Keresés

Részletes keresés

Mad árka Creative Commons License 2006.08.01 0 0 132
Szia! Volna egy kérésem, ha lehet. Szeretnék Neked küldeni egy e-mailt, viszont nem publikus a címed. Az enyém igen, így ha arra elküldöd, megköszönöm. A nyári "pihenőidők" miatt lassabb minden, de igyekszem.
Előzmény: tmárti (130)
Mad árka Creative Commons License 2006.07.30 0 0 131
Szia tmárti! Vettük a jelentkezést, hamarosan írunk még ide, addig egy kis türelmet kérünk.
Előzmény: tmárti (130)
tmárti Creative Commons License 2006.07.29 0 0 130

Szeretnék tag lenni! A nyelvőrt olvasgattam és hozzászólásom is lenne.

Köszönettel!

tmárti

vogyo Creative Commons License 2006.04.19 0 0 129
Örülök, hogy kicsit kerülő úton, de sikerült beszélnünk. Kb. két hete kínlódok ezzel a megfázással, és csak nem akar múlni, és most a hangom is elment. A vejem "díjazta".
Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.11 0 0 128
(Már elvileg megkaptad a válaszomat. Jelentkezem majd. Kösz a macsekot :-))
Előzmény: vogyo (127)
vogyo Creative Commons License 2006.04.10 0 0 127
Helló! E-mail elküldve!
Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 126

Programtervező matematikus.

Aszongyák itt a többiek, hogy fussunk össze a közeljövőben, mert a tagfelvételhez ez kell. Értelme, az nem sok, de ez a szabály. Ha gondolod, írj nekem e-mailt, a címem publikus.

Előzmény: vogyo (125)
vogyo Creative Commons License 2006.04.10 0 0 125
És mit tanulsz?
Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 124
Úgy értve, hogy már végeznem kellett volna, de kifutottam az időből. Nem mintha én lennék az egyetlen.
Előzmény: vogyo (123)
vogyo Creative Commons License 2006.04.08 0 0 123
Mit csinálsz az egyetemen? És, hogy vagy ingyenélő?
Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.08 0 0 122
Én már tiszteletbeli szegedi vagyok, olyan régóta ingyenélek itt az egyetemen.
Előzmény: vogyo (119)
vogyo Creative Commons License 2006.04.08 0 0 121
Köszönöm!!!:):)
Előzmény: Törölt nick (120)
vogyo Creative Commons License 2006.04.08 0 0 119
Szia Mad árka! Kiváncsiságból! Elég sokat időzök az Index-en. A taglistából számomra egy név olyan aki az általam látogatott topikokban is előfordul időnként. Személyesen senkit nem ismerek, de már nagyon várok egy olyan találkozóra, ahol én is ott lehetek, de én Szegeden élek. Hát röviden ennyi, Szia!!:):):)
Előzmény: Mad árka (118)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.07 0 0 118
Szia Vogyo!

Üdv az Életmódban először is. :-) Az eddigi hagyományokat most sem törjük meg, ezért megkérdezem Tőled, miért szeretnél a klub tagja lenni, érdekelnek-e pl. az eddigi klubtémák vagy lennének-e terveid (csak kíváncsiságból, mivel többször kiderült, hogy a jelentkezők valakit kerestek, konkrétan valamit be akartak írni, s végül meg tudták közvetlenül is). Még egy kérdés van volna: ismersz-e valakit a klubból személyesen? (Itt leledzik a taglista.)

Előre is köszönet a válaszért! :-)
Előzmény: vogyo (117)
vogyo Creative Commons License 2006.04.06 0 0 117
Jelentkezem!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.11 0 0 116
Szerintem írjál nyugodtan nekem, mert ahogy elnézem az eddigi információt, valószínűleg valami félreértés úszhat a levegőben, aztán ha azt tisztáztuk, beszéljünk a klubról. Írjál erre a címre: sixteen.3.nospam262@spamgourmet.com
Előzmény: galahad (115)
galahad Creative Commons License 2005.10.10 0 0 115
Kedves quicksilver erdeklodesem God is in the TV 1467-es hozzaszolasanak szol.
Szeretnek atadni neki egy fureszt, szeretettel ...

