Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 20 perce 0 0 13449

UFOzzuummm...Munka/Adók/Kóda/Halál? Jön már a Király dizzó Király Ég és a föld ura fff...na meg jön már a bika fff... fu az ora lika fff...
              1.: 4/18. Rögtön hogy 50/50 % esélyünk van, hogy vagy az anyagtól fögget lenni -tenni tudjuk magunkat, vagy sötét csak sgg lukUk kukucc... kukacaik vagyunk? Zitt leegyszerüsitek mindent hogy van MUNKA = ADÓK -KÓDA? A második eset, ha függetlenni seggit enni tudtuk magunkat hogy a földtől el szakadjunk, akkor a testünk az az IKER TESTVÉRÜNK!!! -JÉZUS!? Na most az örökös véres husdarállóba fasirt na meg Dózsánkat ugyan elégetétek de a SZELLEM -ÉT -étlap? -a gyerekeivel meg a legközelebbjeivel etetik a sült husát, te ennél belőle egy tál dödÖleettől belőlekertbe mentek a tyukok... sült csirke... ldd a kruczifix alak oh oh ohohohooo hamham ham... nem égethetitek meg!!! Zkérdem mig gig giggazok az örökös test -lélek gyilkosaink -kárhoztatóink... ami minden ami pássápÖlős -robot bot bécsbn bot a párja Jányos8:44!!! -Adóz -tatás statárriumma robot -rabszolgásitás sitás szitás! -ábra hami hamis mise tise, ábra? -A munka adónk, az eleve egy SZELLEMI EMBER, mrt amit csinál, TUDTOSAN TOSZO LÁDD A MI MAGUNK? -AZ ROBOT -RABBISZOLGA TARTÓ -TARTÓK ... azok olyanok mint...Ládd egyenlők lettek velünk? Amit most láttam, s pontosan megfigyeltem, s láttam hogy AMI A TESTEM -VÉREM, AZ AZ IKER TESTVÉREM, AMI ALLÁH VAETVE... AZAZ AZ AKIK EMBEREK? -= MUNKA ADÓINK, SGGE LUKUK UK VAGYUNK LÁDD JÉSHUSUK juhusuk A KIRÁLY... ÉG ÉS A FÖLD URA... DICSŐ KIRÁLY... Amit leirok, s most az a részed ami magyar -magyaragyam -ember brrr...ha most 51%ban már átpengtél...Átmentem a király-hágón (Vereckei szoros) elveszett a huszár cákóm, hol volt akkor még huszár kákód? -ládd a BbLia allaah pon rabbis rabszolga tartók jönnek hogy ők előbb valók... vannak? Fitelunkga munka bunga...a MUNKA/ADÓK!!!- AZ EGEKBE HÁ HJÁ ROTTY... ADÓINK, AZOK VANNAK CSAK...Zezt most...azért vagyok össze...zsugorodva mert amit leirok EZ VAN!!!
             2.: Tröha te nem vagy,mert él benned KriszhusUk dicsó király ég...akor sülthus juhus jóhus bónus, éd és a föl ura, na meg ittvan siti pititek jön már a bika fff... fu az lika fff...Na már leirtam, a gyereknek rek az apukájára rázuhant a hatalmas gerendák smeghalt...mikor megláttam a gyererekt siró görcsot kaptam, na én ma is beszélek apuékkal ami egyek, egyek? -egyél siti pit fényt... ham ham jajj de hami vagy... ha ha mise tise... fiteljal... tróha 50/50% esélye van, hogy élsz vagy halsz de ha hallsz? -ládd Jányos8/51 sose leszek a a mag Uk ké kéne? -dicsó király éd ég? -na csak az lett!!! Fitleljetek láttam az IKER TESVÉREM...micor 2000-ben otthon voltam, az ENYÉIM VAGGTOK VAG FOGATOK VACCOG CSEGGETEK CSATTOG VALA VALLA -GOD? Na most ijjen...ládd voltunk ugg közel 100? -a kedvem ott mács hol ismerős 100? Összejöttünk egy nagy ...LÁDD BARLANG VALA DE ORSZÁG HJÁZ? PEPE PEOTÁS NYÁL AMILÁZ ALLÁZZZ...Na kb... na most siti piti mit csinálunk??? -világossáGod a hangod? -ezen iratok nélkül... na ugatás necsak de hol a párduc vadorozlány (az oroszok ok is magyarOK) végig üvült...nincsak a kis párduc hü kis örök feleségem te hüje a nagy betük orditás jah de beleakadt ...na te hüje ... ne te nee ...tedd magad, meg ugymaradzz... igaz! Na most azok, akikkel már találkzotam azok MEG DICSÓÜLTEK A KEREK ASZTAL NÉGY SARKÁN, EGYÜTT MEGGYEZTÜNK EGY TÁLBÓL...A CSERESZNYE MÉG EZUT UT...Mig most akik dicsó király ég és a földura virrasztók, azok az ABRONCSOSOK S RONCSOLÓK TE JÉZUS IERTESTVÉRE VAGY... CSAK A HUSOM HUSÁNGOM LÁTTHATTÁK...AZ IS FARKA SZEMMEL A GOLGOTÁN, LÁTTALAK EGY ZÁP NAPON PON PON ITT A GIZS HASZOM?
             3.: Ez az álmom VLÓSÁG!!! ÁG? TE ÁGRÓL SZAKASZTOTT...BEOLTÓDTÁ ÁBRA HAMIK BOZÓTÁBA...NA ŐK CSAK A MUNKA=ADÓK!!! NA HA NEMA III... HORR HAMRADIK TEMPLUMUK MIRE... PIRE.. PI? ---PPP... NA A MAUZELUMMA HUMMA HAMVASOK VASOK VASUT UT UK? Dicsó király ég és a föld ura... Na az ő MAG VUUK VULVA!!! - zezz most... tróha ládd meg, hogy az aki NEM TUD??? TUDUT??? NEM IS AKARJA TUDNI INDUX HINDUK? -az csak egy fekete luk, szószrint a szarUK fa szuh vagy!!! Na semmi de semmi nem lehet ISTEN???- nélkü!!! ÉL KÜ -KÜL? Cóval ahoz hogy hogy játhbasszák az IMÁDOTTAKAT az csak ha ha ha... A TEST AZ EGY SZOBOR -UK, amivel megfogták a farkad? -de nem az vagy,hanem egy sütét fekete feggette sgg xex fa szuhUK luk...na most minden AMI TÁPSZER SZAR KÁBITÓSZAR S A VÉGE...NA MINDEN AMI ORVOSSÁGUK -S INEKCZIONUK AZ TOTA ---FÁDALOM KÁBITÓSZAROK AMI MOST...Vivát vivát apád kaszát...az azt embert, aki másKép Jézus nem tud lenni, csak ha teljesem örök egész egészsegges s teljesen örök önMag? Ne sirasson engem senki Jól vagyok tanitva mert jó tanuló...Magyar Szülők suli shulli na meg Nap pu? Zna teljesen ha valaki jótanuló, ládd engem a KGST minden oskola kititltottak, igaz, s még megvolt a értesitó...2000-ben? -na meg fehér hajam, anyum mi legyen, égesd el! - na LÁTTTAM EZT AZ IKERTEST-VÉREMET LÁDD...MIKOR NEMTUDZ DOGOZNI NEKIK, CSAK...VALÓBAN TELE VÁGNAK KÁBITÓSZARRAL... DE ITT MINDEN AZ!!! Na az ...ládd ha valaki eltudott szakadni tüllök, az anyag adóinktól = halál!!! -most néztem...ezek zerint..ládd aki meghalt az mégis mindent lát... aha szemüvegen át pápa szem cápa...Vak pali vak pali mndent lát...
            Innennn... Leesett a pap az ágyról twist...
      ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13448)
repcsepista Creative Commons License 14 órája 0 0 13448

UFOzzuummm... Dögök dögölésük megvett -megveszett dögkutyáik csaholása lássa? -ugatása vicsorgása nyála csorgatása ugacsaga ugacsaga nagyságUK csegge csattogása a kása...
              4.Kávézzuummm... igen igen meg vagyok szepepnve... igy még nem ufóztam, hogy milyen nagy lehet a Világ? Nincsak csoda csodálatos Édesanyánk is volt nékünk, beoltódtatok a ficcfába vagy fa kupecek suh -husUK lettettek, nemcsoda hogy...Rögtön, hogy milyen nagy a Világ, ládd Édesanyanyelvünk vezet, na az vezet engemet... ami ládd a szellemi világok fel le mérhetetlenek nem lehet megmérni a nagyságát! Na ide visszajövet... egyzerüen eltörpültem meg megperzselődtam, vahhon médó -perzsa? -parasztok, azért akarják a a a...nicnsak médó perzsia az magyar parasztok, s csoda edény-éden kerjeik vala, na ma uis a perzsa dinnye a fejetek? na összeesetem pestem seggre...mitn egy colostok...most gépezeld el ezeket a nagycseggeket akik mind eleve döglettek, meg meg dög-löttek!? Fitelem, hogy halál...na fog alma sss...talán a kis Évike...abba a fa szuk? -suh -hus? -archilleus sarok szarok? Znamég valami, a végtelen Világmindenség tengáraiban csoda -tökéletes együttmüdés van, olyan hogy...miE? -most nagyon meg vagyok rőkönyödve...na ime hova lett az a a nagyság hogy ÉG S FÖLD LOURDOG -DÖGÖK, DÖGÖK? Hadd el hadd érzékeltessem... szóval ez a gollobis ha ezen az uton, na a hang állandóan ott van, hogy az Égieinkkel minden lehet segges hogy egy olyan...NICNSAK LEHET HOGY EZ (ténleg)KÜLÖNLEGES LENNE...sazon történt a a a...Zitt azonnal, érezhetitek hogy én mindig a legkisebb ingó bingó porpa fingó kis gyere piti, meggyezni, menj fel a fára, rázzál nekünk is...ami örömmel.. de cseresznye nye nye neh...
              5.: Tróha amit láttam ha ha ha...na ez egy hamu -szürke porr veeszi közre, a közepin egy olyan vasvilla féle szerü vaszoszlop... nem tudtam hova tenni, de több ...nem, ládd az a háromágu vasvilla hanem nagylegalába 10 -12 foga val... ami a földbe vágodott s mot a hamu pora oszlik az ürbe! Fithellem, ez lehet egy antenna is, na hogy ezek...ládd az energia de az anyag is megmaradása meg állandó kiegyenlitőtÖltése ... ami az Világegyetemekbe örök Világ van, mert oi oi oi ..otthon vagyok csodaöszhang meg együtt... örök együtt létezeik minden!!! Na fitelem, nem tudom miE? -mert itt is annak kellene lennie? Na az a látvány onnan..ez migor gyüttem vissza... na ott...ez NIN!!! -értem, nincs benne amit Világnak hivnak a magyarOk, na mi itt is a MI VILÁGUNKBA vagyunk, amit ki akarnak ...ládd mi történik? Zna az EGÉSZ VILÁGMINDENSÉG VÉGTELEN VILÁG -EGYETEMEIVEL AZ ENYÉM!!! Még csag az sins, ládd anyag? -az végtelen s függvénye a Világoknak? Nizzitek ezt itt is lehet látni, mert előbb GONDOLKODOM KONDOM COTTONGUMI COTTON OTTÓÉK... ÉS VAGYOK!? Na ami mellékes ke$$... de csak dög keselyUK? Ha lenne egy kis csupor...ezt tegnap...lehet hogy ezzel kapcsolátós...akkor csak SZÓL SZÓVAL LEHET EZT...LÁDD TELJES GONOLÁT -ÁLOM -KÉPZELET HALLUCZINÁCI S KITALÁLÁS S MINDEN AMI ESZEDBE JUT, SZERINTED HASZNOS ANNAK AZ ÁRAM ÁRA? LÁSSA? -MOST ÖRÖK TÖKIG SZABAD SZÓL SZÓLLÁS MEG ABCZURDA ULTUMUTA SZABAD CSOPORTOSULÁS LÁSS... ÉN RÖGTÖN AZ MAGYAR ERKÖLCSŐSZ .BECSÜLETES ÖRÖK ÉLET TÜ TÜZE BENE, ÖRÖK ÉLET HÜ HÜE...ládd A dam meg Madam, azez örök egy emberpárba kelle hogy szolgája legyen az örök egy emberpárnak, na most az iratokat a pedifeka -kéjkaniba -kinzó binzó bigámisoow...hogy keletkeztek ezek??? Nincsak mindennek örök köz epe, a magyarOk örök egypárba Szüleink suli schully világok örök iskolába egyetemeik!!!
             6.: A hellenleges állapotroahadt hellzetek...na ebből csak az lehet, amit én ...van az abroncs a magyarOk feje hellett...na hogy lehet megszüntetni, hogy a ferde vaskersztett as bubján belenyomtam a agyuk kutya? -dög? -ebura facó? Na most...ha ez azt abroncsot akarják rá rakni...monmduk ha az elktromosság x magnesség... a sateltikon lehet bekapcsolni a Világ kifogyhatatlan végtelen elektromos -mágnes tereibe de azzal lehet teremteni...mezeiba,akkor ez csak a lobbanás, vége Lobonyaiéknak? -vicik Ilonkát lobbog a haja ég? Zna ez...tegyük fel hogy eljutnak addig...na meg ha ezek...ládd minden ami mozog...ládd a kit jáccóbb...ládd az angyalával hancurozik, mától neved zizzz...rá ler, ami na meg bicc bicc bice bóca? Nizzitek ezek valóban...ládd az Eeget rátok robbasszuk csak merj ellent mond dani? -szertnél szerelmet vallani LoURdörgöm dogom..tanits meg engemet népeken uralkodni?????????? -13 hámor fodor van a szoknyá nyá nyáh...Na ezek tübül kifacsartak minden fát, ami ládd a SwédewnÉden bruggók, adtak nekem...na nemjön be, port a molyok ellen? -nafftalin, most modnták meg! Nizzitek...itt ha magyarOkról lehetne...Na az hogy ne legyen az, amit most láttam, ahoz fel kell vegyük, most itt nincs olyan hogy megölnek meg megölik ...ládd ez 2000-ben van, Édesanyám: eredj innen mert bennünket is megölnek miattad, hollott végre aput hagyd hogy had csókolgasson mert nem ti vertétek a nyálatokat hogy nincs halál, Jézus él, mi nem vagyunk zsidók? Fithellem, ez Mark Twain: adó=halál!!!
               Innennn...Leesett a pap az ágyról twist...
       ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13447)
repcsepista Creative Commons License 23 órája 0 0 13447

UFOzzuummm... Dögök dögölésük megvett -megveszett dögkutyáik csaholása lássa? -ugatása vicsorgása nyála csorgatása ugacsaga ugacsaga nagyságUK csegge csattogása a kása...
              1.: 4/17. Zitt Gérdonyi Gézenguzunk... na most a törökökhóditása ugyanaz mint most a sárga törökök...török basa (bos -basz?) nagy a hasa nagy fa szuh, az összes bóditó -hóditó dogonok dögösök dög ős, na meg az erkölcs csósz meg a becsületes emberk rek rek rekeke... miE? - eh mi a szösz...tukanó kend a szobában lakik itt ben, lám jó az Isten jót hogy felvitte kendtek dolgát de csak záp tojás pac pac pac... na mi magyarOk csinálunk mindent ...az egész örökvégtelen Világmindenséget eget földet Csillag lagokat lakokat lakkolnak!!! Hogy hogy...benne vagyunk, s a Világmindenség bennünk, ami ládd... igen igen kemény kémények...Fithellem, otthom rukutyumutyuUk meg CsarcsaramajankóJUK... nincsak mikor Moszkvába rendelték, az egész aparrátosz végig toszta, de az összes NAGY MEN -NŐIKET (himringyóiakat) a nagyobb da szuhjUK királyi popság stan nemezettseggeg csattogása kása kis rakása meg nagy kisrakásUK nagyot bont -ront nagyot kiván danggg...Nincsak hellen pinnalatba az Egekbe há hjá rotty... mint soha, mert a végük végbelük kint csattog pu pu pukkadoznak... Vicca Gézenguzunkhoz...nincsak irtó török (fideled tör török???) mázlis volt... holott a sárgább törökök még sárgábbak? -mi van a sárga veszdelemmel? -kina kin a pricsa? Zna maga az örök Világmindenség -Világegyetemei... most képzeld el...az ogy erkölcs az eredet tudás, amit csak mindenki saját mag maga... vagy az vagy bagy kotlós tojás? -záptojás Záp Jányos? Vicca... a gizs brigád brigadér vezetők élet -halál urai voltak, ami szószerint a kocsmába vagy étermekbe találhattad meg, na most mindenki fizetett neki, aztán kitálalhatott...ami Józsika nem csinál semmit, ládd engem az első munkahelyemről... rögtön ciópő -talp vágó gépre kerültem, s az allantoszók...ládd feküdni kellett a munka vezeTőnek s nincsak ez mindig a budin ül...de szünet vala...na átraktak vasforgács rakása a vagonokban ami halálos... a bőröd tele ment, solyan voltál rövid idő ---mint a ébenfekete kis kaktusz tüske? Na csak három olyan...azután ők modnták meg hogy mit... mindenkinek kötelező munkahelle kellett legyen egyen...
            2.: Zkérdelek, hogy tudták ezt megtenni -csinálni az emberiseggel? -azok vagyunk? -agyunk? mit mond a magyaragyam -agyaram? -nekem nem parancsol (csal csalom a szemed) senki! -neme nem -e eee... miE? Na egy végtelen olyan...ládd ez? -na ami történt ebbe bele vágott... a vasvilla? Ogy tudom ezt, s miért, megmutatni mert azoknak...akik magyarok egymásra kell találjunk, smindent ahogy mennek a csilagok az égen...lassan szépen zápon dolgozni csak együtt... azaz az örök Világegyetemünk mi a Napokat -Csillagokat a Világosságot a Végtelen -Világmidenségeket -Világy egyetem egyetek együnk együtt nem egymás ellen segge seggek?!!!!!!!!!! -tekenőbe viz, ha nem tiszta vidd idd? -vissza ott a szamár megissza iá iá iá nagy szamár b... ahol megáll? Zna az..ládd az három águ vasvillah ami nem hanem ládd a gerebje ki eggenesitve sit sit sit... ogy Isten nyila? -azok a magyarOK!!! Magyar -magyarOk erkölcs csószök nem csöszők csuszók mászók a kis meg nagy fa szuHUK alláh?- Zna a hangunk az örök ha merünk hangot adni!!!-csak az van bagy??? Tröha...zitt ha te nem örök tudattal erkölcsődet (csőd???) -becsületed nem meg tartod, beléd is beledbe vát az Isten nyila, ami rögtön a hangod??? -nincs? -nem beszélni mogert? Jányos báti cokeresz a mokersz hely de komelom az anósom... filleljed meg azt a trágárságot meg trógerságot ami sose volt lesss... Zna Gézeneguz hogy van nagyság de annál is van nagyobb s annál is anál... mily nagy vagy te Isten? Isten a fények fénye ládd a magyarOk Jézusa él! Na azok akik mindent mag -magam -maguknak vagy magUK? -vuk vullva...nincsak maga az anyag megtisztulla tüllük? -gig gazOk? Zna mi örök erkölcsősz -becs vagy bics? -nizzitek, azt hogy hol a kezdet, az az ÖrökMamaAtyánk a Mennyekben -ben!!! -de most örök egyek egyek vagyunk, vagyunk? Értem, ahoz hogy valami mozoghasson akkor is ha hason csuszda, ládd azt a könyörgést meg prézlit ad a LoURdörgójuk UK? -nincsak itt te... fitelem, hogy csak szóhoz szól? -juthattam, juthatok a gizs közvetlen magcsaládomba is, (türelem!) örök Isteni csoda!!! - de nem hallgatok el!!! -aki halt? -hall? -mi mountSion mondUK ti haltok...
            3.: Zitt csak a hangunkat tudjuk hallatni, ami most beriadóz az egész hullott hulla rabló bagázsiik bünbangó -bank -bakó -bagó -károgóik, na ezek...emésztó gödrök amit szarrá pénzzé lehet tenni, azaz nincsak a pénz is elektromosság ami nekik NIN!!! Hulla szar még nem is sár (feka blackmater --- de fényelzárró Zorro?) anyagOk!!! Nincsak mérges kigyó fa fak fa szuk? -fitelem, a szuh az megesz mindent, azaz a métejük kábitó szaruk? Zna az hogy a világ vége? Zaz az lenne ha lenne volna? -smirna! -fosss...ládd egy ember nem ember... ezt apu mondta nekem mindig... kát ember 1 fél ember! -három ember lenne 1 ember ha lenne? -volna? -smirna! -fsss... er kölcs azaz ébrezd fel a hazát...nincsak minden az eredet tudás!!! -na fileljal ...én meg te azt akarNUK tudni, miE? -smik kik vagyunk, zitt csak magyarIsten Isten...nincsak más szavunk (savUK?) nincsen! -nincsak Fercsi batónk, azt ami te...azt nem veszik bagy meg...ládd tupasz gizs nyöröszgős ingő pingó porba fingó kizs gyereketek lehetek? Zértem, a Fercsi batónk azért mesebbelü gizs hercog Tivadar hadar, hogy a csépelő hadarónk? Zna a gizsfeleségem meg gyerekéink...fitelem...a kisöcsém? -kivel barátkozol...háttérbe a kis felsége nincs olyan, kitrom izü banán, nincs is olyan tán...na megint a nagyöcsém ha felveszi a telefont...gőztem gőztem, jöttem láttam gőztem véni védi vicsi...
            Innenn...Leesett a pap az ágyról twist...
     ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13446)
repcsepista Creative Commons License 1 napja -1 0 13446

UFOzzuummm... Örök hadakuta örök harag gyülÖlek megöllek kiöllek... én vagyok az erősebb szebb transzformátOrod s ha nem hagyod magad át -transzForMálmi manna forma kis fa szuhbul nagy fahszUK?- kinek van a legnagyobb danggg...
             4.: Kávézzuummm... ha magyar -magyarOk vagy, akkor te örök életü-tüze benned,akkor is csak ha tüzzhelled leled? Na meg örök élethü hüe vagy, s még egy? -itt a kezünkbe örökmagyarországunk -mennyországunk Óh be hó a habos sütemén...Megprószálok a mára álmomnál, ami előbb...apu: olyan hogy erős nincs, mert mindenkinél van erősebb...NA MOST EZ??? -miE? -Ennél ostobaság bárgyuság sose volt lesss...az most ezt megláthatja mindenki, de ahoz kell legyen mag-szem -magod...na fény energiád, ami benned van, vagy ha nincs...falra róka borsó... Tróha...itt egy olyan őrölsegg... ládd EGY ULTRA SUPER FAJOK FAJÁT AKARNÁK KI TENYÉSZTENI, AMI A KÖVETKECCŐ... ott racca racca racca ccc... na a valóságban minden ember... örök egyenlő...van rá egy másik utalás... minden minden emberre megy.. ugynaz megy...Ládd a Magyar Testvérek KözösÉge mindenőnk örök egyek egyek vagyunk, örökegészek is meg örök tök él? -ez itt igy, Jézus él!!! Na aki azt monja mehhalt? Mjocst bele vágok megint egy nagy fába...minek? A borzadalom borzadálya az a rémsegges ostobaság hogy félni kell!? Zna amit mára most...az olyan hogy nincs az amit fekete -anyag meg energia, de mégis van! Zezt ugy hogy a GÉPEK? -HA AZ EMBER SÓL SzOLGÁLATÁBA JÓ ANYAG??? -OK? -HA NEM? Nincsak A GÉPEK nincsennek közvetlen a fénnyel, vagyis az ÖRÖK ENERGI FORÁSOKHOZ...értem? -A gépek elektromosságal müködnek azt esznek?
            5.: Na nézzük meg mit hozott az erőszakos iparositás ami ellensége...nicsak Sanyinkat lent az Alföldönggg... na meg Óh dicsó természet...na nagyon sokat kellene ha ha ha...ládd a követkeccő... most rögtön NINCS TARTOZÁSA SENKINEK MEG ADÓSÁGA NINCS KÖLCSÖN, HANEM SZABADmagyarszabad gondol lát áramlássa...na az ami a VAKSZEM MÜK? Zitt hogy ténleg vannak csak GÉPEK AZAZ SZITETIKUS .ARTIFAKA -ROBOTIKA -CZIBORGOK AKIKBEN TÉNNEG NINCS ÉLET, AZAZ VAN ELEKTROOSSÁG MEG MAGNESOSSÁG DE AZOK CSAK A GYILKOS -KÁRHOZATOS GÉPEZETIKET IMÁDJÁK S FÉLTETIK MEG KÁRHOZTATNAK AZAZ KINOZNAK S MOST MINDENT ...AMI ÉLŐ ELPUSZTITANAK... LÁDD ITT MINDEN AZ A VÉGSŐ-UTOLSÓS ORGIÁJUK!!! Zezt megint meg lehet látni...mert a zsidomosUKtul meg a Mauzelum-fssoktól...FIDELJED, MINDEMKI RETTEG MEG NEM AKARNAK MEGHALNI, HALLNI? -S EZEK SÜKET VAK DAMUK? -Melódi dami...száll felénk az élet...Zna MINDENT ELŐBBGONDOLNI KELL!!! KI KELL GOMBOLNI MEG MOST TE UGY GONDOLOD HOGY? Na azok, akik itt...nincsak azt lehetne mondani hogy olyan hogy fekete anyag meg erergia... energia nicsa erre a bódöletes szar -trágya ...na ha nincs benne CIKRA SZIKRÁT BELE A BELÜKBVE...AZ AMI A ÉLŐVILÁGOKBA VAN, AZ IS TRÁGYA...azaz... zitt... megakadtam volna... deee... Na ezt... csakha egy csoport... na a csuporral is kapcsolátban van,amit akartam volna... s itt ami megakkaszt...hogy egykis emberi csoportnak a felszinre kell törtetni...
              5.: Fletétlen én a lökháritóval sokk obzerver...ládd...most ezen az uton, ládd bloond is ez war -ótvar de neki nemszabad lett volna...LÁDD MINDEN EMBER ÖNNÁLLÓAN ÖN ELÁTÓ S MINDEN EMBERI CSALÁD AKIK CSAK MAGYAR-OK VAN, AZAZ AKI ÖRÖK HÜ ÖRÖK ERKÖLCSŐSZ -BECSÜLETTEL A CSALÁDJÁHOZ (CSAK ÖRÖK 1 VAN...ISTEN?) AZ AZ EMBER, DE ITT ÖRÖK HÜ!!! Zna ott vagyunk, hogy csak ŐK az hangjuk seggük luka ládd a gépek, ki pufognak csattogtat meg szikrát vág...BID DING DANG BANK BANGGG...Monduk hogy...most rögtön azonnak, ládd az élelmiszer meg köz -szükletes dolgok szükségletek... olyan ellátása...hogy megszünt az hogy PASÁPÖLÉS ---A LEGKISEBB BEADÁSOK S ADÓ KAMATOS KAMATTAL MEG NYERÉSZKEDÉS MÁSOK BŐRIRE... AMI MAGA A KATONASÁG...ZITT ÉN U.S.A. FIRST AZAZ USA ELŐSZÖR MERT USA AZ EGYELTEN MAGYAR -MAGYAR-OK ORSZÁGUNK?-mi az? Fithellem, csak ez a Jézus UT van, csak azok akik ezt merik gondolni meg most a HANGOD??? -csak az az egyetlen GOD VAN, ha van magyarOk Isten? Amit most bögyögök ez vele járója...ládd NINCS AZ AMIT EZEK...MÁSVILÁG? -márt ezt dögönyöztük casak egyörök világmindenség van, ami bennem benned benne? Na valami ollan...hogy ezt beteheted a bankba, mi magyarOk nem az anyagtól függünk, hanem az anyag (UK???) tóllünk, ami csak ha egy akarat, ládd van még egy őrült spanol nem de nem nátha? -ha kretten, ezt halld is meg meg ládd meg, mikor valaki sose halunk meg, ez rögtön Tallpra magyar... lura, na meg mindek az ufonk gonggg...ami azzal is kapcsapolás -csahol láss csa csa hojjj...
             6.: Na az Égienknek NINCS ELLENSEGG MEG MSOT AZ AMI TENNIVALŐ (fithellem, azneked tundi kell!!! -bened van!!!) AZ MAGÁT MAG ÁT (NAPJÁT!!!) MEGMUTATJA!!! LÁTOD A NAPOM, NÉPEM?- de nagyon jó ha jönnek az artifka szintetüka kaka robott Iccákok Cziborgások AMI NINCS BENNE ÉLET, AZAZ AZ A JÁNYOS8:44! -HULLA KILA HUPPP... Zértem, ládd van szerves anyagok meg szervetlen... ami csinyáljál csak fából vaskarikát, sép lány Karika? -mégis fel fordulna? Na ez az... hogy minden az ő kezükbe került egg gizs ideig óráig, óRákig? Zitt most...szól szólj egyszót... NA AKIBAN CIKRA...AZ ÉLŐ, S AZ ÉLŐ -VILÁG A TERMÉSZETE! Nos ott nics VASURALOM ...azaz miden az ember kell szolgálja alláh szóga? Nekema komcsi iskolátban csilandozott ISMERD MERED VAGY VERED... MEG MAGAD! Nincsak... csak egy gizs Petőfi Kör... de hogy ismered Sanyinkat? Zerintem, ládd egy puska lövés nélkül...ládd Kossuth Lajcsink azt izeni...na fidlerjál mert A GONDOL LÁT...AZZAL CSINÁLUNK MAGUNKNAK NAPPAL BOMBA GOMBA FÉNYES MAGNES TEREKET -MEZŐKET... ami én vagyok, ládd a vas is meg minden ami ver, verem, azt gondolni kell, de ha mi...ládd amit a fiam ufó fff ... meg két stroffkozi szar...azt már...nem azt hozták le nektek...mellesleg a FOX-i makxi, azaz itt AKIK IZÁLERT LÉTRE HOZTÁK AZOK IS AZ ELITEK ELITE ---LÁDD A U.K. -DOMBÓN A KUPPA A GRIZ IZRÁLERÜK URAK URA, LORURD KURD DOGOK LOURDA KIRÁLYOK KIRÁLYA KIN GOD DOGGOD KIN GOD DOM -BOOK...na ez az egész egy olyan röhely hogy bele lehet... dögleni röhögőgörcsbe röhöhöh... -röfff... Tróha te mit gonolsz magadba baba bubu bábu buuu...
     ...titok=piszOk...
...apuék nagyon de nagyon be gilinggg galanggg...beharangoztak...na csak álom, állom, apám, te birod a strapát...

