Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24319
Ilyen is van Mártélyon most elég sok, bár ha mi tömegesen megjelenünk, világgá mennek. (nem készültem, fény se vót, de jól repül)

Jajca Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24318
No azéé! ;-)
Előzmény: speedlight (24317)
speedlight Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24317
Megyek én is!
Előzmény: exc525 (24285)
arry_ Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24316
neked is köszönöm
Előzmény: szafe_ (24307)
arry_ Creative Commons License 2010.10.19 0 0 24315
köszi
Előzmény: atill_a (24306)
Vandras Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24314
Reméljük. Láttam a lapodat, tetszik.
Előzmény: Jajca (24313)
Jajca Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24313
Ha nem lesz nagy szél, akkor csak fog még sárgulni, legalábbis még sok zöld levelet látok.
Addig is egy kis honlapépítés: http://jantyiktibor.honlapepito.hu/
Előzmény: Vandras (24312)
Vandras Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24312
Még néhány. Hát ilyen már nem lesz 23.-án, de akkor is szép lesz.
Előzmény: szafe_ (24308)
MoBiBenc Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24311
:D ne reménykedj, nm canon :P rezsi lesz belőle XD
Előzmény: TeeCee :o) (24310)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24310
Szia, mi lesz helyette?
Előzmény: MoBiBenc (24309)
MoBiBenc Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24309
sziasztok! :)
eladó néhány "kacat" - s gondoltam nektek kínálom elsőként:

- D90 utángyártott markolat (meike) - 12e
- D90 rádiós kioldó, 100 m-es, 16 csatornás (b mód, af funkció) - 5e
- Hoya cirkuláris polár, 52 mm, high quality - 5e
- Hoya ND4, 62 mm, extra quality - 6e

üdv, bence :)



szafe_ Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24308
Egy kis mártélyi kedvcsináló.





szafe_ Creative Commons License 2010.10.15 0 0 24307
Grat! :)
Előzmény: arry_ (24305)
atill_a Creative Commons License 2010.10.14 0 0 24306
Gratulálok :)
Előzmény: arry_ (24305)
arry_ Creative Commons License 2010.10.14 0 0 24305
meghívó
sztyui2 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 24304
Jaja azt akartam én is mondani, hogy van vízszintezős is, ha olyan megfelel:)
Meg láttam valahol ilyen vakupapucsba illeszthető figurákat is, amiket a vázak díszítésére szoktak használni:D Az is tök jó, ha nem zárkózol el az ilyesmiktől:D
Előzmény: topoly (24302)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.10.09 0 0 24303
Szia!

Nézem, de ha nem is találok, ebayen láttam kb. 300Ft-nak megfelelő forintért, illetve 500 körül vízszintezős-buborékos is volt, ha nem tudsz akkor rendelek...
Előzmény: topoly (24302)
topoly Creative Commons License 2010.10.08 0 0 24302
Szia!

Elnézést, ha nagyon láma: a 40D-re a külső vaku sínjébe vmi keményebb műa. lapocskát ha látnál...
Előzmény: TeeCee :o) (24298)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.10.08 0 0 24301
Árpi!
Keress légy szíves mobilon (20/33-61-kettőhetven), vagy publikus e-mailen.

Sztyui!
Emailen írd meg légy szíves a paramétereit és megnézem. A mobilszámodat is írd meg, csörgök, ha van.
Előzmény: J.Árpy (24300)
J.Árpy Creative Commons License 2010.10.08 0 0 24300
Szia! Nekem segíthetnél :) van 1,4x II-öm új és a dobozában pihen. Ezt szeretném eladni. :) Itt vagyok szegeden szombaton is akár oda is tudnám adni. :)
Előzmény: TeeCee :o) (24298)
sztyui2 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 24299
Én talán keresek polaroid 600 Plus filmet. Csak olyat, más nem jó, próbáltam, és nem megy bele a polaroidomba a többi sajnos:D
Max egy ezresért talán még vennék is...:)
Előzmény: TeeCee :o) (24298)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.10.07 0 0 24298
Sziasztok!

Megyek vasárnap fotóbörzére, ha valaki szeretne valamit eladni, küldheti velem. Esetleg ha valamilyen apró vackot keres, amit kapni nem nagyon lehet, vagy ritka, vagy régi filmeshez van, szóljon, hátha tudok segíteni a kereséssel...
(mint pl. 37mm-es menetre való sapi ami nekem kéne :D )

Úgy egyébként a 35-350L-es obimat és az 50/2.8-as makrómat megyek eladni, ha valakit érdekel, még megnézheti! ;-)
Vandras Creative Commons License 2010.10.07 0 0 24297
Szerintem itt kellene összejönni:
exc525 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 24296
Vannak már részletek a taliról (ki mit vigyen, mire készüljünk...)?
Előzmény: sztyui2 (24293)
kardosprof Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24295
Ok köszi majd akkor kinézünk :)
Regiztem az oldalra köszi azt is :D
Előzmény: sztyui2 (24294)
sztyui2 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24294
Bírom az indexet...
Inkább nézz át ide:
http://fotodaf.8.forumer.com/index.php
Előzmény: sztyui2 (24293)
sztyui2 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24293
Lent a parton valamerre!:)
Sétálj végig a parton, igazából konkrétan még mi se tudjuk merre leszünk, de ott leszünk! Ha látsz bográcsozó fotósokat, fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagyon nagy eséllyel mi vagyunk:D
Gyere bátran!:)
Előzmény: kardosprof (24286)
sztyui2 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24292
Part fele valamerre:)
Menj le a parton, és ha látsz bográcsozó fotósokat fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagy eséllyel mi vagyunk!:) Gyere bátran!
Előzmény: kardosprof (24286)
nemethla Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24291
+Köszönöm!! ( nagy nyelések.....)
Előzmény: Vandras (24288)
J.Árpy Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24290
Tetszenek a képek.
Előzmény: szafe_ (24278)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!