Keresés

Részletes keresés

nézek Creative Commons License 2013.05.25 0 0 13
Sziasztok! Segítséget kérnék.

Nekem kábeles netem van, tehát lövésem sincs a többi megoldáshoz....

Azt kérdezi egy ismerősöm,- (akinek a feltöltős vodafonos régi mobilján kívül semmilyen kapcsolata nincs a világgal)- hogy ha szeretne végre öregkorára megismerkedni a net világával, akkor milyen internetes hozzáférést javaslok úgy,hogy se vezetékes telefonja, se kábeles tv-je nincs..

hát őszintén fogalmam sincs..

ráadásul szeretne venni valami hordozható készüléket, amivel ez működne is...laptop, vagy tablet...

én bajban vagyok, mert nem tudok tanácsot adni, de nem merem neki megmondani..
tudna -e valaki valami tanácsot adni. van-e olyan lehetőség, hogy nincs vezetékhez kötve a net, és kell-e internetezéshez, újságolvasáshoz, levelezéshez feltétlenül laptop, vagy elég az androidos tablet...?

abban sem vagyok biztos, hogy szakszerű volt-e a kérdésfeltevés..?
szerintem, aki akarja érrti..

köszönöm, ha valaki korrekt, nem anyázós választ ad..illetve segít.



vanmitt Creative Commons License 2013.05.22 0 0 12

Én csak tárhelyet vennék. Úgy látom, hogy az xhu.hu folyik még a csapból is. Van vélemény róla? Megbízható? Köszi

Thomas384 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 11

Sziasztok!

 

Csak annyit akartam mondani, h tiszta szivből gyűlölöm az indavideo-t, egy kurvanagy rakás szar, basszátok meg az egészet úgy ahogy van, pusztulna az egész és akkor lehetne youtube-ról nézni a jó kis index videókat, nem pedig erre a fosra várni!

 

Lassan tölt, fagy, tekerni sokszor nem enged, hangerőt sem lehet mindig állitani, minek csináljátok még?? Ha egy szar vagy fejlesszetek, vagy puszuljon a halálba az egész!

 

Rohadj meg indavideo!

 

Indexen pedig a helyesirás!!! Könyörgöm, legalább word-be ctrl+c ctrl+v és akkor már kidobja a hibákat! A cikk irója legalább egyszer olvasná át, és akkor élvezni is lehetne a cikket.

 

nincs hosszú "i"-m

 

Cső!

 

Végre kiirhattam magamból, mert persze kommentelni nem lehet a legtöbb videó alatt, h rohadnátok meg azért is!

 

Remélem működik a cenzúre és ezt úgyis kidobja a kukába!

 

Nem olvasom el a jogi szabályzatot... nyilván kurvahosszú és dögunalmas! ...ez csak egy fórum és vélemények, minek ide jog??!

e-könyvtáros Creative Commons License 2012.02.04 0 0 10

Sziasztok!

Egy olyan gondom lenne, hogy egy működő honlap nem jelenik meg itthon (UPC) csak a munkahelyemen (T-home)

Múlt héten költözött a szerver (ip-címet váltott), azóta nem mindenkinek jelenik meg (mástól is már halottam)

Az ipconfig /flushdns -t már próbáltam, nem segített...

Unigastro Creative Commons License 2011.09.08 0 0 9

Hi,

Tud valaki segíteni, hogy az AVG-t eltávolítsam? Ez rettenetes, hogy fizetni kell ezért is. Ingyenes AVG eltávolítás nincs ? Mit tegyek? Kösz.

SGTPEPPER Creative Commons License 2007.04.06 0 0 8
ÉN NEM TÖTÖTTEMM KI DE GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: JamiC (6)
Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7
gratula!!!!!!!!
Előzmény: JamiC (6)
JamiC Creative Commons License 2005.05.10 0 0 6

Sziasztok!

 

Köszönöm mindenkinek, aki kitöltötte a kérdőívet!

Sokat segítettetek!

Azóta sikeresen megírtam és leadtam a diplomámat! :)

 

Mégegyszer köszönöm mindenkinek!

 

Üdv,

  JamiC

nanemá' Creative Commons License 2005.05.09 0 0 5
Kitöltöttem én is! És szeretnék egy kis segítséget: méghozzá azzal kapcsolatban, hogyan lehet kideríteni valakinek az e-mail címét, aki külföldön él? S.O.S.
szeptember1 Creative Commons License 2005.02.17 0 0 4
Segítsetek!!Mi ez? Ad blocked by KPF Baromi zavaró!! Mozilla-t használok....
Köszi
SolarPlexus Creative Commons License 2005.02.17 0 0 3
donez.
nyman Creative Commons License 2005.02.17 0 0 2
kitoltottem
Előzmény: JamiC (-)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2005.02.17 0 0 1
kitőtöttem. egésségünkre!
bindera Creative Commons License 2005.02.17 0 0 0
O.
JamiC Creative Commons License 2005.02.17 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni.

A NYME-n (Sopron) tanulok, idén írom a diplomadolgozatomat az on-line vásárlásokról.

Saját kutatást is kell végeznem, ehhez készítettem egy kérdőívet, amit szeretnék, ha minél többen kitöltenétek!

A kérdőív kitöltése kb 6-8 percet vesz igénybe, és nagyon sokat segíthettek vele!

 

Kérdőív

 

Előre is köszönöm mindenkinek, aki kitölti!

 

JamiC

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!