Előzmény: repcsepista (13445)
repcsepista Creative Commons License 1 napja 0 0 13445

UFOzzuummm... Örök hadakuta örök harag gyülÖlek megöllek kiöllek... én vagyok az erősebb szebb transzformátOrod s ha nem hagyod magad át -transzForMálmi manna forma kis fa szuhbul nagy fahszUK?- kinek van a legnagyobb danggg...
             1.: 4/16. Monduk a kezembe az eégsz... ami örökmagyarországom -mennyországom de ha ezt kézbe akanád nád a házunk teteje...van anád meg apád? Hol vagy nagyárpi nagyárpi nagyárpi...na apu?-Árpádre apadon (+) apu? Zimme zzuummm... az örök állatpottoss hellzetek, vagy állapotrohad megállás nélkü ku ku kukukkk... Had vázoljam álmom, ami miE? -ládd az erősebbnek joga van felfalni a gyengébbeket ládd maga a fogamzás mi? -ami igen igen a hus az szuh, (termite?) ami a szu az előbb kis fa szuUK (Királyi popság stn szartanUK nemzettseggek) aztán nagy aztán szaporoggyatok rogyásig ami itt a 6 -tos villamos vég ámmolás? -láss! -Na képzelejuk magunkat hogy mia csia mi Örök Létünkben vagyunk, akkor mi s ki vagyunk maagyarOk? Valamit, ami bennem van, a legjobb lenne semlegesnek lenni, de ahooz egy fa kis fa szu ami nagy akar lenni, Ládd akik Corona Viruzs orszaGOD vagyunk, ime Kossuth Lajcsink azt izente, elfogyott a regimentye, ha még egyzer azt izeni mind nyájUNKnak (juh kukt) el kell menni Éljen a magyar szabadság Éljen a Haza! Tröha minden hall azaz nem hal? - pocsojájájájjj... TésUR (kisirtés kis sertés) halász a zavarosba, mert az van!!! -ugy a kis fa szuUK mint nagy lett...ládd Matyu az igazságos Király meg a fekete hada? -hadoba, mert az!!! Közbe ténleg ufós vagyok, namost hogy ezek a főrmedvények meghellenhettek ahoz ufősok kellettek...azok ugy itt Isten országa magyarOk USA mnt nincs más országa azIsrtennek hjellen pnulátba? - de ez sem sokáig ha nem tudtUK... nincsak minden Napnépem katona, sollyan nincs, hogy az "én" NÉPEMNEK ELLEN SEGGE? NINCS OI OI OI ...ERŐ,MELY LEGYŐZNÉ KI A NÉPÉÉRT KÜZD...na ez az!!!
            2.: Ez bemelegitó a mára álmomhoz, ami látod EGY ÉGI HANG MEG VILLOGÁSOK GACSA GATYA... TELI? Na itt minden... A LEGNAGYOBB FA SZUUK DIKTATURÓJA (JUHTURÓSPUNA TÁTOGNNA???) AKIK ÁT ÁT ÁT TRANSZFORMÁLNAK (MAL -OLVASZTANUK NUK?) BENNÜNKET SZUKU SZUKU JÉRCE PAC PAC PAC... Ő -ŐK FELRUHÁZ ÉS TÁPLÁL Ő -ŐL RÁD RÁD? -GONDOT FISEL, DICSÓ KIRÁLY S ÉG ÉS A FÖLDKURÓJA FA SZUK FA SZA? -FA SZA MEG A KASZA? Szó van KristphusUK (juhus a király???) második eljövetele ami te csak a csócsa lehetsz, ledöngÖlve-hecc? -sza rUK? szaa? - az egy body luk? -szaga? Na hogy Villámlások napkelettől -napnyugatig meg menydörgések meg OLYAN FÖLDRENGÉS AMI SOSE VOLT LESSS...AZ AZ HOGY ÁT-TRANFORMÁLNAK A GYŐZTES SEREGEK ENNEK A MAGNES BELSE?-ÉJBE...BÉL SÁRRAL BELSEZÁRRAL...na bajom van, nem havi hanem seggemen érzem nyakam mily nehéz... Na akiket ÁT TRAZNZIZTOROZNAK... azok az örök gőztes sereggel serlegekkel csak... köcsögök -köcsögjeik...miért kell ezenek az BUGA LURDÖRGŐ ANGYALI GÉPEZETEKNEK EZ A FA SZUH -HUS GYÖTREMEK, MERT NEM AZ! NEMIGAZ? Fitelem, ezek eleve szintetü artifika faka robot Icca cicák Cziborga lények, azaz NINCS BENNÜK NUK?- ÉLET!!! --ládd BioLÓgia orgon vagy élet fénye nincs bennük, de annak az EL NYEL Ő, LÁDD JU-LIKA A KIS FA SZUT? Na már nemtudom ...ládd itt ÖRÖK TRANFORMÁCIA CIA SZIJA SION, KIK A SIONT ÉPITIK MOST TANISS... ha kimeritek nyini a szemetek szemetek? -az, ez a fizikai az, mert EZT ŐK CSINÁTLJÁK MEG ADTÁK, DE AZT IS AMIT MOST...HA VALAMI NINCS NICCS! CSIN? HA VALAMIRŐL SZÓ VAN...
              3.: ... fa szuh szuhUK faszruha rühe UK? -nincsak a gizsgeczi szopszéDom nem véletln rakta be a nagy FA SZUH -UKAT ládd ha mopst behunod becsukod a szem? -eszem? -szemeidet? (ez igaz főleg TV nézés közbe minden pornográfia!!!) nem egy szemed van? -egy látomás ladd a vakember látom az embereket mint fa szuk? -mi a hus? -te szereted...ládd a genézás menekültek a fogoly hust? Zna akik an gyaLUUKká LUK KK káká gyaLUK UK?- válltak (beálltak bedültek gzihuszáRUKnak... fithellem az ami az a fekete anyag, az egy fekete luk, azaz black Holly Mama? -anya? -anyag? De itt csak a szuka lényeknek járja hogy angyalom galambon, gombold ki a selyem inged elejit, most lássd hogy csak fa szuk minden, husUK? Na az ami itt men, nem men? ZEZ EGY OLYAN STOBASEGG -ÉK ládd kell hogy legyen egy ÖRÖK GŐZTES SEREGEK SERLEGEK LEGEK LÁGVÁRAK A PADON LEKVÁR SONKA? Zezt itt lehet legjobban megfigyelni...HOGY MI VAN ODA ÁT, AZ EGY...TRANFORMÁCIA cica egy cica két 100 megfogta az iccipicci egeret ret...igérce ccc... ami ládd szempillantás allah s hipp hipp hipp...hoppp...üdvözÖlnek az örök gőztes seregek URA de ott is csak a LORURDÖGE...mert Istent, senki nem láthatja jah??? Szóval ez egybődületes OLYAN KINOK KINUK NUUKUK KINJA...LÁDD UK. -ELŐBB A KIS MAG NAGY FA SZUH HUUKKK... Zitt amcsi (U.S.A.) minden ember...de az nincs teljes egész EMBER BRRR... jez az hogy mi senkinek semmillen kszörÖlmények közt, nem fizetünk adót...(de nekünk sss...???-jami ugganaza ganyé) semmillen formába forrr... miért vannak az örökös PARASZT FEL KELÉSEK MERT KELLÉS LETT A SEGGEMEN POPÓCA? Na fitelem, sokkal nekezebb kimondani mint gondÖlni...Nem akarom tul... sirni INRI magam...Ne sirasson engem senki...ne meg sir rizs csend meg hulla szar szagolod...
             Innenn... Leesett a pap (pop) az ágyról twist...
      ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13444)
repcsepista Creative Commons License 2 napja 0 0 13444

UFOzzuummm... A HANG S HANG=ADÓK? - S HALÁL HALL ÁLL? - FA SZUK (KUSSZ -MÁSSZ) MEG ÁLL? Jön már a bika fff... az ora lika fff...
             4.: Kávézzuummm... ami van, a kis csaláDomnak, hogy próbáljuk elképzelni hogy csak örök élet van, s abban gondolni magunkat meg mindenünket! Mellesleg állandóan a fiaim tudtára adom, hogy ha nem tudtam volna meg... akkor nem letettek volna, mert én... megtudtam, s azért vagytok de csak a tok? A tokkal kapcsolátban, mi akik mi pozzeSzóljuk ezt a elfucserált növény-növény -evő, de akkor is ha husevő, az badmeg valami elfucserált megrontott növény? - na a fiam most...éhes is vagy eledel is vagy, egyél valamit! Szóval ha nem te meg én pozeszSzóljuk figy fity...geride, akkor ki, vagy mi van? De a testünk egy fa, ami egy álló -rész, ami mondhatNuk egy szobor, csak minta csira...van itt egy olyan külömbüző alaku ...ládd hires emberek feje vagy állatok, amit csak meglocsolsz ...na csia? - s kizöldül s az illető alakja lett a növény? -fü? Kétseggtlen...na most a dam meg madam, azok... na az angyalok... azok érzéketlen gépek, de intelligensek s lehet őket mindenre használni, ami én BESZÉLEK JÉZUSUNKKAL... aki ha te addig eljutottál..zerintem ezt a kinti programot ...ládd nem vagyunk benne ebbe... hanem puzessSóljuk, ami én érzem magamon, hogy seggem mily nehéz, hját még a rézz ágyu...vagy agyu, ládd arany haj haj hajja... jada van arany ember? -aztán lefetye...ezüst réz bronz vas cserep csirip... aztán a fa szuh?-hus? Nizzitek én azt mondom hogy nemtudunk magunkról sem többet, mint egy fa tuskó, amin fát vágnak? -aztán vesember lehet belőled... ami ládd itt midnen féle amit lehet SZOBROZNI... de ez egy SZOBOR SZOPOL ANYAGI NYÖGI DÖGI...
              5.: Zna egy bitta...hogy KIK A MAGYAROK? -ami most, a fiaim arra hajolnak hogy ufok vagyunk! Előbb neked kell...zitt én mindig igy gondoltam, hogyha örök vagyok, mert annak kell legyek, egyek, na itt van.... hihihihihiii... hahahahahaaa... hallatlan olyan végtelen energia mezők vesznek körbe körbe ami...Óh természt, mely szem nem láthat téged...na ma szintén... az Alföld végtelenét ufóztam...na meg...a Nappal ami közvetlen kapcsolátós...zitt ládd van a fényeber, meg a fémember alak, ami többet nem hall, az fém is meg fémes (hires) ember lett, s nagy SIRJA -KRIPTÁJA MAUZÓLEUMMA VAGY LÁDD A LEGNAGYOBB SIR (most lesz a III? -sirUK ami...) HOGY NEMZETEK SÜPPEDNEK EL A TEMPTLOPÓSOK SZOROZOK OSZTOK MOST ADDIG NEM ESZEL MEG VESZEL LEVEGŐT, AZT IS AMIT MI FINGUNK A FIN GOD? Na fida, itt vaggunk hell hell hell..rockendrool? -ROLLO LEHUZVA? Na most nagyon sokat kellene billentyüznöm igy vannak akik NEM DOLGOZNAK? -NEKIK, na fidlejed amit én akartam hogy valhallogy leéelem ezt puchani életem, de élet? -mi az éle, Mark Twain ADÓ = HALÁL!!! Hogy mi lehet igaz belőle, hogy ezek??? -zitt olyan tudománnyal nyal meg treshnyIca...na az hogy jöhetett létre, mert ITT CSAK KIMONDOTTAN ANYAG (SZOB ROK) IMÁDAT VAN!!! Na a MAGYAROK ISTENÉT NEM KELL IMÁDNI, HANEM SZERET MEG ETET MEG...zitt ÖRÖKMIDNEN EGY ISTEN!!! -S ÉG!!! Na most nekem saját Világom =Napom van, másKÉP NINCS ISTEN AKI VALÓBAN A FÉNYADÓNK S NAPADÓNK?
             6.: Tudom sokat ismétlek...sőtt ez az álmom is ládd AKIK URALKODNAK AZOK ELEVE GÉPEK S ANGYALOK? Ez hogy jöhetett létre, hogy mindenkinek kell legyen MAGYAR TYUKSZEME, AMIT NEM LEHET ELVENNI, CSAK HA NAGYOBB AKAR LENNI MINT A MAGYAR -OK ISTENE, MEG MOST A GYEREKÉI? AZAZ A TESTVÉRE? Ha engem csak dicsérnének amira téged is ha te igazi amcsi vagy, arra várhacc haccaca haccaca Goldi mama mallacca ...fideljál, aJa zsidomosoktól ami nemcsak izráleRÜK, hanem minden aki Finitó a Fin God vagy, az sem a tied haneee...itt a kezem, nem hanem seggem beszél hozzád...na az az alatta valója? Te láttad már a GOD DUK UK...nincsak zitt...NA A PIRAMUSUKAT...az lenne...ládd van a fizikai NAGY KÓ RAKÁSOK PUPU,MEG MOST ANNAK VAN SZAGA? SZAGA AZ...TÖRTÉNETE! -SZAGOLOD? -Na LOURD AZ MAGYARUL LU DÖRGŐ? Akinek...ládd midnenen kerestül iccki s hallod a hangját át, a bőrödön? Na USA továbra is angol angyalOK gyarmata...sazegy NAGY PRIRAMIS UK? Már álmodtam meg leirtam... ez az hogy AKIK A VILÁGURALOM ONE WOLRD LUDÖRGŐK... na az az a gépezetek ami most is a KUROMÁNYAIK LÁDD KUR KÓR BAJ AMI VÉGTELEN, DE HAVI IS MEG KANGÖRCS -BASZDÜH HOOK HÜK, AZ EGEKBE HÁ HJÁ ROTTY... Na nem tudom ugy hogy ezek ládd én örökfokdás voltam a katonáknál, hogy kellett mennem vasárnap erdőt seperni...mellesleg ez a goromba Corona ViruzsUK ugganaz a játékuk ami ezek abca kapcca ultigatya ha lenne...atám a gatám...nics itt imádkoznak hogy muljél el a COVODA IDE DE AZ ÖRDÖK GATYA MI VAN BENNE?- HA LENNE? Zna egy fegyveres őrt adtak hozzám, ha nem seprek lelőhet! -ami oda vicca oda vicca amit ezt játszatták velem még itt ..mikor kigyüttem amcsiba is ami most akko cseberbőlvederbe estem pestem sggre estem volna...na akik hasznos munka, az nem kellene dolgoznunk magunkra!!!-hanem ezek olyan terheket raknak ránk szarnak... A fiam küld 2 stráff kocsi szart meg egy ufó fff...
      ...titok=piszOk...
...https://www.foxnews.com/us/ufos-spotted-navy-best-the-world-has-seen

Előzmény: repcsepista (13443)
repcsepista Creative Commons License 2 napja 0 0 13443

UFOzzuummm... A HANG S HANG=ADÓK? - S HALÁL HALL ÁLL? - FA SZUK (KUSSZ -MÁSSZ) MEG ÁLL? Jön már a bika fff... az ora lika fff...
              1.: 4/15. ...miE? -magyarOk!? - hol vagyok, vagyok? -hallok, hangokat hallok de magyarOK? Az első része álmomnak, hogy akinek van hangja? -szól, szólj egy szót, megmondom ki vagy? - na szer -busz? -vagy szar? -Szer -vár szervál szeretet etet vagy szar? -szija? -az már see you? -látlak, szemembe könnyel golgotán, láttalak egy záp napon (fithellem ez a testünk egy szobor ami a föld anyaga de mi ski vagy te?) na minden aki nem ért magyar RULL? -az hang, s hagyd lógva, azaz ne vedd le a keresztről (nyárs) meg döglött lőtt, nem hall? -hal? -zez az hogy ténleg minden a tengerből mászott ide ki a száraz földre, kivéve a MAGYAR -ok, fithellem Napelem -ellen Naphellemek? Helleluja? -de jellobbb...ha monduk mik -kik a magyarOk, azt mindenőnkenk kellene lenne nem?-legyen HANG-jah? -mégpedig EGY HANGON PENGGG -ENNÜNK, LÁDD PENGŐ? Feedhellem mert PAN -PENGGG... ami csak a Nappal van penggg... Nappal élet, Óh természet dicsó természet... na csak azzal, s monduk Sanyink magasan otthon vala, s bŐrtönéjből szabadul sas lelkem ha a rónák végtelenét látom, NAP -HON-OM OHM OHM PANGGG... Honnan van a MAGYAR-OK HANGJA, S KI ADTA A MAGYAR SZÓL SZÓT? -TÓSZ? LESZ MÉG SZÓLLŐ LÁGY KENYÉR? Édes volt az anyám teje, keserü keny? - a más kenyere retetete... Zna az hogy a MAGYAR -MAGYAR-OK...ládd akikel-kell ...nicnsak az első hogy el akarnak hallgattatni... na a gimnáziumból mikor ...azolyan vala, mint a kersztre feszités ...mert el akartak hallgattatni... nos egyedül az egész oskola tanára jelen, 13 orosz könybe olvasmány kivülről megtanultam s kérdés felelet...de már már jelenkeztem a katona akadémiára...na két szó van oroszba aminek külön ragozása vala...az egyiket tudtam a másikat nem..azért kitiltottak minden K.G.S.T. -oskolUKbul de ami fájt... eredj dolgoznni valami hasznunk legyen belőled...NA ENGEM NEM ŐK CSINÁLTAK...MJOCST APU? -HA CSAK ANNYIT TUDZ MINT EZEK, SEMMI KÉPPEN NEM MÉSZ BE ISTEN ORSZÁGA MAGYAROK ORSZÁGA MENNYORSZÁGUNKBA SKÉRDELEK BENNETEK MI VAN? - IGAZ?
               2.: ÉN az élővilágnak ládd Óh Sanyink, Óh természet dicsó lecső lácsó temészet mell?- szem nem láthat téged...NA AZ VAN BENNÜNK MAGYAR -OK? Fitelem, állatenyésztés -növény -termesztés s mezőgazdasági géptan ...a tanárom, egy jó paraszt ember vala... öregember, s osztályoz...ládd ki mit kap osztályzatot s pita? -nem lehet neki nem a legjobb osztályzat de azon felül... nincsak ez mikor a tangazdaság a Laval bika minden ondóna 35 liter tej felett... ládd David KirályUk, nincsak a nagy tőgyüek mintaz,meg a nagy fa szuk? Zna felteszem a krds: nincsak a nagyöcsém el van ájjulva magától, mostmár nem beszél velem, na ITT KI AD NEKTEK HAN -GOD got gatya kilőve??? Fithellem, azok akik ezt lehetővé tettétek csak ugy hogy ...ha nem bánt senkit, akkor miért ne neee... kot kot kotkodácc midnenNapra egy tollás látsz? -én látlak akkor is ha a fasorba se vagyunk? Nizzitek a közvetlen akik magyarOk a környezetem szét akarták verni a kis csaláDom? Fiteljal nyalj, mász szám kussz kuszu xuku szuka jérce pac pac pac...Nizzitek...HA MEGTUDTUK HOGY MAGYARISTEN IGAZ GACCA MI KI VAGYUNK, RÖGTÖN AZ MAGYAR ÉG MEG-NYILLA LÁDD NIMRÓD APU A NYILA...NYILAS, NEM NYÁLAS! Na az első része álmomnak ogy MAGA AZ ÉLŐ VILÁG OLY CSODA ITT IS...hogy az...NA HA TE NEM VAGY ...OTHON, LÁDD ÉN OTTHON VAGYOK MAGYAR -MAGYAR-OK ORSZÁGA...NA MAGYAR OK U.S.A. -AZ, TALÁN AZ EGYETLEN ORSZÁG...fithellem, engem ...ládd 2000-ben jhaminiták, rögtön hogy elhagyta, ládd három halálosrohamat kaptam, akkor leirtam! Na otthom NEM tudtam beszélni, csak rángatódzott az arcom sirógörcsöbe meg KI VAGYOK FESZITVE MI A FENE...tudjad mit beszélsz...most nagykállóba-kula lehetsz, mitn...
            3.: Ez az ifajbb fiam, ezek egy szart... tehát én ugy hogy deglett bolha fing -hang? -nincsak ÖRÖK ÉLETÜNKBEN VAGYUNK, AKKOR MIÉRT KELL AZ EGEKBE HÁ HJÁ ROTTY...na itt a vég meg végtermékek!!! -de a szarba a génük a ganyék? -EZ ERRE mire pira atudomák hol a mák, nagylett esetleg akik látni akarunk lát666...hatóbbá válik? Na vissza...hogy az álmom MÁRA MOND DANI...dan, dana dana Don látni akarom, -na A HANGADÓK??? -AZOK AZ EGEKBE VANNAK S NEMDOLGOZNAK CSAK PAJZÁNKODNAK MEG ÖRÖK ORGIÁIK... Na most itt az én hangom??? CSAK AZ Ő S ŐK ... LÁDD ENGELEMESKEDJETEK VAGY BAGY... A NAGYBOGYŐSÖK -BEGYESEK NAGY FA SZUKKAL MEG... FENEKEGYELNEK ...Na most a CZION HEGYEK MERT TORNYUK UK? Na az a hang? -Eredj dolgozni...AZ LÁDD VANNAK FILMEK, az egyik legjobb a Pricher...mikor a pricherból a GOD- DUK-UK BESZÉL! - az a hang ami főleg egy ártán volt... vooppp...tota meg lettem huzatba... ládd szent Terézia mama...na apáca volt Bözs néne, te nem vagy zsidó, te is ... csak zsidóbbb...sziszegte eredj dolgozni...nincsak ITT VALÓBAN... NA CSAK A HANGUNK BAGY A HANGUK GYUNYUK GUNYA HJÁT A GUNYÁM HOBA TEGYEM... LEHETÜNK, AZ MINDEN, NA NEKEM A MAGYAR -SZÜLEINK -KEL -KELL VAN CSAK HANGOM, MEG AHOL VISSZA SZERETNEK (EZT MINDENKI MEGTUD HAT 666...) NA ITT VAN ISTEN A MAGYAR -MAGYAR-OK ISTENE, MIÉRT SZERETNI MEG MIÉRT JÓ HA VISSZ SZIV -VISZ SZEVASZ ver a szivem -szived VÉREM-FÉNYEM SZERETLEK? -AMIHEZ NEM ISTEN ISTEN (FÉNYE KÉNE?) KEL -KELL LEGYEK EGYEK? ETYELE PETYELE...MEG A SZIVETEK? -SZÖVET? AHA HARÁNT CSIKI CSIKI CSIKÖLT...
      ...titok=piszOk...
...http://sipi.usc.edu/~kosko/
...https://i.iheart.com/v3/re/new_assets/8cad0727-d1f4-46ac-8e97-a089136aec0e/?passthrough=1
...https://michaeltellinger.com/

Előzmény: repcsepista (13442)
repcsepista Creative Commons License 3 napja 0 0 13442

