Keresés

Részletes keresés

Fafara Creative Commons License 2005.04.22 0 0 684
hát pedig most akartam megkérdezni, hogy te milyen irányba vinnéd a zenét, ha rajtad múlna a dolog egyedül?
Előzmény: BigDaddyLaca (683)
BigDaddyLaca Creative Commons License 2005.04.22 0 0 683

Bence!

Én már többet nem fogok itt jelentkezni, mert csak helyesbítést szerettem volna a személyemmel kapcsolatban, de rájöttem arra hogy én itt úgysem lehetek, se szép, se okos, se semmi! Tehát tudatosan távol fogom magam tartani ettől a topiktól, nehogy véletlenül akár dühbe guruljak ilyen diablo féléktől! Megkérdeztem másokat is a félreértésemről és tényleg félreérthető az a hozzászólás!

Ezért mégegyszer elnézést kérek mert lehet hogy okos nem, de azért inteligens próbálok lenni és maradni!

További minden jót: Laca 

Előzmény: Locsmándi Bence (680)
MVP Creative Commons License 2005.04.22 0 0 682
Par embert aki itt hozzaszol testkozelbol erint ez, velemenyt kapunk elsokezbol ami erdekes. Orulok, hogy Te szakitasz idot rank mikozban a hideg maghasadas megoldasan emeszti fel idod nagy reszet. Nyugodtan homalyosits fel am bennunket halandokat, hatha a ket-harom mondatot ossze tudsz fuzni Te is.

Onnantol mikor "Rad kuldok valakit" meg legalabb bemutatkozom. Alap. Lacinak igaza van. Csak hat a sototbol konnyebb. Nevetseges...
Előzmény: Alexrose72 (677)
e_dora Creative Commons License 2005.04.22 0 0 681
ja ennek a hszolasnak nem sok ertelme volt.. (by the way, uzentem neked dc-n)
Előzmény: Alexrose72 (677)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.04.22 0 0 680

Gyerekek!

 

A helyett, hogy örülnétek, hogy Laca látogatást tett nálunk, bántjátok! nem szép fogadtatás! Végre abbahagyhatnátok a marakodást és pl. lehetne Lacitól kérdezni a zenekarral kapcsolatos dolgokról - elvégre ez a topik egy zenekarról szól, nem???

 

bence

Előzmény: Alexrose72 (677)
Alanis32 Creative Commons License 2005.04.22 0 0 679
Köszi a díjat!!!:o))))
Előzmény: e_dora (645)
BigDaddyLaca Creative Commons License 2005.04.22 0 0 678
Lehet hogy ezt a "járás" dolgot félreértettem de félreérthető is. Ezért elnézést kérek az utóiratban irottakért. Alexrose sajnos én nem tudok felnőni a te vagy ti ultra inteligens szintetekre ezért írtam csak azt a két bejegyzést és én már repülök is tovább agyra gyúrni és egy kis cinizmust magamra venni. Keresek egy suttyóbb topikot, például a Kartel fórumon belül!
Előzmény: diesel()diablo (655)
Alexrose72 Creative Commons License 2005.04.22 0 0 677
Laca, soha nem gondoltál arra, hogy esetleg gyúrni kéne.. izé, agyra is ?
Előzmény: BigDaddyLaca (676)
BigDaddyLaca Creative Commons License 2005.04.22 0 0 676

Nem nagyon akartam már ide többet írni mert nekem elég volt Érsek Dórától és L. Bencétől a pár szó ami a hozzászólásomat, és engem igazolt!

Viszont te nagyon egy szemtelen fráter vagy te még mindig mittudoménki diablópali valaki. Azt hiszem félreértesz hogy én azért vagyok valaki mert a Kartelből ismernek vagy bármi ilyesmi, és te egy névtelen senki vagy, mert.........

