Keresés

Részletes keresés

BRYAN Creative Commons License 2005.02.11 0 0 27
De az is igaz hogy igy meg kizárja az ember az ujjabb keresését.Ami lehet hogy jobb lesz mint az előző.De lehet hogy évekig csak szenved és menekül az ember.
BRYAN Creative Commons License 2005.02.11 0 0 26

De az is igaz hogyha valami elromlik azt meg lehet javítani.Minden elromlik egyszer és mindent meg lehet oldani csak akarni kell.Nem igaz?!

Nálunk nem voltak nagy viták,vagy megcsalás kicsit megijedt a párom a felelőségtől.Ennyi.

 

Katinca Creative Commons License 2005.02.10 0 0 25

Megérte. Egy percét sem bántam meg. Ha nem úgy teszek akkor ahogy tettem, lehet, hogy most az motoszkálna a fejemben, mi lett volna ha...

Ötödjére azért nem, mert négy szakítás pont elég volt ahhoz, hogy lezárjam magamban a dolgot. Amikor ötödjére próbálkozott én már együtt voltam a mostani párommal, akihez valószínűleg most nem tudnék ennyire jól alkalmazkodni, nem tudnám ennyire értékelni, ha előtte nincs ilyen tapasztalatom.

Szerintem sincs sok értelme a felmelegített kapcsolatoknak, de van hogy az ésszerű út a rosszabbik megoldás. Az én esetemben úgy érzem nem lett volna jó kihagyni. Sokat tanultam belőle, és a mai napig nagyon szép emlékeket őrzök.

 

Előzmény: monsoon (21)


Törölt nick Creative Commons License 2005.02.10 0 0 24

Persze, hiányozhatnak. Főleg, ha nem találtunk közben valami újat. De ezzel a felmelegítgetéssel azt érjük el, hogy kizárjuk a lehetőségét, hogy újat találjunk.

Előzmény: siccila (23)
siccila Creative Commons License 2005.02.10 0 0 23
felmelegítve csak a káposzta jó, de azért néha hiányozhatnak a megszokott ízek
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.10 0 0 22
Hülyeség újra kezdeni. Ami egyszer elromlott, az elromlik másodszorra is. Harmadszorra meg méginkább.
Előzmény: BRYAN (-)
monsoon Creative Commons License 2005.02.10 0 0 21

 

Sztem nem kell mindig okosan viselkedni. Néha az is elég, ha észrevesszük, mikor vagyunk hülyék.

De azért 4x szakítani elég szar lehetett, megérte a kibékülés? És akkor ötödjére miért nem?

Előzmény: Katinca (20)
Katinca Creative Commons License 2005.02.10 0 0 20

Akkor én egy gyenge, jellemtelen buta tyúk vagyok, mert akkor sem tudok nemet mondani a szerelmemnek, ha tudom hogy azt kéne tennem.

És? Nekem éppen akkor ezt kellett tennem, így éreztem magam a legjobban. Ha hülye tyúk vagyok - vagy annak tartasz - , akkor az vagyok. De legalább boldog tyúk vagyok!

Előzmény: Joana (17)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.09 0 0 19

Nem lehet, hogy túl sokszor használtál ilyen szavakat, mint szitu meg tali?:)

Miért mentetek szét akkor? Nem árt ezzel kezdeni. Bár szerintem, hacsak nem a pártól független dolog miatt mennek szét(pl. elköltözés), akkor nem volt véletlen a szakítás. bár az is igaz, hogy újabban egy szakítás már szinte semmi, egyszer rosszul néz a másik, aztán egyből szakítás, 2 nap múlva meg újra össze...Ha én szakítok, vagy velem szakítanak, akkor annak vége. Nem véletlen a szakítás. Ha meg lehet oldani a dolgokat, lehet változtatni, akkor nem kell szakítani. Ha meg nem lehet, akkor vége és kész. Persze vannak olyanok, akik csak akkor térnek észhez, ha elhagyják őket. Na jól van, már én is nagyon unom ezt a "szakítás" szót, úgyhogy inkább abbahagyom!:)

 

Sim0n

Előzmény: BRYAN (18)
BRYAN Creative Commons License 2005.02.09 0 0 18

Mi most próbáljuk meg 2x.Igaz csak 2 hónapig voltunk külön,akkor is rendszeresen taliztunk,irtunk.Tudjuk mi volt a hiba,mit rontottunk el,mire figyeljünk.Szeretjük egymást.De mégis hátha tudtok irni valami jó tanácsot,valami ötletet ami beválhat másoknak is.Mindenki kerülhet ilyen szituba nem igaz?!