UFOzzuummm... az angaolok angyalOk s Edwar várd király angaol király láptet fak fako lován megbotlott.. a Bush dinasztia lebőgött bööö...
              4.: Kávézzuummm... egy gicsit le vagyok lohadva deee... fff... jön már a bika, fff...az ora lika... Kérlek zépen -zápon bennetek, eltudjátok képzelni hogy csak örök de oi oi oi...csoda -csodás élet van csak, amihez...ha képesek vagytok nagy kép? -vagy torku, mind megissza a bort...nópq a nagy torku... Van egy kérdésem, ha van örök élet, akkor te is örök egész vagy... na most itt...minden az igaz örök szerető szeretet etet közösséggé..ládd ahol a te magyar -magyarok családái vannak, ott te mindenütt otthon vagy, tehát nics olyan gondolát se, hogy NEM örök végtelen egyÉgvilág -egyetem nem a tied!? Na most ha ezt eltudjuk képzelni, akkor már itt is, OTTHON vagyunk? Na amit az éjjel...ládd az öreg...nem bántom, sőtt...na ez egy ANGYALI NYALI... FSSS...VISSZA NE NÉ! ---ládd Bogóta mi vóta? - ja de ha van belőle még 6? Valamit ami megint KÉPZELNI kell..hogy ládd AZ A SZULEJMAN SZOBOR, az zzz... Nincsak miden HÓDITÓ -BÓDITÓ az az ANGYALOK PARANCSNOKA! Még jobban a Q -körözést...meg akarnám hogy ténleg ott voltam mikor az öreg Bush a föld Empiráje pire pire pire... nincsak ONE WORLD LORDS ORDAS... Na vitta Szülejman szoborhoz... az egy KÜLÜN MÁS VILÁG! Na most akik meghalnak, azok oda mennek ahol vannak? Na az ufósok, ládd egy =mind! -ez az hogy... ládd én is ott voltam mikor...NA AZ ÖREG Bbbb... Zitt van egy olyan, hogy itt az a Jézus mese se igaz, ami ládd...meghalt meg fel támpasztotta mi ki? Na az akik ezek Lourd UR de a Lordög Lourda, AZ A ÖRDÖG ATYA...na most akik lebuknak azok a a a...ládd nagy leszesss... ha leborulsz imádsz neked adom adóm a birodalmom felét...mese...
              5.: Na nincs künnyü dolgom, mert akarném hogy megláthassÁtok hogy az ami..jah a kéds: HA CSAK ÖRÖK ÉLET VAN, AKKOR MOST AZ AKI MÁR...NA TUDJA, AZ ÖRÖK -EGÉSZ STÖKLETES TESTBEN? -na itt a buzzoga...zzami ládd A DAM MEG DAMABB MADAM TEREMTÉSE SÁRBÓL? Na az ANGYALOK AZOK LÁDD AZ ANGOLOK!!! Na az Öreg LoURd... fiteljuk, ONE WORD ORDER AZAZ PARANCSUR? Ez az amit katyognak hogy NEPHILLILI BILIVEL... KÖZÖSÜLNEK? Jértem mert én láttam...hogy az öreg LoURd...nicnsak ténlek Dietu Duk? -származása...ládd miden szoborimádónak meg imádtatóanak, ami a FÉNY GYEREKÉINEK mirért nem csinálnak szoborokat ami ládd a JÉSUS SZOBORKAT, TEHÉT ITT...MINDEN SATAN SZARTAN MEG AZ!!! Na most Satan feljár az Égbe, ami az... ládd Gorge H. -Bush... Na ő lett volna...a ONE WORLD EMPIRE... ami mikor...ládd MOST A A A... A KÉT PIRAMIS AMI LE MEG FEL... AMIT 6 ÁGU CSILLAG KETTŐS HÁROMSZÖG...na ezt most akik körbe vesznek, nem látják, vagy értik? -fideled, mert az akik most olvastok, te nem ebbe sár szarvilág azaz itt nincs fény csak NUKU? -NUKUK? Zna---monduk...ládd a BbLila hogy Távoz stn szartan? Na mikor...ládd elkezdődött volna az Utolsow Invázió...ami most A FÉNYUFÓSOK...na az ANGYALOKNAK PARANCSOLNAK... IGY KUSS! Na az angyalok bennünket fellebvalóknak ismernek el,ami itt is...ládd a PARANCSOLÓK...tehát az egész itti PÉNZDIKTATURÓ.. ládd ezek a félelem a GYILKOS GÉPEZETEIK ki az aki nem fél...ládd azért menekül még asaját egylukbul bujtunk ki...5zörös stahannavanista SzarCczarmajankó ...most is mostolyan zsidóm seggnyaló lett, mitn soha, na már nem beszél velem... ami ládd a KRUCZIFIX AMI BORZALOM HOGY JÉSUS JUHUS SEBÉBEN VÁJKÁLVA GYÓGYUL MEG TELJESEN...na ezt ha tudod...én NEM tudom!!!
              6.: Na itt van, ládd ha nem is tudod, de nemis akarod tudni, a szellem azaz az a GONMDOLÁT ÁT VILÁGA, VAGY DIMECZIPONJI... sok? Zna a a a...én BBu-bujja hivom, ládd JÉZUS NEM LEHET HOGY MEGHALT, SŐTTT...NA AZ UK.-BENSŐ RÉTEGE AZOK AKIK EGY AZ EGY KAPCSOLÁTBA VANNAK AZ ANGYALI NYALI VILÁGOKKAL, EZ UGY HOGY VILÁG DE CSAK PÁPA SZEMEN (szmüvegen They live?) ÁT! Szóval...ha vicca emlékeztek olyan NAGY VILÁGVERŐ NEM VOLT, AMIT TÉNLEG CSINÁLTAK A SZERENCSÉTLEN IRQUJAKKAL...96 -PONTTAL mindenidők NAGY EMPIRRORA...osztn puk, megbukott mert a a a...na itt ez érdekes, mert meghellent 1 magasabb ANGYAL? -aki USA NEM KIRÁLYSÁG---s te is csak olyan vagy, mint 1 amcsi? Nona az ami az a FEHÉR HJÁZ...IRTAM HOD VAN ...fellebb épöletei amit nem lehet látni..na most...fitelem...ha értitek, nics olyan magyarOK USA-ban banggg...na ez az... hogy ...te el hitted volna... hogy megbukik le? -reed maj... leeps? Zno...itt az az érdekes, ládd szanészét zuuzzák iraqut meg a többi áldozataikat de az hogy... LÁTT JÖN A DICSŐSSEGG KIRÁLYA... szarban gané? Na az a a a... ládd itt minden bobozzodózás...na ittvan hogy a Jézus LÁTÓK, na Szulejman, az lennt van mnden hóditó -bóditó a a a...ahol ez a vasgolyó van, abban van...na ha van örök halál, az az!!! -de nézzük, mi az hogy valakik tudatosan ... zitt a magyarOkon nagyon nagy Ördögök vannak rajtunk, mert AZ ANGOLOK UK.-AZOK JÓ ANGYALOK DE HOZZÁJUK KGÉPEST MINDENKI ROSSZ..LÁDD NEM AKAROK PÁSSÁPÖLÉST SE ADÓTKAMTATOSKAMATTAL FIZETNI SENKINK PANNAP PAM PAM PAM...IGEN IGE A JAPPANOK IS PANNÓNOK!!! NIP (NÉP) HON NAPHON HUNOK, DE A KINAIJAK IS MEG MINDEN NÉP CSAK NAPPAL VAN!
      ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13441)
repcsepista Creative Commons License 3 napja 0 0 13441

UFOzzuummm... az angaolok angyalOk s Edwar várd király angaol király láptet fak fako lován megbotlott.. a Bush dinasztia lebőgött bööö...
           1.: 4/14. Mennybe az Örök MagyarországOk -Menj -be Mennyországok ami csak tudatosan csak az van! Na a nehézseggem... máris nakamon érzem, hogy itt egy angyali -nyali valmai sárgabögre görbebögre körbe görbe szar- világ? -na ha van CIKRÁD akkor látod, ha nem?- nyalod? Tupasz ezt fel fogni, kell hogy legyen fogad, fogadom hogy Kin Dom ha kimondom? -moon dom? Na most én fényufós vagyok, ami azt hellenti örök vagyok! -s ládd én mindenött ott vagyok, ahol a magyar testvéreimről szó van, főleg ha nem mi benne vagyunk itélkeznek (IGAZSÁGOT MAGYAROKNAK... NEM BENNED VAN?) vagy itti sorsunkról is döntenek, az AgyalOK, ha meghalok nevetnek rám az angyalok... Londomba jártam, a tekem himbáltam, nevetnek rám az angyalok... Nizzitek erről is már áradoztunk de most közelebb...ládd a MAGYAROK? KIK A MAGYAROK?- van Sanyinkon na meg én (kivülünk) egy szól szólló? Volt rólla szó...hogy az embereknek NEM kellene kényszar dolgozni éhbérrért...na itt csak az emberek robotolnak, mig az angyalok gyilkolnak kullnak KÁRHOZTATNAK... ami ha hiba, ki hibája? -ki a BÜN S NŐS? Fithellem ha te MAGYAR -MAGYAR OK? -ERKÖLCS -BECSÜLET, TE TÖRLENDŐ -KIIRTANDÓ SATTT... AZ NEVED (HUNOK -MAGYAROK) TÖRLENDŐ S S HIRED -EMLÉKED IS, az van? Fithellem, a numerő ünő anti -panti grizzanti NÉP? -fithellem ha HIERARC HIÉNA...NA ITT EGY ANGYALI NYALI BÁGÁZSIZSI DZSDIJEL-ÉL BAANKDA GYÜTRELMES ÉJSZAKAKAKÁJA BILI KIBORULT BORUS DE OLYAN BIDI HABIRUS SZARASZAG VAN, KEZD LENNI ENNI MINT SOHA NAP VÁSÁRNAP? Fiteljed a HÁMOR TRUMP VIRÁTUS HOGY OSZTOZKONAK A SZARUK FA SZUK VERIK VERETIK?
            2.: Vicca ha a HABIRUS BUSH -ANGOL -DINASZTIÁK NEM A HÁBORUS UT DE ÖRÖK AR MEG ADÓK S ARMI -DEGENEDÓZEROZÁS UK?- izráler az angolok az ANGOL TRÓNOSOK... hozták létra...AMI MI? ÖRÖK HARAG SÁRGA KÉNES MÉREG KIGYÓ FSSS...UK VAS UT AZAZ VALÓBAN ÖRÖK HABIRUZZ KRUZZ... AZ EGEKBE HÁ HJÁ ROTTY...UK? Fithellem, az Öreg LUdörgőt Lorudot követtem végig...Zna az EGÉSZ ÉSZ MEGÁLL...Ami amit az IGAZSÁG AZ NEM ITT, HANEM KINT VAN...az az hogy csak a fényufók be be bbb...villogásik van, s azok ÖRÖK ÉLET TÜZEK S MEG HÜEK, LÁDD EZ VAN! Na most ezek ha csak a biolgóiai lények, ezek ÁRNYÉK LÉNYEIK A BUDIJUKBAN -BODEGÁIKBA, AMI MI A KIN DOM BOOK JÖN A KIRÁLYOTOK S TIMSÓZZATOK, MERT AKINEK LEGSZÜKEBB LETT A LUKA, A MEN NEM? -MENÜK? MENNEK A MENNYEGZŐKBE MEGJÖTT A BIKA FFF... AZORA LIKA KEGYET TALÁLTÁL AZ URADNÁL WOOLEGÉN -MEG VAGY ÁLDVA NYIHAHAHAHAAA... LU DÖRÖG AZ ÉG OLLAN FÖLDRENGÉS MINT SOSE NAP VÁSÁRÁNAP PANGGG... Nizzitek most abba az ANGYALI VASABR9ONCSBA VAGYOK...LENNÉK DE AZ ÉN FEJEM KÁPOSZTA S NEVEM NE ÉR, AZAZ NO NŐ? NO NUMBER? Nincsak hogy legyél egyél, fel kellet hogy csinyáljana na most ...Ördögból angyal lehetnél lehetnél? Zitt most... zaz hogy LÁZADÓ LÁZ ADÓ ANGYAL OK?
           3.: A c2c-on, hogy ezek, ládd bloondi is időutazó meg itt? -mnden füldi nagysgg egy angyali -gépezetek! -megette...zitt hogy blóondi azzal hogy USA FIRST ... az az emberi emléke...AZAZ CSAK ÖRÖK ISTENORSZÁGOK -MENNYORSZÁGOK = HUN -MAGYAR ORSZÁGOK VANNAK S ÉGEN FÖLDÖNGG...EZ A GOLLÓBIS EGY FÜGGŐ KERT VALA! Ahoz hogy ezt megérthetsupp... Vicca Sanyinhoz Óhhh...természet... na AZ ÉLŐVILÁGOT AZZALÉ HOGY ABRAM HAM HAM HAM... NEKED ADOM A FÖLDET...AMI NINCS... MERT AZÖRÖK EGÉSZ MAGYAR -MAGYAR-OK VILÁG? Nincsak az hogy GONDOL LÁT -BANGGG... SE ÖLJ, EZEK A A A--- BUDI -BODEGA SZÉKESEK ÁRNYÉK SZÉKESEK CSAK AZ!!! Zezt levetiteni hogy most a vak, na meg aki behunnya a szemét = a szemét!!! -aazokból kiverték a fény=JézUSA_t? Nincsak itt...midnen ami vasból de bertonból fából faragványok...ládd amit testünknek is hivnak gyeride? -az is az!!! -fából faragványUK!!! NŐ-VÉNYEIK-GENNYEIK? -TERMJETEK TERMELJETEK NEKIK JÓ GYÜMÖLCSÖT CSITT CSATT PADALATT...Fitlejed,most ha bekövetkezik az izráleri -világuralom...mindenki ajándékot vissz fel az Urnak az az Urak ura Kura KÉP -viselete ládd a királyuk meg minden földi nagysggUK? -aki a legkevesebbet legjelentéktelenebb nem talált kegyet...meg nem lelte benne az Ura szeme gyönyörét az LIKVIDA VIDÓ EZ A A A...SZUKA
ÁLLOMÁNYUK KIADÓ?
           Innennn...Lesett a pap az ágyról twist...
    ...titok=piszOk...
...http://www.hogueprophecy.com/

Előzmény: repcsepista (13440)
repcsepista Creative Commons License 4 napja 0 0 13440

UFOzzuummm... Magyar brrr... hangárok -hangok de magyaragyam agyar hun -magyar hangod? -tudom hogy életem Magyar NapNépem neked köszönhetem... kösz szépen zápon a Magyar Napnépek köztársasága nevében allaluja hall gyiááá...vagy deglett...
              4.: Kávézzuummm... ez oi oi oi...borzadAlom -borzadáj bijja achtung achtunk lugeneráj decsak degenrálj!? - hogy ijjen ijjeszgeczizés sose volt, sose lesss... Gyuri... na ezek kezdetüktől fogva... ami addig kinlasztás -döglesztés amig... apu nem aki adja, hanem aki állja...na az irotokban sok olyan van, ami adna valami támpontot de csak... Na fithellem... van egy borzalom... szószerint ládd a Chonicles of Riddic filmben, ami egy az egyben megfelelne Purgatória -Helleria - Kremtória...ami fithellem... nincsak MINDENKI A HANGA AMIT MOST CSITT CSATT PADALATT, BIRÓ SZARIK SZÉK ALLAT, KINEK LÁTOM FEHÉR FOGÁT NYALJA FEL A VILÁG??? -ZITT NINCS OLLYAN FOG ALMA SE EGY TEREMTMMENÜÜKNEK SE S NEM IS LEHET!!! Hogy ugy letudnám...hogy ahogy ezek alláh támpbasszák a a a...feltámadási nap, NA MINDEN GONDOLAT INDUXXIÓ IS CSAK ONNAN... Na Gyuri a zebra csikos? Fithellem hogy a fény meg görbithető...ami bittosak sakk lehettek benne, ládd minden pénzed rá teheted a a a...Tőzsde -jukUKon? Na bele hozom keverem a BbLila iratokat, ami EZ...ehez az összes ide karcolataim kell hogy büngész ész? -esz vagy a fene? Fitelem, ami a Napugondoózer..ládd már Ő AZ ARANY HAJU HAJJA HAJJA HAJJA...AZ ÉGNEK ÁLL? Fiteljal, na ha te NEM AZ SAJÁT ALMA FAD FÁDÖRRR... FAK? Szóval, az a vasember -szobor...zett most ládd... ha nem látod, s csak bejött, máris kinba vagyok, kinába? -mama kinja?
            5.: Maradjunk a mára álom közepin ázunk...na akik AZT A VESGÖMBÖT MEG BENNE AZ A VAS-ÖTVÖZET -FÉMSZOBROT LÉTRE HOZTÁK, EZ ANNAK A MAGNES -TÉRNEK -MEZŐKNEK A LÉTRE DE ÉLETRE BRRR... Fithellem, mert mégis...ládd HA AZT IROM LE, amit láttam, ami már most...estére egy olyan...Na láttátok a Mortgenhaw sziget filmet, nekem Marlon Brandóval jött be, nagyon jól játszották! -Hagyjatok bennünket békében megdögleni amit ezek akik előbb az a VAS-GÖMBÖT S BENNE VAN AZ AZ ÖRGÖGÖK DÖGE DDAY (LÁDD AZ IZRÁLERI SAMSON HOPP HOPP HOPP... OPTION CZIAN ACTCZION REAKCZION?) DATYÁLANUK NUK? Zna most egyáltaln MINEK KINEK KIKNEK A BÖRTÖN? Fithellem, közbe a HANG... NINCSAK AZ FÜGGŐS ÉG? Miért akanak ezek az EGEKBE HÁ HJÁ ROTTY...Fithellem, erre a DOBOZ UK BOOZZOOK EGYÁLTALÁN...NA EZZEL A MAGNES VASGOLYÓVAL...na ezen azoknak aki a NAP -GYEREKÉI keresztül kell tudNUN gyünni, de most midnen egyes kis örök embergyere...ember szikra...hja ogy...HU az ha van hangod szól szólj egy szót, na most a HULLA HULLA HOPP ÉN IS INNI AKAROK AZ NEMCSAK A KIGYÓ, AZ AZ AJJA AL APJUK? -ládd a Barbárian filmet, Swarcaneggerell a legjobb! Fithellem, meee --- beee..betehetd a pénzed rá rá rittyantota az ágy alláh dugintotta...jó kislányok az ágyba a több az ágy alláh? Fithellem, nincsak mióta te idinóta, félned kell...mitól, s kitól?
              6.: Na hogy amit ...ládd akik ma amit csufff...csonk magyarorszag Corona Viruzs a popsitok piros vagy fekete? -hunsggü vagy? Zna ládd két vadliba szállt el felettem, na most itt minden ládd BUUU..DAHHA...ZITT LÁDD A VADLIBÁK...na hallottátok hogy hadut -na azért kellett ... ládd Kossuthék nem oda Buuu...dahhh hadak hada hadoba h-adakozz? Fithellem, EZ A VASGÖMB VAGY GÖMBÖK S FŐLEG SZOBROK...LÁDD AMI PÉCSETT VAN A SZULEJMAN SZOBOR, AZ IS AZ...DE MIDEN AMI KÉZZEL CSINÁLT AZ ZZZ...zett ugg gagarom hogy...na a szemed...ha van, akkor bitta vagyok ki akarod nyini meg látni? Zna ládd amit ládd...ZITT VAN, VAN EGY OLYAN...HOGY ABCZULLAH ULTIMUKULLAH SZIGORITT BÖRTÖNÜK, AMIT NEM IS KONYITAN AKKOR SEM... MONDUK TOTAL TELJES TILTOTT TERÜLETEK!!! Na ez nemcsak fizikakik ...ládd LÁTNI...igen érdeked ke$$... MERT R0GTÖN...LÁDD...utolsó estém, kivettünk egy éjelre egy szobát, na egy alak megjelent egy (bórönd) AKTATÁSKA PÉNZZEL, AMI HA MARADZ MIND A TIED, SZÉTNYITOTTA AZ BÓRÖNDÖT TELE PIROSSAL... DD TÖBB MILLIÓ FRNT,AMI FIDELJED, MERT AZZAL MEGVETTEK (NA TE MIT VÁLASZTOTTÁL VOLNA,LÁDD ÉN A PÉNZT IS MEG TELJESEN SAJÁT MAGA URA VAGYOK, NAMOST MINDENKIM DE UR JÉZUS???-MINDENKI A LEGKISEBB HAZA SZOLGA, HA NAGY AKARSZ LENNI ENNI) VOLNA? -SMIRNA! -FSSS...NA NEM ÉRDEKELT A PÉNZ HANEM MAGYARORSZÁGOT -MENNYORSZÁGOT AKAROK, mellesleg liirtam hogy a fülémbe suggtak minden a tied... mit akarasz még...na igy...szószerint MAGYAR TESTVÉREK KÖZÖS -ÉG...AMI VAN BENNEM?- HONAN VAN EZ BENNEM! Zna most ezt már el akartam volna mismásolni...MEGKÖZELITETTEM...na magyarok is vannak ebbe a a a ...ezekről a galgokról (FTIELEM EZEK EGYEK A FÖLALLATI TITOK?) nem tud senki, mellesleg tudják...ldd ha nem tudják a gondolátod álmod látomásod törölni, most eltudnak szigeleni miden kid ? (fitelem, ezek tudhják hogy csak az Ő HANG UK A HANGGOD,ADDIG???) Na nem mehettem be...sőtt...na mi nemcsak hangban de az látt IGAZ HOGY VAN BENSŐ HANGUNK GUNYUNK GYUNYUK? NA A KÖVETKECCŐ TELJES TOTÁL DZSIDIJEL JELLÓ...na én a hangot irtam lö... uralom van!!!
       ...titok=piszOk...
...na az igazi ami elzár bennünket mindentől, az egy vaspor valami fekete lepel...a sárunk az biológia élő anyag...NŐ???

Előzmény: repcsepista (13439)
repcsepista Creative Commons License 4 napja 0 0 13439

UFOzzuummm... Magyar brrr... hangárok -hangok de magyaragyam agyar hun -magyar hangod? -tudom hogy életem Magyar NapNépem neked köszönhetem... kösz szépen zápon a Magyar Napnépek köztársasága nevében allaluja hall gyiááá...vagy deglett...
             1.: 4/13. Jez az álmom... ládd már álmodtam...akkor mikor NEM lehet bejönni...nincsak az hogy HANG ÁROK-ÁRUK UK? -csak éhen a Király na az is az ha valaki trombuta dob pereg, kész a csatára a sereg...Corona Viruzsozik sik? -de bejövet... ládd... ZÉPEN ZÁPON KÉRLEK BENNETEK... mi van? Na teccetek lityelni...ollan hogy...ládd a DUMÁD DAMUD DAMU HAMI KAMU FAKAPU? -ADAM? -NA MEG AZ OLDALBORDÁLY MADAM? Akik értettek MAGYAR RULL? -megláthatod meg amit mondok csak HUNG -OK MAGYAR -OK VAGYUNK, ezt a szó zaros értelmében...ami most 2021- 4-12? MI CSAK A HANGUNK S AZZAL ELŐBB VAGYUNK? MAGYAR -OK VAGYUNK? Zna van egy ERŐDItMÉNY UK 1 NUK MIND MINT A LUNAK...AMI ABSZOLUT SZOLUT UTLIMATA J.D.L. -IZRÉLER VAS VAKUTURALOM ALLÁH 1UT, na most azok a hangOk, ládd nem a test -tesz ugyan, de genyó-geczijuk vagyunk, hanem a HANG UNK, NEM UK MUK FAK?-Uk farkuk kukukk...Na ebbe a genom geczi ládd ládájukba sose voltunk benne, hanem MI MAGYAR -OK MI POZZESZ -SZÓLJUK JUHUUU...fitelem, ha kinyilott vagy feljött a fityma ezt azonnal meglátod!!! -siti piti timetek garanti granta hanta panta...Valami...menj végik az összes kapIrgálásom...mikor NEM MAG -MAGAM -MAGOM DE MAGOD? VALA VALLA GOD? -KI BE SZÉL...TEHÁT EGYEK VAGYUNK, MINDÖRÖKKÉ SOSEHALUNK MIG HALLUNK EGYMÁST HANGGG...DANGGG... MENNYI SZARUK ÁRUK AZ ÁROKBA KAVICS... RAKNAK EZEK MÉG RÁNK...
             2.: Aki most ezt OLVASOD VAS VASSS... emlékszel az Égi látogatóm...azt nemlehet hogy a folyamot meg le állitani megszakitani...nicnsak ez a FÉNY -FOLYÓK ARANY -MEZŐK, EZÜST FDOLYOK...tehát nem tudod elhinni, mig a szemed szemetek meg nem nyitod, csak te tudhatod 666...vagy feneked pattoghat ha ha kakabanggg...Fithellem, ha te ezt olvasod meg hallod meg látod, akkor a MAGYAR -MAGYAR-OK (fény Napcsillag) TESTVÉRE KÖZÖSSÉGE ÉGE ÖRÖK ÉLET TÜZE BENNED, ÖRÖK ÉLET HÜ HÜE VAGY, ITT A KEZEM NEM DISZNŐ LÁB BL BL BBB...Na most ugy leirni ... hogy ténleg egy 3 éves gyerek is értheti? -igen! -nincsak csak ÖRÖK ÉLET VAN, AKKOR IS HA NEM LEHET HALLANI SE LÁTNI DE MOST MI VAN? Nah van Isten akkor mi magyarOk azok vagyunk csak, ládd máshol szám? -csak mász kusz meg a lukad lukUK lubazzóknak kis fa szuk nagy... jön a legnagyöbb fa szu szuk szuka szuka jérce pac pac pac...Na nem tudom ugy ve villgoni...ládd akik könyveket irnak, mert csak... olyasnm ami csiklanDó... nesze semmi fogd meg jól, azaz te nem egy rokannt vagy,azaz csak a SZOPO-KOPO KOPORSÓ SZOBRUK LEHETSZ TÖNK, FATÖNK VAGY MÁR VASRÁCSOZVA VAGY? ABRONCS, NA AZ A CORONA CORONÁK VIRTUSZA KUSZ MUSSZ TOSSZ...TARSD ODA ÓDA RÉGI NOTA (COOK BOOK UK?) A LUKAD WE RULE? -DE PONTOSAN GIG GAZOK? Nincsak a NAPFOLYAMOK megállithatatlan s gátolhatatlan tehát ...a Napunkat punka fényünket... Fithellem, amiket most...eddig az MAGYARAGAGYAM RÁZZA ZZZ...AGYUNK ÁGYUNK VAK TÖLTÉNNYEL...most éles!!! Na hallottam azt aki itt most A HANGGG ZÁSA BAZZÁS BUZZÁS KÁSA BATTATATA- LU MOONBA SZÁSA TÉRÜK?-BEN JAJJ DE HÜE? Nem nyet no nona nem csak tesszük magunkat, mellesleg JÁTÉK macska egér az élet?
              3:. Na fitlejunk, minden KUROHMÁNUK TELJESEN BEZÁRKÓDZOTT... NA MOST AZ ITTI MINDENÜTT A KUROMÁNYAIK NUKIIK ARŐDITMENNYEIK IRÁN A KIVÉTEL ERŐSIT A BEVÉTELT SEGGES VÁRAK? Na megtudom közeliteni a SÁNCUKAT... fithellem, teljes egész az a VILÁG VAN, ami most a HANGUNK -HANG -JUH-JUKUK UK? -KU? AZAZ EZEK PÁRTÜTŐK CSAK 1 PÁRT AZASZ TI A MASSZÁK?- nincsak ha csak végre rájUK hol a luk, hját a fekete -FENE KEDD luka pu! -tátog? -örökbeadás add meg magad, többet te nem (nem men menük? a csajkákba)vagy, jazaz zzz... él a kristpuhusotok vagy ebek harmincada dada dá dá dá... Fithellem...na a sáncig... fitlejd zizráler -Őket? Na vicca...már közel sem tudom ugy, hogy körbe körbe sárga bögre görbe...Na e gollobis keletkezése előtt... az a (Jányos 8:44!!! -ami egy gigantika vasgolhü s közpiben egy ANGYAL? --fitelem, itt idő??? -nincs, de a fa szuk áll) terve amely a végző fázisába fázis fázok, szinte remgek...Na amit az ABRONCSUK CSÖKÖK RONCSÓLIK...nem tudják mit vesznek esznek, végleg megvesztek, ami igy ...decsak... NA EZEKET ITTI MEG FÖLDALLAH -TI TI TI ...ERŐDITMÉNMYEK AMIT HULLÁM SÁNCOK -SÁVOK-(szlávok?) VESZNEK KÖRBE, AMIN A HANG SE MEN ÁT...NA MEG OLYAN HOGY TE SZIKRA VETI PITI SITI PIT TIMEK? Nincsak 2000-ben, az első ok amiért haza mentem, hogy kiváltom a hivatalos engedélyt... MAGYAR NEMZETI EGYHÁZ ---na az a Buda nem oda hanem vissza, most nagyon nevetseggesnek érzem magam...de nem vagyok morcos...mert HALLÁM JÉZUSUNK HIVÓ HANGJÁT... EGY HANGUNK VAN!!! Na fithellem, a HULLÁM SÁVOK KUN -CONUK LUK VAN, VAGY MÉGZSE AZ AMI MEGVÉDHETI ÓKET...szóval... ládd 1948 -után, olyan HANG nem születhet be (EZ IGAZ ÉN IS IGY HOGY JUDÓS ADÓS ÖRÖKADÓS UKVAGYOK!!!--BUJTAM BE 1 LUKON KUKUCCC... AZ ABCZA KAPZA ZÁR RÁZZ ELŐTT) husUKkkal se ami ORHANG? -CSAK FINGODHTSZ HAcc hacc hacca ccC... Goldi mama mallacca... ARANY VÁROS? -NA MEG JÁNYOS...ABCUKRÁD FAKAPU VASKAPU ZÁRDA...NICSAK ITT A HAN -GOD??? -CSAK J.D.L. MEG IZRÁLER HANGJA...Fitlejal mert nem a genó genom geczijuk vagy, hanem a HAN -GOD!!! -PL MI VAN, HA HALVA VAGY HALLVA SZÜLETIK A GYEREK... HALSZ (HAL ÁLL DE A FA SZUK?) HALLASS TÓ TÓK... BUUU ... DAHHH...BALLA TÓ TUNOLLAH HALA HALLAH...
              Innennnn... Leesett a pap az ágyrólt wist...
      ...titok=piszOk...
...fiteljal akik ezt a MAGNES TEREKET LÉTRE HOZTÁK...CSAK A TOBOZUK MAKJUK MEG DOB BUZZUK...
...http://www.shultslaboratories.com/
...https://meetmattfraser.com/

