Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1542
Hehe...

Támasszuk fel a koszosnyakú Mumut?

Megálltam mellette a multkor és majdnem hánynom kellett, a túlhasznált Bruth és a több hetes hónallj szagtól.
Fülében, orrában ször.
Egy nö számára már csak a lyukas zokni, a sóherség és a sörhas lehet visszataszítóbb.
Előzmény: Törölt nick (1541)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.20 0 0 1540
Valaki ügy nyilatkjozott, hogy a fele pszihopata, a m5sik fele alkoholista.
Előzmény: Törölt nick (1535)
sanyi Creative Commons License 2005.11.23 0 0 1539

Komolyra fordítva:

Miért van az, hogy a - 45 évig Amerikát váró -hazai jobboldal az amerikabasher, míg az ösi ellenség, a bal, képes simulni?

 

 

O hat ennek melyebb okai lehetnek. Nekem ugy tunik hogy valamikor a rendszervaltas elott nem sokkal, az amcsi liberalis brancs titkos egyezseget kothetett az itteni kollegaikkal, akik akkoriban voros kontost hordtak, de mar nagyon szerettek volna levetni. Az amcsi republikanusok meg rabolintottak, mivel nekik jobb egy a szovjetek altal megfeleloen bejaratott segg mint a kiszamithatatlan es politikailag tapasztalatlan jobboldaliak, akik nemzeti erdekeket kepviselnek, ami nem feltetlenul egyezik az amcsi erdekekkel. Igy hat az amcsik, a kommunistak liberalisabb reszet fogadtak el partnernek. Szabo Ivan pl panaszkodott hogy az amcsik nem mondtak el nekik, nep-nemzetieknek hogy Maltan megallapodtak az oroszokkal a kozep-europai kivonulasban. Ezert a magyar baloldal a jobboldal elott sikeresen eljatszotta hogy az o kozbenjarasuk nelkulozhetetlen a kivonulashoz, pedig ha jobboldal tudja azt hogy az oroszok mindenkeppen ki fognak vonulni es a komcsik tamasz nelkul maradnak, akkor kemenyebben megszorongathattak volna oket az egyezteto targyalasokon. Tehat az amcsik (a gyoztes fel) valasztotta ki partneret, mar a kezdet kezdeten. Egyebkent meg ha jol ertelmeztem a dolgokat az amcsik probalkoztak egy idoben azzal a gennyes huzassal, hogy ugy allitsak be Antallt mint aki elerte az oroszok kivonulasat (ha-ha) es hogy az ezert orosz titkosszolgalat likvidalta bosszubol (leukemiaban halt meg).

Előzmény: Ragika (1483)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.23 0 0 1537
Ennyi jó nő között valóban elveszti az eszét az ember:))
Előzmény: Törölt nick (1535)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.22 0 0 1535
amerikabol nezve magyarorszag a bolondok hazaja
Gruppy Creative Commons License 2005.11.22 0 0 1534
melyik volt a másik?
Előzmény: Törölt nick (1533)
netizen Creative Commons License 2005.11.06 0 0 1528
A BANK mi vagyunk. Muhahaha :)

A felszabadult munkaerö magasabb szférába lépett. Több jut kutatásra. Te öcsi nézz utána a dabya költségvetéseinek. Tudod mire jutott több? - warfare-re...
Előzmény: Törölt nick (1526)
netizen Creative Commons License 2005.11.06 0 0 1521
drága jó ..hukk... miről beszélsz? márcsak non-tradeable szektoraitok maradtak. a kínai gazdaságtól a helyedben alaposan félnék, minden esetre nem nézném le. szép dolog a 'buy american' csak tudod nincs 'american' productotok. még a csillagos-sávos alsógatyáitok is kínában készülnek. jelenleg ott tartotok, hoyg azért nő a gazdaságotok, mert kína finanszírozza, jelnleg ez az érdeke kínának. de amint kínának kb 4-5 éven belül kialakul a belső fizetőképes kereslete, akkor mehecc kefét rágni. nem ok nélkül potyognak ám le az űrrepülőgépek.. hanem azért, mert a termelés kiszervezésével a knowhow is elmegy, elmúlik.
abban teljesen egyetértünk, hogy magyarország is nagyon gyorsan rá fog kefélni erre az ezredfordulón eluralkodott hitelből felpörgetett fogyasztáson alapuló angolszász modellre.
Előzmény: Törölt nick (1511)
Mumu Creative Commons License 2005.11.06 0 0 1520