Joana Creative Commons License 2005.02.09 0 0 17
Túl sok mindent ráfogunk a szerelemre.
Előzmény: Katinca (16)
Katinca Creative Commons License 2005.02.09 0 0 16
A szerelem néha elég nagy hülyét tud csinálni az emberből... :)
Előzmény: Az a bizonyos Balázs (14)
Katinca Creative Commons License 2005.02.09 0 0 15
Sajnos túl nagy jelentősége volt a dolognak. Jöttek az ígéretek, én bedőltem. Elhittem, hogy tényleg megváltozott. Ötödszörre már nem dőltem be. :)
Előzmény: monsoon (11)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.02.08 0 0 14
Négyszer? Uhh, nem semmi. Mivel tudott így magához láncolni?
Előzmény: Katinca (10)
Joana Creative Commons License 2005.02.08 0 0 13
Vannak, akik ilyen játszmákban élik le a fél életüket. Vagy az egészet.
Előzmény: monsoon (11)
Joana Creative Commons License 2005.02.08 0 0 12

Az újrakezdésben egy pozitivum van, az újabb szakitás(ok) már nem fáj(nak) annyira, mert fásulttá válik az ember. Viszont van olyan is, hogy "tul hamar" szakit egy pár, vagyis még nem próbáltak meg mindent a kapcsolat helyrehozása érdekében. Ez automatikusan vezet a a kapcsolat folytatásához, a nyüglödéshez, ami nem jelent újrakezdést. 

 

Az igazi újrakezdésnek akkor van értelme, ha azóta elég idö eltelt ahhoz, hogy a felekben megváltozzon valami. Azaz nem, hogy ök "megváltoztak". Persze, az idö önmagában semmire se garancia, lehet 20 év szünet után is ugyanabba a zsákutcába jutni.

monsoon Creative Commons License 2005.02.08 0 0 11

 

De ha 4x újrakezdtétek, akkor minek kellett szakítani. Akkor talán nem is volt akkora jelentősége a dolognak.

 

Előzmény: Katinca (10)
Katinca Creative Commons License 2005.02.08 0 0 10
Én négyszer kezdtem újra egy fickóval... Egy percét sem bánom, de mindíg ugyanaz lett a vége. Szakítás, mind a négyszer ugyanaz volt az ok. Kutyából nem lesz szalonna.
ananácska Creative Commons License 2005.02.07 0 0 4
Igen, én is ilyesmire gondoltam.
Előzmény: Wasteland (3)
Wasteland Creative Commons License 2005.02.07 0 0 3
Azt szokták mondani: mindegy, mit fogadsz meg ma, holnap ugyanaz leszel.
Előzmény: ananácska (2)
ananácska Creative Commons License 2005.02.07 0 0 2

Rosszul gondolod. Én pl. még nem kezdtem újra senkivel. De még biztosan fogom.

Bevállt ötletek? Nem hiszem, hogy ezzel sokra mennél, minden helyzet egyedi.

Mire kell figyelni? Gondolom arra, hogy ne kövessétek el azokat a hibákat (???), ami a kapcsolat megromlásához vezetett. Bár, ezzel sem érhetsz el sokat, a régi tévedések, problémák emléke úgyis megmarad.

Előzmény: BRYAN (-)
Dehogyis Creative Commons License 2005.02.07 0 0 1
Láttam már olyat, akinek sikerült. Nekem speciel nem. Előbb-utóbb valahogy ugyanabban a kakiban találtuk magunkat, csak már kevésbé fájt. Véleményem szerint a sztori azon áll, vagy bukik, hogy mi miatt mentetek szét, amikor szétmentetek. Ha olyan természetű a dolog, amin akartok vagy tudtok változtatni, akkor nincs baj, és csak arra kell figyelni.
Előzmény: BRYAN (-)
Wasteland Creative Commons License 2005.02.07 0 0 0
Mindenre kell figyelni, amire addig nem. :-)
Előzmény: BRYAN (-)
BRYAN Creative Commons License 2005.02.07 0 0 topiknyitó
Gondolom ti is kezdtetek már újra kapcsolatot a párotokkal.Hogy alakult?Mire kell figyelni?Mire kell vigyázni?Bevállt ötletek?Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!