Előzmény: repcsepista (13438)
repcsepista Creative Commons License 5 napja 0 0 13438

UFOzzuummm... Távozzál a hus-tól (ó s uj hus-szövetkezetek) messze messze el,mert megÖl a mérge, mesze, hogyha mész közel...
              4.: Kávézzuummm... most nagyon sokat kellene billentyüznöm, ami egy olyan... ufózásom vala, amivel közelebb kerültünk ülünk de előbb ölünk?- egymáshoz...Na én szivesen lennék az magyarufó -közösség tagja, s csak pártoló tag lehetek, mert én ...itt apu, téged nem fognak beengedni sehova, azaz akik a Magyar Testvéri Közősség tagok, azok csak azok! Igy én mindenkinkkel össze szeretnék dolgozni, snem egymás ellen, meg nincs olyan a M.T.K.-Égében, hogy alláh vagy fölé rendelt... akárkinak, mert mindennők Örök Élet -HÜe testvérek vagyunk, s egymást soha el nem nem hagyjuk, de ez magától érthető? Az amit üzök? - az az hogy én rögtön, nem akarom nagymama hogy meghaljál, ami nincs olyan, de találkozun a mi Jézusunban bank? -Jna nagyon kis porba ingő pingp fingó...3-4-éves, hogy Sámuel...beszél a szellemekkel...na én örök életüvel akarnék...nmama lehetséges?- igen, még ebbe az életben? -igen! Jezt többzör leirtam, s ténleg talákoztam egy az egyben a mi örök élethüék ufósainkkal, tehát annak akiben benne van ez a töltet, az Célba talál, ami itt van az világ, ami midennél ami itt ...itt nincs semmi, csak szarban ganyéUK s benne férgeik? Na hogy mi az... ami van? -mi van? -az az...ládd minden aki van, az csak ÖNMGEVLÓSULÁS SZÜLIS -SULI (SCHULY) AZAZ AZ ÉLET = ISKOLA! Na nagyon szerettem volna isklába járni, mert az ami bennem van, azaz egy szempilla s ott vagyunk egyenesbe az álmomba ami az én álmom: Örök Magyarországom -Mennyoszágomba ahol nincs kurás -kór -kár -kin -betegség s kinhalál ami miE?
               5.: Részletekbe nem tudok belemenni...de volt egy tucat film, ami az...hogy csak be villanások ami... Az ami itt... tudható, az a Éhen a KirályUKkal kapcsolátós...ami ha te neked nicsen Én -ned, akor itt!- ez a véged!!! Na akik körbe vesznek szellemek, nagyon nincsennek megelégedve a a a...villogásaim gacsa gatya...Talán hogy... ez igy van, s tőllem:amit másnak kivánsz, azt te kamatos kamatostól vissza fogod kapni, amit adsz, azt kapod vissza! Na ha fényed van, benned szikra! -akkor csak szeretet -etet, meg megértés, s akiban még van csak a szikra helle, az most a barátunk lett, ládd ez a MAGYAROK ALMA A FA ALATT, S MAGYARORSZÁGOK MENNYORSZÁGOK AMI MINDENKINEK KELL LEGYEN ÁLMA, S IGY VAGY UGY, AZ MEGVALÓSUL SZÜLI -SULI (SCHULLY) MAGÁTÓL! Akinek nincs álma, az elveszi az álmodat, s mindenkinek aki van kell legyen álma, ládd az Eném bennem vala mindörökké ami Magyarországom -Mennyországom itt is meg valósitása, ami itt van, bennünk van, amit...ládd tegnap hallgattam Jakab Pitu meginterjuholja a Magyar Ufo szövetség két ...ufósát, na most az hogy Ébredj magyar, az Tallpra Magyar ami nyisd ki a füled, szemed láss a saját szemeddel! Sose értettem hogy miért kell több, mint MAGYAR -VAGYOK! NEKEM EZ AZ ITT MEG MINDÖRÖKKÉ ÖRÖKTUDATOM ATOM-MODA BOMBA? Nizzitek nekem kellenek örök igaz hü hüe kis tesóim, ami itt is az kéna deee...Vahhon az ufákról comolyan, annak köze lenne az M.U.F-szövetségnek (ládd M.T.A._?) mert monduk rá akarnék menni csak hogy mi történik,rögtön besülbefagy a conpucám, ami valami irtó valami..de ha magyarOk vagyunk, na most én ténleg ufós vagyok, örök élethü is meg mindent elkövetnék hgoy megtudnák valakit közeliteni, Jna most az UFOM S MOST AZ EGÉSZ ÖRÖKÉGVILÁGOM BENNEM VELEM VAN!
              6.: Naccóval...az akit megfejeltek ládd elhagytad (eltudták venni???) igazi ÖRÖK MAGYAR -SZÜLEINKET azoknak vége, s azok nemtudják mik, kik, smit csináltnak, de ez lenne a PARANCSALÓI URALOM, ami most az amit a BbLilába Napogonodózer s DanniEllah forditása, hogy hogy napugonodózer nem emlékdszik??? - ládd ha Napugonodózer már az arany fej... na most filmet láttam... hogy az aki itt nagy akarna (kis vagy nagy fa szu?) lenni, az egy SZOBORBA fog eltünni de örökre! Zitt nem nagyon az, hogy---ma a fiam, hust eszel, az Isten megbüntet...ami ez a VÉG!!! -azaz az aki NEM TÉR ÉSZHEZ...az örökre kampec, s ez a BORZALOM MAGNES SZOBOR MAGÁBA SZIVJA! Na fitelhellem, ez rendkivül fontos lenne meglátnunk, hogy A MAGYAROK NEM IMÁDNAK SEMMILYEN AKÁRMILYEN FARAGVÁNY SZOBROT VAGY KÉPET...mert NINCS HALÁL, ami most...komoll nehézségeim vannak hogy ha láttani akarnák azt...LÁDD MINDEN ITT VAN, RÁADÁCSU TÉNLEG BENNÜNK!!! Van egy ollan a BbLilába akik BÓBITÁK BÓDITÓK LÓDITÓK HÓDITÓK, HOGY CSINÁLD MEG TE! Na azok akik életet vettek el (ők adnak enni???) csak az övéket, ez igy...akik a másik (tetvére!!!) fölé akarnak emelkedni azok elvesztik...ládd az élősködők-paraziták az ő életüket is!!! -ezt láttam tisztán az éjjel! Na most az a Szulejman szobor Pécsett, nincsak azok akik bóditók hóditók lóditók voltak, azok UTJA le ebbe a VASGOLYÓBA ÜREG S EGY VASEMBER (ANGYAL) SZOBOR, ODA HUZZA LE..AZOKAT IS AKIKET EZEK A DÖGÖK ELVE MEGTUDTAK IJJESZTENI!!! Itt most az hogy EZ TÉNLEG A VÉGÜK!!! -Az ufós... gyerek, hogy ha lenne 1 centiméter mi? ... nem kelle, mert MINDEN AMI VAN, BENNÜNK VAN, VAGY HA TÖBB KELL? Zitt a mi világunk, azt rögtön azonnal midnenki aki MAGYAR -MAGYAR-OK-JÉZUSA? -DE USA TÉNLEG MAGYAR -OK ORSZÁGA, NA MOST... ITT NEM LEHET NEM ENGEDNEK MEG...LÁDD ÉN A MAGYAR TESTVÉREK ÖRÖK SZERETET ETET...KÖZÖSSÉGE TAGJA VAGYOK, AMIT MI CSINÁLUNK ITT IS MAGUNKAT MAG? - MAGA MAGA? Bocs...ez nagyon ollan... hogy az aki...na mit akarsz vakarsz...mert ha NEM A A A...PANNÓNIA NAPORSZÁGOM... ÉRTEK, NAPPAN AMI A NÉPEM... HA LENNE LENNÉK?
        ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13437)
repcsepista Creative Commons License 5 napja 0 0 13437

UFOzzuummm... Távozzál a hus-tól (ó s uj hus-szövetkezetek) messze messze el,mert megÖl a mérge, mesze, hogyha mész közel...
              1.: 4/12. ...miE? -mi a gyülÖlet meg gyülÖlködés, mia, miért meg honnan van? Előre bedobom, én is fen vagyok akadva, mert mindenek mélyén, van egy vasgolyó aminek van egy... pont a közepin ázunk egy gömbüreg, annak pont a közepin ázunk egy VasSzobor -ember -alak! Hogy a vas s vas közt lenne külümbségg? -de itt bejön Napugonodózer alma, a fa alatt? Hogy vas e? -lehet fekete gyémányt (Fekete géymántok? -Mokai Jor) is vagy fekete kristály, amit egész reggelig tanulmányoztam, azaz honnan van a gyülÖlet maga magja? Na ugy nézne ki, teljesen magam is meg magamba vagyok, vagyok? -mégzse mert ha nem lenne gyülÖlet -gyülekezeteik, ami te nem akadtál fen rögtön, mikor... na a szüleim -szopmbatosta -adventista gyülekezeteik, de a baktisták is, még itt amcsiba is, ketté vannak szelve, az egyik magyarOk (amcsik) gyülekezetek, stalákoztam baktistákkal... AKIK TUDTAK A MAGYAR -TESTVÉREK -KÖZÖSSÉGÉRŐL( italiak ((etruszkik pelazgok nincsak a faszistákat??? -itt a fa szom én Ytali vagyok Attilllah) főleg maga az akori kurományuk rögtönte te annak a rokona vagy, kinek?) S ŐK IS AZOK? -MagyarOk tesvérek!?) MAGYAR-OK? Nona itt abczuldavasuralom -diktaturó -juhturó -tátog a juhturóspuna iá iá iá ...meg örökké sárlik? -az az a...ládd mi a fene az a sárga -veszedelem? -zna itt ládd...a magyarokat törököknek is becézték de sárga? -ládd Gólya gólya (orod a dugója) gerlicze, mitől véres a lábod, török gyerek elvágta, magyar -gyerk gyógyitja de a sárga török? -bizon az a ZSI -DOMBÓSOK? NA A VAS GOLYÓSOK!? (Bizzánc sánc?)
             2.: Nizzitek én az itteni foszlányok -kasza van a mennasszonnak...mellesleg a hu -mank, tegnap láttam Jakab Pitunk intervollah az otthon ufo -közösség főnőke meg al? -Alpár? -eddig hol voltál? -voltál? Fiteljed, mstijjenkor minden szarik, mert nem tudok nem kis hülye gyereketek lenni, enni, adjatok enni az an átok is vótle 1 lány, mnt a lunak? -ftelem, ezt mikor falucsi vakarcsok voltunk... voltunk,ollan szempontból jó volt, hogy nem tudtunk megsértódni sőtt...tiged meg lehet bántani siró picha rántotta, megsütötték lábosba...fithelled, erre a belvárosi kis életpráom, Ó az a lány, na nagyon szép meg ma is azasszony, rálökött 1lapáttal... a zsák izsák megtalálta a foltját jájjj...Fteljunk, na most én ha mellé vágok, látod milyen hó lenne...ha tudnunk ismát egy kurva magyarvakaracs magyarok Szüeink hol vaggtok vagytok vagy láss Sanyink, semi közbe mentetek...NEM! Fitlejed az hogy Magyar -Magyar-Ok szüleink suliink (schully -szüli?) ink link lank lakatos, most nemrég, itt vannak ÓRIÁSOK s én apu térdéig se érek... TEHÁT HU HU HU ...MIÉRT NEM HUHOGUNK? HU A MAG AZ MAGOS ÓRIÁS FÁT JELENT! NEM A FA szuk? -ládd az ami ma a stan Curona Viruzsisok...Nincsa emlietette Satn IstvaNUK? -ládd a kis törbe ami ládd a TunderDom dam? -filemben a damnak bevan abroncsozva -roncsolva a feje, aki (MagyarÓriás) ŐIRÁS, s Mell Gobzon, valami borzalom gyülölet veszi körbe, most a gizs ...fiteljed, már a VASGYOLÓSOK GYALÁZÓK ALLÁH -ZZZ...VALÓ LÓ GOJHÓ??? -nincsak roppant érdekes, mert... itt ha valami kiment a fejemből, nem emlékszek, senki!-na Tuker Carlson? -nincsak mi az hogy valakit megÖlni (mem hangozhat többet? -halál hall áll?) miért, mert monduk a tukszmükre lépett?
            3.: Tregnap ha valakit meg lehet bántani...ládd én tudom hogy a rám vontakozó adatok tok ok, igaz vagy nemiga? Na ha fényed van, szikra az az ÓRIÁS SCOTTT... AZ A HUN -GAR, AZAZ TOROK KENŐCS? GDSARGA LIZA? HU AZ HÜ MAN, ládd nem törpék vagyunk azokhoz, akik kijöttek a vasgolyólyuk (goyim ok/UK?) hatása hat hat harványUK alláh? Na kijöttek az Ó meg Uj szövetkezeteikból? HU MAN, AZAZ HANG ÁR? FITELEM, CSAK A HANGUNK VAGY HA TE TE TE--- NEM OKÁDHATOD KI 666... feneked pattoghat? - A MAGADÉT...(magod)fiteljal a kis feleségem te egy olyan okádék tudz lenni, mit enni, sárt? Fitrelem, ami történik, MEG VESZNEK (drága pénzen akit lehet?) MEG VASANAK BENNÜNKET, NA MOST EZT A VALAMI AMI A MÉLYSEGGEK MÉLYSEGGE VASGOLYÓ, nicnsak potn most hogy a HOLD EGY VASGOLYÓ GOLYHÓ ÓRIÁSI MAGNES HATÁSSAL? Valamit...ez igaz s szivfacsaró (FacsaImre) ami itt van az is, amit nem lehet gondolNUN meg főleg komondani az az hogy VAGYOK! -DE CSAK A MAGYAR -OK SZÁM ÁRA? Na ez a tudatUTUNK ugg el van (állva) nyomva tüzzel vassal amin keresztül jönni (élve decsak a husUK vad) lehetetlen, amit mára tanulmányoztam, ami kérdekel, az IGAZI APUNK, SZERETI A KIS HÜLYE -STOBA KÖLYKÉT, NA MOST IS MINDEGY MENNI...TEGYÜK FEL, BESEGGITTEK LÁDD MOST IS, MÉGIS A MAGYAR A A HANGJA HUNG -HANG -HANK PANGGG...PANNÓN NI-A MIA? PAN =NAP, ELŐTTEM DEBIVAR OF DE HUN, HU HU HU...ÖRÖK HÜ MAGYARISTEN -MAGYAR TESTVÉREM VEREM MAGYAR AGYAR MAGYARAGYAM RÁZZA... PORONYTYA...NA MOST A NÉPÉÉRT ÉRT...FITELEM, NINCS KÖZTÜNK OS ŐSTOBA SE STOBA TEHÁT...A NÉPÜNKKEL TÜZÖN -VIZEN ÁT...NICNSAK ÉN ÖNKÉNTES UFÓ TAGOTOK (KI TAGADTOK???) VAGYOK, NA MOST FIFDELJA... MI AZ AKADAKA HOGY ABRAK A DARA... NA NEM MERT TE CSAK FASIRT LEHETSZ AZ IS A KUTYÁDNAK SE KELLETT...
      ...titok=piszOk...
...na utolsó este Pécset...az adventista énnakkar próba volt (magy Autórimba) nekem énekeltek,ha hiszed ha nem, közbe felmásztam Szulejman szobrára, forgott velem minden, slőttek... vasszobor, egy kedves nő seggit ett ...lecsusztam... de mindent abczullu ultimuka mak...mak mak mak...ládd a mai czimerünk egy mak (fak) meg a fitymájuk..

Előzmény: repcsepista (13436)
repcsepista Creative Commons License 6 napja 0 0 13436

UFOzzuummm...Ő _ ők felruház és táplál, ő .ők örök hők, rád gondot visel, dicső király ég és a föld ura (kurója) Hját az öreg mit pinál? - fekszik a füben ugg pinál, dodoző népé a jöbő bbb...
              4.: Kávézzuummm... miE? - amit megtudni, tudni? -tudat? Valamit, én mindenkit ládd irjad, sirjad kajabálj, ha tudz énekelni énekelj...Jszóval minden olyan tudósitás ami megett előbb magam akarom tudni, na akik pénzért, az is ha csak beszélünk is a halhatatlanságról, nincs ellenem! -értem, aki nem ellenem, félig meddig?- velem, azaz akinek van fénye, annak nem lehet ellensége! Na most amit magyarOrszágnak csufolnak, ott van valami...ezt most apu mutatta meg nekem, hogy az ami két felől angyal közepibekotló sár, fitlejed mert az egy mak, amin a fityma fel lett huzva? Jna szószerint egy abroncs vasabroncs alatt vagytok, ami nállam... Na én itti értelemben önkéntes katona deee...nincsak nincs halál, most miért ölik egymást a a a...Zitt rögtön, már az álmom közepin ázunk, de had fejezzem be, hogy ténleg ÉGI ufós felderitó vagyok... ténleg találkoztam a rajommal,akik te is ufós vagy! Ezt most ugy, hogy ha Égi tudatu tudátutu vagy, akkor nincs ellenség, mert ha lenne...na azok dögök eleve, s csak azt tudnak adni...Most a mára álmomhoz, hogy ténleg vannak...fekete ufósok, akiket már el lehet különitan ugy...lácc az éjjel, ők okozzák azt hogy..Éhalálra itélt nemcsak a magyarNépem...zna itt álljunk sorba Hü Szüleink mellett azaz... Elhagyta e más szülő gyerekét, ami a magyarOk Jézusa hogy ha mégis, akkor is van NEKÜNK EGY ÖRÖK FÉNYMAMÁNKATYÁNY A MENNYEKBEN, tehát nincs kifogás, hogy neked nem jutott dinnyeföld? Nagyon sok moondani valóm van, ládd NEM AZ ANYAG TART ÖSSZE BENNÜNKET HANEM A MAGYAROKAT A MAGYAR TUDÁT!
              5.: Értem, van a Magyar Testvéri közössÉgek égek? Zitt ma...beszéltem a kisöcsémmel, talán az egyetlen valakim, aki ugy szeret ahogy vagyok, vagyok,mert fitlejuk meg a szeretet számára lennünk kell, ami most csak fénnyel fényelünk, azaz ...ládd elfeljtettem mert ha én megtudok bántani valakit... na ha a fény-gyereke vagy, hogy? -elfeljtettem kibeszéni magam...Na itt egy komoly GYILKOS KOS?-BANKDÁK VANNAK... de ezzel az agyunkkal... zerintem a hus, az egy ragacs, amiből nem lehet csak kimászni, ha elhagyjuk? -ami ha ezt... ládd a feleségem ezt szereti, mert itt születtek a gyerekéi! -ami itt van... Dienes István elég jól, az itt...nincsak most az hogy én is ufós vagyok, igen de ide ez az agyunk, nem engedi be a gondolátot sem!!! Na most akik mégis...ládd amit ide behozok, az az...hogy az ami ez, ez az hogy minden szobrozás, s akik... zna mára, akik AZ EGEKBE AKARNAK VISSZA... zitt most Distric 9 film, de ez annál...valhallogy te azt nem gondolhatod! - azaz... a legláthatóbb az, hogy ezek kurnak, azaz ez a kurásuk meg kurományuk... amit itt most...tehát amit mára, ezt ténleg ők...zezt legjobban, hogy ezek... ládd talán ezt az egész fölgömböt teljes egész kezükbe tartják, ideig -óráig, hány óra? Fithelem, ha csak örök élet van, akkor itt mi van? Mott... a legfontosabb hogy ezek... az inség éhség na a kurás, az olyan program, ami ha felvettük ezt a a a...genom geczi ragacsUK... ez automatikus s maga a hushazom leállithatatlan, pedig ezt...zerintem leállitani nem lehet, hanem csak...az az én fa som somfa, a fa som vagy? Ezt csak ha van olyan közösÉgek akik ládd Jézus!!! -de látod???
               6.: Nincsak csak emlitem, massza az tömeggeczizés azaz bigámia meg sod roma romba meg mór móra rumba tök, ami... tehát ha jön a messiah... az talán láthatóvá válik, az idegen -alien bankdáik, de most hogy, ha vakok vezetik...nincs ilyen, tehát ezek aza bukott idegen -alien kigyó -bankdák teljes pozeszola? - által...ami csak ugy...na a magyarOk azért jöttünk ide, mert egyestieni kell a magyar szivüeket, ami senki sem tud meg akadályozni, na azért van az...na a magyarokat lent tartják a kloákká kloákká klotyo... ez az! -rohadunk,na most ha nem tudjuk innen -ebbül ki gondolni magunkat, most az aki nem hall? Nincsak nemcsak a testünket kinozzák, hanem talán a magyarOkat... innen ki akarnának riasztani, mert ahoz...hogy vissza tudnák ewolválni magukat hogy ismét az EGEKBE (ISTEN SZÉKE FELÉ???- KAPISGA MAGYARAGYAM???) HÁGUNK... amihez...fiteljunk, az emléküket is törÖlni ke, ami ládd...mi lett ha nem?
     ...titok=piszOk...
...nincsak ha van titok, azok azok gazok...

Előzmény: repcsepista (13435)
repcsepista Creative Commons License 6 napja 0 0 13435

UFOzzuummm...Ő _ ők felruház és táplál, ő .ők örök hők, rád gondot visel, dicső király ég és a föld ura (kurója) Hját az öreg mit pinál? - fekszik a füben ugg pinál, dodoző népé a jöbő bbb...
              1.: 4/11. ...miE? - smi a magyar igazság s valóság? Amit mára... hogyha nekünk van valami mi? -fiteljunk hungerek hungryk jungerek ha van? -eszünk? -akkor nekik akik enni adnak nekünk, felruháznak meg táplálnak, nekik mi van? - ha mi magunkról magunk nem maguk maguk kukUK?- jada ők csináltak bennünket nem mi magunk? -magUK? Dicsó Király ég és a föld ura kura aru (ládd ábra ham ham hami ha mise tise? - de hamis e?- az aranybornyu bika lett?-kupleráj kupleráj neked adom adóm moda a földet, te vagy a földesek ura de ára sára...)ára kurója? - ha a parancsolataim betartod ami magod (ma god?-nincsak a kiválasztottak meg kiváltseggesseik) mint fövény fff... Na most... Sanyink, mit nekem te zordon Kár - pát -átok fenvesekkel boritott vadregényes tája... len len len az al-földönggg.. na fida, mert a HEGYESEK -PECKESEK, LÁDD MOÉ FELMEN A HEGYRE (MÓRA?) TALÁLKOZIK A GOD -DUK DUGÓ -DROGON -DOG -GOD -DÖGÜKKEL AKIT ETETNI KE? Aztán ha mindenki ennivalJUHUK HUK többet, lejönnek? Na ezek a föld benseéjben föld allah...fithellem, minket be fagyasztottak a HUS -UK -SUH -SUBA, HJÁT A GUNYÁM HJOVA TEGYEM... Tegnap hallgattam Dienes István, az öcsével vagy unoka báttya jártam iskolába a gimibe... s orosz órán, az orosz fözetbe a közép lapra rá rajzolt egy horog gersztet.. hogy bal vagy jobbra mutat a bibibb...az orosztanárnő elkapott de miért engem...na te gondolod hogy ezt élve meguszom? -ez az egy ok elég hogy kirugjanak a K.G.S.T: Warsava pac pac pac ...összes oskula...na meg az élet könyvükből ...ZITT IDEGEN LÁTHATALAN 4. -DIMENPANCZIONOS ALIEN... NA KELL LENNEI UFÓJUK FÉLE KÁNYA DEEE...fithelem ami hus? -lenne a pepe--- azaz az üzemanyagUK ládd Distric9 filmbe
              2.: Na fithellem afftung afftung lugeneráj ne degenerálj...jah de az UJ FÖLDES KURÓINK...NINCSAK BE OLTÓDTAK ÁBRA HAMIJUK...miért nem hivják Ábra hamiujukat KIRÁLYLUKUKNAK LU KUK? Na fidelunkga...mert egész éjszaka a HEGYEKBŐL...ALLLÁH SZÁLLTAK...s nincs többet szajha se szajré? Nincsak a tengerekbe meghellenek a SZÖRNYEIK most a legszebb...talán a BIRÓ DE NEM GYULA NA ATTUL MA IS BEGYULADA? -na a biró lánya, ami most midnenki csitt csatt padaatt, biróJUHU HUKK jukuk UK, gig álltal vannak a KirályUK? Fithellem, itt midnenkine csak a LUKA PU TÁTOGNA HA LENNE...MESEBELI GIZS HERCOG DE ODOR? TEODOR, MESEBELI GIZS HERCOGG ANCOG VANCOG LUGENERÁLJ...TROY TROTT? TOLATOTT? TÜTÜT...UH ÉG S UH FFF ÖLDE AD ADÓ?- TEREMTETT TTT...Nincsak minden el mél lett? -el málott,ládd Sanyink a ködbe? -füstbe ment tervek? -csak a füst FIN GOD? -maradt de az se te FIN GOD? Zimme zzumma...Tróha itt a MAGYAR ISKOLA LESZÁLLA AZ ÉGBU BU BU BBB... teccetek látni, ládd MIÉRT VOLT OLYAN FONTOS BUDA VÁRUNK? -VISSZA FOGLALÁSA LÁSSA? Tista siti pita őszinteseggel...na fida, mert Bathányingerék róka de előbb jutubb rókakoma spórul jár, fithelem, ugynaz az a GANYÉ BANKDA!!! Znina... na én rögtönte a bécsi-BOCI népet felfegyverzem... NINCS TÖBBET BEADÁS S AKI MÉGIS... Fithellem, zitt amcsiba...NA OLYAN HOOD A CSENDES ÓCZIANNA...ÉRNEK VÉGET A CATÁK, CSAK AKKOR HA TÖBBET A GONDOLÁTA SSS...OLYAN HOGY GIG A SIONT (CZION ARANYWARROSUK) ÉPITIK MOST TANISS...Fitelem, az embertől idegen -alien szintetü -aratifika -raobotika -CZI-DOM -BOOK? BUKU BUKU SZUKU SZUKU SZUKA JÉRCE PAC PAC PAC ...PARRUHA RÜHE? RÖHELYE VAGYUNK AZ ÁGYÉKUKNAK KUKA SÜKET VAK SGGEK LETTÜNK MAGZATOD MIAT, MADZAGUK A SÁRBA SZABAN GÉNYÉJUK JUHUUU...
              3.: Nincsak az hogy magyar halál? Na az hogy ÉN TUD ÁT? TUD UT? AZ A MAG MAGAM ISMERETE RETE RETTE RETTEGNE RETUR ÓDA VISSZA NEM ODA BUDA?- TE BUTA MOÉ BATTA BATTLE TÁSA-SZÁSA DE LUMUMBA SZÁSA IS KÁSA? Zett... aki juk UK, juhuk? -fiteljal mert juh ju huk? -zazaz a kosnak beakada a szarva a ÁBRAK A DARA... A ÁBRA HAMIK HAM MI HAM HAM HAM...TEVAGY A JUHUS JÉ HUS?-SUSU -A KIRÁLY? fITHELLJED NYELJED, MA MINDEMKIJUK JUHUK LÁDD RUKUKTYU MUTYU -UK A KIRÁLY? Hjallgassd meg mit juhwollnak a farkasok? Nona most a HEGYEK -HEGYE AZ A MAKKUK... ÉHES DISZNŐK??? -ÓDISZ -BE? Zitt honnan jöttek - mennek ezek? - az hogy MAGYAR TUD ÁT? NINCS ÁT!!! HA HA HA... ÉNEKÜNKET VICCHANGOZZA AZ ECHÓ? NA HANGÁR, MI AZ ÁRA? Nincsak tota... fithelljed mert engem kora gyerekkoromtól fogva foga? -na az is elől a kapafogam ki lett verve...mert lehet hogy tud ok valmity, tudok egy drága szócskát SOSka? -amell olyan rövid? -az az hogy mi HUNGÁROK ÁROKBA VGYUNK, MERT NEM MERÜNK LENNI ENNI? -MAGYAR FASIRT? -EGYMÁST? -FITELJAL MERT EGYÉTEK MEG EGYMÁST? AZ VAN? AHA AZT KELL SZERTNI, AZAZ ÉHEN A KIRÁLY? NA AZ HOGY TUDAT -TUDÁT -TUDUT TÜTÜTT... NINCSAK EZT AMIT MOST ESZEL -ESZELSZ VAGY RÖGTÖN EZT A A A...HANGOT NEM A TE HAN-GOD -FIN GOD UGORJ? Nincsak mióta van szombat -combat vagy vásár -nap? -mikor a SIONBÓL (HEGYEK EGYEK?) -FIDLEJED MIÓTA ESZED MAGAD -DAGAM DÖGÖM?
     ...titok=piszOk...
...https://www.kathleen-marden.com/