Palma kedves szallj ki ebbol a vitabol.Ez az ember beteg.Ismert 7 eve innen egy piciket hamarabb az internettorol.Az itteni szereplese elete celja es az hogy mindnel nagyobb botranyt csinalhasson.Akkor o fontos,legabb is beszelnek rola..amerrikai topicokba kinevetnek vagy nem si valszolnak neki,aztan ugy mondjak en nem tudom ellenorizni mert az en angolom nem olyan jo hogy ott az o angoljaval leneznek... itt,a tole vegig szodott es magad dombrol kezelt Mo-n van egy kis touch-ja amivel imponalhat (kulonben mas amerikaiak eredmenyeivel nem azovevel,o csak beketredszkedett oda )ez a kompenzacioja   elete valoszionusitheto  sikertelensegeert,otthoni esetleges bajaira.Nem kell hozza nagyobb pszihologiai ismeret hogy ez ertheto legyen,bar van ra szakvelemeny is.

Az nem jelenti hogy felelotlen lenne psihikai szempontbol,tehat ezert bocsnataos lenne viselkedese..Valaszai ha akarja logikusak,dokumentacio felhasznalasa szinten. A tobbszori kidobasat  annak eredmenyet a net technika gyengesegei felhasznalasaval kuszoboli ki ( igy a sok nick fabrikalasa, ha baj van es a stillusa elijeszt akkor tobb nickjet hagyja egymassal beszelni hogy legyen forgalom hatha beesik egy pali ,valodi vitazo,.De nem birja sokaig itt tartani mert a kenyszer valakit megserteni nagyobb mint a kivansaga valakikel kozlekedni...ez a betegseg. A kompenzacioja az hogy lam,el,itt van,Ragika igy meg ugy. Ragika ismert....hagyuk is mert nincs ellene  etikai alap olyan eszkozoket bevonni amelyekkel lehetetlene tenni megjeleneset,egy becsuletes ember sem tamogatna egy ilyen probalkozast ,sot elitelnenk..

A jatszoterre beengednek hatranyosokat is...csak akkor kell szolni a tobbieknek ha a viselkedese veszelyes lenne vagy a mi esetunkben  erthetlen es fajdalmas az ujoncnak.. mint most a Te esetedben.

Előzmény: anyabanya (1517)
Gruppy Creative Commons License 2005.11.06 0 0 1519
... ja, ha annak van ideje akkor hordjad tovább!
Előzmény: Törölt nick (1512)
Gruppy Creative Commons License 2005.11.06 0 0 1518
nem érti, kár cizellálni.

Az orvos enniyt írt fel neki válasz gyanánt:

Oh dear.

Másoknál is műxik.
Előzmény: anyabanya (1517)
anyabanya Creative Commons License 2005.11.06 0 0 1517

S ez mi volt? Miért irtad ezt egy topicba, ahol elötte s utána se jártál?

Persze van rá felelet. A saját gyülöleted olyan vakká és ocsmnánnyá tesz, hogy beszámithatatlanná válsz és tahová....mert más célja nem lehetet a beírásnak csak az, hogy alám vágj egy topicba, ahol rendszeresen jelen vagyok...

Amugy mint láthatad nagy ivben szartak a beirásodra...

 

 

hukk...

 

válasz | vissza a topikba

 

2005.10.25 17:01:05 (57247)

Off:

Muttah...Maga miért hazudozik össze vissza.

"Egyébként Pálma a nevem és 37 éves vagyok 6 az az hat gyermekem van és mindez
ugyanttól a férjtöl."

"Én vagyok a legöregebb, ráadásul én itt a helyszinen élveztem végig a forradalmat..." !!!