Varom kerelmem szives elbiralasat.
:)
Előzmény: Törölt nick (114)
galahad Creative Commons License 2005.10.10 0 0 113
Koszi.
Előzmény: Törölt nick (112)
galahad Creative Commons License 2005.10.10 0 0 111
Kernem a felvetelem.
Kis dolgom lenne a Gondolkodosarokban.

galahad
Lénike Creative Commons License 2005.07.25 0 0 110
miért nem szeretnél kimaradni?:)
meg miből?
Előzmény: úrnő (107)
úrnő Creative Commons License 2005.07.24 0 0 107
Nem szeretnék kimaradni. Mit tegyek?
Lénike Creative Commons License 2005.07.06 0 0 103
jézusom, el ne menj!!
Előzmény: karatna (101)
karatna Creative Commons License 2005.07.06 0 0 101
Kedves quicksilver,

nem akarom hogy túl sok idöt áldozzatok személyemre, sem a döntöképességeteket túlterhelni, amúgy is kezd az egész kicsit kikérdezö-formát felvenni, köszönöm hogy eddig is foglalkoztatok velem, ha ennyire komplikált a dolog akkor talán hagyjuk.

További üdvözlettel:

-ka
Előzmény: Törölt nick (100)
karatna Creative Commons License 2005.07.04 0 0 96
Kedves quicksilver,

öszintén megmondom, a véletlen segített rá, hogy erre vetödtem, mivel kiváncsi ember vagyok, érdekelt
hogy mi folyik a "falak" mögött. Felkeltette az érdeklödésemet azért is, mert bizonyos topicokat még
olvasnom sem sikerült, vedd úgy hogy egy eltévedt lepkegyüjtö vagyok aki saját céljaira (ez esetben irodalmi
és analitikai) különlegességeket keres.

Eddigi tapasztalatom - mert néma olvasóként nagyon sok topicban ott vagyok, hogy a zárt topicokban
az emberek nem teljesen ok nélkül fordulnak el a nyitott topicoktól. Ez többségében pozitív indikátorok
miatt történik, topicrágó és romboló személyek kizárása, vagy célcsoportok összefogása - kevésbé negatív,
mint hasonszörü faj és vallási, esetleg szexuális érdeklödési körök részére.

Természetesen nem mint nézö kivánnék résztvenni a társaságban hanem mint aktív beszélgetöpartner.

Meg talán annyit magamról hogy viszonylag kiegyensúlyozott, sokat látott embernek tartom magamat,
aki szivesen elviseli a jogos kritikát is. Rövidebb írásaim többfelé - bár nem túl jelentös helyeken -
megjelentek és készülök könyvkiadásra is.

Örülnék ha sikerülne a topiclakók közé beilleszkednem, alátámasztaná elméletemet hogy az emberekröl
alapállásból jót tételezünk fel ameddig az ellenkezöje be nem bizonyosodik.

(Egyébként néhány hozzászólás alapján felületes dolog lenne összképet alkotni valakiröl, én nem vállalnám)

üdv

-ka

u.i.
(kicsit gyorsan írtam, elnézést az esetleges fogalmazási vagy helyesírási hibákért)
Előzmény: Törölt nick (94)
karatna Creative Commons License 2005.07.02 0 0 92
Tisztelt Mindenki!

Szeretnék a Törzságyba betársulni, nem bánom ha próbaidöre is.

Nyugdíjas tornatanár vagyok, irodalomszakon végeztem, de az élet útjai kifürkészhetetlenek...

Augusztus tájékán éppen Magyarországon fogok tartózkodni, esetleges személyes találkozástól sem riadnék vissza.

üdv

-ka
DeadFox Creative Commons License 2005.07.02 0 0 90
T. Törzságy Grémium...

...csetlettem, botlottam és erre felé jártam. Majd egy ötlettől vezérelve valahol képes magyarázatot akartam írni, de kénytelen voltam rájönni - ez a terület számomra amolyan "zártosztály"...

Mivel külső "orvosi" támogatásban, azaz beutalóval nem rendelkezem (azzal a kettővel ami előírásos) ... ezért kérném a helyi "vizsgálat" lefolytatását ellenem.
Amennyiben megfelelően "betegnek" tartanátok úgy szívesen elterülnék szavaimmal köztetek...

T. sztelettel
DeglettRóka
rice Creative Commons License 2005.06.26 0 0 89

komolyan mondom, ha nem rettegnek betegesen az elutasitastol, meg aztan az oromot sem akarom megadni egyes embereknek, bar tul sok nem adatik meg szegenyeknek, na szoval meg jelentkeznek is ebbe a kis csipet csapatba:)

 

 

 

rizsa

zebrina Creative Commons License 2005.06.23 0 0 83
Akkor gyerünk, kérvényezd a felvételedet, mi meg jól elbírálunk. :)
Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.22 0 0 82
ó, nem is fájt :)
Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.22 0 0 80
:-o juj
Előzmény: Törölt nick (76)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!