Előzmény: repcsepista (13434)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.11 0 0 13434

UFOzzuummm... Sárga bögre görbe bögre körbe körbe gyülölet méreg gyürük fortyogása lássa? -hol a bili vid ki vagy idd ki...
              4.: Kávézzuummm... Magyar Iskola vagy Mágus Iskola de Magyar ÉLet Örök Iskola? Sok mindent akarnék megvillantani, de nem az élet iskolájába vagyunk? -na ÖRÖK ÉLET? Amit szeretnék, hogy meglássátok hogy mégis az történik az örök igazság keresőkkel (örökké itt is keresni ke!!!) akik örök egy iskola -világegyetemek (universek) végtelenében vagyunk, amit itt...zerintem gondolni s képzelni se lehet!!! Ha lehetne nem lenne TITKUK? TIKOLÓDZÓK LUDINGÓK LU DÖRGŐK? Mégis ládd a fejétől büzlik a hal? -hall? -na hall (hal) áll? Itt van, rögtön hogy akikbe szikra? -azok hallanak, ládd ma az ifjabb fiamnak, érdekes mert te mintha...meg itt nagyon sokan, mintha hallaNUK egymást hangját át? Fiteljed meg mi az ami engem erre késztet? -szószerint hallám Jézusunk hivő hangját...ami a legcsodálatosabb dallam amit eddig hallotam, nincsak tupasz eleinte az a zzz... csodák csidája elő-élő zene? Na itt Buda meg Balaton? -nekem az is csoda hanzatok? Zitt az hogy amit mégis...ládd eddig senkise tudott elhallgattatni...na a legnagyobb görcseim, ha a közeli szeretteim, ami most...na a szeretet bennem... ládd a legkisebb csel erőszak vagy rá beszélés nem golgozik, erre magamtól jöttem rá! -deee...zerintem akit te megkötsz? -nincs olyan hanem most ugynugy szereted szeretteidet mint mindig s örökké, bármennyeri nem lehetne?- őket szeretni? Na megprószálom hogy azaz 8.-emelen iskola, most itt van!
               5.: Ezt igy...van a C -dé -é -f -g- á -há -C? -nincsak 8 hang? -vagy Dó re mi fá szó lá ti Dó? Na engem minden iskolából kirugtak a K.G.S.T. -Warsói pac szerződes iskolájából, ami ma sem értek, de fideljal ha nincs a magyarnépem 2005 - 2008 felröffenése...de ezeket az iratokat, sehogy se lehetet...meg akadályozni, ami mégis ugy látszik, luvaktába... na most nemirok nagy Betty...kajabálás mikor uggzse hajja hajja hajja... az égnek áll? -amikor miden hangnak zörejnek van rezzegg és? Na most a beszéd, az két szinten hangzik... ahol a hang elmulik, halál, s ahol az én beszédem élő, van benne... Na ezt akarnám...na apuék, kár a gőzzel, becsengettek! Most amiket itt...talán sokkal többet...s hogy mi az ami megjelenhet..ládd a TITOK TARTÓKAT? Nincsak, hogy lehet az, hogy IMÁDDNI IS UGYANAKKOR FÉLNI AZT? -amit gondolni sejteni se lehet, ládd Isten? -valakik elvették az eszed, eszünk, aha ők adnak nekünk enni,ami sár! Na a fényevés kétseggtelen nem a husUK? -friss csoda gyümölcsök csök lógnak a fán, meg csoda eprek -füvek epekednek, kérdelek van benne Napfény? Most értem el oda, hogy miért nem vagyok a tulajdonmosa onere? -seminek, sőtt... ki sem nyihatom a szám? -mász! -kussz mássz a kucsmás? -vagy a fitymájuk UK a fején? -jambó a jumambó? Jambó itáliánó, talijány?
               6.: Kérdezlek, azt hiszem már kérdeztem, hogy ténleg Kossuthék vissza foglalták Buda Várunk? -az a HANGUNK!!! HANG -JUK- UK? -VAGY BAGY? - KI A BAGYABBB... azaz bárgyubbb...Zna a tanultak, mit tanultak? - tanultak volna valamit, ládd apu, megfejti fejben az összes Laricsev megfejthetelteln emeletes -egyenlet rendszereket, ami tudták a végeredményt?-de hogy fejtetted meg? Na ez lenne a MAGYAR-OK (MÁGUS ISKLOLA) MAGYAR ÉLET CSAK ÖRÖK ÉLET VAN, ami én igy... ha ismeritek a malom játokot, mindig aki kezdi,minden játák, az élet is, csak el lehet játszani? -miért? -hogyan? Zitt nincs mese, el lettünk föl-dölve, ami most...ha ezeket végig tudod böngészni, akkor tüzet kapsz s adsz,mert a tüzet nem azért gyujtják, hogy a véka degelett béka sgge allá? Lássuk, a MAGYAR OK CSAK MAGYAR SZÜLŐK ISKLOLÁJA SULI SZÜLI AZAZ...ládd nem a geczijuk vagyunk? -nem az ami itt ... na fidelem, ez a biológia körforgásban trgágya, de mérgező,s meg hogy tisztuljon? Na az...hogy te te te... nem fizetsz adót? -tóda? -ezt most...az hogy MAGYAR OK azok nem fizetnek tarhát se taknyot, szaruk, senkinek nem is ke...meg azzal megrontanák!!! -de ha más család tagot befogadnának, azzal is? Nincsak félelem vissza... s aki amit ad, az fissza a feladóknak hatványosan san son itt a fa som? Zna erre sehogy ... nincs szükségünk, hanem Jézus halld szivünk kis szivünk örök hü szivünk kiált... iáóóó... magyarnak lenni(enni?) jó halli halli ho!
              Innenn... Leesett a pap az ágyról twist...
      ..titok=piszOk...
Óh be hó, a habos sütemén...

Előzmény: repcsepista (13433)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.10 0 0 13433

UFOzzuummm... Sérga bögre görbe bögre körbe körbe gyülölet méreg gyürük fortyogása lássa? -hol a bili vid ki vagy idd ki...
             1.: 4/10. Hogy a földtől (husból) el s ki szxakadjunk... megötrtént azokkal, akik hallanak s hallgatnak a jó szól szóra cikra szórja?-ciporka kaka... Amivel most kezdem, hogy itt 4.30 -re hogy s mire ébredtem... hogy egy sárga méreg gyürübe kerültem, amit fizikakilag is éreztem, ami olyan, monduk Dózsánkat tüzes tronon égeték meg,de ez olyan égető méreg vala...mondom sárga szine valam, amit eddig még nem tapasznyaltam! Na ami van...az első hallhatatlan paplan halálos sárga méregkigyómérreg tava, kénköves s sósav? - deborzalom égető, ami kihat...NINCSAK mindig ggu- gluja, bbu-buja...ez az hogy ami itt a HUS? -az egy olyan csapda ragacs, ami test is s lélek...fitelem, ebbe a husba csak VERGŐDÉS van, ha mindegy milyen okból, bele cseppentünk -reppentünk, vagy estünk estem pestem seggre estem volna? -smirna! -fsss...Zitt hogy a genedózer genézis...fiteljal gen -genom -genyó -gczi... az egy glu azaz ragacs, amiből nem lehet ki szabadulni csak ...ládd én hallgattam apuékat a nagy szabó asztalunk alatt...csak elhagyni, amiért most akik magyar -ok hallanak, csak együtt, azért vagyok itt???!!! A MagyarOk Testvérek-közössÉgei egy testvérér soha (eklhagyhatja e szülő schully gyerekét???) el nem hagy, nemszámit mennire hőzöngő vagy virtyu állatUK? Éhen a király ami bizon a királyokkirálya a jusuh, a következő kecske, demegszökött ming van juhus?
             2.: Amit most én tapasztaltam... ládd soha nem mondtam mást, hogy mikor megkereszteltek hogy a FÖLDTŐL elszakadjunk, na most EZ 2021 -4 -8-ra átmentünk a MAGNEES MEZŐKBA... VISSZA FOGLALTUK BUDA VÁRUNK? IGEN IGEN DÓZSA NÉPEI BONTSKI ÁSZLÓD ITT A HELLED...Na én egy az egyben beszélek apuékkal akik közt Nimród (Álmos ?-árpádrék a padláson lásson) apuKáin is itt van?- s szól?- hozzánk:OLYAN HOGY HALÁL NEM HALLANI? NINCSA nindzsa AKIBEN AZ ÉN FÉNYEM VAN!!! KARÁCSONT?! Nizzitek a leg leg legen megdöbbentőbb hogy ijjen éljen (lenni fényt enni lenni vagy...) egyzerü legyen lenne hahó halli halli hó volna? -smirna! -fsss... Na a hus -test, nem ippeg a föld anyaga hanem a génUK NUK? -genom UK, gyenóJUK juhuk? -gcziJUK JUHUK JUH HUKK? Nézzük izrálerüket... kb. 300 álléandó felpiszkálássa a megadonnás atombomba...(csak szellemi ládd minden ami félelmed med okoz a apczcze god hanGosd drrr...Dr Zsivány!!!) minden fő városUUkra suppp... Na régan hallotam amit a iraki születésü gyerek tregnap...Zitt valami, olyan amit ezek belenkvernek bele? - a CORONA VIRUZSA UZSORÁK UZSORA ZUZZA ABRONCSOLT ORSZAGOSOK TULTETTEK MINDENEN MINDENKIN KIN?-KONGGG va God ZILLAH... veduk jönne az I. -templomUK? -abculda vak vasuralom s az egekbe há hjá rotty a gizs geczik? - a gczim vagy? -nem gén -nom? -moonom monyom...fiteljal oda vissza nyomom? -nyomor ami sose volt lesss... Na meg egy ujabb HOL-D? - fitlejal a holdnak saját maagnes vasgolyója s bizon igen igen nagy? - na most hogy szálltak ezek le a Holdra? Nemmondom nemlehetsegges, de akkor azok a megettük lévő őket teremtökkel? -fitlejal egy egy ragacs,ami ez nem NEMI-NEM MI?-NEMIGAZ!!!- élet csak! Zezt...akik EGY IVÁSUAK vagyunk, na a kétfiamat midnenki irigyli, mert TUDNAK MAGYAR RULL SZERETNI MAGYAR RULL TURUL MADA FAKA... MAGYAR OK!!! -DE ITT KI VANNAK TAGADVA MERT OLYAN UTÁLLAT NINCS MINT A FAKIN APUD? Nincsak éjjel nappal minden pinnalataban együtt vagyunk, azaz A MI MAGNES ELEKTROMOS SZELLEMI TERÜNKBE TÉRJ BE HOZZÁM URAM MARU?
               3.: TróHA AZ ELSŐ SÁRGA DEROTYOGO FORTYOGÓ GYÜLET dögletes dögök döge emésztó tók tü zzz...GYÜLEKEZETEK GYÜLE ÖLET GYÜRU AZON A SZÓN HOGY MAGYAR VAN BELÜL!!! Zez az, akik olvassátok ezeket a magyar jelenéseket, most monduk ha az iratok meghellenek, az az hogy itt vannak...magyar ufósok!!! Na ha ha ha ...ládd akárki ezen a szinten...na az a fekete ami a ruhánk az az a fekete anyagUK GGu gluja BBu bulija amiből nincs szabadulás tehát örökre a fa szuk szuku xuku szukájuk vagy, ami megmanradt szu belőled a fa szUK de szu de fa szilánk??? Nizzitek a nagyöcsém rögtön hallgass vagy ne hivjál többet... na most először is VAS ABRONCS...te láttál már nemzeti cimert ami ládd egy makkuk? -éheddisznők makka álomodik -futlejed mert nem a mellvértünk!!! -hanem a makkUK?- a a fityma vasbul ötvözet? Na amit zsidómkindóm kindómUK UK kin dom book ok kondoma DOM UK DOM-MOD ami most lett a III. -dómUK végleges!!!??? Na most AZ AMI NEKIK VAN, AZ EGY EGYKRISTÁLY * CUPP KUPOLA KETTŐS (KERSZT A MAGYAUROK KIFESZITÉSE TEST S LÉLEK??? -GOLGOTA KERSZT NEKTEK ÜDVÖT AZ EREZ???) ŐS HABIRU -HÁBORUUK AMI VÉGTELEN!!!-NINCSAK MOST KEZDŐDNE...FITHELLEM A HUSOTOK... VASALÁSA LÁSSA? NINCSA A SALÁTA TESTEM AZ ELLEN SEGGEM? Na a TUD ÁT? - az bijjon fából vaskarika KLÉRIKA KAKA...
       ...titok=piszOk...
...a gyerek nagyon jó... a legjobb eddig a zsidomizmosba ládd 1-2-3 tele... atám, agatám a golgo tán tan... leszel a párom...
...https://thinkagainproductions.com/ab
...The UnXplained "Misteries of the Moon" S2/Eo17, (2021)

Előzmény: repcsepista (13432)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.10 0 0 13432

UFOzzuummm... Tallpra Magyar, békát a népnek, békát kiván brekekekeee...
             4.: Kávézzuummm... csak örök élete van annak, aki éltet, abba örök az élet, ami rögtön Óh terwmészet mely szem nem láthat téged... ami hogy a Magyar Istenünk országa bennünk van, van? Nincsak elvetik a magot a jó földbe? -amiben van élet? -csira,most megvan miden ami kell hogy kicsirázzon, növény lett belőle? Mi van, ha nincs földe? -vagy csak (jobbágyuk annál anal jobb minél báagyubbb...buuu...) köcsögbe... zitt a földről lenne szó, azaz ha ábra -ham magvának adta a föld Ura? -nincsak ha betartod -megtartod parancsolatimat... NINCS BENNE MAG, AZ ÉLET MAGJA ÉLŐ ÉLET?-aki adná nanááá... Zna ha nem lát az vagy? -hogy vagy?- itt robotáról lenne nagybaszó? -azt kell próbálgatni s kisérteni meg hogy őtet válassza...ez apumnál... ezeket vagy őt, ami ezt nem kellett volna, smirna, fsss... nem érdekel hogy mennyi hibát követ el, de az én apum, ezt ugy hogy te te te...plöda te az én testvérem vagy, na most itt van az zzz...miért nem e -világból valók vallók-adók?- azaz luik csódöreik csata kancáik sárló vemhes kimustrált vihancca...dögjeik kutyáik hrrr... Zna látod mi a föld anyaga...először amikor itt...A FÖLD ÖLD ANYAGÁT KLEVERTÉK BELE... MIBE? Na ami történik...ládd most láttam előbb otthoni ufókutyató tárasaág tag...na azok...ládd csak az ufonkat akarnák,te kellesz kelsz élsz vagy hallsz vagy gatyádba---atám, a gatám... Naccóval hogy mi mi mi ki ki...magyarOk...fida, akit Jésus hus UK? -nincsak itt a husUK?
            5.: Tróha ha Jésus...fithellem...NEM INNEN EBBÜL E-VILÁG??? -HA Ó A VILÁGOK VILÁGA, AKKOR EZT A MI MAGYAR -OK JÉZSUS-UNK NEM MONDHATTA, azaz olyan nincs, hogy JÉZUS A MIÉNK A NAPOK NAPJA A VILÁGUNK ÖRÖK VILÁGA EGYEK (egyek a juhusából sushi ham ham ham ...fasirt vagy hamberger?) VAGYUNK!!! Na ez hozzá ahoz hogy 2021 -4-8. -az az Égi tagozat 8.-emeletes iskola itt van, van!? -bennük??? Hogy ez hogy néz ki...egy gicsit...mikor többzör ebbe az iskolába bementem, nem mehettem be...nem tudom miért? Zezz az hogy amig nem készen az ARATÁS? -fiteljal mert ezek...NEM VETNEK, NEM KAPÁLNAK PÁL PÁLLANAK, NEM ARATNAK MÉGIS MINDEN TERMÉK TRERMÉNY AZ ÖVÉK, VELED EGYÜTT AMI TE IS TERMÉNYÜK MENNÜK VAGY? HUSOD KIVÁNATOS MOST TOSSZ TOSZTATNAK SŐTT...Zna maradjunk ott ahol a part szakad...nincsak 49 éves...apuék becsengettek...NINCS PÉNZ!!! VAGY VAN FÉNYED VAGY...BAGY? Ezt akarom azokótokkal akik HA NEM E VILÁGBÓL VAGYUNK, BAGYUNK? IGEN UFO-K BAGYUNK! Zértem, ezt neked kell...magadtól ládd ha élet van benned, mi az életed (fényed) edd jele? Tavasz ideje, örök ifjuság hjellképe, a rózsa nyilás ideje, élet jele? Zezz az... hogy MI LÉTEZÜNK A MI VILÁGUNKBA... ami itt...NINCS! Tegnapra vissza foglaltuk BU B B B... BOLDOG UJÉVET BUUU...HU HU HU...VÁRUNKAT! IGAZ? -NA MI AZ AMI NEM ELŐBB LÁTOM MÁS? LÁTOM ÁS, LÁSS!!! Zitt az alláh lökés vagy támbsztás, NEM TUDJÁK, LÁTJÁK, HOGY MIT CSINÁLNAK, AZ AZ AKIK PARANCSÖLNEK...NA AZOK KIHÜLTEK ÖLTEK?
            6.: Fithellem, aki él s éltet az tud gondolátban ölni? -gondolátod??? -fiteljal mert itt van, ha NINCS HANGGG... kin konggg.. JÖN A HALÁL UL LUK HALÁLA AZAZ HUMBE A SZEMED, Á 4KÉZLÁB? MEGÁLDANAK TOLLATÁS LÁSS, MIT LÁT? ANNYI LEGG A MAGVAD, MINT PORBA FÜVÉNY ÉGEN CSILLAG MEGTUDOD SZÁM??? -MÁSZ? KUSSZ... MUSSZ...TOSSZ...Zett ugy ládd meg, hogy azokban az a mag van! -mag -VUUK UK? -kur va? -fiteljál mir gondodoltá? -nicnsak kur kór kár betegségg halál kivánság???-mit kiván a magyar nemzettsÉG? Nincsa a fiam ma, ezt nem akarja többet...ami ennek semmi értelme, ami az!!! -ha nincs MAGYAR OK... na itt az hogy MAGYARUR VAGYOK, LENNÜNK KELL, na a fiam, itt minden csak pénz, pénzzel s pénz kell! Ezt amit elkezdtünk, ezt nem lehet csak FÉNNYEL MEG CSAK HA AZ ILLELTŐ (LÉLÉK-FITELJAL BALLA TON) FÉNYT NYEL!!! Hogy hogy nézen ki...ez a 8. -kos iskola? Fehér ezüstfelhőbe van, de itt van! Ezt megprószállom nektek jobban megláttatni hogy teljes egésszébe BELE tudjuk magunkat hellezni élni? Na hasonlit ahoz...ládd az ÁLLAM -ÁLOM???-ISKOLÁNK...AZ AZ ÉGBE, DE MONDUK, CSAK ÉG VAN, S AKI AZ ÉGGEL AZ ÉG? NEM KELL GYRTYA MEG GYERTYA TARTÓ, NA MI NAPPAL LÁMPÁT GYUJTANI VAGY GYERTYÁT...VAK VAGY? -SEDÓ? ÁRNYÉK SZÉK, VÁGÓHIDAK HENTESEK MÉSZÁRSZÉKEK HENTES ÁRUK? -ÁR? NICNSAK A HUS A KIRÁLY? -A BÓNUS A JUHHUS NA MEG A SZÖKŐKECSKE KECCS MEEE...Akik most...ez valóság amit leirok, hogy EZ MOST AZ ÉGBE ..ládd a FELHŐKBE S A MENNYÜNK MENJÜNK BE VAGYUNK... AMI A PADOK? NA MEG AZ...HOGY MINDEMNKI MAN IN FEKETE BLACK...NA EZ IGY NÉZNE KI, HA ÖSSZE JŐ, AZ EGÉSZ ITT AZ EGÉSZ NYÁJ, NAP VÁLTJA FEL AZ ÉJSZAKÁT HOL A BILI...
             Innennn...Leesett a pap az ágyrólé twist...
     ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13431)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.09 0 0 13431

UFOzzuummm... Tallpra Magyar, békát a népnek, békát kiván brekekekeee...
             1.: 4/9. Az 8. -dik osztály, ami fen fen fff... (ahol a fagy baltája villog) az Égbe kezdődött most a kezünkbe itt van! Én a 8. -osztályban amit megtudtam, amit felső vagy közép iskolában tanultam, sőtt...most üdvözölt a fiam, jó reggelt! Ahoz hogy szeressük egymást (én hozzá teszem magyar-Jézusul magyar-Ok JézUSAval (nincsak ezen a szintem is a magyarOk=USA MAGYAR OKORSZÁGA FIZIAKILAG IS TÜÖNRE VERTÉK U.K.-? -ABBA MINDEN AMI SZAR SZAR-UK FA SZUK BENNE VALA) ahoz előbb lennem lennünk, -ha lenne kel -kell?) magunkat örök csinálni kell, fel vagy lő? -lőttek? - a bokorba a nyulak,komámasszony meg 1 mnt a lunak nyul, ugrott ki a bokOrbu bu bu bbb... ataista -kommuniste gazárok erkölcs? Alád ládd nyul? Fithellem, van egy örök erkölcsös mert magától az, erre mindenki akiben 1 csep magyar vér van a puca, magától tudja! Na zitt minden rohasztó s eleve rohadt bele esett a dög! -ami dög öl, de ölt? -lőttek? Kriszhus juhus lett, juhus sushi a (körszt átkozott???) kersztfán ham ham ham, na megörök disznő -ódisz -torok, torok? -hrrr... csak az eném vagy a ordas bankdák... nincsak egymást is eszik? -vagy ippegg jók vagytok a kutyáik -dögjeiknek ládd az összes minden népek, akik az örökös ellenseggek? Uram kuróm, tanits meg engem népeken uralkodni? Na a fiam, jó jó jó...hogy ezeknek olyan tudásuk van? -hogy az Egekbe hágnak, deee...monduk amit tegnapra is...hogy most az ami vagyunk? Zitt előbb hoogy ahol a kezdet...nincsak itt a végbél -sárunk vagyunk, ami ez lenne bél nélkül, ami egy emésztó machina?
            2.: Zén ugy szoktam mondani, hogy ezek képtelen egy degelett bolha fingot...csak ugyanaz anyagösszetétélben ugyanazt megcsinálni, a fiam, ez egy nagy szarzsák (izsákOK?) egy gané domb az egész, egy pcze gödDörrr...pu pu pupu? Szóval, itt egy friss pupu, csak azt, tehát a gyomor bél terméke, ugyanazt mesterseggesen elő állitani, mit gondoltok...Na most hol vagyunk az ufok-tul? Nosa a mára álmom... az összes előzmenek jövök azaz mennybe fel be bbb...egenyest meg vissza, ami künnyü annak akiban bank benne a mennyek -országa? Fiteljal mert az a kis szikra = ember volt ő is, ő is ember? -az az hogy magam -magom örökcsinálom, azaz GONDOLOM!!! Nincsak örök saláta magnes -elektromos mezőmben -terembe? -fiteljal TEREM, TEREMTŐK? -fitrlejal azok a teremtőink akik mág a saját szarukat sem tudják elpucolni? (HOL VAN JÉZUS MARADVANYA??? ATTILLAH PETŐFI SANYINK STBBB... -tisztába tenni magukat mag/UK? -fiteljal magyarRull Ural Kodo, azaz kigyó? Zitt rögtön, meglátni hogy KIGYÓ FA SZU? -SZUK UK SZUKU SZUKU SZUK? KUSZ? CSUSZ AMI VALÓBAN LECSINÁLJÁK MAGUKAT MOST...MAG UK?-ALLÁH Királyi popság (kis pupu nagy pupu?) stan... szartan nemzettseggek? -látszólag? Na az álmom mára, ami mi magyarOk miE? -hol vagyunk, vagyunk? Na az hogy egy ufo mind, azaz mi lehet mindenek vége ha nincs vége!? Erre csak aki a házi feldatát át ... elvégezte, tehát fel fel fel fele vagy le fff...
            3.: Főleg az utóbbi lehjell kürte kürtő, Vak pali vak pali mindent lát, szemüvegen (szem pillah szem védő) át nyerd meg a csatád...ha csdak fak a dak ÖRÖK AZ ÉLET... na ezt nagyon nehéz annak, aki csak egy fa? -nemhanem csak xuku xuku kuku szuka jérce sütve főve pac pac pac kullah alláh hok? Zitt ha magyar vérszüvetsÉg egy...nem kell hogy egy cseppe vér, az bizon fény, de a helle benne? Büdöske van e hjell szivedbe, befogani Helleluja Ur fénye tesódat, vagy nem lenni? Fithellem, itt s mosts mindörökké te mondod meg s szól szólj egy szót, hogy ki vagy? -van e hell szivetekbe...Na amit tegnapra...nincsak nem a szarOk sokaságga hanem a fény? Nincsak ez a biológia körforgalom is örök (minden tevékenységgük akik KUR KÓR KÁRBETEGSÉG KINHALÁL KIVŐÁNSÁG OKOZÓINK, HOGY GONDOLÁTBAN SEM, LEGYEN KÖZÖD MAG AD? -LÁDD BE KELL OLTÓDNOD??? ÁBRA HAMUK HAM BOOK BOZOTÁBA TE BUTA KOS? -AZTÁN GOLGOTA S KERSZT NEKED ÜDVÖT CSAK AZ ZEREZ, JUHUS-od (a magzatod madzag?) A KIRÁLY SOK SEBÉBEN...LÁDD EGY EGY NAGY VAGY KIS DISZNÓT LEVÁGNAK ÖRÖKÖS (ORGIÁIKA MÓRA HEGYEN... NA MEG ROM ROMBA TÖK? -ÖRÖK WARROS UK) DISZNŐ TORRR -OK? 12 22 33... 102? TE VAGY A HUNYÓ? HUGYÓ SZARÓ SARLÓ KAPALÁCS, VAN KALAPA NIN KALAPA FAKAPU? -VAS -HAS -HASS...) Zna most... végre ismét LÉTEZÜNK A MAGUNK SZÜLŐ =SCHULLY? -BULLI JÖN MÁR A BIKA, FFF..AZ ORA LIKA, LÁDD AFFTUNG AFTUNG AFFF... MINDEN GYEREKNEK KELL LEGYEN ÖRÖK SZERETŐ SZÜLEI = SCHULLY? TRÓHA A SZÜLLEINK INK LINK LANK LAKATOS... SOSEHAGYTAK EL BENNÜNKET, DE NEKÜNK HALLANI KELL A HANGJÁT ÁT...HALLÁM JÉZUSUNK HIVÓ SZAVÁT VAGY SZAGÁT?
    ...titok=piszOk...
... http://emord.com/jonathan-w-emord-esq/