Előzmény: anyabanya (56823)

Előzmény: Törölt nick (1505)
Mumu Creative Commons License 2005.11.06 0 0 1516
Tartalomban nem vitakozok veled.Mindenki beolvashat az ottani beirasokba,ahol annyi fele orientalasu ember most mar tobb mint 12000 hozzaszolas utan is elesen vitatkozva egymasal de soha sem szemelyeskedve megmutatja lehet teljesen ellentetes velemnyen lenni anelkul hogy egymas anyat emlegesek. Foleg nem hasznalhato ez a hang ami itt. Es hogy ki mi es mit kepvisel azt is meg lehet szemelyesen allapitani.
Előzmény: Törölt nick (1508)
Mumu Creative Commons License 2005.11.06 0 0 1515

Dehogy veszlek..de ugye eleg nehez megallapitani egy ilyen onnemzonel hol csinalt maganak ellentmondo kis nickekket hogy becsapja az ide bekerulo artatlan vitara kesz tarsunkat.

Annyit tehetunk hogy idonkent ha latjuk tenyleg van egy mitsem sejto nick aki komolyan veszi egyik termeket ennek a feszekmocskolonak akkor legalabb szoljunk.Plane ha az egy jo indulattal ide iro udvarias  ember ,tiszteletremelto asszony.

Mar ne jatszon vele egy ilyen peldany.

Előzmény: Gruppy (1507)
kakukkboy Creative Commons License 2005.11.06 0 0 1514
Tulképp miről beszélsz?
Előzmény: fotógám (-)
netizen Creative Commons License 2005.11.05 0 0 1510
A mi "lemaradó" gazdaságunk kétszer akkora ütemben fejlődik (jóval magasabb bázisról), mint az EU-é. - az ázsiai jegybanok által nyújtott hitelekből...
Előzmény: BoRó (1498)
Gruppy Creative Commons License 2005.11.05 0 0 1507
Mumu!
Kérlek engem mint szakápolót ne vegyél egy kalap (szar) alá Ragival!!!
Előzmény: Mumu (1506)
Mumu Creative Commons License 2005.11.05 0 0 1506
Anyabanya mondtak hogy itt ketsegeid vannak,..ez a hukk meg minden nick, talan Timuron kivul ez mind ugyanannak a beteg embernek a nickjei,o magabol nem talal eleget egyet ,sajat magat nemzi ujra...biologiailag lehetetlen de virtualisan... kerlek ne vedd fel ennek a szerencsetlenek a subkultura viselkedeset, hagyad itt hukkolni...ez nem  egy  becsuletes hat gyermekes anyanak valo hely..ez itt  a  sajat feszekbe kakaloknak a szagodaja. En is ha ide kell jonnom  fel veszem  a maszkot...
Előzmény: anyabanya (1504)
anyabanya Creative Commons License 2005.11.05 0 0 1504

Te irtál hazugságot, Neked illet volna esetleg ezt elismerni...amugy Ragikával semmi bajom, mert nem kart bántani, sérteni, vagy hazudni...Neki csak annyi szólt a hozzászolásomból, hogy mint anyabanya vállalom magamat és mindazt, amit irtam...

Előzmény: Törölt nick (1503)
anyabanya Creative Commons License 2005.11.04 0 0 1502

bocs anyabanya én vagyok, aki nem élt 56-ban...söt 66.-ban sem...Az e-mail cimem körüli gond azért volt, mert eredetileg szferleanya@enevjegy.hu  volt a cimem, de az enevjegy gyakorta nem müködött, ezért váltottam cimet...Viszont aki képes utánam menni egy topicba csak azért hogy meghazudtoljon, az legalább kérhetne elnézést, ha van gerince....

Egyébiránt ha mégis valaki kiváncsi rám, sosem árultam zsákbamacskát...könnyen és egyszerüen rám lehet találni...Bár nem biztos hogy e kiváncsiság kölcsönös...

Előzmény: Ragika (1482)
BoRó Creative Commons License 2005.10.26 0 0 1499
"Nos az a véleményem, hogy a töke behozatalnál valami szerzödést is kellett volna csinálni, hogy az uj gazda vállalja, hogy mennyi embernek ad munkát és milyen orabérekért."

