Ha nem lesz nagy szél, akkor csak fog még sárgulni, legalábbis még sok zöld levelet látok. Addig is egy kis honlapépítés: http://jantyiktibor.honlapepito.hu/
sziasztok! :) eladó néhány "kacat" - s gondoltam nektek kínálom elsőként:
- D90 utángyártott markolat (meike) - 12e - D90 rádiós kioldó, 100 m-es, 16 csatornás (b mód, af funkció) - 5e - Hoya cirkuláris polár, 52 mm, high quality - 5e - Hoya ND4, 62 mm, extra quality - 6e
Jaja azt akartam én is mondani, hogy van vízszintezős is, ha olyan megfelel:) Meg láttam valahol ilyen vakupapucsba illeszthető figurákat is, amiket a vázak díszítésére szoktak használni:D Az is tök jó, ha nem zárkózol el az ilyesmiktől:D
Nézem, de ha nem is találok, ebayen láttam kb. 300Ft-nak megfelelő forintért, illetve 500 körül vízszintezős-buborékos is volt, ha nem tudsz akkor rendelek...
Szia! Nekem segíthetnél :) van 1,4x II-öm új és a dobozában pihen. Ezt szeretném eladni. :) Itt vagyok szegeden szombaton is akár oda is tudnám adni. :)
Én talán keresek polaroid 600 Plus filmet. Csak olyat, más nem jó, próbáltam, és nem megy bele a polaroidomba a többi sajnos:D Max egy ezresért talán még vennék is...:)
Megyek vasárnap fotóbörzére, ha valaki szeretne valamit eladni, küldheti velem. Esetleg ha valamilyen apró vackot keres, amit kapni nem nagyon lehet, vagy ritka, vagy régi filmeshez van, szóljon, hátha tudok segíteni a kereséssel... (mint pl. 37mm-es menetre való sapi ami nekem kéne :D )
Úgy egyébként a 35-350L-es obimat és az 50/2.8-as makrómat megyek eladni, ha valakit érdekel, még megnézheti! ;-)
Lent a parton valamerre!:) Sétálj végig a parton, igazából konkrétan még mi se tudjuk merre leszünk, de ott leszünk! Ha látsz bográcsozó fotósokat, fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagyon nagy eséllyel mi vagyunk:D Gyere bátran!:)
Part fele valamerre:) Menj le a parton, és ha látsz bográcsozó fotósokat fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagy eséllyel mi vagyunk!:) Gyere bátran!