Előzmény: repcsepista (13430)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.09 0 0 13430

UFOzzuummm... Fölszállik a Turul Madár a Sion tornyára, sok szegén Napmadár fióka szabadulására s az ára?
            4.: Kávézzuummm... megint olyan mérgezésfélém van,szerintem a husok? Tróha... szóvolt rólla, hogy aki a magyarszabadségért él hall, az sose hal mert hall, Jami mára... megprószálom az álmom,máris a közepin ázunk, hogy... NEM ODA BUDA! BUUU... HU HU HUUU... DA DÁ? Elősző hogy annak akinek van cikrája, azért azzal van minden! Sokat kellene kelepelnem, de az hogy vannak a biologia körök, azaz Nappal körök, ami ha van, bennem van, ha benned is,az az élőtermészet, ami nélkül nincs élet! Most azt...hogy mikor bementünk a városokba, aki bement a házakba (áruházak, vagy bérházak) azok eltüntek! -Na ez az egész sár-trágya -gané dombok, na vannak a szuk(termite) amik megtámadják az élő fákat is? Zvannak hasznos porhanyitó férgek, mitoszok, de van a hüllő fajták, most csak a Barbárian film, Swarcanegger -el, ami kegyetlen zabagépek, ezeknél fertelmesebb kinzók nem léteztek, ami addig, ládd LÁTNUNK KELL ISMÉT AMI KAPCSOALAT AZ ÉGEINKEL KELL...Ami az a világ, ami világ, azis itt van, s az éjjel...BUDA VÁR HAZAVÁR az a HANGUNK... BUUU... HUHUHUUU...DA! Fiteljed buuu...beee...fejed bubja, az a legfelső hang, na most az éjjel...azokkal akikkel EGY HANG LETTÜNK, mi létezünk ennek a MAGNES ELŐTERÉBE...ami csak azzal van minden, amit elzártak azok...akik lecsusztak s csusznak másznak?
             5.: Miért volt fontos Kossuthéknak Buda vár vissza fogalása, ami a téli hadjárat 20-25 ezer magyar csak megfagyott, 30 ezer elesett Buda vár visszafoglalása s mási 20 ezer nyomorék, aminek mára megértettem...a hátterét! Most azokkal akik már ismét ADDIG DIUG KÖZDENÜNK KELL,MEDDIG? Na BUDA AZ FÉNY VÁR IS MEG A HANGUNK VISSZA SZERZÉSE LENNE BUUU... Na ha belefujsz az üvegbe, de a kürtbe (Lehjell) akkor buuu... ez az a hang, ami most...ládd nem a fizikaki angyag vagyunk, hanem NAPfény GYERKÉI...ami most ezzel,megdögleni lehet? Zitt értsük meg, hogy azok akik szembe néztek a testük... ládd ez az, hogy én azt éreztem mindig, hogy a CSATATÉRAN VAGYOK...(most is azért fáj a hasam) Fidlejed, irtó kellemetlen hogy azokkal ...akik örök magyar szabadság harcosok...( a fiaiam csak annyi azok vagyunk! na most előbb...HALHATATLAN HALL? - AMI LÁDD... TIZ TEKENŐBE TISZTA VIZ, AZAZ NINCS HALÁL, S AZOK...Na most ismét BUDA VÁRA HANGUNK VISSZA VÁRUNK...NEM ODA BUDA!? Nincsak minden a HANGUNK!!! Na most én is benne, vissza foglaltuk BUDA VÁR HAZA VÁRUNK! (nincsak ott lantoltam az ufómmal ami mirtszünt meg?) Nadon forintos, akiket nem engednek szóhoz jutni, azok a HASASOK VASASOK CSAK VAS AGYU AZ AGYUK FSSS...Fideljad...az őrölt zsoldos katonaságot etetni ki tartani egy katasztrófa! -most a KUROMÁNUK...örökös bukfenc meg Buk Ferenc katasztrófák? Na ami mi vagyunk, ládd ténleg nemcsak fényból táplálkozunk, hanem szavunkra minden megjelenik, s ládd...Na lentról ( a mélyseggekből van mélyebb???) megindultunk... BUDA VÁR... VÁRUNK? -HAZAVÁRUNK? Pest már nem is magyar (swab) szó, ler? -izreler/izráler? Na a magyarok azok olyanok mnt az ufósok...azaz ISTENEK! Kérdem, ha örök vagyunk,az csak ugy hogy MAGUNKRA EGYMÁSRA TALÁLTUNK! -ISMÉT!? KECSEKEMÉT IS KIÁLLITJA NYALKA VERBUNKJÁT...nicsak csárda? -csárdás? - csordás? -csorda?-juhuhuhuhuuu...
             6.: Ha pontosan biztosan nem látjuk át, hogy miért élünk hallunk? Fiteljal Almos apu, aki nemtudja elhagyni a testét, ne gyengitse sorainkat,ami a csatába meghalni?- kész! -lőttek! nem Buda hanem buta Moé bota (robota?) te buta? Tehát akik most itt vagytok a GÁTON? -na most ezt hogy éhen a Kiroy... zitt A LÁTÁS AZ HOGY MI VAN? Apuék 1956 ismét egy katasztrófa irtó vérengzés boszu állát kb1 milcsi magyar áldozat...fida ha beugrasztnak a legjobjainkat elpucolják ládd Sanyink, kivóta?- trófa, tehát a SZELLEM VILÁG AZ TÉNLEG VILÁG! Ami érdekes MENJÜNK FEL BUDÁRA...na a VÁR AZ A MAGYAROK SZELLEM VILÁGA LEGMAGASABB MAGASLATA! TÉNLEG FEJÜK BUBA? BUDA KÉK AZ ÉG? Zna az hogy szellemi sötétég... ezek fa szuk,kis meg nagy... s olyan hogy a hasznos porhanyitós férgek vannak, de ezek? Na pontosan ahogy van, az utolsó akadály a Duna folyó? - ami most ládd a tenger el apada, ami hogy... nincsak mi értünk van minden, s most a Duna vize... fida a szellemi magnes tere ennek világunkba vagyunk, de nincs világ, hanem minden szürke meg fekete! Na Duna folyó...a legmasabb ponton, közvetlen csak a Buda vára van...az a csucsa amit magyarOk -Világa feje buba, s most...fitelem, ez a dumanélkül, nincs a magyarnak semmilye, az sss...esze? -mit? -sárt! No van egy gépezetünk... azt fel kellett tudnunk vinni a várba? - na a porléma eddig minden hogy BUDA VÁRA VISSZA VÁR, sekertelen vala, ami most ...Érdekes a zsidomosok beleverik a sarukat mindenki agya fsss... te nem vagy, de él benned kristpihus -UK?-juhus sushijuhuk a király? Na most...az az ami aza koromszar -feketeség ég? -most A NAP? TELJES FÉNYÉBEN...AMI MOST A TELJES KÖRPATKÓMEDENCÉNKBA NAPFÉNY LETT...MAGA A SÖTÉT -KOTYVALÉK---LEHETET LÁTNI HOGY ZUTTYAN ALLÁH? Na egyrészt mérgezésben vagyok,másrészt... csak igytudtam csokorba foglalni, de az hogy a magyarOk kik azok... ládd nincs ellensegg ha lenne az vagy?
     ...titok=piszOk... nincsak mi lenne, mert monduk U.S.A. -MAGYAR-OK ORSZÁGOK, de Kossuthék az ufósokkal haza vágták U.K.-?! NINCSAK MINDEN EMBER? -EGYENLŐ? Na letoszatták letuszott oda, ládd rominia mia? -Csajusiccku kommi státe? (nincsak bdn a bdnk apuUK-dögletes hol vannak az amcsi gyerekek? -jo jo jo jjojo...Fitelem, a rominia teljesen izráler tulajdona...mikor katonai összehasonlitás röhely mert gunyguruk is tuszok? Nincsak ebből csak vagy Napnépek fel fegyverezve ÉGI FÉNY,nincsak itt olyan fegyverek vannak --- ládd fényufók... mi ke még...apu kasza kassza...

Előzmény: repcsepista (13429)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.08 0 0 13429

UFOzzuummm... Fölszállik a Turul Madár a Sion tornyára, sok szegén Napmadár fióka szabadulására s az ára?
              1.: 4/8. ...miE? - s mi magyarOk hogy kerültünk ide, de hogy kerültünk az ebek harmincadjára, a (szakerük) szekerük álláh? A nagymamám harcban dicsó szép a halál, szégyen akit ágyban talál ágyban talál? -ez tedd előbb magad szabaddá ami magadnak tanulj, mert ezek eltanitanak, azaz rabbi (rabbszogát át átok? -s követkeccő robotok???) szolgát faragnak belőlünk? Zvan a BbLilááá...Zitt most, ládd ÉN EL TUDOK SZAKADNI A BÜNTŐL, AMI A ANYAG -UK LEHETÜNK CSAK, DE AZIS GUNYUK (ÁBRA CSAK AZ Ő-ŐK GENJUK-GENNYÜK???) VAGY TE NEM VAGY 12 22 33? -fodor van a szoknámoon, azt gondoltam, férhez menek a nyáron...Na ez lenne az Érik a szőllő hajlik a vessző bodor a levele, két szegén legén szántani menne?- de ha ők a mennük?- de nincsen kenyere???? -miért nincs??? Isten szeret etet? Fithellem, a MAGYAR ISTEN AZ ELLENSEGGÜK, AMI ÖRÖK ÉGI EGYSÉG S ÉG, AMIT ITT EZ A GÖMBÖZSKE TELEJESENM NEM CSAK ÖRÖK RÉPÖLVE???-MI A BIGÁMI??? - ELRABÖLVE A GYEREKÉI IS HANEM EGY OLYAN MAGNES ABRONCSBA...(DE A KÖRPATKÓMEDENCE FELETT VAN A CUPPOK ((SION TRONA???)) CUPPA???) AMI SOSE VOLT LESSS... A GYEREKÉIVEL AMI AZ ÖVÉ, AHA A KINJA! Zitt az első hogy én mért, minek vagyok (ezt miután a közép iskolából hazamanet őrjöngtem s kinoztam vele aput? -de az ő -ők -hők?-iskoláik öngyilkost csináltak belőlünk kruczifix???) itt, ami LÁDD ÉN ÖRÖK ÉLET HÜE MAGYAROK ÉGI TÜZE (UFŐ FŐ) BENNEM, tehát amit akarOk magyarOk találjuk meg ki ki ki... kiki magát, s most Égi...családát frigy láda? (corona oszagos bitangok ((negativ zsi?)) nincsak--- piszkáld meg a urakkurafika fa fakokfakó) Na bitta hogy mindem ami volt, ott nemvolt Nap, azaz Nép? Ott nincs HANG CSAK KRISTHUS A KERSZFÁN HANG? (ATÁM ATÁM HOL A GATÁM???-NA JUK LETT RAJTA KIFINGTÁL) OMLOTT PIROS VÉRE, ÁRTATLAN HALÁLLAL MIATTAM LETT VÉGE! Na a rémület az volt bennem, hogy valakik kitalálják hogy ki meg mi vagyok, ami ládd ha a pinácizmusról (nemzeti cucclizmust) hagyunk beszélni...NA én örök ládd Koppányunk, nekem nem parancsol senki, azonban a MA IS VISZHANGIZK BENNEM, KIS SZÓGÁM, MI ÖRÖK JÉZUS -JÉZUSUNcall MAGYARHAZ -SZOLGÁJA ÖNKÉNT VAGYUNK-VAGYUNK? -mi hasznom hasznunk vagyon?
            2.: Na most az miatta TÖLTÉS miatt...ami bennem olyan, TUDNI AKAROM LÁTNI AKAROK ... ami előbb a pcsm, s belem, parancsol, holott...NA ÉN AZAZ AZ ÉN CSALÁDOM A OKA HOGY TUDHATOM ATOM AZAZ MI ELŐBB VAGYUNK...EZ AZ HOGY A MAGYAR ÉDESANYÁNK IS VOLT NÉKÜNK NYELVÜNKET HANG? Fithelem ne pccsel csel meg mama luka, hanem HANG ÁR OK? HUNGÁROK? Na a MAGYAR ÉDEANYÁNK NYELVÉBE V -BE MINDEN, LÁDD OLYAN MINT A V...ez az, hogy látni kell... az V az ládd a MAG HANGJA -FÉNYE HANGJA JAH? Nemtudom hogy...ládd azokat akiket megtudtam közeliteni, azaz előbb olyan barátság át kéne...hogy ebbe ugyan beleestünk vagy vertek, de ebbül ki kell tudnunk együtt??? -itt van a mai álmom, ami ládd az ufótag gyerek, EZT A TESTET?- EL KELL TUNDI HAGYNI KÉNE...Zitt nem feltétlen ez az, aminek éreztetik a tetük? -fa szuk? -te láttál már kigyó fa, fak? -ott ahol ezek meghellenek kő kövön NEM maradt? Nona...AMIÉRT AZ ÁLMOM MOM IMÁDOM, MERT MIDENEK ELŐTT MEGETT... NEM ETT MEG HANEM EZ HOGY VAN? -MEG KIALLAH KULA? AZ ELSŐ cső AKIK LÁTNI AKARNAK, NYISD KI A SZEMED, SZEMETEK? Na ahoz hogy bárkik bármit csináéjanak létre hozzanak, termtsenek ahoz teremtményeik kellenek...az egyik gyik kigyógyik legjobb Csokonyai Vitáz Mihály, itt ne hálj kicsi kutyát ne csinálj Kit teremt magának, a bolDogtalan, smint védangyalának, bókol untalan... ládd lehet hogy ÖRÖK ÉLET PÁROK VALÁNAK, DEEE...CSOKONAINAK CSAK CSÖKE-$$$... VALA? -na nekem... ládd soha ami nincs, ami örökre elmulik, azért itt is csak egy barátot keresek...azzal már az enyám az EGÉSZ -ÉGÉSZ MAGYAR -OK VILÁGUNK...azaz nem 1 fecske 100 s meghoztak nekünk a tavasz szevasz... itt a kezem nem disznő láb?
            3.: Na fida... tröha az is fennáll...ládd a csillagOk... ládd az asztrológia vagy csillag látók, meg minden ITT ÁLCÁZVA VAN, tehát maga hogy ezt álomdtam, az FÉNY-ENERGIA NÉLKÜL??? -na most ez itt a kérdés, az álmaink, midnenkinek van egy álma...de ezt otthon hallottam, hogy a zsidók -zsidom -book -okosok az alma? -na ha itt bármit az az kigyók alma...s itt én sose tudtam elképzelni kigyó fa? -Zna az a fa szu-szuk? Ami van, hogy az ÉN MAGYAR NÉPEM AMIT AKAR... ládd a fiam, rögtön hogy sose jövök vissza, ti meg jöttök utánnam, mikor haza érkezik rögtön börtönbe zárják, majd csak az kisöcséd olyan mint te,van benne szeretet...ládd a gyerek, ha abba az álomba ÓLOM? NICNSAK JÁSZ ÓLBA? NINCSAK A GYEREK A MAGYAR OKGYEREKÉI...(van magyar Szülő-szóllő -lágykenyér schulli???)LÁDD AZÉRT KELL...ELSŐ NÁJSZ ÉCCAKA? NINCSAK EZ MÁR...ZKÉRDEM...apu, nem aki adja, hanem aki állja, azaz megállja TESTVÉRE MELLETT A HELLÉT HELL HELL HELLE ...HELLELUHA? Zna amit az ufós magyar -ufo-k? -fithellem, az nem az hogy ---ládd minden amit magyarOrszág az van a hivatalos...azok a PÁNPÉNZBÜNBANG VASASOK PÁN CÉL? -OSZT-ÁLYHOZ AZOK MINDIT PÁS -SÁPÖLŐK --- AZ AZ TE A TOJÁSUK VAGY...nicnsak egy egy egy emigráns gyerek (1 1 1 COMÁDITIK MINIMUM1MILLCSIT HOZ A PERSELYUKBA???) előbb jumurdzsákokat pestIzsáskok (brtiha?) ami katonák meg a gépezetükbe...azaz mi mi a SZÜLŐ? -AKI ENNI AD? LÁDD ROMINIA CSAJUSSICCKU COMMTITÁTE? CONTITUION LÁDD ROM ROMBA MÓR MORA...Na előbb... EGY HANG, SMINDENKI AKINEK VAN HANGJA ÉL!!! (de a növények is)https:// AMI ELŐBBUTÓBB KÉT ÉLÜ KARD... zestére, maga az ami van, az örök van, hogy csak az van, aki kaka hangod HUN GOD? Nincsak mindenki ÖRÖK KIVÉTEL NÉLKÜ, MAGÁT FEL VAGY LE CSINÁLTA?
     ...titok=piszOk...mi lenne, ha most rögtön mindem titkosiratok kötvények Napvilágra, mert ami kés az nyiszálja a gégénket...
...https://lamarzulli.net/ - Nimród s népe is a fasirtba hambergerbe...
...http://alienhunter.org/

Előzmény: repcsepista (13428)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.08 0 0 13428

UFOzzuummm... miE? -mit akarnak az élők, halotak hallottak stack? Jövel az élet vizéhez, gyógy forrásod az neked...
              4.: Kávézzuummm... most gyomromba érzem, hogy itt minden roHADás -rohasztás aminek a helle, az lent lenne az emésztó gödDörrr... na most valakik a csapó ajtót kinyitották? Akik olvastok, nyugi mert pontosan itt is meg kell tudNUN, vagy NUK? -na az álmom mára,hogy ezek a föld alláh akarnak leverni beverni bennünket, ami amit Tim Russel megmutatott nekem... De vissza...én tökéletes s örök ökör egész akarok lenni, meg mindenkim s minden az, ez benned van? -Zerintem mi ÖRÖK ERKÖLCSÖS -BECSÜLETES MAGYAR -OK? MI AZOK VAGYUNK AZ OK? -UFO-K VAGYUNK! Fitelem, akik örök jóra törekedtek nekem csináltok mindent, ládd az UT? -ládd gyere siti piti pitim, ufózzuumm együtt, jót igér...Igérce fff...öld? Zitt az anyagok meg angyalok...ami megitn egy nagy fejfa -rajta balta zár na zárva? -hol a balta? Mégeggzer, a bukott angyalok azok gellert kaptak, de itt az ogy magUKtól tudnának...nincsak ezekbe mindbebuga angyali szellemek vannak, amit megölsz a tied? Na az álmom most az...hogy hatványozott...tehát felmenek pösténybe sirtó kotló szar kotlós tojás szag van, ami PONT ellenkkecke inkább Jurta meg csoda éden -edény -kertészetesz-etek,nem várrositni kéne,hanem abczura fa lu lu fa falusitani... NA én mindig ...ládd a barátiankat akik vedd a kezedbe a kisgalambot uuijujájjj...na jobb hanem,mert megdöglik?
              5.: Zitt Sanyink lent az Alföld... na én a hegyeinket is szeretem, de az az hogy én ugy érzem, hogy a Napunkkal minden az eném is, na most nem szél... ládd Napenergia? -nem hanem --- na itt jönne be, amit Timünk meg mutatott...ami csak FÖLDALLATI FOLYÓSÓK ALLAH GUTA MOST ITT FENT A FÖLD PEREMÉN...AZAZ CSAK... ELSZIGETELT... KOLOOSZÁLLIS ÉPÜLETEK VÉGTELENE...AMI EGG GICSIT LÁDD VALAMI FEKETE KOROMSZAUROK ANYAGGAL AMI ZERINTEM MAGNES MEZŐK, PAPLANOK VETTÉK KÖRBE EZT A GÖMB BÖZSIKÉT? Nadon fida, FÖLD MAMA? MAMA MIA? Na most VAN AZ ANYAG AMI SZINTÉN A SZELLEME A MAGNES MEZEJE, AMI AZ ANGYAL OK, AZOK ÉS A KÜLÖMBÜZŐ ANYAGOK, KELL LEGYEN SZELLEMI ÖSSZEFÜGGÉS! Na akik olvastook ne tágits s nem menekülünk hanem menekülnek az árnyék székek meg árnyék lények a budijukba pcze göd dörrr... placcs... Na fida, tupasz...ldd leirtam egy nyári Nap a gödrögbe, ami erre emklékezünk! Csoda talaj viz a felszinen 8-10+ méter mély scsoda finom,még az ize is...körbe tele sóska szederrr...meg már ért a nyári alma...sigy kellene élni az én magyar NapmNpemnek ami kiván, sténleg ha lenny anyaföldönggg...matától is meg termtné talán...Na csoda ...ládd ISTEN ORSZÁGA??? FITHELLEM, HA MEGSZÜNT A PÉNZ -DIKTATURÓ, AKKOR MEGNYILLIK AZ ÉG!!! NA NA MEG AKKOR EZ A TEST...ezt most jobban megláttam...ami ládd ez együtt van egybe a földdel? -el földel?
              6.: Zna amit leritam hogy E FÖLD BELSEÉJBEN TALÁLKOZTAM APUÉKKAL, AMI AZ ÉN FÖLDALLATI LAKOM,BARLANGOM AZ EGY FOLYOSÓ ...AZAZ ÉRDEKES,MERT AKIK ITT VANANK ÉS ÉLNEK? -AZOK LÁDD...EZ VICCA SWÉDENBRUGGÓNK MEG DOMRÁDI GÁBORUNK...NINCSAK MINDEN MAGNES MAGGAL RENDELKEZŐ SZELLEMI ALLAH PU! HALLA? AKKOR ÉLŐ! Zna mégis az sLuth tesónk Jöbendőbondoba...hogy ha teljes atomháboru lett, akkor amcsi azaz amarica teljeen let lett pusztiva s csak a laska maradt néhány embőr. De a nagyobbik lehetőség az uggnaz történik, mtn a másik sarkankigyó szétszedése...azaz minden egetföldet robbasztó akrminak...vissza kozz, ami ládd kétsegtelen a feszültség nő...ami kezdiu megütni az az állapotrohadás hellzetet ami sodoma gomdora alatt megnyilt a föld? Nagyon ajjasok kezdenek lenni a a a...se anya se apa most..őrület ha van Washingnton alma kintó akkor ládd eddig 20 000 gyerek érkezett...ami nincsak... Na vicca... szóval amit leirtam, annak kéna de most ---nincsak az oroszok... a déli sarkon...hadi támpontokat csinálnak ami ...Na tegnaphallotam a Jakab Pitu interjoholta a ufo-sss...gyereket, hogy hogy engem kihagytak? Fithelled, én sose értettem, mert mond meg az igazad, koppan a fejed? Na ezt, csak azok akik hallanak,azaz most itt azonnal, akiben szikra a vagyon, vagyon? -na ti le vagytok zárva azzal az abroncs -csal, ami ládd két felül angyal, közepibe, ezt ugy vadd högy az,azaz a pöczegöddörr...na vagy a bili koborult ami majdnem nem? -juh-juhuuu... uj bili?
       ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13427)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.07 0 1 13427