Erre a topikra és az egész internet társadalomra gondoltam akik név nélkül tudnak ilyen rendkívül szemtelenek lenni mint te. Aki csinálta a topikot és akik érintettek érdekes módon tudnak írni névvel együtt, hogy legalább korrektül el tudjanak beszélgetni, olykor vitázni dolgokról, ellenben veled aki bicskanyitogató stílusban görénykedsz és osztod az észt minden témában. Na én erre a névtelen senkire gondoltam. Ahogy néztem a soraidból te is valami zenészféle lehetsz? Akkor miért nem vállalod az arcod a neved a produkciódat, a szövegírásodat és a személyedet? Engem kritizálsz szövegírásban amikor mindenki tudja hogy nem vagyok egy profi szövegíró, de pusztán baráti szivességből megírtam a huligánoknak a Kánaán lemezét, mert voltunk annyira jóban hogy a régi eszement cuccos szövegírójukat le akarták cserélni. Jó, ilyenre sikerült de legalább befutottak vele! És akkor idézzél bármilyen sort, te valaki!(mert ugye bántó a senki) Én már mutattam valamit mégha a te számodra nem megfelelő! És itt visszakanyarodhatunk arra hogy kinek a pap ...stb. Most te jösz legszebb gyöngyszemeiddel!

És a legvégén csak annyit hogy soha nem venném a fáradtságot egy ilyen rosszindulattal (és nem véleménnyel) teli embert megkeressek, utánanézzek valahol, vagy akár egy lépést is tegyek a megismerése felé!

Szerencsére megvan a társaságom, akikkel jól érzem magam és kedvelnek, és elismerik a munkámat, mert tudják hogy mennyi energiát fektettem bele, és akárhogy sikerült is Ők ezt tiszteletben tartják!

Egyébként is az ilyen embereket mint te hamar lekapják a topikokról azok akikben egy kicsi inteligencia van! ....és hamar el is kapják....

Hozzá tenném hogy semmilyen sértődés nincs bennem, mert igazából miért lenne a te véleményedtől vagy szemtelenkedésedtől! Tudod, jön még kutyára kamion!

És ahogy a Pocky írta ez nem vélemény hanem tény, és valamilyen szintű felvilágosítás volt azok számára akik sehogyan sem tudják összerakni a képet és egyáltalán nem ismernek hogy én milyen ember vagyok!

Köszönettel és tisztelettel : Big Daddy Laca

Ui: A járás dologban meg anyucidat ajánlanám, mert legalább őt ismered és viszont ő is téged tehát egymás kedvére tehettek, te ultra jópofa vagány srác!

 

Előzmény: diesel()diablo (658)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 675

áhá!

Előzmény: e_dora (673)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 674
ja, és persze kösz a kritikát. csak az a baj, hogy most már le nem mossuk magunkról, hogy ismerjüók egymást, és itt összefogunk a mm ellen. :-)
Előzmény: e_dora (671)
e_dora Creative Commons License 2005.04.22 0 0 673
mi nem ismerjük egymást, de a GOOGLE mindenkit ismer hehehe!!! :)
Előzmény: diesel()diablo (672)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 672

most mi akkor ismerjük egymást?? mondjuk, ha csak a giytómért járnál velem, akkor hagyjuk a témát, én így nem tárgyalok.

szal egyébként járhatunk, de csak titokban.

Előzmény: e_dora (671)
e_dora Creative Commons License 2005.04.22 0 0 671

off

(hm, a tiétek mégjobb.. kár, h nem járhatunk :) pedig tetszik a gitárod, nyehe. bár a buzi metallicáéknak is ilyesmi van asszem.)

Előzmény: diesel()diablo (670)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 670
jaja, ellenben hülye :-)
Előzmény: e_dora (667)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 669
ez van. legalább megpróbáltad. riszpekt!
Előzmény: Locsmándi Bence (666)
e_dora Creative Commons License 2005.04.22 0 0 668
pedig kurvajó! :PPP
Előzmény: Locsmándi Bence (666)
e_dora Creative Commons License 2005.04.22 0 0 667
Pedig "aki a metált szereti, rossz ember nem lehet".
Előzmény: Locsmándi Bence (660)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.04.22 0 0 666

Nem tetszik.

