilszámodat is írd meg, csörgök, ha van.
Előzmény: J.Árpy (24300)
J.Árpy Creative Commons License 2010.10.08 0 0 24300
Szia! Nekem segíthetnél :) van 1,4x II-öm új és a dobozában pihen. Ezt szeretném eladni. :) Itt vagyok szegeden szombaton is akár oda is tudnám adni. :)
Előzmény: TeeCee :o) (24298)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!