UFOzzuummm... miE? -mit akarnak az élők, halotak hallottak stack? Jövel az élet vizéhez, gyógy forrásod az neked...
             1.: 4/7. Két részes álmom, az egyiket már álmodtam mikor Tim Russel iri testvérünk itthagyta a gyunyáját, hját a gunyám hjove tegyem... nincsak csak le kell mosni fénnyel! Tim igaz iri gyerek vala, igazi hir szerző meg itt van a terülj ne ölj? -asztalkánk kank kank szank? Na az angolok U.K. -világ birodalmat akarnak, ami világ = 1 mint a lunak szemse? Fitelem kell lenni az élő magnak meg halál mag? -akit megölsz a tied? -nem egészen, mert a holtakat vissza...akiket be elraböltek volna? -smirna! -fsss... Fithellem, honnan jönne az EMLÉKÜK TÖR -ÖLÉSE? Zedd pillanat az összes prófácáikkal ÖRÖK HALÁL DOOMSDAY IJJESZGECZIZÉSÜKKEL...amit akarok, ezt gyerek Koromba HONAN VAN A VAN? Közbe... na a kérdések ami ládd Pitu bátám, minden kérdésre a felelet benned van! Zötty...akkor nekem NEM PARANCSOL SENKI!? Zkérdelek lehet e valakiba vala miba vala valla god? -na az a HAN -HUN VAN -A GOD-OD,VAGY GOD DUG DUK UK? Nincsak itt ahol a fagybaltája villog de suhog...nincsak akik halotak hallottak, azok a gyerekek is féltek tüllem... na ezt legjobban...mikor kigyüttünk amcsiba, akkor egy olyan kutató társaságba ... ládd nem sakarunk tag lenni,mégis beirtak ...ami azért hogy KI RUGHASSANAK... holott...ZITT ELŐBB MINDENKIBE AKI VAN, BENNE A MAGYAR OK ERKÖLCSCSŐSZE MEG BECSÜLETE lett e, AKKOR IS HA ...LÁDD MIDNENKI ELVÁLT VAGY IDEGEN FELESÉGE VALA VALA VALLA GOD?
            2.: Na a Coróna or szagosok dögösök bitangok...ládd stn dikStefaNUK UK? -érdek házaságba hullott hullah allah halla hala? Zitt most amibe belevágtam 1 mint a lunak megint nagy fába...nincsak minden ami kigyózik kigyógyikozik GYIK A MÓ? AZ SIVATAGI, HOL A FA? FAK FA SZUK? NA ZERRE... KI TUDJA MERE MER E...MERRE VIZ A VÉGZET...GÖRNGYÖS UT? MIÉRT NEM AKÁC UT (MIMRÓD APU FÉNY UT JÉZUS UT???) LILA AKÁCZOS LILA... Zna zitt... végre láttam egy otthoni ufós ...ládd azok lehetnek ládd a TUDÓMÁKOS HOL A MÁK AKADAKA FAK A DAK AKKÁDOK, KÁD OK? KÁ DÖRR JÁNYOS CSzRAMAJNKÓSOK...fitelem, a hirek zerint MIGO moszkvába rendeltek... ládd mikor Jncsókot AZ EGFÉSZ BZI ÁLLOMÁNY UK akor az egéz moszva bika végig...MEGÁLDOTTA...na megmost a szépseggverseny... én láttam hallottam meginterjuhölve a hölgyet hogy most prágába kellett menni, végig répázták most a prágakomcsi pártagokis ugy a cseh-lengyel sép ábrázatu lánokat, mnt a többit...K-G-S-T-ELESDÉ NEM MEG! S KAPARNI KELLETT MINDET (főleg a gavaritya szét lett lőve a pcsa) SENKI SE MUKKANT MEG ZAKROJTE POFA VAGY IZIBIRIA??? (ABBIZULDA ÖLDE LÁDD DAVID KIROY DUK UK IDEJE KÖZEL VALA?) Fitelem, előbb utóbb rá kell mutatni nagylábbujjál is hoogy HONNAN VANNAK A KINZÓ ROBINZÓ SZIGETEK? Boss bosszut állnak, ifju gyeng lányon, ládd az ÓTESTEMENTUMI TÖMI...na EZ EGY AZ A ROBBINZÓ CRÓZZÓKURÓ SZIGETEK?- KURJ KÓRJ KÁRÁLJ ...azaz te kárálhatz pac pac pac te te te...a kloákád eleve szét lett lőve?
          3.: Nincsak azzal hogy a EL FÖLDELTEK ELEVE BENNÜNKET, AZAZ NEM A FÖLDANYAG ANYA?- GYUNY-UK VAGYUNK? Na amit előzör GONDOL LÁT? CSAK ÖRÖK VAN, DE MIÉRT miE? -MEG HOGY VAN? Zitt van az, hogy a CSELEKEDETEK CSELE PATAK KÖVETKEZMÉNYE MENNYE MENNYEM MONYOM MINDEN, AZAZ AZ IDŐK? -BETLJESEDÉSE ami olyan hogy VOLT? -AZ ZZZ... DE LESSS... SSS... na tudtam, hogy otthon van ufőőő... NINCSAK HOGY LEHET, HOGY LE VAGYOK TILTVA... KI VAGYOK TILTVA...SŐTT UGY OTTHON MINT ITT MIDNEN PAPIROM ROM ROMBA ELVESZETT? Azaz... otthontól kaptam egy hivatalos levelet, hogy minden még az emlékem is törÖlve lett! Zfithellem... MI IS UFO-K VAGYUNK! Zba értjük EZ ZEGGET? SZEGET? SZIGET? SZISZEG? Na... az otthoni ufó kutatókkal...akik amit FEKETE LYUK (BLACK HOLE) csak azokkal akarnák felvenni a kapcsolátot...defida, VAK VEZETI A VAKABBAKAT? Zmi lehet az a fekete lyuk? NA minden ami HIERARCHIA... AZOK ANGYALI GÉPEZETEK, KÉPZETEK AKIK LÁDD...NA AZ ÖSSZES ANGYAL OK AZ NAPUGONODÓZER DANIELLAH ALMA? NA MOST MIDENNEK AZ EMBER =SZIKRA AZ OKA KELL HOGY SZOLGÁLJA, BELEÉRTVE AZ EMBER BRRR... Tróha az hogy KÁROY SEGGEK, VAGY KIRÁLL -KRÁLL SEGGEK AZOK MEGSZÜNTEK HALLNAI LÁDD A TESTVÉRE (KOPPÁN FEJEKOPOG?) HANGJA SZAVA, MERT ÖRDÖGÖK (FEKETE SEGGLUK UK PEGGI...) LETTEK, AZAZ FÉL ANGYAL FÉL... FELEL FELE 60 FELE HAZA FELE, MEN A BIKA HENTES FELE, LÓG A TÖTE EZER FELE...
            Innennn...Leesett a pap az ágyrólt twist...
     ..titok=piszOK...
...https://armedamericanradio.org/
...https://suzannerosswellness.com/

Előzmény: repcsepista (13426)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.07 0 0 13426

UFOzzuummm... Örök -Körökörök.. kerek aszatalunk 4 sarkos (kos) vissza, de ha el sem vették az örök halálba menők menüük vagy vagy...
              3-4? -Kávézzuummm... olyan hogy... na a magyaroszági mahisz főrabi testvére, márnem tudom a báttya vagy öccse...aki akit az Isten örökéletre itélt, az nem tud meghalni... már bevvilogtam deee...Na itt elidőzetnék monmduk itélet itt élet? -Napig, de itt olyan se emléke se se...zitt megint János8:44! -ami ezek...na ebbe se menünk most bele kint csüng? Amit tudok monmdani, a HAN -GOD HUN -GOD HA MEGTARTOD AKKOR MÁR ITT IS AZ ÖRÖK ÉLETEDBEN, SAJÁT VILÁGOD VAN, AMI RÖGTÖNte... Csicsáki Jencink, ha Isten vagy, akkor az vagy, adonIsten fapapucc vagg fakapu? Na fdidelem, ez a duma már olyan, hogy nálam suruli a határt, ami a két aranykölyköm, amit...ládd egy ember ha gyerek is, tudja a határt határ át? Na itt volt a főrabbijuk aki hozzám...eleve ugy állt, hogy ládd a báttya nekem fogja (akkori áron? -Lévi lóvé?) adni a bérházát ami piszkos átverés vala...na csak a szabadkimivesnek s azt is ismertem, aki zsidó léttére agfakba hittéritó volt! Na itt kézról kázre...men a gyürü vándorutra egyik kézből a másikba... a gyülekezetünknek kedvenc játéka vala, amit én is...na mindent amit együtt csinyálunk...gyereket is csak az van, a magyar -isteni érzés...Egy érszükületben szuku szuku szuku... ma szivünben, na az aortánkat valaki gig giggazOk...elmarta, egybesülünk Egyet tudunk... lufa, semmit! -hogy harcolunk de aki fegyvert fog eleve dög s lőtt?
           4-5? -dörög (tök) az ég? Fithellem, CSAK AZ HOGY VALÓBAN ...zez ha láttátok a Logan Ran filmet, csak itt zzz...CSAK ÖRÖK ÉLET VAN, HA TE MAGYAR -MAGYAROK ERKÖLCSŐSZ VAGY, BECSÜLETTEL...AMI EZ AZ...HOGY ITT SE MI DE SEMMI NEM MARADT MEG...MEG NINCS IS SISSS...Na mindenkinek érthetően kéne hogy HOL A CSERESZNYE NYE NYE NYENYE...ZITT VAN, HOGY CSAK ÉLETHÜ HÜE HAZÁS -HÁZASPÁROK VANNAK ÖRÖK ÉLET TÜZE BENNE...na az az a szikra=ember! Hjogy én Logan lennék, az ládd lóg de gan? -elfujja a szél, ki be szél? Zezz... monduk nem vagyok benne bitta amihez a követkeccő Egy tál dödöle...EGY BITTA HOGY EZ A GÖMB...ZITT MONDUK DUK, MOUNT DZSURIJAK? Most maradjunk annál anál? -na zerintem mi magyarOk ott se vagyunk, egyáltáaln mi is ufok vagyunk? Nincsak ki az aki eltudná KÉPZELNI HOGY CSAK CSA CSA STONGÓLA CSAK ÖRÖK AZ ÉLET! Zezz ládd a NEMESEK MEG NEMTELENEK!!! Nincsak itt minden GElLERT (hegy Sionos Ólmos Sinoista? .minden ami tátog vallag van luka ha nincs megfurnak csak az övék pottyanyaz égbő uh jerusálom a sarat) KAPOTT kaput... hogy az az lenne, hogy bepörgött -pördül dült ez a GOMBBÖZSIKE na most az aki GömbBözsike...a Bblila iratokban A NŐ ÁLLAPOTROHOS S ÜLDÖZIK? Na apuék becsengőztek ne menj bele,a sárba...Zitt EZT A GÖMBÖT...fitellah Teller nem geller Ede, az atombomba fel taláLója? LU Lugal az nagy...fida ANGYAL!!! Zez megint meleg! Zna hogy az a fekete dekorom valami, az bijjon kemény héj is! KAPJATOK A KOBAKHOZ? BAK?- Zna...zitt az hogy ládd A MAGYAR -OK SZELLEMI MI? -VILÁGA, NEMCSAK LEGJOBBAN VIGYÁZNAK RÁNK, HANEM NEM LÁTTAM SEHOL AZT AZ ABRONCSOT...AMI RAJTUNK VAN? -Nincsak MINDEN AZ ÖRÖK EGYÉGVILÁGON SZELLEMI (BETLEHEM, HEM, NEM JUHUS???) ALLAH PU!!! Nona ..az amit ennek az Ura azt tegnap hogy csokáládá s gönDörr haju...NA NEM EGÉSZEN mert olyan mint a Babylonyai karcolatokon van, hogy egy láncon az emberfeü kutya, meg most kutya ember fejjel...
              5-6? -szakad a pad? -láss? Na az csak moder mai változata...akit személyesen ismerek!!! -őis engem! -Ez az hogy ő IS örök életü...zitt egy tucat kérdés fel merülne, mert ITT AZ ADAM MEG MADAM, AKI AZ ŐK??? ZITT VIDA MERT AZ EGY KÉP, AMIT ŐK...KÉPZENEK-GÉPZELNEK GEPP-IDA!!! Na előzür is ÓRIÁS,DE ÉN MAGASABB BAGYOK TŐLLE... Ez az lenne, hogy én ÖRÖK PRÓSZÁLGATOK LÁDD A KUTYA? Fitelem, nagyon jók mindenki aki mer...eleve nyer, tegnap Golenya Ágit hallgattam, na minden csak a CORONA ALLÁH MEG ALATTA VAGY? Tróha itt van hogy TÖK ÉLESEDJETEK sedlettek vedlettek El Sedó...most vágtam le a bőrt az ujjomról, annak ellenre hogy mindenk Debrik Jancsink, vigyázz az ujjodra... olyan kurva éles a kés...bugyli bicska ming ugy hivtuk, viddázz meg kinyilik a zsebembe csak hozzá érte a bőrömhöz, levágott egy darabot... Na fida...CSAK ÖRÖK EGYÉNI KEZDEMNNYEZÉS VAN, NA MOST A FELESÉGEM HANGJÁT...ÁT, NINCSAK MIKOR ELŐSZÖR LÁTTAM, A TRIESZTI GETTÓ KAPUJA A KANTINNAK, AZT A VALAKIT LÁTTAM, AKI AZ ÖRÖK PÁROM, TEHÁT BENNE VALA? NA MEG BENNETEK AZ ÖRÖK ERKÖLCSÖS -BECSÜLETES...NA ITT VAN, EZEKNEK ITT IS EGYMÁSRA TALÁL NUN!!! -az lenne mikor a Égi bolygók beálltak a Tündöglő szarvas jegyébe...akkor ez a GömbBözsdke egy iszanyatos fénybe ládd csak egy villanás, kész!!! Na az hogy NEMZETTSÉG AZ ÉGI!!! -MÉGEGGZER, AMI VAN, AZ CSAK HA MAGYAR -MAGYAR -OK VAN, EZEN KERESZTÜL KELL JÖJJÜNK, DE UGY HOGY MINDENKI SAJÁT MAGA MAGA MAGA? Nincsak itt valóban ÖRDÖGBÜL BUUU...azok a JUDÁSAINK INK LINK LINKÓCIK LANK, MINDEN AKI GELLERT KAPOTT AZ MELEG!!! -LANGYOS, NYALOD A FFF...nincsak az II AZ ISTEN ISTEN AZ ÖRÖK EGYEK!!! EGYEK? -SÁRT? SZXARTAN NUK UK? --- MELLESLEG A PITU BÁTÁM...LESZ AMI LESZ MI? -A FFF ...MEGESZ? AHA AKIK AZ EGEKBE HÁ HJÁ ROTTY...
      ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13425)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.06 0 0 13425

UFOzzuummm... Örök -Körökörök.. kerek aszatalunk 4 sarkos (kos) vissza, de ha el sem vették az örök halálba menők menüük vagy vagy...
              1.: 4/6. Ezt már álmodtuk meg ezt körözzük körbekörbe sárga bögre görbe... miE? Fithellem ami itt elmulik, az soha vissza többet nem jő, de ha magyar -magyar ok vagy, az hogy... na vissza hogy 1000 Szilveszterbe (hazugság minden!!! -amit ők giggazok genyónak meg tállalhantak csak mi adunk nekter méregdragon kigyóógyikfsss) a pópa gája-géje kéje jelentése, hogy ezek is Jézus csak nem halt meg hanem hall!!! Fitelem, a HANGUNK örökre megmarad...amit én aput ugy ismertem meg ez a szargyunyájuk UK, ládd a juhus a kereszten a abárdölve husapuhintva cafatokba nyers fasirt, nah disznőjuk UK lett volna, hamberger? Zitt roppant, nincsak gerinc ferdités meg törés düjj be mégcsak Á -B? -á 4 kézlábba de csussz kussz kuxu kuxu xuku.. fa szu?- UK lehetsz?- észnél lágy, hipp hipp jipp... a csipód ládd Jkobbbra na az is kificamodott... Ezek egymást is...na ha eleve dög -öltek ölnek? Vida... a Bblia iratokba hogy előbb ezek a gondoláttal játszottak, ami örök figyelmeztetés Achtung achtung achtunggg...lugenrálj ne degenerálj... GONDOLÁTBA SE ÖLJ, GONDOLÁTBAN SE PARÁZNÁLKODJ MERT CSAK ÖRÖKEMBER-PÁROK NA ITT VAN,ITT FELISMERHETED A GAZOKAT... AKI ÖRÖK ERKÖLCSŐSZ S BECSÜLETES S ÖRÖK ÉLET TÜZE BENNE TÜZZ TÜZZ TÜZZ... HÜE???-NICNSAK CSAK A HANGOD A FÉNYED VAN, S AZZAL MINDEN AZ ENÉM IS? Tróha ez minden EGY KOROMSzÁRFÜST (SARAI SARA?) S ELÉGÉS ÉG A NÁDAS, ÉG A VÁROS NEMIS EGY HÁZ? -HANEM 100 DE MIND TÜZRE VALÓK VALLÓK VALL LÁSS...NINCSAK ADÓ BEVALLÁS AZAZ A LUKAD TÁTOG, MINDEN ELSŐ A LEJAVA YUAWAH UHÉ JUHÉ SZÜLÖTT...nincs ilyen!!! EZ AZ EGÉSZ A ROHADÓ MIG ROHADHAT HAT HAT 666...FENEKED PATTOGHAT HA?
             2.: Ha vissza mennünk de vissza nézünk, nincsak én minden álmomra emLÉKkszem gyerekKorom óta szól a nóta... Zezz most ...ládd az ITT VASAGYUNKBA AKARTAM TEGNAPRA BEFURNI...ZERINTEM A DÉLI BÁB? Fiteljes DÉL? -TEHÁT A NAP AZ ÉGEN ÁLL, MEGÁLL? Na az amit RÁNK KENTEK A SZÁZADOK LEMOSSUK A GYLÁZATOTT...AZ EGYOLYAN KOROM FEKETE MAGNES GÖNGYÖLEG... ZITT AKIK BEDÜLTEK, AZOK ERŐSBBEK MINT AKIK A FEJÜKET?- KI MERIK DUGNI, NA AZ IS AZÉRT? AZT IS KINJÁBA? NINCSAK ITT MINDEN AZ, MEG A HALÁL... LÁDD KRISZTHUS A KERSZTFÁN, OMLOTT VAGY OMLIK?- PIROSVÉRE ÁRTATLAN HALÁLLAL MIATTAD LETT VÉGE, OSZTÁN A HUSA FELTÁMADIK A DIK? Nincsak csak az, TÖKÖL töketlenkedik? (HOGY HOGY JÉSHUSNAK NINCS APJA???) Fitelem minden itt HUSINGER -BASZINGER -BASZDÜH -KAN GÖRCS...Na semmi de semmi szcika midnen kubaccka...tehát semmi nem igaz NEMIGAZ? Na hogy be tudnám BEEE... lopni az ITTI VASAGYUNKBA? Zezz most a yutubin figylgettem az otthoni fecskéket? Többé kevésbe az is ami riwalda fényre vettik, zerintem hasznos (az igazsága keresőt minden hasznositja hol a haszon?) meg engem erősit sit siti piti? Hogy CSAK ÖRÖK BENT A FÉNYBE AMI SZINTÉN A SZIKRÁNBÓL VAN, MINDEN, A HANGUNK ÁLTAL AZÉRT NEM TUTDJÁK NYELNI???- A MAGYAR -MAGYAR -OK HANG ADÓNKAT? -ODA VISSZA...NINCSAK MINDEN BE SZÉL GET VE-T -vet hustvet...na Golenya Ágnes ...ha magától jött rá...ládd minmden GENYÓZÁS!!! -ezt lehetett hallani hogy maga a rezzgés (HUNGÁR OK? AZ BIZON UFÓ HANGÁROK LÁTOD AZ UFÓM?)vagy lerezegett vége! -fö fff... NA AZ KAPCSOLAT LENNE A MAG MAGAM NAPM A NÉPEM PAM PAM PAN (PNÓN?)...MAGOMMAL!!! Fithellem, hogy NEM AZAZ NEMI ÉLET? -AZ IGAZ, HOGY FA FELÁLL, ÉSZ MEGEÁLL...AZ NEM MI VAGYUNK, DE AKIK ÖRÖK MAGYAR -MAGYAR-OK JÉZUS ERKÖLCSCSŐSZÖK MEG BECSÜLETESEK, AZ UGY...HOGY FÉNYMAMA AZ EGY ÖRÖK FÉNYADÓNK, DEHA NEM LENNE PAPA -ATYA?- AZ IS AZ (EZT NEM LÁTNI?) AKKOR NINCS SEMMI!!! Nincsak az a valami az örök magnes -elektromosság aminek a magja a magyaragyamba van meg magyaragyarom hrrr...
...titok=piszOk...
...https://www.discovery.org/p/meyer/
...https://www.youtube.com/channel/UCUMhP2x7_7psVO-H4MJFpAQ
...https://www.geoengineeringwatch.org/ads/dane-wigington/
...https://www.geoengineeringwatch.org/chemically-nucleated-winter-weather/
...https://www.youtube.com/watch?v=rf78rEAJvhY

Előzmény: repcsepista (13424)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.06 0 0 13424

UFOzzuummm...Magyarok Husvéta ki mit vet, azt arat... ha lenne hangod (Hun -God) akkor minden az eném, Ég s föld sikitani akaraok iáéjuhuhuhuuu...
              4.: Kávézzuummm... ami van, az itt...akarnék valamit kérdezni, volt -e valaki, aki csak álmodta hoy ez a gollóbis (Gomb Böszsike) az övé? Aztán én a saját szakállamra dogozom, na most te kinek dolgozol, magadnak, mert én iigen! Ebbe a magamba benne van az Örök -Egész -Égész világmindenség! -ezt állandóan akarném érinteni, de nem olyan könnyü, mnt ládd a mára álmom! Az álmaim nagyrésze gyerekes nekem is, s kérdelek, ezekt én mind kitalálom tálalom, mert mit tudnék adni nektek, szertetteimnek, ami a fiam sarkon pörgetet, mi van neked? -ez ugy...nincsak egy jó párszor leirtem, hogy csak...NA AZ ÉLŐ TERMÉSZET MEG A TÁJAK...az eném, na az se lehetett, tehát azért mert OTTHON AKAROM ÉREZNI MAGAM... ez itt megbocsájthatalan bün!!! Na sjns nem tudom részletezni, de amit én látok, a fiaim jobban...NEM ÉRZIK MAGUKAT OTTHOM MINT ÉN,mert én most is MAGYAURORSZÁGOM UGY AZ ENYÉM, HOGY A MAGYAR -MAGYAR-OK ÖRÖK ERKÖLCSŐSZEK MEG BECSÜLETELESEK ELŐBB AZOKKAL DEEE...NEMTUDTAM SENKIT MEGKÖZELITENI...AKIK A BARÁTAIM VOLTAK, EZT A DUMÁT NEM TUDJÁK TÖBBET HALLGATNI... ASDONISTEN FAKAPU! Ez az, ami itt is, csak egy minta lunak barátot akarok, ládd ha ismer-ős 100 a buggi wuugi klubba lenne jó, vagy a Pilvax? -nem hanem Petőfi kör? Zna had pőrószáljam meg, hogy amit másodzor hogy ez a föld, hogy hogy egy koromfekete füstlepel alatt van! -de monduk ahol a magyarOk lennének az irgalmatlan ekete fekete...na most az éjjel az felett voltam...
              5.: Amit beraktam prófáciát, az az mondja, A -B? -tehát midnen eleve program! Zez az hogy az ő -God DUK UK? -fitelel, miért nincs egy...gondolátinduxia buxa? - hogy esetleg magyarOk is vannak? Na a KIRÁLYOSOK LÁDD U.K. -az magába foglalja mindent ami királyság, s most ne legyen előitélet bennünk, de monduk VAN VALAKI, AKI TUDJA A GÜLÜMBÜNT A KIRÁLYSÁG-UK, ÉS AZ ORSZÁG-GOD HUN GOD -KÖZT, AMI MIÉRT KELLENE LENNI...LÁDD HALÁLNAK? -NA MEG HOGY ELEVE MINDEN FUCCS! ORSZÁGOK = ISTEN -ORSZÁGOK S JÉZUS ÉL!!! Olyan hogy valaki csak uk muk fak lett? -hogy az izrálerrel kezdődött...na ha van ország ok, akkor azok sose voltak izrálerek, meg akik izrálert létre hozták, mert csak a pénznyomásjogát becsületes erkölcsöös szigoru ÖRÖK HÁZASPÁROK KEZÉBE,na apuk becsngettek brrr...adj neki? Na fithellem, itt senki se tudja, aki tundi akarnák, most a keze...lecsüng meg a farka, mert itt az lenne a HALÁLOS BÜNÖLDE? Na akik mosta mellüket verik Corona orszaga szarszag bitangok...ezt a nevet apu adta nekik,meg negativ zsidók...NA ITT...EZEK HOZHATTÁK LÉTRE A BUGA ANGYALI FEJEDELMESEGGIKET LÁDD ...zerinten ha már Árpadság fejdelem? -én talákoztam nagyárpi nagyárpi nagyárpi...mondjad gyosan,apuvel,leirtam,hogy megmuttata azt a magyarOrszágot ami...akkor leirtem, hogy területeik is nagyobb...nicnsak az egész juturóspuna magyar érdek terület, na most...a KIRÁLYSÁG-OK...még otthon a kumcsi iskolába hogy COTTON OTTÓÉK..láddpergették áttt... a kis HUN -MAGYAR TESTVÉRI KÖZÖSSÉG?-VÉG VÁRAINKAT!
            6.: IME A HELLZET... ENGEM NEMÉRDEKEL HOGY AZ AKI AZ ÉN ÖRÖK MAGYAR-OK TESTVÉREIM MIT CSINÁLT MEG HOGY MENNYI EMBERT GYILKOLT S MENNYIT LATROSKJODOTT MEG KURVÁSKODOTT ---NEM LEHET ELVENNEI TŐLLEM!!! Na a BbLila iratok, AZ AKIT JÉZUS...már emlitettem...ládd neked megjelenik a FÉNYBE EGY FÉNYEMBER...AKIRA AZT FOGOD MOND DANI JÉZUS, AMI TE IS AZ VAGY, HA VAN FÉNYED, NA MOST AZ MÁS HOGY HA NEM ISMERED JÉZUST, AZ HUS JUHUS, JUHUS SUCHI? Naccóval, EZ A FEKETE LEPEL AMI MOST FŐLEG A MAGYAR -FÖLDET? -NA AZ ÉLŐ VILÁGUNK AZ AMI BIOLÓGIAILAG ETET, AZT IS MONHATJUK ÉLŐ -FÖL-D? Hogy ez egy csak vasiparook egy teljes mechanikai (LUCZI HALLUCZI FERRUM) valami, ládd amit hogy 20 perc alatt Atlanitisz, na olyan, ami lehetn itt midnent jóra, demi az, ládd akik izrálert létrehozták s az arany is vas szobraikat festményeiket IMÁDTATJÁK - na azok...Tröha ahogy begyüvök...fithellem, előbb midnen LÁTNUN KELLEN AMIT MONDUK ÉRDEMES? Na ezt amit én csinálok, ez olyan hogy ezért...valami piszkosul beszél velem ládd kezdve a nagyöcsémmel mindenki!!! -kivébe a két fiam, akik maguktól rá jöttek...ime a ma reggel, gyorsan ...ne még cipótsehuztam mezitláb... a háló szobánk előtt az utca fele...ládd egy kör féle ..ahol az ufó szállásokat gyanitják... ez mi? Na a fekete lepel felett... most a Napot csa a a a..ha fényét nem, hanem ládd az a világosság van, ahol nincs árnyék,na most olyan csoda tudományunk technika van, hogy egy lukat..portolt -csövet ide?- furtam... na géppel (de angyali ((jóangyal?)) mert velem ((gondol lát irányitás?)) összeköttetésben dolgozik csak!) meg volt kapcsolója... na valami, minden mozgató erő bennünk van, s közbe megjelent ENNEK A GÖMBÖZSIKÉNEK AZ URA? EGY CSOKLÁDÉ BŐRÜ HA VAN NEKI, NEM HISZEM MEG GÖNDÖR HAJU...tehát...azonnal megakadt a furóm...
       ...titok/piszOk...