Aztán ezen a tőkés jót röhögne és elmenne oda, ahol ilyesmit nem kérnek tőle, hanem örülnek az új munkahelyeknek. :-)
Előzmény: generating (1444)
BoRó Creative Commons License 2005.10.26 0 0 1498
"Kína a te példaképed.
Termel, gazdagodik, nem pofázik, és uralni fogja az olyan lemaradó gazdaságokat, mint amilyen az USA-é."

Mondd csak fijam, hogyan hordhat össze valaki ennyi faszságot? A mi "lemaradó" gazdaságunk kétszer akkora ütemben fejlődik (jóval magasabb bázisról), mint az EU-é. Jóval magasabb aktivitási ráta, jóval kisebb munkanélküliség mellett. És úgy, hogy a feldolgozóipari kapacitásokat a munkanélküliség megugrása nélkül sikerült leépíteni. Ehhez képest röhej ám, hogy nálunk akartok szart sepretegni... :-)
Előzmény: Kobzar (1392)
Gruppy Creative Commons License 2005.10.26 0 0 1497
Oh dear...
Előzmény: Törölt nick (1496)
Personal_Jesus Creative Commons License 2005.10.26 0 0 1495
Amerika időközben ölég nagyot változott, ezt gondolom te is észre vetted..

Egyrészt. Másrészt sajnos ez nem csupán a magyarok tájékozatlanságának következménye (annak is), hanem sajnos annak is, hogy Amerika 90-ben eldöntötte: a psoztkomcsik lesz a kisebb rossz, mert minden ami nacionalizmus, az rossz neki. Mivel Antalléknak nem volt hathatós kapcsolatrendszere Washingtonban, az SzDSZ hamar bebizonyította róla, hogy a jobboldal nacionalista, innentől a képlet adva volt.
Kérdezhetnéd, mit ugrálnak a magyarok, miért nem táncolnak, ahogy Bush fütyül. Nos, ez érv, én csak elmondtam, hogy sajnos az itteni jobboldal teljesen megalapozott véleménye, hogy Amerika, akit olyannyira vártak, az első adandó alkalommal seggbe rúgta őket.
Az kétségtelen, hogy ez olyan sérelem, ami miatt nem kéne durcáskodni, és inkább azon dolgozni, hogy kiköszörüljék a csorbát. Ennek aq folyamatnak nem használ ez a Gyurcsány ügy, meg a Népszabi hangulatkeltése sem, meg azok a fa*ok akiket Washingtonban megtalál. Most akkor a Magyar Nemzet meg kezdje el megszólaltatni a vitézeket meg a Horthy emigrációt? Hova vezet mindez? Semmi értelme. Innen látszik mekkora aljasságról van szó.
Előzmény: Ragika (1483)
lms Creative Commons License 2005.10.26 0 0 1494
Nahát, mennyi új hús egy rakáson :-)
Előzmény: Operator (1493)
Operator Creative Commons License 2005.10.26 0 0 1493
Én már csak átvettem a topikot, szólt egy kolléga, hogy ezerrel megy a méylmagyarozás meg politizálás. Hát ha ez kell nektek, akkor gyertek a gumiszobába...
Előzmény: Törölt nick (1492)
Operator Creative Commons License 2005.10.26 0 0 1491
Nincs Mumu keze, politizáltatok a topikban. Ennyi.
Előzmény: Törölt nick (1490)
Operator Creative Commons License 2005.10.25 0 0 1489
Csak jelzem!

Új felségterületen vagytok, a Politikán.
Ragika Creative Commons License 2005.10.25 0 0 1488
Fikanik?
Arra 911-re vagy úgy oda? Azelött hogy hívtak?
Előzmény: Törölt nick (1487)
Ragika Creative Commons License 2005.10.25 0 0 1486
Má ne is haragudj, de én speciel 73-ig bizony vártam (ha már sört hasogatunk) aztán hogy nem jött jöttem én. Addig bírtam cérnával. Biza.

Hupsz most megint beleestem a göröbe. Csühézz csak tovább. De nélkülem.
Előzmény: laca137 (1484)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!