Előzmény: diesel()diablo (664)
e_dora Creative Commons License 2005.04.22 0 0 665
((még nincs is regisztrálva a domain.. megjegyzem, a MM sincs, pedig azt sürgősen ajánlatos volna a zkar részéről..))
Előzmény: Locsmándi Bence (657)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 664
miért, a noxnak mi köze? hallgasd meg az egészet, ha van időd, és majd rájössz. ha.
Előzmény: Locsmándi Bence (663)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.04.22 0 0 663
Már bocs, de ennek mi köze a magyar népzenéhez (épp hallgatom)? Azt hiszem, erről volt szó korábban.
Előzmény: e_dora (659)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 662
ne az iron maidenre vagy kreatorra gondolj. azokhoz képest, csak rock.
Előzmény: Locsmándi Bence (660)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 661

ja, szorii, com a vége!

 

sőt, ha tetszik, jövő kedden pesti trafóbártangóban koncert. én is ott leszek, egy másik bandában, és akkor már semmi arctalanság, kiderül, bírom-e vállalni a véleményemet! gyere, laca, te is!

Előzmény: Locsmándi Bence (657)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.04.22 0 0 660

Nem szeretem a metált.

 

b.

Előzmény: e_dora (659)
e_dora Creative Commons License 2005.04.22 0 0 659
népzenemetál, de nekem se jön be az oldal (csak ez: http://mp3.metalindex.hu/3.shtml)
Előzmény: Locsmándi Bence (657)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 658

igen, a huli dolgot. és hogy mi, te meg én járunk-e.

 

egyébként fe tudtma törni a nexusos címem, és!

 

bigdady: bazz, nem akartam, hogy szomorú légy! ne légy! de ne azért, mert nem törődsz az olyan névtelen faszokkal, mint én, hanem lekezeled magadban, szembenézve minden kis részeddel, amit ez az egész téma érint.

télleg elfogadom azt, hogy régóta gityózól, és ki akarod próbálni magad, mint rockzenész, na, neee! ez fasza, télleg. csak nem kell csodálkozni, ill. együtt kell élni azzal, hogy te nem annak vagy elkönyvelve, és óhatatlanul eszébe jut az embernek, hogy a te neved eléggé felhúzza azok szemöldökét, akik amúgy nem érdeklődnének a mm után. mondjuk a plázákban tengődő kartelboyok és -girl-ök.

 

ja, de akkor is muszáj leírnom, hogy ilyen szart még senki sem írt, hogy

'huligirls, hulioboys

nektek szól a rockandroll

volt egy dance, ős-ramszesz

együtt mondjuk: huligans.'

 

érted, ez szar. mindegy, csak ki kellett írnom magamból, mert ez így egészséges. ezzel ellenben nem azt mondom, hogy te szar ember vagy, hiszen azt honnan a faszból tudnám, érted.

Előzmény: e_dora (656)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.04.22 0 0 657

A cím nem elérhető.

 

b.

Előzmény: diesel()diablo (653)
e_dora Creative Commons License 2005.04.22 0 0 656

márhogy a hooli dolgot? vagy hogy járni akarsz BDLval?!?? 

(a hooli véleményem kitöröltem, nehogy okoskodónak tűnjek megin, de azért beírom, hogy demégis :) - szerintem vagy meg kell változniuk vagy le kell mosni a hoolikat és jobbnak lenni vagy elfogadni a hasonlítgatást)

Előzmény: diesel()diablo (655)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 655
basszus, ezt az utsó kkérdést akartam végül feltenni lacának, de elfelejtettem, mire a végére. :-) jó, hogy itt vagy, járunK? :-))
Előzmény: e_dora (652)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!