Előzmény: repcsepista (13423)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.05 0 0 13423

UFOzzuummm...Magyarok Husvéta ki mit vet, azt arat... ha lenne hangod (Hun -God) akkor minden az eném, Ég s föld sikitani akaraok iáéjuhuhuhuuu...
             1.: 4/5. A tegnapra álmom hogy már a juh a bilibe jubili bili oi oi oi annyira tele, hogy a szar felverte -vette őket, ami ez minden csak az Ő HANG JUK UK!!! A KIRÁLYOK KIRÁLL -UK CAMMONNGA HA LENNE LÁBA VAGY PATÁJA! A szar az a pénzük, amivel többet...ládd ezzel a pén-szisztémájukkal szarba sárbabankaganyéba vágtak mindent, a rohadások az adósok meg anyósUK? (olyan bün bünike a bujócska itt a piros ott...a lukad) Fiteljed ezek várják a WOOLL STRICI LEGÉNÜKET, PARI-PÁN? -AKI CSAK LELÉP A FAL? -VÉDŐRŐL? Varjuk war JUHok, varjuk az a kurót folyton sárlunk... nem tudjuk mikor jő el? Zna most külön kellene tudNUNk venne hogy ŐK HOGY GONDOLKÓD -KOZNAK MEGA AHOGY MAGYAR -OK MI NAPOZUNK PU? Hogy nekik mikor jött el... a MESSIRÁSUJUK UK? - Zén 1936 mikor SloMÓék Im for warrr... nem érdekel ti mit gondoltok meg csináltok NEKÜNK A PÉNZ NYOMÁS JOGA MEG KONTROLLA KELL!-ZAMIT LÁDD A PÉNZ? -GONDOLNI KELL AKKOR IS, HA NINCS? -CSAK AZ VAN, CSAK AZZAL IRÁNY (irán nékü?) AZ ARANY VÁROS UK, UH JERUSÁLOM KIKA SIONT ÉPITIEK MOSTAN IS CSAK TE RÓLLAD ÁLMODOZOM ZZOOMMM...Zfitelem az összes magyarIsten -MamaAtyánk Szülőnk gyalázók meg testvére azok BEOLTÓDTAK ÁBRA HAMI MAGJÁ JÁJJ JÁH JAHWAH GYAPJA? Fithellem, egy olyan GAZÁRSÁG ÁLDOZATA AZ EGÉSZ HUSMARHABAROM LÉTESIT...FIDELEM, na nehéz mert Nehéz a réz ágyu...fitehlem ez az agy az vasagy csak, zitt most AZ JOGY NAPUGONODÓZER ÁLMA??? NINCSAK DANIELLAH LÁTTA LÁTTAMOZÁSA?
            2.: Sóval de hátsóval álmom...zitt az hogy... na tegnapra vannak fekete mágnes platók, ami hogy lehetne a fekete lepelt átforditani...(nincsak ezeknek alul lenne a hellUK?) nincsak itt EGY OLYAN FEKETE MAGNES LEPELÜKBE VAGYUNK, ami mi csak még kisegereiksemvagyunk, hanem csak ROBOTAIK...az is álcázva ládd MI A CORONA ORSZAGA S ŐS KERSZTÉNYEK VAGYUNK...MERT EBBE A FEKETE PÖCZE GÖDRÜKBE MÁSKÉPPEN NEM LEHET BEJÖNNÜNK? IGEN IGEN MAGYAR HU HU HU...MI ÖRÖK TUDATOS ÖRÖK ÉLET TÜZE JÉZSUS SÜSS FEL NAP, FITELEM, ÉN EGÉSZNAP AMI EGÉSZ, CSAK NAPUZNÉK PU! -Jada Jakab Pitunk, akkor ellustulnénk...jada HA MINDEN A NAPOKKAL CSILLAGOKKAL MINDEN AMI VILÁG AZ ENÉM??? -IS LÁDD EGYZER VOLT HOL NEM VOLT MAGYAR -MAGYAROK ORSZÁG -OK? Fithellem, mi az hogy magyar -ország = mennyország -ok? (na ma csak mocsok U.S.A: lenne ha lenne?) Naha van egy kis pénzetek az örök szarabb mntha nem lenne!!! Nincsak ha van pénz, az már csak a bőröd alláh? Zitt 5 dollcsiért is öltek ölnek embereket, tupasz a szaga, na azért Corona Viruzs nyulnak fel az agya tokba, van? Zez magyar...Ma van husvét Napja másod éjszakája jól tudjátok jól tudjátok...NEM!!! TE NEM GONDOLKODHATSZ, CSAK A SZARUK FA SZUK ÁRNYÉKÁBAN!!! Zett az, hogy ennek a NÖVÉNY -VILÁGNAK AZ EL DEFORMÁLÁSA...AZ LENNE AMIT FIN GOD UK...FITELEM, EZT MINDENESTÜL MINDEN? IGEN MINDEN UK MUK FAK? HA VESSZÜK EZT A NÖVÉNYZETET...na a fiaim, nincsak a feleségem mindent elkövetett hogy ne engem válasszanak...alma nem esik messze a fájáájájjj...
             3.: Na itt? -vagyunk, de ezt...zitt van az ami nekem a hasam csikarta az első...na a BbLia volt az első iratok (könyv kő ((pergamen)) véset a kövek megszóllalnak) ami mikor...ezt csak már mikor a gyülekeztben hogy beoltdtunk ABRA hami töke MAGJA... azaz hamita lehetsz vagy mehetsz...Fiteljal hogy rögtön a gyerek ELME ZAVARBA kerültem, DEFIDA MERT EZ EGY OLYAN ŐSHÉBER SRÉBER HABIRUS TROTTHKATER...LÁDD BEKELL OLTÓDNAK ABRA HAMI BOZÓTÁBA, VAGY HOGY LETTÉL BASZTARD A MAGJA JAH? Zna akik MEGTEKERIK KI MEG NYISZÁLJÁK A NYAKA TOK, TÖKÖTÖK TÖKÖLTÖK HA NEM TÖKÖTÖK (5) A SATUBA, ZITT VAN UH JERUSÁLOM FEHÉR ...NAKATOK LEPI SÁLOM...na most itt EGY OLYAN GONDOLÁT KOROM -SÖTÉTSÉG TADÁTLANSÁGBA... FITHELLEM, MIDNEN A HANGOD!!! MINDEN BENNE VAN, NA MOST AZ ÖRÖKKÉ VAN, MIG MAGAD- MAGOD EL NEM ADOD!!! -EL NEM HAGYOD... ezt mikor 28 éves koromba valóban meghaltam? -na a GONDOLÁTOM AZ ÖRÖK MERT MAGYAR -MAGYAR OK VAGYOK, AMI ITT TE NEM GONDOLHATOD MAGAD!!! ŐK GONDOLTATNAK ---NA ERRE MAGADNAK KELL RÁ FACSARODNI!!! Na fitlelem, bosszut állnak ifju gyenge lányon? Nazzóval ez a létesit sit sit sitmenük, nincsak menüük? Ez az ami hogy ez hogy lett? -ez egy olyan...hogy van egy ÁBRA ami az az ANYA KOCA! (FARKAS MAMA?) Fiteljal mert a MAG AMI A KOCÁT MEG...TRÓHA AZ EGÉSZ EGY REPLIKÁCIA PRÉDIKAKÁCIA AMI AZ ÁBRA? HA PARANCSOLATAIM ...zitt már olyan FORDITÁS MEG ORDITÁS VAN, ládd neked meg magodnak adom a földet (na ezek a bigámisták) de mi van a Nappal?-kié a Nap?
     ...titok/piszOk...
...http://www.carlgallups.com/
...http://www.auroramediaproductions.com/

Előzmény: repcsepista (13422)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.05 0 0 13422

UFOzzuummm... Magyar hu hu huhuhuhuuu... Örök Hungárok hol az árok, Az árokba három kavics... Feltámadási Nap? -másszunk ki az árkunkbul átkosból. mindenőnk előbb a saláta pcze göd dörrr...
              4.: Kávézzuummm... miE? -kinek minek miE? Valami olyan, hogy van Nappal fénnyel teli magneses... terek? - smost hogy ide vissza bejövet, ami a következő: Tróha az iratokba az Édenkertek 4 szög alakuk, 4 folyó veszi körbe, az bizon a Körpatkómedence al-földe, azaz az egész ami termőfölde...tehát az amit a Bblia iratok, az kétseggtelen a Körpatkómedence termő földe területe. Zezt most ugy...hogy azért mert én nem vagyok elfogult, nem fogok magyarkodni, ami akkor se, ha már eshetőseggem -lehetőseggem nin! Zfithellem, a magyar csak a magyarral magyarOkkal tud csak létezni! A nem magyarok, azok fél angyali gépeik, megmonduk egy magyar vérü főleg ha a pucában vér van, bekapta a elkapta a gépszij? Hogy hogy...mert igyis minden TÖKÉLESEN TÖKÉLETES, tehát minden hiba eshetőség is lehetősége is kizárva! Nona itt a magnes -világok...na magnes nincs világ, ahol a GÉPECKESEK FELÜLRE KEREKÖDTEK...LÁDD AMI SZOLGA LELKÜ? - AZ ANGYAL, VAGY ÖRDÖG VAGY DEMONYUK! Bármit bárkit imádni nagyobb ostobaságg sose volt less...Előbb ahogy ma vissza jöttem...vegyük hogy...na előbb olyat hogy fekete magnes...értem, fekete... Zitt vissza hogy ez egy ANGYALOK URALMA ÁLTALI LÉTEZÉS... vissza...volt egyolyan sorazat hogy a KING IS COMMING egy jehova...ládd aki a pórfécikat böngésdzte, az egy magas rangu kiszogált katonatiszt volt, s ahogy a beugrója kezdódütt...ez az egész egy TROTTY LETT!
              5.: Na én ÖRÖK ÉLETÜZZ... s Ime az apai nagyapám, aki VAN AZ ATYA MEG FIA,AKIK EGYEK! NA FIA AZ EGY KIS SZIKRA, DE MÉG MINIG BENNE VAN AZ ÖRÖK EGÉSZ... NA MOST UGY AZ ATYA MEG FIA AKIK ÖRÖK EGYEK A CSALÁDJUKAT SZOLGÁLJÁK! TEHÁT VAN A NAGYSZÓGA MEG KIS SZÓGA, s engem az utólsó ládd...Isten áldjon fiam, holnap találkozunk... egy este elköszönt, másnap már... desokzortalákoztam vele, legutóbb most majd ha ha ha...ha? Zna valhallogy Russ...aki EZ EGY OLYAN HOGY ANGYALOK ÖSZJÁTÉKA S VAN EGY KÖZPONTI FÜLKE VEZÉR FÜLKE S A LE BEBUKTATOTT ANGYALOK KEZÉBEN VAN! ÉRTEM ITT A PIPA BUKRÁ? Nincsak ezeknek ma szuku szuku xexIdomok mok mok mak...Éhes disznő makkal álmodik? A xex a szuku szuku... az egy olyan,amit aki meglátta...nincsak a mostan ERŐSZAK ÁLDOZATA LETTEM VOLNA...na aki nem szereti az igazi szüleit -testvérit az lecsapott buga suga angyaLiba, nincsak azoknál irgalmatlanabb kegyetlenebb...LÁdd az Ata gyönyörét leli egyzöllütt büntelen ártatlan báránka pedofeka -kájkanoba -szadista passionátha...na látod, fel támadott, az Egekbe há hjá rotty...nincsak birkahussal az Egekbe Isten széke felé ééé... Zocca...na zerintem mindenki akit lebebattak ebbe a gus -hus állomáNUK, Zna fida...de tudom hogy nem fejeztem be a gondolát meneteket...Na a gusba meg a husukba...Zvalamit Jitrelék...ollat hogy egyes husállományok..mennyire belga kongók? ---ládd itt az hogy...na ténleg EZEK EGY FÉLGÉP FÉLÉP APE TOKOT TÖKÖLTEK ÖSSZE...Zitt mese nincs, az EMBEREK ÓRIÁSOK!!! -NA VANNAK A FA-SZUK? Zmár nem tudom jobban részletezni, de ha figyeled magad, akkor az ember nem tud ...embertelen lenni, amit én megpróbáltam, de lehetetlen, mert az a TELJES HALÁL -HALL ÁLL!? Csak a KUROMÁNYUK SZÁMÁRA LÉTESEK...NA MOST EZEK A GÉPRENDSZEREK...ládd itt is ANGYALOK VANNAK AZ ANYAGOKBA MEG FELETTE!
              6.: Tehát mikor sezlon talákozik fa sommal? -ládd Gzike meg a gőzeke, vagy Mucsurin keresztezi a biciglit a gázmozdonnyal... Zitt Lunnék...ládd ha csak lefele van kersztezedős ami az az őskereszyén, fakarika fakapu a vaskarikával... ami mondom, ennek a kezdete az a MADONNA MEG GYEREKE...AMI ITT AZ HOGY AMIT A MAGYAR -MAGYAROK HOGY AZ EMBER AZ ÖRÖK ERKÖLCSŐSZ MEG BECSÜLETES...zitt aput most nem ismertem meg...mert ez ami ezzel...pccsel csel ez sose ( a hangod ha megtartos örökké azzal terelsz!!!)volt less! Na most ahoz...zitt a feleségem...ponta kisöcsémnek...hogy állandó buggás van, ami nem hallatszik, de most a Frvyen beduktam az ujommal a balfülem...de azujaoddal,azaz még nem próbáltam fülduvóal s egy wooo... mnt mikor egy cólásügebe fujsz s ooo... most a jobbfülem wuuu... na hallotam jaj Istenem... na nekem dolgozik...sőtt már emlitettem hogy mikor felébredés...az előtt sokszor wooo... aztán most honnan jön, már vége? Na most is megpróbálom...jah hallom, csak most gyengén! Na lehet a vér árramlása is? Na fithellem, mielőtt ezt...mondom az ÉDENKERTÜNKET TELJESEN A CORONA VIRUSOSOK ORSZAGA... ABCUGA RÖHELL...de jó hogy a Olympinán csak Kossuth czimer, valami megkönnyebbülése volt... de ennél NAGYOBB VASABRONCSA ...fitlejed,ezek valóban lüttek? -kezdve a nagyöcsémmel akik azt hiszik hogy ha MagyarOk Istenét gyalázzák meg szüleinket meg testvéreinket...zmiért? -nincsak azzal se lett se jobb s könnebb...na zerintem ezzel FÖLG RAKÁS SZARBDÜNNEL AZ 5ÉRZÉKSZERVÜNKKEL VAGYUNK BELE LÁNCOLVA? Még...a legközelebbi MAGNES TÉRBŐL...VAGY UFÓKKAL AKARNAK IDE JÖNNI, DE AZOK GÉPEK, DENEM ROMBOLÓGÉPEK...VAGY EZEK ÁTRABOLIK HA KÖZEL JÖNNEK... Szóval itt irtó gazok, na most csak ha lettek irtó gazirtók...irtó gaz, vagy gaz irtó ez itt a fingás ugráss...A FIAM,EGY KULÁT EZEK NEM TUDNAK ÖSSZE ÁLLITANI...értem, képtelenek...
      ...titok/piszOk...

Előzmény: repcsepista (13421)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.04 0 0 13421

UFOzzuummm... Magyar hu hu huhuhuhuuu... Örök Hungárok hol az árok, Az árokba három kavics... Feltámadási Nap? -másszunk ki az árkunkbul átkosból. mindenőnk előbb a saláta pcze göd dörrr...
              1.: 4/4. Van olyan hogy fekete gyászos gyász ÓL Nap? Zitt előbb NAPOT NAPOM POM POM POM...ami minden ODA ÓDA VISSZA MAGNESEZÉS MAGOZÁS S KI MAGJA MÁGJA... AZAZ MIK KIK A MAGYAR-OK? Na előbb utóbb minden a Napra -fénnyre vettetik etetik. akarod tudni látni mit eszel?- tehát minden titkuk a DÖG ÖLŐ -ÖLŐK? -Mi az sgigazOk? Piros -fehér -zöld de öld? -nincs olyan magyarOk, azonban MINDEN TÉNLEG MÁGNES ÓZZÁS, BUZÁS FÖLDEK...(lesz még buza szóllő lágy kenyér ér?) Hogy én mi ski vagyok, azt nekem kell tudnom, most minden Magyar Testvéris Ég...ÉgieIImnek -enyéimnek számrára vagyok, vagyok ami vagyOk aki vagyok, vagyok, én is ufó -vagyok! -vagyok? Nincsak a HANGOM GOM? -RÖGTÖN ÉLETET AZAZ FÉNYÁRASZT VAGY DÖGÖL!!! DÖG ÖLT? Ha valaki ládd a nagyöcsém tegnap...HUSVÉT JÉZUS FELTÁMADÁSA... AZ DÖG ÖLT DÖGÖL, AZAZ ESETLEG NEM KIKELE PU TÖBBET,HANEM CSAK PU PUK? Zitt itt vannak az U.K.-OK? AZOK BEROTTYANTOTT ANGYALI DÖGÖS GÉPEZETEK...na most rögtön azok vesznek körbe...zitt apu! -hol vagy, atám a gatám a golgótán tán tán tán...FITHELLEM A HAN HUN GOD VAGY, AZZAL TERET TEREMTEL MAGADNAK MEG A TE MAGODNAK, LÁDD KIK A LEVEGŐBENI BENNI BÉNI SFRÉDI DERMESZTÓ BÉNOTÓ TÓTÓRA KORA KEL ARANAYAT LEL URAK? Amit az Istenek a magnes mezőkből terekből...a magyar csak Istennel van!!! -az ő (SZEM) magjával, oda vissza!!! Na főleg az legutóbbi ufózásom som fa som, hogy ha ez ténleg egy bukott angyalOK UK? -NA AZOK GÉPEZETEK AMIK NÉLKÜL...ZHA VICCA EMLÉKEZTEK, MINDEN GÉPEZET AMI GAZ? -II?- AZ ÉN?
            2.: Két olyan maradt fen... ládd KOPPÁNYUNK: NEKI NEM PARANCSOL SENKI, AMI ITT KÉRDEM AZOKTÓL A MAGYAR OK- MAGYAROKTÓL, TEMIT CSINÁLTÁL VOLNA, HA MOST A SÖTÉT HALÁL HORDÁIK...behatoltak 666... többet a fenektek csak pattoghat tátoghat tát ki a szád.. nem az eredeted hanem a MAG -OD? STTT... EMLÉKED IS TÖRÖLVE LETT!? Ami ma is, hogy te nem vagy,HA NEEE...HANYKA LUKA PU... ZERETNÉK SZRELMET VALLANI Á 4KÉZLÁB? Na rögtön... egy kutyafejüt nem akarok látni, meg 1mint a lunak krökkk... magyar ugatást eee...Isten báránya im jövel? Fithellem, legközölebb HOGY MAGADNAK TANULJ HIZZ HUNIIVERZIIÓINKBAN (INK?) VAGYUNK, NEM AZ ÖVKÉKÉBEN AMIT MEGÖLSZ A TIED TRÉFA? TRÓFI? Nincsak én egy ISTEN VAGYOK, ÖRÖK MAGYAR -MAGYAROK NAPNÉPEK KIS INGÓ PINGÓ BINGÓ PORBA FINGÓ DE FIN GOD, VAGY ELEVE TE AZ ÖVÉK MERT MEGVETTEK LEVETTEK A LÁBADRÓL S MEGETTEK... ISTEN BÁRÁNYA JÖVEL? Nincsak a HANGUNK KALL (CALL) MÁGNESTEREKET HOZUNK LÉTRE...SZÓLS EGY SZÓT SZÓL? AZ ÖRÖK MAGYAR -MAGYAR-OK ISTENEERKÖLCSŐSZE EMBER S BECSÜLETES!-LÁTOD A NAPOM - VAGY KRÁGOK CSAK A TAKNYA (GZSI) ESETLEG FRÖCSKÖL ÖL? Fitelejed a CORONA VIRUZS WE RULE VIRULÓIKAT...FÉLELMET GERJESZT (SACK END ÖL???) NA MOST HA CSAK A HUS -UK? -LÁDD EZ EGY BEROTTYANTOTT ANGYALI -ÖRDÖGÖLŐ DÖNGÖLŐ ÖRÖK DOOMDS DAY GÉPEZETEK, MI LENNE HA TE NEM CSAK A HUS-UK VAGY, MARHA -BAROM KORPA A DISZNÓ ÓLJAIKBAN BANK!!!
             3.: Vicca Attillánk ho ho ho...nincsak azok akik az ANGYALIAIK GÉPEZETER ZSÁK I-ZSÁK PESTIZSÁKBA POSZZESZ SZÓL?-ÓL ÓLBA SZÓGA JÓSZAGA...FITHELLEM A KIRÁLY LYUK UK KIRÁLYA A BÁRÁNYKA A KRUCZIFÁN FAK? A látvány...ha van lenne ember, de mi s ki az??? - na ember, hagyj fel minden reménnyel... demonduk ládd...mi lett volna ha én a FÖLDESURI VILÁGBAN SZÜLETEK? Na azok ÓRIÁSOK LÁDD ÉN DE APU HOZZÁM IS ÓRIÁSABB... ez az... AMIT A DAVID MEG GÓLIÁT...VIVTAK EGYSZER NAGY CSATÁT AMI MINDEN ELŐRE A MAGNES -TEREKBEN MÁR MAGNESEZETT...na ezt szószerint vegyétek ingyen meg egyétek, ami most vissza tegnapra...EZEKNEK (GIGAZOK?) A GÖGVÉSZ -DÖGLESZTÓ GÉPEZETEIK AZÉRT VAGY PEPE (HAM BEREGER FASIRT?) ANGYALOKNAK...na ha te odaadtad lukad oda tertottad ad adó magad nekik, mert HOGY HOZUUK ÖSSZE HOGY A MAGYARNAK MEG MAGYAR -OK-NAK CSAK ÖRÖK NAPPAL NAPOS FÉNYES ÉLETÜNK VAN, VAN? Naccóval a MAGYAR FÖLD? AZ EGY TERMŐTERÜLET AMI TÉNLEG 4 SZÖGÖL ÖL? Mi lett volna vagy lenne, ha nem lenne TERMŐ FÖLDÜNK, S ÉLATADÓ FOLYÓAINK, TEMETŐ A TISZA, MIKOR ÁRAD MEG KIVIRÁGZIIK? Tróha most akiknek nincs FÖL DÜK? -DÖG ÖK? Ami van, előbb ládd TALLPRA MAGYAR, AHOZ NAP KELL, VILÁGOSSÁG AZTÁN A NAPPAL VAN CSAK FÉNYBE ÉLET, EZ A MAGYAR HUSVÉT!!! MAGOT VET!!! Na az hogy te azü földük köcsögük vagy, az azért mert CSAK AZ ŐHANGJUK MIG TE CSAK A LYUKUK...Zitt két olyan hogy OLYAN HOGY NEKED? BÁRKI PARANCSOL AZ NIN!!! A követkeccő... JAJJ ANNAK MINT A KUTYA 7TET FIADZOTT... MiHáll ittne hálj hall?-kicsi kutyát ne pinálj...
     ...titok/piszOk...

Előzmény: repcsepista (13420)
repcsepista Creative Commons License 2021.04.04 0 1 13420

UFOzzuummm... Magyar Hu Hu Husvét, Conbat na meg szomoru vásáránap, Popey a tengerész, hajóját nem éri vész... nada repcsepitta ufója fff... a szél fujja (sárkány? -az sárból ((angyal denem harap)) van?) fujdogálja fff...
              4.: Kávézzuummm... hogy milyen csoda meg csodás a magyarOk világa? - nincsak pontosan az!!! Csak ami 24 óra alatt történt...nincsak nem vélelten a bukott angyali fertelmek, ládd aki nem lát, abba a bukott angyali gépezetek,meg akiket megtudnak dugni--- na ez ismét egy olyan valami,ami nem más hanem másik világok, amit...tota meg vagyok szippantva... Atlanaisznak mondtam, mert ahoz haosnló, de hogy valóban az, azt nem tudom. Tröha... ma az nagyöcsémmel beszéltem, ami abczulla ultikukkullah kula az öcsém sehol! Bennem rögtön hogy jönnek az ávósok smindenünket elpucoltak, már bennem vala, az akit nem tudtam elhallgattatni, ládd most is ki be szél? Na sokkal több rúőlvan itt szó, mnt a nagybaszó meg akiket badhatnak, azaz az nemcsak fizikai!? -sőtt minden szellemi vagy sörtétsgg...ugyanis fény nem lehet megszüntetni,azért vezetik a vakok a vakabbjaikat? Ez ismét egy nagy fa, de hol a balta? Szóval... ahova tegnap 3 -3.20...néztem az órát, azaz 15 -15.20 körül, egy olyan mint amit Atlantisznak mondanak...de ájjunk meg...mert itt semmi de semmi ok, még kitalálni se lehett, erre az embertelen kinzásra ami ténleg sose volt lesz? -fitelem, volt az áram, tehát az sincs,mig a fényt ki lehet ugy zárni, ládd mindenikinek szemvesztés -szemfényvesztés, akinek nem...
             5.: Tróha...ennek a határa...ládd nem akarok mellé beszéni, ami szerintem nagyon sokszor megtörténik, hanem azt ami láttam, meg most az ami ide vág...azaz... A kezembe került egy könyv, szerintem az is gnosztik iratok, ami nem jelenti, hogy amire ezek ráfogják hogy gnosztik, az az? Na akartam volna többet megtudni...ami ládd AZT MONDTAM HOGY OTT AZ ANYAG IS ÉL!?-MERT AZ ANGYAL MEG AZ ANYAGI VILÁGOK...NICSAK EZEK AZ ANGYALOK BUKOTT ANGYALOK MERT FÉNYÜKET (SZÁRNYUK AMI NEM AZ DE HA FÉNYÜKET UGYANIS...) VESZTETTÉK... hogy hogy, azt most ne deee...Zitt csak...ládd azok karcolatok ami Babilónyai meg Egyptomi meg a többi---talán itt midnen angyali alkotásUK...UK, azabba az összes bukott angyalivilágok (nics világUK?) érthetó, tehát ahol voltam, ami ezzel határos, ott csoda technikai világ van,ami rögtön az anyag is él? -Tröha van a tegerek angyala a levegő ura a teremtés külömbőzö fokozati meg minden csada TÖKÉLETES GÉPEZETEK...na ez itt...valami becsuszhasstott lecsuszott lettek tuszók toszók mászók -na meg a hus? Most had prószáljam...NA AMIT LÁTTAM...hogy ezek ...ládd itt...a fiam, állandóan, ládd amit tegnap hogy a kisegerek patkányok,megadol nekik mindent,ládd a GAZDÖGÖKNEK MÉGIS A VÉGÉN, MAGUKKAL ELPUSZTITANK MINDENT, NICSAK AMI MOST...SÜLLYED AHA HAJÓJUK PUCOLNAK A PATKÁNYOK?
             6.: Tröha vannak jó angyalok, meg nem jók!? --- AMI VAN, lád azért Atlantisz mert a levegő tele van angyalokkal ...na azok...ládd ezek...át tudják szippantani őket...láttam egyszerre egy tucatot... talán 10 s ugyanaz mint a Roswelli eset...amira itt készen vannak a BUKOTT ANGYALAIK (semmit nem iskonyothattok...na ezek zerintem láthatatlanok ezzel fizikaki szemmel deszemembe GOgótán látod???) AKIK LÁDD...A FIAM SZERINT,ITT NINCS EMBER!!! HA MEGJELLENE...NEM JELENIK MEG NEKIK, AMI PRÓSZÁLJUK MEG...Na ha az egész GÉPEZETEK GAJRA MENTEK...itt nincs értelem,meg ketyelem ketyfelem...fidlejal ez a csuzász mászás seggnyalást Óh könyörülj én rajtam, Mária seggit? Na most ez nem az hogy nem kell imádkozni, ami szüntelen tehát ÉN ÁLLANDÓAN KAPCSOLÁTBA HALLBA VAGYOK A MIEINKKEL (TE VAGY NEKIK, ŐK ELŐBB VANNAK NEKED) A MI NEM ANAGYOLOKKAL LÁDD AMIT IDE BEIROK, KÉTSEGGTELEN HOGY AZ MI ANGYALINK VALAMI TÉNLEG CSODA LÉNYEK? Nincsak én magam, az egyetlen örömön ha seggit ehetek valakinak nak nak nak...Tróha ezek veszélyt jelentenek...NA MINKET ABBZUGA A SZARUKBA (ÖRÖKHARAG HABIRUZNAK SZECSKAVÁGÓZNAK) VÁGNAK... SZARBAN GANÉIK VAGYUNK!!! -ami ha most jönne az a BOSSZUK ami sose volt lesss...a JÓK AKIK TÖVIG BENYALTAK,TIMSÓZNA TIIM SOWUK? DEAZOK IS AKIKNEK E LEGSMIRGLISEBB VAGY SIMLIS A NYELVE, CSAK AZOK MARADNAK, HOGY MINEK? EGY UJABB ISMÉTLÉS LEESS...na a földi vagy ebolgókon a problémák a ROHADÓ DÖGLŐDŐ ANGYALI GÉPEZETEK!!! Már érintettük ezt is... de ahogy ma beszéltem a nagyöcsémmel ....nincsak apu, megmutatta...ládd az össém a zsidók nagyon hasznos és ... nagy szüksegge van rá az országnak (Coronásbitangok) ami pösze olyan nincs, hanem Uh Jerusálom s az arany warros s Jön már a bika...fu az orra lika, ne ezt nekem mondták gyerekek, mert ennek volt apja, s nem az Isten vettel el, na meg szomoru a gyermek sorsa akinek nincs külömbejáratu anukaja -apukaja...
       ...titok/piszOK, mi lenne ha minden titkukat a NAP VILÁGRA...eltudod képzelni mit titkolódnak...
...fitelem, itt a fehér jáz... miért fehér...

Előzmény: repcsepista (13419)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!