Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 6 órája 0 0 13172

UFOzzuummm... a kur -kór -kár - betegsegg -halál okozók a fölbe vettetek, veszed eszed? -őket, adokadók veszek -cserélek mindenkid ki zsigerezek... közbe meg vesztek?- s nő a hozomány UK?- nyusz nyussz puszijuk fene LUK -UK?
             4.: Kávézzuummm... az első része álmomnak érdekes, mert... hogy hogy van, de azok akikkel beszélgetni lehet, azoknak ténleg Napos a házatája, ami hogy van ez? -miE? Tehát van a fény -világai meg most az árny? -székesek? -bodi -budisok? -na más tron itt nincs mint trotty...ami ez...miE? -ész megáll fa fak? Fitelem, már estére... már lassaban...olyan hogy tompábban... ládd most előttem van, hogy vannak akikben fény kell legyen, na annak itt is az, hogy Napsugarától fényes a háza téja, ami amit gondolunk, van, s amibe gondljuk juk? -na minden juk az... lyuk? -mi a gülümnü juk lyuk között? -az egy bathatjuk de a másik is ...ahhh... azt gondoljuk? Fiteljuk, mert ezt már még kicc gyerek voltam, na zerintem, pont most arra hogy zanzibar hirdetés, otthon ... oda is jártunk, na a gyerek manüken vala, meg fodrás fizura képei az egész juhturópunába a magazinokon (ragaszkodtam hozzám, mert akkor jól érezzük magunkat ha ricsi is velünk van, na nem morék lehettek, de közben zsidók is, mert engem...ez mi?) a legszebb cigánjánt meg akarták fogni, aki engem választott...ma sem tudom miért, mert beszélgetni akart valakivel, aki megért...a férje a börtönbe vala...akit szeretet, s velem...én teccek neki, deee...monduk onnantól kezdve...na végre ténleg megtaláltam a feleségem (én is börtömbe vagyok?) az ki ténleg örök hüpárom, s azt gondoltam... neki is, hogy légy hüe... mindhaláláig? -közbe a többi moré megöltek volna....hogy láttam én akkor is ijjeneket... na nehezen nyelték le ...hogy engem választott...ami nugi, nem volt semmi meg nem is lesz ---ez megnyugtatta őket...
             5.. Zfidelem... na itt rögtön meg lehet látni valamit, mit? -mi van? Ahol mjocst elérkeztünk, s ime...mikor engem 16 éhes...mindig csak a kis feleségemre gondoltam...érted? -na ez olyan, itt is többzör leirtem, nekem kell valaki, aki mindig velem van, mint ládd... veletek vagyok e eee...miE? -na most hugyvegyük, ahogy mondom, itt nincs világ, tehát a KURÓ A hátba SZURÓ AKARÓ A KÓR KORROPT (rohadás adás pásssáppölők) KÁR KRÁLLÓ MINDEN BETEGSEGG??? Én beismerem hogy itt csak csgggyümőcs vótam, amihez ember ke? Ja! - na csök? -az is csökevény? Na valami...ládd ahoz hogy beszélgessünk, az is gess? -vendégeskedés meg tálálgatások, te ki fia bornymuja vagy? -szó egy szó buuu... Fiteljunk, mert csak az akit a magyar ember?-csak ember ember meg tudz verni, na meg a farkát, nylon bugyit nem tudz venni, azt vettél de csak lilát, vigyálj ember nem kapsz vacsorát? -Ffidelj, ugy is hangzottam? -hang az függés...attól füge amitől lógz? - na az! Tróha ténleg két ember fa van, az egyik állat, a másik bestia dög? -na itt van, hod a haramdik az igaz? Fitelunk, amellik hjáz? -CSAK ÖRÖK EGY HÁZ VAN, ISTENÉK -ISTENEK HÁZA? (VAN AZ ISTENEK NEK TESTVÉRE???) Na most, amellik ház meghason batom sombatom hason? -lik?-kil? -kill? KilLerrek (JitLer zizra ler) lettek? -hogy? Nincsak a JUD ÁS ÁSS... ahoz hogy el adózz TATA TA TA TA ADÓ? -mi adunk nektek enni(VER IZ DE BEEFFF...) na most itt ha valaki azokkal akik már FÉLIGMEDDIG nyeregbe érzik magukat, ládd itt engem mindehol azonnal töröltek, hogy meg vagyunk őrölete -bódölet hogy vége nebe nesze esze...bbbjöhetünk juhturóspunába mert tátog vagy tátogató sép virágszál nyekem nyiltál... vagy buga? -még ha mákos lenne... de lutusz luturós...
            6.: Tróha megjöttek (fff ti rabbjaik a földnek nek a takony mentetet vágot rajta)a föld öld allatti alláh hook bog-bógusz -árok áruk rukik trott quterek? (nincsak a házakhoz szökseglet árak, monduk itt egy cikk, 250 ról felment 750... na most a liberoccsokank olyan erőthatlmat adtak, hogy monduk...őrjöngenek, mert miért nem tetted a szádra az ágyékkötőd, ami irgalmatlan buzzerra amire beélveznek... mert kapják a pénzt, meg a tulajjdonsok is, közbe... verik fel az árakat, az egekbe hágnak, ez világ infernó most rögtön azonnal...) Nincsak azok PÁNCÉL...A FÖLD AMI ÖLD, ZÖLD? -AZT NEM LEHET...MERT ÖRÖK ZÖLD, PIROS FEHÉR ZÖLD, IJJEN VAGY OHHH...OLYAN A MAGYAR FÖLD DEPIROS FEHÉR LILA? -MAMA KINJA? Nana zutth...KOS UT? -ami mi? Amiért ezeket piszikálgathatom atom mert az igazi gazi, hogy AMCSI USA HAZAVÁGTA VOLNA???- A FÖLD ALLÁH SE VALÓKAT HANEM A TÜZBE,AMI AZ INFERNÓJUK MÁR MONDUK A FARKUK ÉGNE? Zigérgetem jogy a Jöbendő bondóba...fitlejál, Sleuth tesó volt aki cak egy barátot...azaz csak barátkozni akarok,mert ez itt? -emitt a mi mit HITT HÓTT? Nincsak beszélgessünk, ami ládd neked meg kell látnod? -magad? -ad meg magad, na kié a lukad? Na fitelem, ezek ezek zerint már -FITELEM LE VETTETEK A FÖLD BEEE... amit ezek teremtett7ek...azok csak a fene feneked a fene eleve meg ette de vette, az ami ha te azt momdod egye meg fene, belépek a TSZCS-CSÉ CSÉ CSÉ... Na azok a feketeseggek NAGY MEG NAGGOBBB... az egy CSEGG CSEGGES SZARUKVÁR UK, ÖRÖK WARROSOK jami most, ezek ellenseggük nélkül...sose volt lesss...
               Innennn... Leesett a pap az ágyról twist...
       ...titok=piszOk...
...fitelem, az hogy csak zizziráLer lett van...azaz fin God duk -UK? -senkinek nem adott földet, tehát ottvan a satn BbLila? -jegyózkönyvezve ut kövezve....kő eh mi a kó essél már ránk... kő kövön...
... https://apxaioc.com/
...https://www.amazon.com/Unearthing-Bible-Archaeological-Discoveries-Bring/dp/0736979158/ctoc
...https://apxaioc.com/?p=23
...https://www.youtube.com/channel/UCdDS4j318UpKjNcpe_LeQxQ
...https://arxiv.org/abs/2011.06090
...https://ancientmistery.weebly.com/covid-mrna-vaccine.html
...https://mail.aol.com/webmail-std/en-us/suite

Előzmény: repcsepista (13171)
repcsepista Creative Commons License 15 órája -1 0 13171

UFOzzuummm... a kur -kór -kár - betegsegg -halál okozók a fölbe vettetek, veszed eszed? -őket, adokadók veszek -cserélek mindenkid ki zsigerezek... közbe meg vesztek?- s nő a hozomány UK?- nyusz nyussz puszijuk fene LUK -UK?
              1.: 11/30. Az ember ha szikra, akkor nincs benne a földbe, azaz vannak a fény honaink, az független (HUN GOD? -HUNGÁRAINK) az anyagoktól ami látható meg láthatatlan paplan? - ezen a szinezeteken? -hanGzatokon is, mert minden eleve elem -ellem -energia, ami mi általunk van, mi értünk, értünk? NEM! Ő -ŐK ÉRTÜK, AKIK KIVÁLASZTOTTAK A TEREMTŐJUK UK? -ÁLTAL, S AKIK MOST KIVÁLASZTOTTAK ALLAH DEGENRÁLJÁK MAGUKAT MAG -MAGA -MAGA? Fitelem, ez most röviden... mikor ábra? -minden nemzetségek allád lett vágva, EZ AKI MONJA, AZ FÖLD ALATTI!!! Jatata te magyar vagy, hogy ki vagy az az hogy te hogy beszélsz...Fitelem...Napsugártól fényes lett a háza tája, nem a temptlomUK? Na ahoz hogy ezeket a kijellentéseket...maga az álmomban is...AZ HOGY EMBER AZ ÖRÖK ÉL!- LÉTHÜ, AZOK ITT IS A LEVEGŐBEN LEBEGÜNK (UFOK REPCSÉINK CSÉSZEALJASAINK FÉNY PACNISOK...) HEBEGÜNK VAGYUNK, VAGYONUNK? -HOGY MAGYAR A MAGYARNAK EGYMÁSNAK MÁS VAGYUNK, AMI ITT A JUDÁSAINK AKIK A KIVÁLASZTOTTAK (AKIK ADÓZZ TATÁS OKUK???) PÁL-LOTT SZÁJUK JAK JAKI JAK PÉLDABUTATÓK BUKTATÓK...LÁDD A ÉLŐ TREMÉSZET AZ ÖRÖK EGY, S NIINCS BENNE TREMÉSZET FELETTI DE ALATTI SE ÁLLATI?- NA MOST ITT...
              2.: Fitelem, a legerőssebbjeink ink link lank lakatosok is megtán torodnak ROHADNAK ROHANNAK A FIN GOD UTÁN DE VAGY DU? - kihalnak, LÁDD ÉN MEG AKARTAM HALNI, MERT EBBŐL EGYKRÜKK NEMIGAZ NEMI GAZ CSAK...Na az öngyilkossági rohamaim már az elsőosztály első napján ELŐS ÓRA rámjött... a nagydarab zsidó? -ládd nekikfontos hogy ők azok, de az hogy te magyaragyam magyaragyaram... na nem kellesz az ÁBRA HAMI-HERMI?-TÁKNAK TAKONY TÁKÓ HAMBEREGER DEFASIRT... sehogy, NA ITT AZOK AKIK A SÖTÉTBE A FÖLD BELSÉJBEN VANNAK, ami zitt őrület bődöletes, hogy NEM A FÖLD ANYAG SE SEMILYEN SENKI SEMMI ANYAG -GOD? -NE IMÁDD, SENE FENE FÉLJED, NE FÉLJETEK MERT VELETEK VAGYOK E -VILÁG? NA A SÖTÉTBEN AZ ELMULÁS LÁSS LÁSS LÁSS... Na itt ami orditozás kell, ahoz vagy csak vagy? -ahoz te te te...plöda te is SEGGIN KELÉS kellesss... vagy az Ő-ŐK---nincsak itt a JUDASAINK (JUDA FIRST?) FÉLTETIK -IMÁDJATA JATATA MERT ŐK AZ ÉLŐK S HALLOTTAK? Nadin eggzerü, ugganés az UJ HIT UJ VALLÁS ADÓK ALLÁH HOOK OK UKCSAK EGY NAGY SEGGLUK LU KUK UK NA MEG A COOK BOOK BOKU BUKU SZUKU SZUKU MINDENKI MEG KURUNK, AZ EGEK AZ ISTEN SZÉKE FELÉ ALLÁH IS VAÁGUNK HÁ HJÁ ROCCS... VERNEK, AZ KON KÓNUK KONOK GOD DUKUK AZT BÜNTETI VERI AKIK BRUTT ZERET, NA A KIVÁLASZTOTT BANKDÁIT MIDNENKINÉL JOBBAN VERI, DE A VASFARKÁNÁL IS?
            3.: Mjost...na TALÁLKZOTAM AZ ÉGI -MAGYATESÓNKKAL...zitt bejön, fitelem, zitt azok akik gyengébbek, az UrUK? -nemelalatja hanem teljesen ---fitelem az az ISTEN = SZERETET ETET KÖTÖTSÉG LÁDD AMITMEGKÖTSZ...LÁDD ÉN A KÉT EGY LUKBULL BULLI BULLI BUJTUNK KI, JÖTTEM VISSZA...ami bele a földbe be be bbb...be le battak akikket fönni? -fönnieink ink link lank lakatos...tehát mi nem a föld anyagában vagyuk, azaz lehetsegges hogy egyrövid ideig óra? -éjfél óta áll az ora... de Móricka Mória luka tátog 5? -6? ---666... nagyöt lök, s kész a kit Jakabb...Nincsak a szó cszaros értelmében bele kurunk a földbe, magzunk? -vidázz a magodra, magzatod miatt lettél magadmagod magzatod ham ham ham...hus hus hus... Nzzz... Zezz megint olyan meredek...pedig át forditom...ládd ezért nehéz a rázz ágyuUK? -Na fitelem, ha NEM JÉZUS AZ UT? -AKKOR AZ CSAK A FARKAD ÁLL, AZAZ AZ IDŐ ÁLL, AZAZ A FA FELÁL FAK BAT ÉSZ MEG ÁLL? - azaz kell egy ELLEN ELEN SEGGE, JUCA HABENEK A SZOBÁDBA... fitelem, az JUDÁSOK AZOK A JEWUK -JEWHRICHEK? AKIK CSAK ZSI-DOM BOOK -COOK KAKASOK? KAKA SOK, AMI SÁRTAN, SÁ TÁN? ITT MINDEN AZ Ő KAKA JUK, KAPPAN NUK? Nincsak a KUR -KÓR -KÁR OKOZÓK... AZOK PÁNCÉLOS (DE AZ A VAS AVAS SZOBOR SZOPOL?) BOGARAIK A GYILKOS SISTERRA -HORORR HARAMIÁIK... AZOK A FÖLDBEN VANNAK, S AZOK OLYANOK MNT NYÜZSGŐ NYÜVEK S...zedd érdeked, ez lehetett hallani a grizs Bubus (sock & al) nincsak ténleg a HANG??? -LÁDD 2 ÓRA ALATT, 2-3 -4 EZER BOMBÁZÓIK...fiteljed HADIPAR = ROM ROMBA MORMORA HADIPAR UK? Na meghprószálom álom, csak, estére...lépes méz vagy lapcsánka csank...
               Innenn...Leesett a pap az ágyról twist...
      ... titok=piszOK...
...jha vahhh...a KÉP, hogyezek akikbe nincs élet fénye, de fenek ezek a földbe menekültek...s csak kurók kor kár bvetegség s halál hall áll? -kivánság okoizók azaz betegseggek...nincsak nincs fény, nincs lélek de szellem csak szellent...FIN GOD KI FONGOTT... LUKAS A GLOTT LŐTT GATA, ATÁM...
---fitelem, én ténleg MAGYAR OK ORSZÁGOK MENNYORSZÁGOK USA -USE (HAMIS) HA MISE TISE...

Előzmény: repcsepista (13170)
repcsepista Creative Commons License 1 napja 0 0 13170

UFOzzuummm... miE? -minden meg ???...1kerekü biciglin táncolok az adóssal bice bice bóca ccc...
              4.: Kávézzuummm... a feleségem meg nejem beszélgetnek, s felhozódott valahogy a gumi csizma, mondom (bele mertem szólni?) annak szaga van... na felröffent, momndom gumi csimza szaga... nem azt mondtam 6pár rendórcsizma 12kapca 6napos, hat napja beáztatva...nálad vidékibbb tuskóbb... nincsem, ő senkit ugy igy beszélni nem hallott...nagyon berágott, régebben roszul voltam, mert az tis mondta meddgeczi ... egy vidéki bunkó tuskó vagy...na az! -kiszaladt...nemsokára bejön, csinál egy nagy szenvicset...na az volt a baj, éhes volt, szerintem. Na fitelunkga, mert most pon az a muzika, hogy ha a FÉNYBEN FÉNYÜNK VAN, AKKOR MI TÉNLEG ISTEN AZ AZ IS, HOGY NINCS BELŐLÜNK MÉG EGY, HANEM VAGY MINDEMNKI ISTEN VAGY SENKI, AZAZ AMI EGY ÖRÖK EGYEK VAGYUNK, AZ A FÉNYÜNK!!! -AZ ÖRÖK EGY MEG UGYANAZ!!! Vicca...mikor talákoztam egy az egyben a MI... HOZZÁNK LEGKÖZELEBBI UFÓS RAJOMMAL...TE IS UFÓS (repcsés csészealjas fénypacni)VAGY, A KÖVETKEZŐ KATONA...na az az OTTI AZAZ AKIK A ÉFNYEMBE VAGYUNK, DETELJESEN MAGA A VILÁGNÉZETÜNK MEG LÁTÁSUNK EGYEDI!!! Fitelem, ez az zerintem hogy MI ÖRÖK BOLDOG ÉLET VAN CSAK ÖRÖK BIZTOSITVA, AMI LÁDD...MIT MOND EZ NEKED -NEKEM? Zfitelem, talán ezzel meg lehet érteni, ládd én sem halottam senkit aki igy beszélne, ami mjost ládd ami AZ VAGYOK, ARRA EMLÉKSZEK, de most az hogy ...mi a fene, vannak itt dolgok, ami nehezen jün be, ládd... Kilimanjáró lenne az amit övegkvarccá lett össze olvasztva, na lusta vagyok utánna nézni...meg nem akarom rászoptatni magam, hogy mások tudják, na látod milyen buta vagy, az ák juq is csak sggluk?
             5.: Na fitelem, ezeket a kis jasz származásu...na a szüli azok, most nagyrásze ami ládd...ez pont nekem pösti vagy? -ahhh hát, na nem vagy jópofa...na most ő tanitott meg...te csikken...nekem ne panaszkodj irjad... hanem legyél ember...tessék...naaa...Fitelem, ezt ő kezdte el, na most nincs csak... akkor is csinálni kell...mert valamit csinálni ke? Zaz igaz, jöttek le városi gyerekek...na elkezdtek...itt szarbul csinálják ják jaki ják a házat...aha átérzek a a a - a tüdődön vagy a hátadon szagalod... na itt már...talán ma is, George Floyd? -ha dolgozni kell (mindemnkinek legalább magával kezdve gondoskodni kéna) akkor vissza jött a a a... gyap juh? Na mára a KÉP = NINCS KÉP, DE GÉ-ÉP? Fitelem, megprószállom, mellesleg...én is kivánom, hogy ha lenne valaki, aki meg fogná a kezem, de monduk allám nyulna na az! Fit elem, ellem, alom elem dalom s álmom lelem mmm...Na hogy KATON NAAA... Fitelem, most egyzerre azaz FEL DERITÓK? Zitt volt olyan hang, ha valaki nagyon előre az hátra, s ne ülj fel a vaslapátra? Pátra Tátra Fátra, Ózd Budapest buk a rest? - az idó áll? Na ott vagyunk, ahol a part szakad...na most...az első hogy 1986 Szilveszter éjjel, na potn olyan mikor az óra mutyatója átkocog a 12? Mitn egy hopehely... de olyat élveztem...zakko is meg most... zitt monmduk a földre... zerintem a testünk az egy az egyben annak van alláh téve, mint az EGÉSZ FÖLDGÜMB BÖZSKE? -ZSI?
               6.: Amit akarok, mikor a testemből kiszakadtam... NA NEM A FÖLD ANYAGA VAGYUNK, ANYU? Zett... ha senki nins, akik ezen átment, dea szövetkeccó a hjellzet!? Zkérdelek, ha van bennünk szikra (ember) akkor azt hogy lehetne előbb megtudNUN, hogy van -e? Ami ládd...kell legyen, mert mikor...na ma már lehetegg gicsit tágabban tátogni...na az! -Látod mozok a szája, meg apfázmánya? Na én sose voltam az...ami a DAM -UK? Fitelem, mert más kiszaladtam az időből...ládd most AZ AMI MOST AZ...vicca Szilverszter...leszáltam egy olyan mélységgekbe...ahol felismertem hogy azok a SZELLEMEK, az az hogy abczulla ultikullah az amit Jn8:44!!! -ami ládd most is, hogy tud létezni, energia nélkül? -amit sintén potnosan meg kell tudnunk, tehát EZZEL HOGY AMIT ÉRZEK, ELŐBB SZARASZAG GOD, FIN GOD, VAGY AZ ENÉM AZTÁN MIRE KÉRDEZZÜK KI FINGOTT? MÁR ELMULT A SZAGA SZAGOD? Nosa...ahol akik NEM TUDTAK MAG MAGÁRA ÁRA??? FITELEM, HA MINDEN BENNED X -BENNEM VAN, nincsak most nagyon bekever,mert a neveket magyar RULL akarnám...gondolni? Fitljal...na sehol nincs meg az...ládd monják hogy Jézust a saját faja tiltotta ki, mert itt midenkibe---NA BENNEM IS ÁT AKARTA VENNI---NA CÓCRINTI INTI RINTI TINTI...zerezerleirtam, hogy sugtak a bal fülembe, s át akarták venni...EZ AKIK EZT BESZOPJÁK JÁK JAKI JÁK...ne a Jákó létrások, azok drogonok s sarakanok...nincsak a SZELLEM FORMÁK HOL A MÁK? -nincsak ŐK A TEREMTŐK s bizon...NJOTT A SZELLEM MUK MÜK, ládd azok vannak akik itt tesben is meg nemtudtak nekik ellen állni, TALLPRA MAGYAR de az agyar rrr... NA POTNOSAN AZ!!!
               Innennn...Leesett a pap az ágyról twist...
        ...titok=piszOk...
... na nugi, mert az asszonkám azután hogy ...evett, nagyon kedveskedik hozzám...nem tudtam soha hogy ez comoly vagy...de JÉZUSUNK: NEKED ELŐBB KELL SZERETNI NI NI NI...zerintem az az abszolut ulktimuka fegyer Égen földönggg...

Előzmény: repcsepista (13169)
repcsepista Creative Commons License 1 napja 0 0 13169

UFOzzuummm... miE? -minden meg ???...1kerekü biciglin táncolok az adóssal bice bice bóca ccc...
              1.: 11/29. Monduk lehetséges hogy ténleg Istenek vagyunk, smindenkinek saját világa? -lenne? -adjunk hozzá egy kis p-tisót, saját világ nézete mert miE? Zerintem csak disz nő ódisz ólak létre látra? -hozatala mert az Urak mindennél jobban szeretik a kövérjét minek? Yorkzsiros meg MangalLizar? Maga a kiválasztottak kóser vagy... nincsak minden elő irásos, megszabott -kiszabott kibatott, ami az elirások az égbu ---god -duk -uk? Lád méojuk felmeen a hegyekhegye egyek de az első minden javakaből az uhé juhé druhé yahwah a java? - lehozza a 10 pamacst? -amit senki se tud se be sekitartani, meg mellette a 144 000 mozaik előirás sirásás? Zit had lökjem be,hogy miért kell a szarzsákukat az egebe lövetni, ami e gololobis anyaga lenne, s teljesen megegyezik a gollobis anyaga össze téte? Naccóval az álom közepin ázunk itt a KÉP? -a mi képünk de gépünk GepIda (csak elKépzelet lett lehet az ige bige) mert ez a szarzsákunk... zsizsák? -nincsak az vas... na van amiról nem lehet beszélni sss... csakfélni meg imádni meg imádatnia valami ollan KÉP? -amit nem lehet se gondolni se beszélni sekimondani...na most ugy ébredtem fel, hogy a torkomom egy komon? ---fiteljal mert közel hogy kommonista??? mammam mia? -nekem azolyan volt, hogy ebbül... ládd most van a Corona Virul -we rule... na a katonaságnál végül hogy láthassam a közvetlen családom, na itt a prücük, NINCS OLYAN, NINCS MAGYARKODÁD NINCS BARBÁRKÓDÁS ODÁS RÁZZKÓDÁS TRÖBBET...NA EZ A LEVEGŐBE VOLT, AMI ITT miE?
             2.: Nizzitek, csak én? -na én a MAGYAR ÉGIM GRIMNÁZIÓ NÁCZIÓK -FÖLDIM ---LÁDD MI NEM A SARA SÁRZSÁKUK PESTI ZSÁKUK VAGGUNK ANNAK ELLENÉRE HOGY VACOGUNK...ládd előre...ha ezek a CANMAJMOK (RABBOK LEGYÜNK EGYÜNK VAGY SZABA DOK SZOBACICÁIK MIÁJUUU...) KOMMUNION NUK? Fiteelem csak vedug a NUKI SOK SOKK...akik egy olyan con majmok, ami sose volt lesss...zezz te meg én magyarOk, ha én Kajálok mindenki de szarásig csak ne szarj az asztalunkra ALLÁH? Citt catt padalatt biró zarikszék alatt... Zami zérdekes...ládd nálam a cövetkeccő...most ATTILLÁNKNÁL nagyobb harcos (MAGYAR.OK) sose volt, nem lesz, mert nem lehet, ládd MIG KARD VOLT A KEZÜNKBE...na a lefegyverezés az nem FIZIKAKI SŐTT MIDNEN AMI MOCOROG A FEJETEKBE...HOL AZ ÉSZ, HJÁT HJÁTUL DOMBORODIK KI, KÉT HEGY KÖZZÜL MI MÁSZ KI, NEKTEK ADÓM A (DÓM COOK BOOK UK BUKU) TALÁLD KI, ITT AZ EGÉSZ TODOM MÁKOS TÉSZTA? HOL A MÁK? Zvalami ami...ládd zerintem hellen pinnylatban... ládd az amit tegnapra...ZNA EZ AZ...LÁDD ITT A KÉP? -ha most monduk AZ EGEKBE HÁ HJÁ ROTTY...akkor ha minden sárzsákot zsizsákot-pestizsákot (fatzsákukat kuka) felőnnek egy másik...minek? -akkor monduk itt olyan csiribi -csiribá conbátatik a nők bálványa...történik, hogy az egész földet lassan mindenestül át passzirozzák a szulápon UJ ÉG U FÖLD UH JERUS ÁLOM ÁKOM BÁKOM ITT A SARAM A SZÁTOKTÁTOG... vagy szitaYukon CONÉK? KÉN ÓK -TÓK? AHA AZ ISTEN SZÉKE SEGGE FELÉ HÁ HJÁ ROTTY...Zna monduk... HOGY A FÖLDTŐL EL SZAKAD NUN NUK? DECSAK AKIKNAK NUKI JUKUK KUKK...TITOK PISZLOG... VAN? MUKI? Monduk a KÉP védóim... megvannak áldva, ami nincsak ez amit müvel, a nemi el vetélés azaz... Kratinak nagy a hasa, Ferri a farkát veri nagy kalapáccsal az ülőn, csintadtratta csin tad rá...egyet mellé ketőtt rá...hegyezi ugganés a Cion hegye...battatása battle kinek van a legnagyobb hegyes farka...luka? -puna táta céra fa fak...
            3.: Bőresegg... plőre... előre vala valla GOD, good...mert csak az vala amig vala, de itt...mjocst miért lett...ládd AttilláéNk?- rendezik hogy ez rom romba...nincsak többet, na meg mor mora? -veduk ÁBRA? = KÉP??? -DE KÉPEK KÉPE, CSAK 1 ÁBRA MEG ÁBRÁND VALA... VALA VALLA GOD? Ninczagg a a a...ládd abra ham ham mahiták olyan zaporozsje... nincsak náluk 20 éven, már alláh 20 éves, nem hanem 19 vagyok, mink juhuturópuna tátog 60 s magyarOk? Zna fitelem, a kommunijunUK? -rUKutyu mutyuUK juk -UK? Zmiéty az IDE ÖL LOGIA AZAZ HANG? Nincsak csdak EGY LUFA LEHET, CSAK MINDENKI ARRÓL VEHET??? -EHET! LU DORGŐ... zna majdnem elvesztettem amit mára deee...Jó az Isten, csak jót ád...a tübbi (elől bibi hánkódik rókázik) ami nincs Isten az nincsen? -az!!!-gicsit kicczzükkentem mrt itt oi oi oi..egyes egyedül begedül...de azt sem akartam, meg nem tudo most is mit akarok, mint ha vicckete a tekem megvakarom, de meg vakarhatom n aitt az atom bamba? -mindenek oka meg taknya, csak ta ta kon---konokkula... Znajana vicca...én dögletesnek tartom hogy az az IDE LÓG GIA GÁJA GÉJA HÉJJ HAJJ HAJJ...LÁDD ÉGIK ÉRŐ ARANY VAROSOK MEG HUSHEGYEK -ZSIR TORNYUK? JÖN A DICSŐSEGG KIRÁLYA NÉPEK MILLIÓIVAL, ami ládd a Noé Barka... NO Él? fITELED, HA NEM A GOD DUK UK? MINDENKIT MEG DUDUNK DUD UK, LÁDD AZ ARÁBB ÁBRABIJJON NAG HÁZA... NEM HANEM... LUK ÁRUS OK? EZ A LUK KIADÓ, LÁDD A LUKÉRT EGÉSZ EGYIPTOM (VILÁG NÉ PE PEPE) NÉPÉVEL FIZET, SŐTTT... VÉGE, VÉGBELÜK KIN KINBA (KINA KIN A PRICSA) CSÜNK MAIS, MINDENKI CSAK LUKAT NÉ?- néne de szagol???- Na madarrr...rull igg néznek ki, 1 luk mint 100 de 1000 na most miden trübbet féreg luka...1 NUKI PUSZI nagy lu kuk? -kukukkk...
    ... titok=piszOk...
...fitelem, trudom hogy meredk, de ha lenne valami 1 szem, szemetek, azzal szembe kéna...deee... szemembe Golgótán á há hjá gyihááá...

Előzmény: repcsepista (13168)
repcsepista Creative Commons License 2 napja -1 0 13168

UFOzzuummm...Beszélgessünk a mi magyar-ok világunkról ami bennünk van, mi benne? - menjünk be beee... Nyelvében ha nyel nyelvvel él egy (ember) nemzet, Éljen a Magyar Nemzet -Örok -Szabadság s Égi földim testvérisége Örök éljen éljen a Haza... mindenki menjen szépen haza zzz...
             4.: Kávézzuummm... Nagyon fel kell kötnöm a gatyámat, felkötöm jó? Atám, tele s gatám... Előbb talákoztam EGY ÖRÖK MAGYAR FENTI ÉGEI FÉNY!!! -TESTVÉREMMEL, na akik engem magyaragyar tesvérem vagy, akkor azzal a NAGY... gyerek...ládd MAGAS S HOZZÁM KÉPET ÓRIÁS... FÉNY- Testvéreünkkel... nincsak mindőnkben benne az EGÉSZ MAGYAR OK VILÁGUNK KUNK (KUN?) BUNG DUNGGG... Nizzitek, amiért nehéz a réz ágyu, mert itt ebbe a a a...ládd tecsak anyit tudz meg látsz... amit mi? -ki? -ha ki az ember, de ha nem ember, ládd LÁTOD A NAPJÁT, FÉNYÉT, VAGY A SZIKRÁT VÁG A SZEME, SZEMETEK? Kérdelek, hol a szellemed, s egyáltalán most mire gondolsz? Na megprósz-álom de álom a sarat? Zitt ha azt mondom világ? -az független ettől a sár-mázga, meg mázgálás... kenjük be sárral? Na visszajövet, a TEJUTON TÁLÁLKÁNKRÓL... NA ÉN BIZTOS LEHETTEK BENNE, HOGY A MI MAGYAR -OK FÉNY -VILÁGAINKBÓL JÖTTEM IDE...NA MI EZT VILÁGNAK HIVJUK, DE NINCS FÉNY! Na ahol a mi MAGYAR FÉNYÓRIÁSUNKKAL TALÁLKOZTAM... AZ TISZTA KIRSTÁLY FÖLD, ami az a Világ...na jobb oldalunktól le...ez ami ez...ládd ha azt mondjuk ür? -most TÉNLEG A SZELLEM -VILÁGAINKBAN VAGYUNK, na onnan ...nem szakadákként hanem ládd szögbe, egy meredekszöbe men le...s valahol mi lent mélyen... Fitelem, minden energia összetevős, tehát itt nagyon kevés dér esetleg... na most az hogy itt ebbe az ürba bollgók...Napok meg Csilagok vannak, de az a FÉNY? -ITT NINCS!!! -AMI MONJUK A TEJUTON?
             5.: Visszajövet, ami lehetséges azt ami Swédenburgunk meg Dombrádi Gáborunk látott... zitt vallamit, én hogy ezeket a tudomákukat -mákokat megtudjam...ha valami olyan hogy jóhogy kimenek, hallottam hogy a SDPRITIZMUS AZT AMICSIBA NAGY ÜZIK, am mégis...zitt lehetett s meddig lehet,olyan dolgokról beszélni, ládd amibe mostis nakig benne vagyok! Zna a hejjlzet ahoz hasonló...ami ládd...zitt van egy ISZONYATOS...NA HAD TEGYEK RÁ EGY NAGY TRÁGYA VILLÁVAL AMI JÁNYOS8:44!!! -KUTA FASS, MERT ITT TÉNLEG VALAMI OLYAN PUSZTITÓ UTÁLAT GÉPZETEK VANNAK, ugyanakkor...téged miért nem érdekel...ládd ha van HALÁL? -AZ NEKEM RÖGTÖN NULLÁZTAM MAGAM,na most mielőtt...s itt van a dugó huzó, tudod tampon? -orod a dugója...ELŐBB SZELLEM (SPIRIT LÁDD 1776 MAGYAR OK SPRIRITUS ANTAN TÉNUS...) Na azzal hogy szülétés =halál? -az az...hoogy akik ...ládd ládd ami mi gondoltatunk, vagy amit megengedünk beszélni, csak azt gondolhatod...amit a szádba...cszarunk hudunk? Na mit ŐK ZITT A SZÓ SZAROS ÉRTELMÉBEN MEG EMÉSZTETTEK??? EMÉSZTÓ TÓK TAVAK KÉN?-KÖVESEK VAK VAK VAK A PU! Zna amit Swédenburgung meg a több VILÁG LÁTÓ JÁRÓ? MonDom...most ugy ahogy el keztem körözni, na VAN A SZELLEMI MI? -VILÁG -OK, DE NINCS VILÁG...fitelem minden a FÉNYEMMEL MEG VILÁGITVA MEG ÁT...NA ÁT NEM MERT AKKOR FUCCS...Szóval, ahogy itt... vannak a LAKOTT RÉSZEK, ami nagyon ugy nézni ki, mert SOKKAL DE SOKKAL NAGYOBB AZ AMIT ENNEK A A A...LÁDD A GONDOLÁT...akkor is ha ŐK ÁLTAL UK, na valamit, a magyarok sose voltak olyan hogy ÉHEN A KIRÁLY MEG MONDUK...ládd érdekes mert iraq -irán országok, de ugyanaz az a hellzet, hogy NEM TUDJÁK MIK S KIK, DE EZ MEN NEM? -MINDEN AKI...LÁDD CSAK ÖRÖK ÉLET VILÁGAI VANNAK, NICS MÁS JEHÁT JUHÁT NINCS OLYAN HOGY LEEHT VÁLASZTANI? NA ÉN...EZ IS AKARTAM VOLNA LENNI ENNI ANNYI?- LENNI VAGY NEM? -MEN? Na HA ŐK? -ezek akik ANGYALOK, azok nem...ládd csak ha zsirozod olajozod őket, akkor mennek, men? -nem!
              6.: Woppá kiscsit akartam irni, de azt akarom,ha van valakiba mint Kratiba bornyu arany born juh? Na ennek van a MAGNES TEREI VILÁG??? NINCS AZ A FÉNY,AMIT ÓH ÉGI FÉNY...csak szén de minden fekete de ekete szén -carbon... az egész az, ami most ha azok, akik szellemek, azok sötétek, na Swédenborgunkggg...meg Gáborunggg... hol a bor...TUDATLANOK (fiteljál BbLia vagy Lila a puna...nekem ezt a BbLila battatása nélkül is, kerss kutass nagyhbaltával pucold az ószalgokat de nem törj be???-gata?- AMI A TUDATLANOK IRTÓZATOSAN HOGY ERŐSZAGOSOK, NA LÁTOD PUSZTITÓ UTON ÁLLÓK,MEG UT ÁLLATOK BESTIA DÖGÖK MEG MÉREG KIGYÓK, AZ EGEKBE HÁ HJÁ ROTTY...Nosa most EZ IGEN IGEN NAGY TÉRBEN, OLYAN MINT EGY BARLANG ( vahhon ténleg a föld belseje nvagy vala mellik égites lenne belseje seje hajj... nincsak az a felete carbon por, ami mégis van magnes burka???)BELSEÉJBEN...végig jártam s vannak magyar -magyar -Ok akik---monduk azok...nincsak OTTOHON AMIT MA MAGYARORSZÁGNAK CSUFOLNAK...Szóval nagyon kellemes volt...hogy találkoztam magyarokkal (már feladták de azért hallgatnak...) ami sok sok sok..ott arra gondoltam, hogy MAGYARORSZÁG =OK?- TÉNLEG OLYAN NAGY---FIDELJAD, MERT MOST ÉRTED MEG : SOSE VOLT!!!!!!!!!! Ládd ahoz...KELLENE A KÖRPATKÖKÜHÜHÜKOHÓMEDENCE...NA MOST...MEGKÖZELITETTEM AZT AHOL..fitelem, itt midnenütt SÖTÉT VAN, OLYAN AMIT TE SZELLEM? (igó = szellem?) NINCS!!! Nada... sehol nem utasotittak el ki...hanem megközelitve AZT...NA KÖZEL SEM ENGEDTEK BE AZOK A SZELLEM MÜSEGGEK... NAGY NAGY NAGY...(nincsak akik őskutatók is, ÉHEN KIRÁLY -JUK UK DUK ORSZÁGA??? KIRÁLY ORSZÁGA??? 1000 ÉVE ANNAK...KÉT FELŐL ANGYAL, KÜZPIBE TUKSAR) NA MOST 2000 -ben otthon voltam, s azok akikkel találkoztam... te Jézus? -bárny kerszt s Golgóta... ikertestvére vagy... azonban VALAMI ...na most röttön azonnal CSAK ÖRÖK MAGYARJA VAN A MAGYAROK ISTEN VAGY ÖKÖR SZÁLLÁS...SZABAD OK LEHETNÉTEK, MERT MINDENT MEG LEHET TUNDI MAGADRÓL... MEGDTUDNI HOGY KIK MIK ISTENIGAZIBUL A MAGYAROK... MOST NEM BESZÉLTEK VELEM TÖBBET...Fitelem, ez valami olyan nekem, mert én NEM TUDOK LENNI, NEM LETTEM VOLNA... MERT NEKEM A ÖRÖKMINDENEM... AZ HOGY MAGYAR (MAGYAR -OK???) VAGYOK, NEM VOLTUNK, LESZÜNK HANEM VAGY VAGY VAGY...NEM AKAR AZ ÖKÖR CSORDA LEGELNI...
      ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13167)
repcsepista Creative Commons License 2 napja 0 0 13167

UFOzzuummm...Beszélgessünk a mi magyar-ok világunkról ami bennünk van, mi benne? - menjünk be beee... Nyelvében ha nyel nyelvvel él egy (ember) nemzet, Éljen a Magyar Nemzet -Örok -Szabadság s Égi földim testvérisége Örök éljen éljen a Haza... mindenki menjen szépen haza zzz...
             1.: 11/28. A KÉP? -hogy minden hanggal kezdődik is, de az örök HANG... lehangol vagy fel? -ami a Naptól el, az le, ami a a a...Kérdezlek, mi a Tejut? - ezt ugy, hogy az ogy a MAGYAR -MAGYAROK VILÁGA? Ugy fényljék fényeljék fényt nyelünk fényelünk, fénylünk? -fényeskedünk az Élő Hangoskodás, beszél ki be szél? Fitelem, ténleg ha ketten -hárman már magunkra előbb s egymásra találunk, akkor AZ MÁR MAGYAROK -VILÁGA MAGYARORSZÁGOK -MENNYORSZÁGOK...jól megy, meggy meg van bóven meg csersznye... piros alma dió mogyoró minden jó. szemnek szájnak ingere azaz tererülj asztalkánk tárulj hazánk... na ez szószerinti valóság ha merünk magyar RULL meg mukkani? -vagy ha nem, bukkan pukkan pu! -nem hall, nyemec nem esz, de a fene? -megesz? -halál, de minden pinnalátba icckiri s oda vissza... Ami az előzmennye a mára...ami VALÓSÁG mert mi az hogy a magyar -magyarOk világa? Nap gyere kéi? Zitt mojcs az a nehézsegem...hogy mi a mi világunkba kellene evickélnünk helett... nincsak csak más ok kapcája de az sss...tünjetel el, vagy el lesztek tüntetve (tüntethettek de mégis örök triánozás láss!) emléketek is törÖlve? -tőr? -hátba cszurás, ládd a portyáink? -azóta is sisss...
             2.: Ha emlékeztek... na ahoz hogy törÖljenek, ahoz mi is kellenünk nem, de mi a MI MAGYAR -OK ORSZÁG-OK NEM UK??? -ORSZÁG VILÁG??? Jez csak ha magyar RULL? TULRUL TURUL RULL...nincsak azok ténleg a MI FÉNY -UFÓZZ... ni nincsak csak suhanás ami szelek szárnyán suhan...nem hanem a MI FÉNYÜNKBEN ami még zzz... fitelem, mi? -fény? Zitt az hogy hogy van olyan, hogy fényből van? -van olyan? Na fénye vagy kéne vagy kénye van, van bőven... a tejbe mit? -apritani? Az ur aki földet tur, a háját háj? -milyen háj, a kukorica Cszára... Talán vicca...mikor itt elkezdtük a mi világunk Óh de sép... a mi utcánk...azaz Angyal földöng vagyok...na kihozták belőlem a a a...ládd az angyalföld egy idegen bejövők martaléka lett...nost élet halál viadalom kezdődött...(fitelem, ma is minden magyar Égifödim tesvérem csak az eném csa csa csa...) mielőtt dejó hogy... ki tudtam jönni, mert most készen voltam ölni (mnt egy sarokba szoritott patkány?) ami dögletes, mert... na apuék szereztek kiutazót (utlevelet jugóba ju gó?) kölönben ha otthon maradok...nincsak igy, szerte szarta nézett...honját nem lelé saláta hazája? Minden csoda vala, akkor is ha ha ha...NINCSAK MI TÉNLEG FÉNYPACNIK-UFŐ? -HOL A FŐ, CSAK NYERS NYAKAS KIS KAKA-SOK? Fitelem, az hogy MAGYAR OK...az nekem szeretet etet ad! Isten csak szeretet ad, mindig ad?
            3.: Tróha... van a MagyarOk Világa AMI szószerin int azaz az!!! Nincsak itt nins benne... az IDEGENEK GÉNEK? Naccóval...mikor mi innen ki innen, a fensikok azaz arccal a Napunk? -na pu-PUK, Zitt az hogy most...hogy szétszórródtunk... az az örökös habiruzók kruzzók, akik az Egekbe hágunk, zitt komondottan a MAGYAR -MAGYAR-OK ISTEN SZÉKE? Mig vissza nem jövünk, jó népem, itt? -székelj? -csücs, de monduk ideje Tallpra Magyar csattogjon a magyaragyar rrr... Nincsak a GONDOLKODÁS az függhet az anyagtól? -NEM!!! -deee... ha az anyahoz lett kötözve, amit megkötözÖl az itt is, meg oda át, az rögtön ahogy az illető gondolja MAG -MAG -ÁT? Tróha mikor itt kezdtük, mi megyünk ELLENKEZŐ IRÁNYBA DE SENKIVEL NEM ELLENKEZÜNK...LÁDD... A GYILKOS EMBER UTJÁBÓL LÁDD A VESZETT KUTYA MEGTALÁLJA A PÁRJÁT, na figyeljunk jink jank dang banggg...az van? Szóval ma már...EZ BESZÉLGETÉS ÉS ÉS SSS...jeztetet hogy leforditsam...mert itt akik CSAK ANYAG UK -BANK -BANGGG... hogy gondolkoznak, ha nincs fényük? Troha...ha az anyagba sár szarukba szaru saru? -bedöngölték az ÉGI LAKOSOK...na azoknak fényünk, ami az Ő-ŐK FÉNYÜK? Fiteljuk az URALKODÓK AKIK GÉPEK? -ANGYALI NYALI KOTYFOLMÁNY OK? Na itt mi s ők örök hők is, MAGUNMKBÓL BESZÉLÜNK KI BE SZÉL HONAN FFF...A SZÉL...
    ...titok=piszOk...
...ez a gyerek,kedvemre beszél ki be szél...
...https://principia-scientific.com/

Előzmény: repcsepista (13166)
repcsepista Creative Commons License 3 napja 0 0 13166

UFOzzuummm... Jeee... hova tüntél el, szemem (szemetek) világa, Szülőföldem mmm... látlak e még vala ha ha hahahaha...
             4.: Kávézzuummm... Kedves Sanyink, mikor börtönéből szabadul sas lelkem, inkább Turul turrurrullu báj-báj madár, ha a rónák végtelenét látom, ami a KÉP? -tehát Sanyink ténleg ha nem születtem volna magyarnak, akkor is az VAGYOK? -Jez az hogy a MADÁR (LÉLEK-FÉNYLÉLEK) AZ HAZA JÁR, jár a baba jár, de vida a lótusz is? -ludörgőg? - azok LAW duduk tudva dudva? Tróha az hogy KÉP látás, nincsak egyes fösményekért milliókat is leperkálnak, ami miért? -Jna megint olyan hogy bogarak mászkálnak a fejemen.... itt ugyhivják kqunkatot szedtem a fa alól...menek kifésülöm...na hoztam be egy tállal mondom a kis feleségemnek egyé, az nem qunkat hanem quava...de Isteni eledel...nincsak a husnak csak hugysav (sav -vas -has) ize van, akárhogy füszarozod...na még mindig ...deez nem bogár hanem... mi lehet? -Jcak most hogy leültem a conpucához... puna? -cszaré? -na olyan mint a morze, ami ... fiteljunk... Zna maradok a mára álomomnál, máris a közepin ázunk...Na a KÉP? -igen igen érdekes, amit már megprószáltam hogy mi benne, a KÉP bennünk, ami most...Hogy jobban tudnuk nukizni? -nincsak akik nukiznak, azok is...keresik a hellüket...Tróha... mott röviditek ami LUCZI FERRCSUUK CSUKLIK JÁNYUK ÖLNEK A TOROMBA ARANYÉR...Na az vala az a bolygójuk...most azt FEL ROBBANTOTTÁK ami sodrása ... zitt mott monjuk hogy UNIVERZEK AZ OKe ISKOLÁK, S VANNAK OVODÁSOK OVO GUMIBA DEDÓSOK MEG ADÓSOK MEG KISDOBÖL KISZISTA MEG KISZ ESZ? -SEGGIT ENNI AKARNAK...DE MAGÁN SE TUD, LÁDD... Naccóval, ez az ...ládd FEN VAGYOK AMI AMI KÉPPEN FEN, UGY ITT LEN, NA CSAK AZ VAN, NEM VOLT MEG LESSS...
              5.: Fit te lunga bunga...mott nagy őrjöngés lett...na megszünt a lüktetés...de a mára álmom vágánya...szóval nekünk is lehetne, egy ADÓ VEVÓ TV... NA CSAK EGY ÓRA MINDEN NAP, S ÉN VEZETNÉM ...NA NEM, HANEM TANULUNK LINK LANK LAKATOS...!!! NINCSAK MI A MI HUNIVERZÜNKBA zzümme zzuummm... VAGYUNK, VAGYUNK? Fitelem, erről egyen lő, nem hanem lőttek...fideljed a kis ördögök már vicsorognak...nincsak nin NA... husika többet, csak muzsiga meg Mü Zsiga hoppp...csak mü csutora meg tátok a a a... mupuna cszare?- cores a moresz? Zna ezt sokat ufóztam, amit Fercsi bratónk...csak a gyökér mekk maradjon kitartson son sun, na az sss...hanem csak a MAG!!! Sóval 1 KÉP többet mond szász angol szász? - xaxo heccó? Zitt ezeket...ládd Királyi popság satn nemzetseggek...nicsak ezeknek a pcsökis (dorong) vasból van, vas -sav -has hasalj...alvilogáccsa gacca gatya? Jna mindenkenek van KÉPE MEG GÉpe? -pepe? -pipi? -pepi pipi de pepitába? Zitt... na ha nagy... big bank beng danggg... akkor minden danga dög -göd God -dog dög -dog? Nincsak csináltak egy olyan valamit, ami mott... ládd itt is, az hogy az egekbe há hjá rotty...de az Isten széke? -na ez komondottan a magyarOknak szól szólna? -smirna! -fsss... Zna MAGYAR OK ORSZÁGA AZÉRT ORSZÁGOK ORSZÁGA MERT AZ UTOLSÓ AGRÁR...csak azért mert ez...akik nem tudni magyart, na itt az hogy ORSZÁG AZ MAG -MAGBA VAN, S AZ ÖRÖK VAN, LÁDD...
             6.: Becoritom...ezek KIN -GOD -DOG OK AMI KIMONDOTTAN VAK VAS SUTH UT URALOM, AMI GÉPI PIPIK VAGGTOK, FOGATOK VACCOG HA HAJ 666... FENEKETEK CSAK PATTOGHAT...AZAZ CIKRÁT VAGY LÁNGOT VÁG, LÁDD MIKOR A ... MISSILET PISILNEK... RETTEGJETEK MERT EGYET FÖLDET MEG BATUNK, na most rettegnek gondolod? Sfitelunga dudu? Na a MAG...MAGA MAGA, MAGA MAGUK, AZAZ MAG UK? Nincsak akik gondolátban is ölnek, megminden jukat megfurnak, ládd az egekbe is féreglyukuk juk uk kuku kukukkk... furnak? Na hogy össze lapitják lipit lapát kell...apád kaszát? Naccóvval... zitt van a BbLila de csak lilába? Ly? -lédi Ly? -krinn kinba a pricsi? Fiteljal, nem az??? Nosa A MAGBA...nincsak én voltam, szégyenlettem magam,hogy valaki magyar rázzkódik, ládd Édesapám apuék is volt nékem...zerintem most feltöltöttek energiával,mert nem érzem, na csak a koponyám kongana vagyok, holott az egy con-kancóc -pucéron? Fiteljal ha nincs fényenergiád, akkor csak az van,hogy egy...mi van? -ládd pénzük (vasUK hasUK vakUT vaku vasUT?- nélkül, mi van? Na mott...ZITT AZ HOGY NE ÖLJ GONDOLÁTBAN SEM, SE NEN XEX!!! -GONDOLÁTBAN SEM, AMI HA ÁLLAT -UK? -mott nagyon sürün kell...na az aki ember, az ládd...JÁNOS 8:51!!! - tehát nincs ollan hogy valamit, vala kit? -kit az a tokja azaz a kerete azaz az amit itt a szargunya...(sártan???) guny? -UK -JUK LFJ? Na a MAG??? - AZAZ AZ AZ... AMIT LÁDD A LÉLEK, AZ MAG -MAGAM -RÁ -ÉLLEL, LELEK = ISTEN SZERET ETET... AMI MOST SEGGIT ENNI KELL, AKIKNAK VAN MAG MAG-A-E?- MAGA MAGA?
             Innennn...Leesett a pap az ágyrólt wist...
       ...titok=piszOK...

Előzmény: repcsepista (13165)
repcsepista Creative Commons License 3 napja 0 0 13165

UFOzzuummm... Jeee... hova tüntél el, szemem (szemetek) világa, látlak e még vala ha ha hahahaha...
             1.: 11/27. csa prrr... Minden ami van, pakliba van, ami nincs?- lincs -lincselés, ládd a kakasok minden tojást megvámzollnak... amit nem, nincs benne kiscsirke? -csira? Csiga biga gyere ki...na az tücsök koma, szántani vetni, aratni kapálni kakálni máskülömben nincs kaka, nincs körforgás, megfogtad az eke szarvát csá prrr csá prrr csá... Minden ami van, porból van lett... porrá lett csá prrr csá prrr..csá...Zitt Sanyink, nagypofont adott ahalotnak... Óhhh... természet, dicsó természet, mely szem (szemetek titok piszok) nem láthat téged...na akikban kakikban kakas bácsikban? - NINCS ÉLET! -DE MÉGIS CSAK ŐK PETÉLNEK? BLASS DE DU, MEG VAGY BATTVA...(NINCSAK BLOONDIT MÉG MINDIG BOLONDIT HA HA HA...)Nincsak minden csak vallásos ADÓS ANYÓS tata kakasok kakasa lyukas, lyukas a kas? -se pénz, se pulya? -pulyeszedók? Nájsz éccaka meg az első szülött? -mi lett JákóJUKval?- az uré? Honnan jöttek az urak? Nincsak az ÉLŐTERMÉSZTBEN NINCS KIVÉTEL, CSAK BEVÉTEL, MING HOGY LETTEK A KIVÁLASZTOTÁK (TERMÉSZET DICSÓTERMÉSZET FELLETIEK NAMEG SÁSKAHADUK?) S KIVÁLTCSEGGESIK, KIS FA, MEG NAGY FAK? Nincsak vagy ÖRÖK ÉLETÜNKBEN LÁTUNK MINDENT DEN DAN MINDENÜNKET, MI AZ? VAGY AZ Ő-ŐK HŐK ÖRÖK KINZÁSUK KIN -TI TI TI ... TÁ TÁ TÁ...LÁDD... Zezz nagyon fura, mert ládd...kérdem a nagyöcsémet...VAN ÖRÖK ÉLET? VAN! DE CSAK HA ESZEDVESZETT HI SZEL, LÁDD A PULYKÁT TEGNAP IS...nekem csak törd le a (alsó) combját ...na egy tálra felszeleteli a pulyka husát, ami finomvolt, mert nem volt erős pulyk ize...Na mindenki csak annyi...
            2.: Az idősb fiamék egggicsit megvárokoztattak...de én előbb elénekeltem Debrencbe kéne menni, pulykakakast kéne venni, vigyázz kozcsis lyukas a kas...kirepül ne bereplült a szánkba ham ham ham...ábra? Osztán végre mindenki a kerek asztal terülj asztalkánk 4 sarka s Jövel Jézus légy (légy hopp 1 légy) vendégünk, Áld meg amit adtál nékünk...az Ó men hellett ham ham ham...neki estünk a puykának mint az orosz jányok ham ham ham...Na zerintem ...mikor Jövel Jézus légyvendégünk...növény lett, ami a belünkbe is az, meg most ládd...Namost az álmom mmm...nagy dinnyéket ...s mindenki azt mondta... nem lesz dinnye mert az nagyon kényes... na óriás dinnyéket NŐ-VESZ -TETTEM? -AMI MOST A DINYE AZ BENNEM VALA, ÉN MEG BENNE? -EZ UGY HOGY EGYEK EGYEK? -VALÁNK, DEMOST A DINNYE MEG MINDEN AMI A KÖRNYEZETE IS...nemtom értitek? -demmonduk...fidelem, én mindőtöket tök -tök -tek... olvaslak, akik ide...(na nem a mi is vagyunk, mert nagy fa szokat (( nem is az övék??? -van nekik?)) raktakbe,akik sosetudtak tudnak elélvezni miért?) -bemertek jönni, na nekem is nehéz volt talán most is, mert EGYEK VAGY NE EGYEK, DE SÁRT? Zna fidelunga bunga...monduksárt, de vasat, hogy nőjön meg a hasad, hasad? Na most MI A KÉP? -LÁDD AMIT SANYINK HOGY AZ ALFÖLDEK DEK... meg most...HOGY A FÖLDTŐL EL SZAKADJUNK, na az a világ, az végtelen, meg az hogy FÖL? -Föl föl ti rabjai a földnek, NINCSAK MINDEN A FÖLLŐ, FÖL/DES KUR UR? NA MEG KURIÁIK...Sép ...fiftelunga bunga...GYÖNYÖRÜ NAGY MUNKA AZ HOGY KÖZÖS KÖZSÉGEINK FALUINK VANNAK...NA MEG FALOVAK AMI VAK VAK VAK...LÓCA? -ládd mentél a KERTEK UTJÁN...smindenütt csobogo kis folyók -patakok...nincsak erre monják a KUR KÓR OKOZÓINK, HOGY PCSVÁNY BALA S JÖTTEK AZ EGEKET FÖLDKETEK MEGKURJUK KURÓINK S MINDEN HÁZASPÁRT KARÓBA KURTAK AZÓTA IS? LÁDD JÖTT AZ UTÓBBI BIBI FELSZABADITÁS TIÉD A GYÁR, TIÉD A FÖLDK KALÁSZA SARLÓ KAPALÁCS HAMMER ARAMNDRÓK ADÓK, NEMHANEM ÉH HALÁL, NEM ELÉG A ZSIROS KENYOR ELVTÁRSAKK, NEM A KIGYÓBOGYÓ AMIT A A A...LÁDD MOST MÁRKÖZEL VOGGUNK A VÉG BELÜK KINT CÖNGENE KOC KOC KOC...EGY DISZ NŐ ÓDISZ ÓL...ÓLBA SZÓGA A DISZNÓKAT VAKARNI KELL... NA MEG TE VAGY AZ ENNI VALÓ... Láttátok a Vietnami filmet... na Vietnami kis leány Vietnami...a disznőkat... kivel hizlalták ták ták ták...an most EZEK JOBBAK BAK, KAKAS BRATYIJUK, ládd mivel jobb a kina kinja...fitelem, vékeredmennyekben minden csak a DISZ NŐ ÓDISZ HUSA...LÁDD EGY DISZNÓ FELÉR 100 LIBA -KACSA KRACCS...
              3.: WOOO...HOPPP... nem akarok sokat irni, de hogy sokat sokk mondani, azt sem, hanem ha van valami mi? -de jellóbbb...miE? Na itt vannak ugy BibLinások...KARO LINAK NEKI VAN A LEGNAGGOBB KRACSA...zitt csak ez van: piro fehér zöld, ilyen a magyar (magyaROK föld, de piros fehér lila, mama kinja? -mama miért szültél meg engem, hizz én nem ilyan lovat akartam, de az még hadám, ha az adtak alláh? -alád ládd? -ló dörgő, szamár püfölő...ládd a Messiás bevonul szamáron Jerusálom... amiból jó jó jó...lónak kell lenni, demonduk hány szamár iá iá iá...na meg ami lett azóta is ló dörgők, szamárt iá iá iá... püfölők, de jova lett a a a...szeplőtlen...nem lehet lelőni makulátlan bárny UK JUK FUCK...MINDEN AMIN LYUK MEG ÁLLDJUK, HA NINCS RAJTA MEGFURJUK KURJUK? -MEG TERMÉKENYITJUK AZAZ BATTHAT JUK 666... FENKETEK LUKA PATTOGHAT HA KAKA BANGGG...MINDEN TÖBBET TRÁGYÁJUK UK? FELES FEL ES ESS... E$$$... fel? Zmigor elkezdődött a ZI ZIZI DU? -ZIMANGÓ PANGÓ? Zitt az hogy...ládd ŐK MERT ESZIK A BÁRNY HUSÁT, ISSZÁK A VÉRÉT, ŐK NEM HALLNAK? MÁMINT A BÁRÁNY SZAGOD??? -AZAZ HA TE NEM ESZED VAN ESZED, MEG ISZOD A BÁRÁNY =ESZED VESZETT ARANYUK NUK? MI AZ ÁRA? NA EZEK EL KEZDENEK MEGINT A III. -(PIRDALOM???) -TEMPLOMUK MÁR KÉSEN? NE KÉSSEN, NA AZT SENKI SE TUDJA, MIKOR GYÜN MEG A HAVI BAJUK...NA ELŐTTE LE -BE KELL JÁTSZATNI A ÓH HÉBER SRÉBER JÁTSZ -MÁJUKAT, MAJA,TE MUJA, MAHA? -BAROM ÁLLOM ÁM NUKULYUK UK PUKU? NINCSAK AZ EGY PÖCS A SZÁRÁVAL? Fitelem, moduk az egész ELKÉPGÉPZELTETÉS...ládd egy kontrolla NUKI PUKI UTÁN, ténleg csak...egy lehetőség hogy A NAGY HEGY -GYEH? A DUHADUK...ládd itt van valami Még mostis hang...(a tul zzz... függ amitól lógz) zzz...folytonos... mikor jönnek a csapás SUPP UK?-MUK FUCK... hopp egy légy...
      ...titok=piszOk...
... http://kevinrandle.blogspot.com/
...http://www.cherylljones.com/
...http://empiredelamort.com/
...https://mail.aol.com/webmail-std/en-us/suite

Előzmény: repcsepista (13164)
repcsepista Creative Commons License 4 napja 0 0 13164

UFOzzuummm... Mmmm...Nagyaragyam -magyaragyaram -magyar -rázza zzz...
             4.: Kávézzuummm... Önfeledt... én sose egy pinnalatra se tudtam az lenni, ami az lenne... ládd mindenki nekem olyan, hogy önfeledt, ami ládd az állatok TOK? Mi lenne ha csak egy állat tok lenne, ugganés mnd husból van, ki a husosabb szebb kinek van nagyobb ülepe pu? Fitelem több millió pulyka atálba rut rut reccsroccs... smost csak ugy mint a hegyek, hushegyek meg zsir tornyok nónének, senkinek se kellen dolgozni robóta a rabbikáinknak...(apuék bevcsengettek ezért tör ölhetnek, a kezükbe adtad magad!?)- de monduk...mjocst jönne be N.R.G. -(ENERVA) GYIA? ISTEN = SZERETET -ETET MMM... Ezeket én látom, s mostha ebbe a husom -som fa? -hu som faK? -tuskó? -Na olyan butának érzem magam, na meg ha egész ittlétembe csak fát végtakrajtam, jól nézünk mi ki? -Mi?- ki? - hus? - ki fa fak, na mindem virágporozás-méhpempő, s most ha vesszük az anyagi világot,ami élő, az önporzós, vagy monduk, most mért szelték ketté az önporzókat...ami rögtön előbb a Dam önporzó azaz porból lettél, porrá leszes lesss...Fitelem, ÉN = EN-ERGIA GYIA? EN -BRRR... HANG ÉS FÉNY JÁTÉKA LENNE MINDEN? Nincsak a mi Édesanyányk nyelve meg nyála, ládd...fiteljal, meg vagyok huzatva, mert amit akartam... Na lássuk a KÉGÉ-pet? Jah HI SZEL? Fit elem, de kell hozzá ellem, azaz ...na a KÉP, hogy hang azaz a függvénye vagyunk, valaminek mindek, az az ENERGIA ADÓ? Fitelem, mert ehez ahogy én gondokoDom, vissza hogy engem mindenki szeretet -tt? - a családomba...ez most is amit a fiaim, hogy mi azaz mi az anád-apád -ők meg a kicsöcsém felesége meg lána...Na azt hogy szeretnek az VALUBAN ETETNEK!!! RÖGTÖN AZONNAL AZ AZ A FÉNY!!!
           5.: Na ezert monják a a a...NAGY OK? -akik iskolázottak s tudók (de jó pénz ért???) hogy az első 10 év,befolyásolja árnyéköli az egész életet s kis... Nővényüknek fak? Fitelem, mi keressük...na ezzel akartam most...itt Tank giving day van, na én ugy momdogattam, ládd itt többet hogy ha azt mondom... happy xrismax azért elverhetnek...na most ugy mondtam hava nice... s nem montam tovább s az iellető monta hollydaj na meg a satn föld? -nincsak satn az szartan!? Zna vicca hogy el az él de nem él... hitetett? -az sel, az--- na akik azt monják, a BbLila... komoly valaki megsimogatta a nyakam bőrét hátul...na a jidis -du!- az acci necce meg állandóan változik, de a magyaron kivül,miden nyelevezet...ami mondom, nekem bejön...hogy honnan ered minden...LÁDD AZ ÉJJEL MÁRRA, na azis hogy miért van éjjel meg nappoal? Fitelem, az hogy Nappal abba nincs IDÓ SE TÁVOLSÁG,ami most mikor azt nyomjuk monjuk MAGYAR -MAGYAR -OK VILÁGA? -az nem azonos egyetlen egy nyelvek vak vak vak... meghatározásához sem, ami nem érteni magyar? Fiteljed, mert ezt itt HÁLLA ADÁS ÜNNEPPE, AMIKOR A IDE MENEKÜLTEK MEG AZ ŐSLAKOSOK ÖSSZEJÖNNEK S MEGTANITJÁK AZ ŐSLAKOSOK HOGY ITT MI A HELLZET...MEG HOGYAN LEHET FENEN MARADNI!!! Többé -kevésbe teretmészetes természeti népek...NA TÉNLEG ZÖMÜK (kihagytam eghy az egyben magyarRULL érthetően beszéltek, ládd a magyarok masem...na az az mi Magyar Élet lett tett egymást etessétek szeressétek stbbb ...tbccc... UK...ZITT UGANUGG ITT VOLTAK AZ EMBER EVŐK...apuék becsengettek...mint MINDENÜTT??? MA IS, AKIK CSAK KIMONDOTTAN ---LÁDD HA VALA EGY EMBER A LÁTHATÁRON,AZ BIZON AKIT JU HUS UK?- Mmjotty vicca hogy HI? -SEL-SELL?- az a selled?
             6.: ZNa ezeket Édes Apám... s nagyon nem hogy nem voltam készen, hanem rrr..vagy DUK-nál nagyobb akarsz lenni...AMI TISZTA KINBA VOLTAM, mert nincs semmink, seföld se lakás... midenünket igy vagy ugy elvettek ugy, hogy gyalázat ajjassággal s Jén azért akartam katonai Akadémiára menni, mert én felrobbassztom atom ezt az egészet...na mára mindaaa... két fiam, én utálom az embereket...s hol vagy, hját klotyón de hallom... én is! Nézzétek a két fiam, van nekik valami olyan...hogy ez olyan BÜNBANK BUNDA... most már szeretem a magyarokat, mert az hogy BÜNDA BUNDA...fitlejál, a TŐZSDE MEG MOST AZ EGÉSZ E KEREK F-ÖLD SINEN NÉPE...nincsak csak egy ...elszólás (KIHAGYTTAM RENGETEK AMCSI ÉHEZ!!!) vala, az összes MOST AZ AGYUNKAT IS...LÁDD VALAMI VAN AZ ÉTERBEN, voltam a boltokba, s elkezdtem düllüngőzni (AZ ÁGYÉKÖTŐM???) ami ez olyan ládd a KÁBITÓSZARJAIK--- FITELJÉL AMI ITT DRAG -DROG -DROGONOK KARTEL...KUR -KÓR -KÁR -MOST NEM ÉRZEL SEMIT, CSAK A FENE KEDD... DE AZT SE AKAROD---AMI HA MOST BESZIVATTAK AMI ZERINTEM A LEVEGŐBE, LEHET HOGY EZZEL PERMETEZNEK ÉVEK ÓTA...na apuék csengettnek, jadahah EZ CSAK ÁLOM, DE ÉBREN LÉGY ÉBER,HAZUDJ BÁTRAN BRRR... Nincsak csak bele se kezdtem...NA ELŐBB ...NA A KÉP, NINCSAK SZERV -SZERVE .RENDSZEREIK VAGYUNK AGYUNK? Zerintem ma már teljesen a KEZÜKBE AZAZ MONDOM...előbb HANG AZAZ MITŐL KITÓL FÜGGÜNK,NA AKIK ENNI ADNAK, AKIKET DUK, NEM HOGY SZERETNI HANEM RETTEGNI KELL TÜLLÜK LÜKVERCBE ALLÁH JUKUUK HUKKK... BABA? -NA AZ HOGY SEL? -SELL? NINCSAK EZ NEKEM IS NAGYON ÉRDEKES KE$$$... Vidaj kocsis lukas a kas kass...kirepül a pulyka kakas rut rut rut...
              Innnennn...Leesett a pap az ágyról twist...
       ...titok=piszOk...
...nincsak hogy lehet maga maga? -a maga ellensegge vala vallaGOD...kot kot kot...rut rut reccs -rotty...

Előzmény: repcsepista (13163)
repcsepista Creative Commons License 4 napja 0 0 13163

UFOzzuummm... Nagyaragyam -magyaragyaram -magyar -rázza zzz...
              1.: 11/26. Tank meg döglesztó nen élasztó tudomnyUK Tressn Icca, pokol gépek doomsday machniáik a föld felette alatt, a lábad közt tanggg... de jeee... hova lett az ember, és szép szemetek? -világa? -hját égünk elevenen? 9/11? -milyan tudomáNUKat (száraz NUKUK?) mutogatták? Na most... összejöttem egy nagyon nagy... tőzsdés manussal... akival szóba egyeledtem sss... mondja hogy irigylik a pénzsseket, ami ő éjjel nappal ...na minden szobája tele vala körbe körbe copnputerekkel s a tőzsdéket figyelte éjjel -nappal szünet nélkül, s Látod hogy milyen keményen meg kell dolgozi hogy pénzed legyen, mig a salak restek lusták semmire se valók, mint kenyeret munkát... Na az egyik évben nem volt nagy nyeresége...most csak felét fogja adni...(munkabér) amit eddig... mert nem engeheti meg, hogy a nyeresége kevesebb legyen, mint előtte...(TÓZSDE S TÓSDÉZSÁK -A PESTI-ZSÁKJAIK TELE SÁRRAL) Mondom ha hivsz, csak akkor, hogyha az azt fizeted mnt eddig, na még egy párszor...amit akárki csak sokkal többért...aztán.. A feleségével s fiával hadi lápon állt, s azok még évek mulva is hivtak... s azoknak külön birtokaik voltak... Zedd gicsit...ládd nehéz emlékeznem -gondolkodnom, ami amit tegnapra...hogy ha miE? -ez az...AMI A VÉG KIMENETEL -KÖVETKEZTETÉS HA HI-SZEL? MI KI KI MIT HISZ EL? SMINDENKINEK NEM A HITE SZERINT LEGYEN, HANEM AZ VAN, AMI EGY ÁLLÓ KÉP -GÉP -SZOBOR?
             2.: Ime a hellzet, ez egy VETEMENNYES KERTJE AZ URAKNAK = TEREMTŐINKNEK TEREMTŐKÉSEINKNEK AKIK TELJES EGÉSSZÉBEN...(egg gizs zsizs bankda/bandáik ragacsos saros kezÉben akiket a 12 fiókájuk pézzel) kezében minden!!!) Na most vegyük mi MI KI AZ ELLENSEGGÜNK, AKITÓL AZ URAINK, MEGVÉDENEK, LE VÉDENEK? A 4 LÓ AZ 4 LAW, NA MEG A NÉGY LOVAS AZ A 4 ÉGTÁJ, AMI A HÁROM A KISLÁNYUK? - MIG NEGYEDIK DIK A MÓ? ADÓZ TATA -TATÁK TÁ TÁ TITÁ? JAH TINA NINA...KRIN (KINA) KRINBA A PRICSA? NEHÉZ MUNKÁVAL KERESSÉTEK A KENYERETEK FÁJDALOMMAL SZÜLD AZ UTÓDODAT, RÓKA FOGTA CSUKA, CSUKA FOGTA RÓKA, VARGA FOGTA MIND A KETŐTT? -nincsak ez az én tünődéseim... Vándor utakon nincs tévedés...ami az hogy megfogtad nyemec, kapott a kuruc meg labbanc egy szél kolbászt, s hogy osszák el?- a kuruc bekapjuk, s kinek mi jut, s mikor bekapták, bakaptad nyemec jahhh...ami igazibul ordiitva forditva vala, ugganész 1945 .ig, muris volt amagyar zország házban magyarul beszélni, na azután is...ládd A FALRÓL fráról fak LE VÉDÓINKAT, s Kiss Zinger, egy pinnyalatra nemzabad a madarakat magukra hagyni...AMI ENGEM, NE VÉDJEN MEG SENKI...KIVÉVE MI FÉNYATYÁNK...fitelem, a nagyöcsém olyan buzgó komcsi voolt ma izráler él hacca jaccaca...Zitt akik bevették a horgot, ládd azokért mehhalt jé hus juhus, ami eleve föglőtt vala... nicnsak ők nem halnak meg de te te te...plöda te? - na itt...nincsak ha van benned, egg gizs szikra, ami mi? -ládd az első osztályban, állandóan át át át ültettek, mert ne hogy össze barátkozzunk, na most FELLETTÜNK VANNAK LÁTHATALAN KEZEK, VAGY DEMONYOUK nyomor uk HENEK ESZEK KARDJA? VAGY ISTEN KARDJA A SZÁNKBA CSATTOG KATTOG KÉTÉLÜ KARD, DE MI VAN HA A NYÁLA?
             3.: Az egyik oka lellassulásomnak, hogy AZ HOGY JÉZUS, HA A BbLILA IRATOK...na az agyam nem müködik, ami szószerinti inti rinti ADJ? -ládd akarom tudni,de csak az van benne, AMIT EZEK BELE VERNEK? -TÜZZEL -VASSAL? Fitelem, mitjelent neked, ezt nem lehet csinálni? -ugy 20 éves korukban a fiaim öngyilkosok (nekem az volt a legmélyebb pontom?) akartak lenni... mert ezt? -ők ezt nem csinálják, Jna volt valami meg van...ITT VAN, AMIT TESZLA TUDOMÁNYOKNAK...ami a KÉP? - A SZERVEKET...EZEK SZERINT A KIRLÁN FOTOZOTT FÉNY-BURÁNKNAK LENNI KELL, MERT MONDUK A VESÉD, KIEMLTE, S MEG TISZTIOTTA TOTA AZ ÉLŐSDIKTÓL, DE EZ HA MEN AZ EGÉSZ...EGÉSZ TESTESTÜNKRE AKKOR NINCS PÉL-PÉN-NZUR MEG ÉLETET = PÉNZ? -ADÓ, S NINCS ÉLŐSDI MEG PARAZITA ZSIZSIK ...ládd az aranyhaj haj haj haj...tröbbet Betty! Fiteld a KÉP-PET? (KÖPET DE A TIED?) Pat az az állatod (A TIED???) a hustested, most a TESZLA GÉPPEL SPELL azt a részed, de már többzör besigongtam, hogy volt valaKi csinélt egy olyan KRISTÁLY ÁTVILÁGITÓ GÉPET, AMIVEL UJJÁ LEHETETT...fiteljal az agyam le be van fagyva, ládd az amit tegnapra...hatással lenne rám? Fitelem, nem rühell DUGUTA MONYOT MONEY - SZITEMA... JEZT MEG LÁTNI ÉRTENI, NEM LEHET, MERT VALÓBAN VAK OK VEZETHETIK A VAKJAIKAT, AMIK CSAK ÖSZTÖNE KÁR -ŐS (CSAK ZABA ZOOMBI GÉPEL KÉPGÉPŐEZETIK PÓZZDORNYÁKOK- LÁDD AKIK RÁNK ÜLTEK? -AJJA AJJA...HAJJA) zitt vannak olyan valamik, ládd olyan hogy kezet emelsz a másik ember -társadra = magadra? -nincsak örökromromba, mormora...tehét ITT CSAK A SIVATAG -OK,SIVA AZ A VÉGZET PUCCOLÓ SEGGIT ENNI JUK? NA AZOK AZ ÖRÖK HABIRUZZÓK AZ EGEKBE HJÁ HJÁ ROTTY...na vahhon, zitt most...vicca, tehát a BbLia Lila akáccz ok, a puna minden a tátogása... tátogtatása...IME AMI A HALÁLBÓL FEL TÁPÁSZKODÁS VAGY MEGGYÓGYULÁS GYULÁS, AZ A FÉNYRE... LÁDD KIEMELIK AZT A SZERVED, AMI TOVÁBBRA IS AZ EGÉSZ EGÉSZSÉGGED BURÁD...FITELED, NEM AZ VAGY, HANEM A FÉNYED, AZAZ AMIT A KIRLÁN FOTÓVAVAL FOTÓZTAK VOLNA...
      ..titok=piszOk...
...https://urbansurvival.com/
...https://www.aaronjudkins.com/

Előzmény: repcsepista (13162)
repcsepista Creative Commons License 5 napja 0 0 13162

UFOzzuummm... Örök haraGost Hullarablók Egetföldeket robbasztó GPpezet meleg -hidek háborUSAk -Russia szija, az egükbe há hjá rotty... na mi meg csikennek szuka jércéik kloákká tátoghat... pac pac pac...legyőzzök végre a háborut rut rut cak pac sakk - pac...
             4.: Kávézzuummm... Ma fiteltem a vallásos adókat, ami a zsidó meg a zsidókkal összeolvadt kersztények prófáciajuk (SCZION NUK, de konmoly fotolásba vették bloondiák hogy irántnukizik, de az izráel is tudja, ami most fura lenne. mert ugy bduduzott...még mindig a nobel dik, meg figyeljed pompa bomba jót) végén vannak, ami minden ami BbLila prófácia befog teljesedni, ami ÖNGYILKOSSÁG S MOST AZOKAT (akik nem dültek be???) IS MAGUKKAL VISZIK...na azok itt maradnak mint sárba a gané 1000 évig, de honnantól számoolva, mert mikor fog beteljesedni a prófácia, Gkozbe minden zsidót de jewish?- Fitelem, most láthatjuk hogy a VILÁG GAZDÖGJEI azok ládd a Cion bölcsője jegyzőkönybem, hogy végül maguktól is elfordulnak -kiábrándulnak? Na ez az egész halandzsa... na vicca hogy a gazdagok azok nem zsidók, deee---most érdekes ami történik, mert az izráleri zsidók meg azok akik teljesn alláh huk hukkolták vágták magukat, azok mintha nem birják a strapát tovább? Na a rabbi akik egyben keresztén miniszter is, 2bilcsi kersztényt mondott, abból 100 milcsi (mind a vezető székekbe?) azonnal képes (KINGDOM COMME STÁ)) meghalni izrálerért, ami nincsak ITT TÉNLETG MIDNEN ÖNGYILKOLÁS MI KULÁS LÁSS KULA? nA Nemcsak a vallások ami VAN OLYAN, ÉLJEN A MAGYAR NÉPKÖZTÁRSASÁG na mem megváltoztatták, ami szerintem találó vala, azaz MÉGIS ISTEN(EK) ORSZÁGA? Itt nálunk, mikor valak kszönöm szépen, mindig kiigazitom, hozzá kell tenni, a magyarNépköztársaság nevében, na nem ellenkeznek csak nem tudják modani, mert az kommnista? -a fenéket... ugganés csak Örök Élethü Magyar Népek vannak, magyar -OK?
             5.: Emlékeztek nemrég mindig a KÉP? Most ez igy nézne ki...Két olyan hely is van, afrikában meg ázsiában ahoo valami borzalom fegyverrel összeolvasztották márványüveggé a várost, na itt ne feledjuk, a MENNYEK ORSZÁGAIBAN NINCS VÁROS!!! -Na azzal ugy hogy most...ládd tröbbet csak vasbeton -dzsungelek vannak, ami ugy fog (ködbeÖ lenni, ládd itt...California alsó része, de már a felső is, összeérnek! -apuék nagyitol, na még nem de monjuk most bdn a budin, 11millcsi illegált fog...nicnsak az agyam, mert ott van, az név, nemrég láttam, az Ancient Alien-ba, na ad nekik amicsi állatmpolgárságot ami nicsak ...na csak Washinton alma? -özönleni fognak mindenhonnan...szegén amicsik, akiket far righte... (1776 izrőler 1 degelett bolhafingnyi sss... ládd Billi Maher, nagyobb a GDN.ja mint amicsanak??? -miért adnak nekik...mit minden az övék!!!) Zna a zsidóAdóKon azok a legveszélyesebbek,de blonndi tötig az övék volt, csak midenkinek teccelegni akart, ami olyan, hogy én is, mert nem akarnék megbántani senkit, NA EZ A LEGVESZÉLYESEBB...nincsa, azért töröltek itt is mert TE NEM TUDSZ VÁLASZOLNI, azaz én a MAGYAR TESTVÉREK KÖZÖSSÉGE...ezek szerint igaz, hogy azért meg azokhoz pottyanytam ide be az ufómmal? Fitelem, ha figyeltek, AZ ÉGI -FÖLDIM MAGYAR TESTVÉREINEK CSAK AZ ÖRÖK ÉLET JUTOTT ITT IS!!! De vicca mert az álmom közezpin ázunk...Szóval, ez az amit prószáltam hogy ITT LÁTNI AKAROM A FELESÉGEM MEG FIAIM, na most ők...a ház van (csak amit ők csináltak rajta benne) de ők nincsennek, azaz vannak de MA IS, KIS FELESGÉEM HA SZERETSZ CSAK AZ MARAD MEG, MERT MEGIN, NA MI VAN? SEMMI!
             6.: Na azonnal ha a HÁBORUZÁSUKAT le tudNUK állitani, az csak ugy, hogy amcsiben egy olyan mnt én de most ugy... HOGY NINS MEGHÁTRÁLLÁS LÁSS...(HA A HIRADÓK KÖZZÉ TUDNA ÉKELŐDMI, MERT AZ VAN CSAK, LESSS...) de vannak ládd nem lehetsz mem USA first mert az az első ország, ami magyarországot jött vissza TALLPRA MAGYAR, ne ez volt 56ban is, de sehol 1 magyar az Istennek??? -de bésztelem a fbi -ás meg cia és) olyanok!!! Na itt van, ez mostmár olyan, aki azt mondja hogy csak halál van, AZOK-ÖNGYILKOSOK!!! -de még ho hoo hooo...Nincsak ugyanugy mondhatNuk kapásból hogy CSAK ÖRÖK HALLÁSS LÁSS ÖRÖK ÉLET VÉGNÉLKÜLI S BOLDOGSÁG VAGY DÖGSÉG? NA AKIK LÁDD...ÉN NEM TUDOK PÉNZBEN MEG HOGY A MÁSIKAT MAGAM ALLÁH VÁGOM (ÓH MIHEN, DRÁGAÓ KŐ, AZILYEN SATN ÁLDOZAT, MTN BETLEHEMI BRRR...RAGYOHAT...JÁSZ ÓL, JA SZÓL???) HANEM INKÁBB...nicsak itt az icckiri,hogy ez nincs!!! -azaz has... csak hasal hassal? -hason mászók kusz kusz kussz... NA HOGY HA JÉZUS... akkor azt akarom hogy ott legyetek...ahol én vagyok, de ezt én mondom,meg én személyesen találkozhatok bármikor a MI MAGYAR -OK JÉZUSUNKKAL...na ha te te te ...plöda te, CSAK ÖRÖK ÉLET VAN, NA MOST AZZAL KELEK VEKSZEK, MEG ABBAVAGYOK, AZ SZERINT LÁTOK...NA MOST ITÉLET NINCS, MERT EZ LETT VOLNA MINDEM UFÓS TESTVÉREM HÁZI FELADATA, MEG HOGY TOJÁSHÉJ HÉJ HÉJ HAJ, LEESEN... LEESETT... A SEGGETEKRŐL MEG A FEJED LÁGYA TRÁGYA BUBJA BENŐJÖN? Na most gondolsz rám...HA NEM AKKOR MOST NEKEM JÖNNMÉL SMINT LÁTOD AZ ÁCS MESTERT MEG A CSALÁDJÁT PEREPUTTYÁT A MAI NAPIG...NINCSAK A NAGYÖCSÉM...BIZON NEKEM JÖNNE, MEG MOST LECSUKATNA, MERT Ő NEKI KELL A KIS ZSIDÓ BOHEREK RITUÁLLAT NYESSZ NYESSZE NESSZ ...VÉR, DEMIÉRT NEM LATROK MEGHIMRINGYÓJAIK VÉRE A JÁKÓ LÉTRÁKON, KONÉKÉ? NA EZ KÉT OLYAN ...LÁDD MIKOR VALAMI BORZALOM...MONDUK AMI MOST NUKI JUK, AZ KUTTAFASZA AMI EZEK...LÁDD A ROBBASZTÓ HATÁSFOKOT...na az ami láncreakció...na az, ami két olyan...ládd két ...FITELJÁL KELL AZ ELLENSEGG, S MOST LÁTT EDDIG, LÁDD ATLANTISZ MEG AKARA GÖRÖGÖK? Zna ezek ideérkezük óta, ABBA VAGYUNK, ABBA MIKOR MINDEN FEKETE ÖVEGÜSZÖKKÉ OLVAD!!!
        ..titok=piszOk...
...fitelem, A NAP MEG ORSZÁGAI AZOK ÖRÖK VANNAK, S MONDOM DOM DAMI SZERETNÉK SZERLMET VALLANI... EZ NINCS, AZAZ NINCS BENNE ÉLET...

Előzmény: repcsepista (13161)
repcsepista Creative Commons License 5 napja 0 0 13161

UFOzzuummm... Örök haraGost Hullarablók Egetföldeket robbasztó GPpezet meleg -hidek háborUSAk -Russia szija, az egükbe há hjá rotty... na mi meg csikennek szuka jércéik kloákká tátoghat... pac pac pac...legyőzzök végre a háborut rut rut cak pac sakk - pac...
             1.: 11/25. Már többzör majdnem felismertem hogy HOL VAGYOK? -ami mikor ennek a kezdetétől...ami idő -terek = megnes terek ami idővel elenyesznek...DE AKIK MOST MINDEN A HIDEG RIDEG VASAK, IGEN IGEN TE HUSVÉR EMBERT (ARANYBIKA NEM BORNU? LÁTSZ, DE NEM AZOK,HANEM GYILKOS GALÓCÁK LÓCÁK, LU FA MEG DÖRGŐK, IGAZIBUL GYILKOS BUKOTT ANGYALI GÉPEZETEK, ami... na most ugy...ládd...Zitt MAGYARORSZÁGOK - MERNYNORSZÁGOK AMI ÖRÖK NAPNÉPEK-HAZÁK -HÁZAK...ládd Ciffra Palotáik??? -dino -dánom dobbzodó hatvan -hetvenkdók...Földe Kuróink, nagycsegge olyan nagy mindnek, hogy eltrakará az eget s hol a földed? Nincsak csak az vagy, vala valla GOD kot kot ki a kotrója? -jelsos hol a hátsód jáccós ülepu nájsz éccaka kaka kaka pu! Zecc...ládd zeccet az iskolába tanultam, akik ugganaz OK, sőttt... Zamit akarok, csak az álmom a kezdetétől... na már a közepin ázunk? -s ami a mai KÉP? -HOGY VANNAK AZ ÖRÖK TRÓT- KJQUTEREK...Nincsak minden olyan ngycseggük...mid szép meg rémisztó KÉPEK -GÉ-PIPIK -FIGURUK?-TE KI TUDOD FING... KURUL...MERT OLLAN XEXI...XEXE PILLÁD... Na a mostani lovaglásunk lássunk, hogy ELŐBB MEGEL HÁBORU-UK? Nincsak veduk MAGYAR -ORSZÁGOT = MENYNORSZÁGOT ami azonnal rögtön csak UGY VAN,HOGY AZ ÉGIEINK-EL VAGY KELL???- EGYEK VAGYUNK, LÁDD...NA A NŐ MEG FÉRFIJA?- EGY TEST VALA, AMI A VALÓSÁGBAN IS VAN CICID? NINCSAK ITT AZ ÉRTELEM MMM...MI MI,KI KI... S AZOK AKIK KIN-T? -OKOZÓK...rögtön az Ó TESTEMENTUMORRUK BÜDÖSEK VAGGTOK FOGATOK VACCOG? FOGADUNK, HOGY FOGATOK ALLÁH SÁRT ADUNK, ADUTT A DUCCOS DUKUK S ADÓ DÓ RE MI FA SZÓ LÁ TI TI TI...BÜDÖSOK FIZETTEK...AKINEK VAN ÉLETA, AZZAL?????????
             2.: Tróah az ÖSSZEFOGLALÓ MÁRA CSÓCSA KÉP!? ÖRÖK MELEG GÉPIES HÁBORUUK AMI HA HIDEG AZ AZ EGÉSZ VETEMÉNY ÁLLAMÁNUK NUK LE FAGYASZTÁSA KÁSA...AMI MI MEGVÉDÜNK BENNETEK, KÖZBE TELJES -TOTÁLIK LEFAGYASZTÁSA A HUS ÁLLOMÁNYUK UK? ÉHEN A KIRÁLY, NA A MAGYAROKAT... VÁGÜL IS LETEPERTEK BENNÜNKET DEEE...AHOZ HOGY A HUSUK HUS UK? ZITTA TFIDELJAL MERT CSAK EGYÉN EGYEN (LÁDD VANNAK AKIK MÉIS MOCOROGNÁNAK AHHH...NE MOCOROGJ...) TEHÁT MAJD HA A NAP VILÁGA RAGYOG MINDEN HÁZ??? - NAPHÁZA ABLA-KÁN, NEM TEMT- LOPOSOK HULLA RABLÓK LAFFTOS KÉJ -GYILKOS RETTEGETETT FÉKJED AZ KURÓD VAGY KARÓ?- IMÁDOTT TEMPLOMAIK ARANY VÁRAIKNAK VAN ABLAKA? RIDEG A VAS, VAS -VAKURALOM AKKOR IS ARANY WARROSOK? SUP UK? SUP -LESZOP? CSAJKA? A CSIRKÁT MEGFŐZIK SÜTIK? Hogy pontosabban MEG LÁT HAT NUK, 150 LEVELET AMIT AZ ÖCSÉIMNEK (1990 után, visszxa kaptam,még most is TART ALAM MIATT, KÉZBESITHETETLEN?????????? MI A GÜLÜMBÜN???) KÜLDTEM ... NINCSAK A LEGELSŐ SZINTEN SIN SZINEZETEM A HANGUNK A HAN GOD VAGY!!! Ez a valóság, tehát olyan hogy HALÁL S GYERE A KERSZTHEZ JÉZUSOD OD? NINCS OLLYAN ISTEN =JÉZUSUNK JUSSUNK???- S BENNÜNK VAN, ÉS MINDENKI TUD BESSZÉLNI S KAPCSOLÁT-ÁT-OTT FEL VENNI AZ ISTENÉVEL, HA NEM ÁLODZTA FEL...ZITT EZEK AKIK EZT LÉTRE HOZTÁK, AZÉRT HOGY ÖLJENEK -GYILKOLJAJANAK TESTET??? -NEM HANEM LE BE-FAGYASZTANAK NAK NAK NAK...NA MOST... ha emlékeztek mindig itt a KÉP, s PÉK =KÉP???- a sütemény kész? -kell egy mekli vagy szájba vágjalak vele? Szóval, ITT A KÉP: A CÉLJUK, HOGY MINDEN KAPCSOLÁTOT...NA MEG EMLÉKEZÉST... AZZAL A HOGY BEFAGYASSZÁK BELÉNK BAZZÁK???- AZ ELŐBB A GONDOL LÁT SZINTEN LETT LE BE VASÖLVE VASALVA, AZ HOGY VAS ALMA, MINDENT CSAK ŐK RAJUK RAJTUK UK KONON, EZ A MINDENKORI KIN -KONG -OK -UK -JUKAIK SEGG LUKUK KUKUKKK...NINCSAK 1000 ÉVE ANNAK, HOGY A MAGYAR -OK VANNAK? TRÜHA NINCSENNEK AZAZ MÉG A FORDITOTTA SSS... ROM ROMBA TÖK, MOR MORA MORÁÁÁ...
            3.: Mmenj be a TE MENNYEDBE - A TE SAJÁT KÜLÖN ISTEN =ORSZÁGOD GOOD GOD KOT KOT KODÁCC -VILÁG-ODUDBA, AMI SZÓL SZÓ MAGYAR RULL VALÓSÁG...AMIT ITT AURÁD... GATYA NADRÁG VEDD RÁD...ATÁM A GATÁM...AZ AZ HOGY EZT A SZAR ZSÁKUKAT EL LEHET HAGYNI, UGY HOGY AZ ENÉM (EZT EZERZER LEIRTAM, HOGY MINDEN AZ A SZABÖDÖN IS A MAGYAROKISTENÜNKKEL CSAK A MIÉNK!!!) MINDEN AZ ENÉM IS SISSS...FITELEM, MINDEN AMI KIVÜLRŐL PARANCS MEG ERŐSZAK... NINCSAK MIDEN AMI RÖGTÖN EMBER S EMBER KÖZZÉ ---TOLLAKODIK (PAL MEG HOL VAN NAPPALI APÓS TOLLUK LUK, VALA VALA GOD?) AZ A KIGYÓJUK UK? Na magyar ország Ok USA hogy lett 77 ezerzer gonsoszabb basszUK, aha bathatjuk juhuuu... ládd U.K. -ÁLLITÓLAG HAZA VÁGTUK? FITELJAL MAGYAR- OKISTEN ORSZÁGOK ISTEN HAZA HÁZA TEHÁT NINCS SEMMILYEN TIZED, S NINCS BEADÁS S NINCS AZ HOGY ADÓ? -ADÓZZ TATA JÁNOS8:44!!! .HIRE SE HAMVA TÖBBET BETTY? VAS A KRÉZI NIGHTE? TRŐHA AMI MOST VAN 1776 FELL-LÖSÜTÖTT A MAGYAR NAP...NA SZÓSZERINT AZ EGÉSZ FÖLD...MINDEN AMI ÉLŐ RAJTA BENNE, ÖRÖKRE LE FAGYASZTÁSA AMI AZ AZ A...KÉKES SZÜRKE FEKETE LUK? AMIRA AZT MONDHAT NUK MI VAN AZ ÜRBE, AMI A SZÓL SZÓ SZAROS ÉRTLEMÉBE ELŐBB ZÜR AZTÁN ÜRÜLÉKEK...(NINCSAK SIRATJÁK AZEGYIK SATELITA GYERKUK KUKT)KÉRDEZLEK NEM AZ, AZAZ MÉRT KELL AZ ÜRBE SEGGBE KANÓCOKKAL GYUTACSÓK HÁGNI,HA NEM AZ ISTEN SZÉKE FELÉ...NA MA AZ AMI USA LENNE, NEM MERT AKI USA ELŐ ELEVELÉŐTTEK ELNŐKÉJEIK -IZRÁLER...AZOK KIMONDOTTAN A TEMPMT LOPÓK AMI EGY AMI A IZRÁLER A VILÁG??? -VIDA, MERT SZÓL SZÓ SZAROS ÉRTELMÉBEN CSAK VASBA AZ AVASBA AKIT BELE TUDNAK...LÁDD NINCS TRÖBBET EMBER -EMBER KÖZÖTT ÉRTELMI...MI? AZAZ A RUGÓ AZAZ Ő -RUGÓJUK CSAK CSEGGETEKBRUGDOZNAK DUGDSAN MERT MESTERSEGGES MEG TERMÉKENYITÉRS STRÖBBET BETTY...JUK JUK JUKATÁN BAT BATTLE 666...LUKA PUK -KUPP -UK? A GONDOLÁTOD LÁTOD, BE LE FAGYASZTÁSA...CSAK AZT GONDOLHAT HAT 666...CSAK A FENEKED KEDD... SOSE NAPJÁN VÁSÁRNAP PATTOGHAT HA HA KAKA BUNGGG...
    ...titok=piszOk...
... csak álom, s állom asarat...na a KÉP!!! -HOGY NEMCSAK HOGY A TESTÜNK LETT LEFAGYASZTVA...HANEM MOST AZ EMBER MADÁR?- MAD CSAK KACC... BRRR...MADAM DAM MMM...ÉN UGG IMÁDOM MAGGÁT, VÁROM HIVÓ SZA SZA SZAG ÁT...

Előzmény: repcsepista (13160)
repcsepista Creative Commons License 6 napja 0 1 13160

UFOzzuummm... Az angolok angyalok, ha meghalok aha deee... a magyarok emberek emberek reketye... itt a tina hempereg prrr...
              4.: Kávézzuummm... hogy mi az ami furcsa... hogy végig pásztáztam az éjjel, hogy miért nincs halál? Naz... én rám rámjöttek az öngyilkossági rohamok, mert legyünk már tul rajta...vagy mi a fene...kerüljük ki, mert az egy seggluk, osztán bedugult...ládd szardinia lett minden, dinia nélkül, Jami monduk mi az ami bele estünk,estem pestem sggre estem? -volna? -smirna! -fsss... Zna ezt piszkáltam legtöbbet...na hogy a halált, ki kerültem volna? -smirna! -fsss... Zna ha az vagyunk, egy zsák dzsidizsák? Jah... reggel e feleségem olyan volt, mint aki megkövült, s minek örülsz, s semminek! Zna megprószáltam elmondani neki az álmom, hogy ide...ládd látni akartam őket, a feleségem a fiam, na most...csak cselekedetek maradnak meg, de a követkeccő...én magam is egy fatuskó... na nagyon süket butának érzem magam... a fiam vett egy Kromket vacckot a TV.re, most beszerelte...ami én meg... monduk én semmihez se értek, csak ennyi, hogy sirok-inrivalgok meg pityorgog...s azt ide...na én is vagyok, meg adni akarok a közösba valami, enni? -ennyi? Ime a hjjelzet, ha magyarok közt...fidelem, fidlejed, most mindegy mit mondok, a magyarok nekem jönnek...na mert...én magyarul mig otthon voltam, mindent a kocsikról meg minden ami technikai dolgok kivül belül megismertem, tudás hat alma? Na most ha keverem az angolt ...azaz engem az első pinnalattul zavar, na meg ha fidelitek, felismerem a magyar csökevényeket...na zerintem is minden NYELV MAGYAR ÉRTELMÜ VOLT EREDETILEG, DE ELTORZITOTTÁK...hogy kik, most nyeregbe vagyunk, mert NEM KELL HOGY NEHÉZ FÁJDALOMMAL SZÜLD A GYEREKID? A TIED? MERT MOMDOM EGY...na most is az, a V -betü elásva tele jó ganléval földdel...ami be lett vettve, azaz a petesejttel meg a himivar sejttel, ondóval -geczivel osztán elkezdett rotyogni ami uganaz a méhbe is, na meg közbe tápllálkozás ami sár?
            5.: Volt itt egy öreg ember, magas nemes család származásu...ami engem rögtön pifta...de született uriember vagy (személyesen ismrte a tábornok bratyóm, te ténleg...) 80éhes s elment conputer oskolába, kitüneőn végzett, midnen ollat még a programozást is, na én is...de minek, mert HA MIDNEN BENNEM VAN, BENNED, MINT KATIBA A BOCI BUUU... Na vicca...a feleségem setudja kezelni, de a fiunk igen, most néz egy filmet, Natflix s Sofia Lorennal, valam hlkosztosfilmet, s nézed...mert ő nem nézi, s mondom fkn du? -na ez kellett, temeg fkn ungri bugri... na mi a fene, éngem nem érdekel... na ő is lehet hogy du, aha... a farzsebed...de monduk... mi a fene te mindik az őpárjukát fogod...na miért nem nézted a filmet...s nemszól... nincsak jászól? -meg disznó ódis ólak lak lak lak...Na a mára álmom közpin is ázunk, mert most mi a fene, EZEK NEM...fitelem, Trőha... mi lenne...de mi van? Monduk mi is tudunk csinálni ....ládd SÁR EMBER FORMÁK HOL A MÁK? -NA EGG GICSIT HASONLIT,MERT AZOK A BUGÁK...(korrók) VAGY AKIK ALIENENEK, AZOKAT IS TUDJÁK CSINÁLNI, S A FIAIM SZERINT ITT MINDEN BUNDA, Ihaj bunda csuhaj bunda mégis bunda a bunda ihaj... na ez jól meg lett bundázva, deee...Na aupék...most valamellik reggelre BEMENEK ABBA AMI FÉL ÁLOM S MÁSIK FELE EZ LENNE? Fitelem, mert most ténleg begyüttem azzal, ládd az ami a SZELLEMEM AZ EGY NA AZ...fiteled, az ami a itt szarburánk sár? -sárvárak várlak este a hatosznál, ott ahol a 6tos megáll? Népszihház utca men belle...ahhh...nincsak most az...előttem az egszé budipest? -ahhh...na valami ilyan, hogy most mi ez, emlék, na begyüttem...smost a fiam házába ...na olyan minden mit a feleségem kitünően dud rajzolni carbon ceruzával...na az midnen!!! Ezt jobban, itt minden előbb ALAP ANYAG... na most abbul van, miden ami teljesem ujjá épitették a házat, na most...a feleségem is meg fiaim az satira (szatira) s ami döbbengetett...NICNSAK MINDEN ÁLL!!! EGY KÉP, AMI KÖRÜL ...most az hogy...na most maga a cselekedet a munka? -sins!!!Ezt az egészet ÉN RAKTAM VOLNA ÖSSZE, DE MONDOM OLYAN MITN FÖVÉNYRRE ÉÜLT HÁZ? -JÖTTEK A HULLÁMOK AMI A FÉNY? -S EMLÉK SEM MARADT... a feleségem értetett...de mit csináljunk, na meg azért volt a kis duzzogás is,ami minek örülsz, vagy jwe hova merengett el sép szemed világa...(kocak feje van, ládd...) NA MOST AZ AKI VAGYUNK...
             6.: Amiről nagybaszó lenne...ZERINTTEK KÖZEL VAGYUNK AHOZ, HOGY HIPP HIPP HIPP ... HOPP... NA CSIPