Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.07 0 0 21
Vicceltem.
Előzmény: Törölt nick (20)
Mad árka Creative Commons License 2005.06.07 0 0 19

Ezt értem, idáig megvoltam. Kapaszkodtam a betűkbe, mint kölyökmajom az anyja csöcsére, de aztán leszakadtam az egyik ágnál. De nem az elsőnél!!! :-)

 

 

.

.

.

 

Ah, most látom, hogy nem nekem válaszoltál. Mindegy, a fenti két mondat érvényes.

Szerintem olyan téma került most ki, amit nyugodtan meg lehet itt beszélni; ha valahová belépnék, akkor érdekelne, hogy kinek a mije a hely, ahová betelepedni szándékszom. Ha a Schwesterrel folytatott párbeszéd kerülne ki, azt már túlzásnak tartanám, ezért is reagáltam a kényszerzubbonyos ablakszériában.  

 

No, ennyi, most back to réti kakukkszegfű és orvosi szappanfű meg buglyos fátyolvirág.

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.07 0 0 18
Most egy darabig úgy látom helyesnek, hogy csak nyílt topikba írjak. Persze ezzel fény derült egy súlyos hiányosságra: nincs szabályozva, hogy miről nem szabad a zárt topikon kívülre írni :-)
Előzmény: Törölt nick (15)
Mad árka Creative Commons License 2005.06.07 0 0 17
Én most ezt nem értettem, de igazság szerint fáradt is vagyok, úgyhogy majd holnap nekiugrom még egyszer...
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.07 0 0 14

Köszönöm, quicksilver, ez érdemi és érthető válasz volt.
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.07 0 0 9
A kérdésre egy egészen egyszerű "igen" vagy "nem" tökéletesen kielégítő válasz volna. Azért nem a klub belügye, mert fontos lehet például az új jelentkezők számára is, hiszen alapvető szempont a működést illetően.

Tehát még egyszer, egészen szimplán:

Ha quicksilver úgy határozna, hogy bármilyen okból nem csinálja tovább a klubozást, nem akar klubtag és/vagy testületi tag lenni, akkor a klub automatikusan megszűnne?
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.07 0 0 7
Előzőleg jeleztem a zárt topikban, hogy most egy ideig csak a nyílt topikokban vagyok megtalálható. Természetesen olvasom a zárt topikot, de én magam csak nyíltba írok. Ha esetleg vitázom, azt itt teszem, hiszen ez a topik arra való -- lásd a topikleírást.
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.07 0 0 4
Nagyon figyelmesen elolvastam a dolgokat, de még mindig nem világosak. Ha, mondjuk -- hipotetikusan!-- quicksilver úgy határozna, hogy bármilyen okból nem csinálja tovább a klubozást, nem akar klubtag és/vagy testületi tag lenni, akkor a klub automatikusan megszűnne? A kérdés hipotetikus, de jó lenne megérteni.
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.07 0 0 3
Nem tudtam, hogy holmi elit bandának kellene éreznünk magunkat...
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.07 0 0 2
Azt hiszem, jobb lenne nem kísérleteznünk azzal, hogy megmondjuk egymásnak, kivel szabad beszélnünk és kivel nem. Mellbevágott az a gondolat, hogy a volt tagokkal ne beszélgessünk a HUSZ-on.

Természetesen másik kérdés, hogy nekik hogyan kell eljárniuk az esetleges topikáthelyezés ügyében. Ez technikai kérdés, vélhetően a megfelelő csatornákon el fogják intézni, illetőleg minden bizonnyal örülnek majd, ha az erre vonatkozó tanácsokat megkapják attól, aki ért hozzá.

De hogy a HUSZ-on ne beszélgessünk velük? Micsoda ötlet.
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.03.25 0 0 0
Bebuktad a klubbékéltető kísérletet, mindenki a többi topikban vitázik. :-))
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.14 0 0 topiknyitó
Itt lehet a komolyabb vitákat vitákat lefolytatni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!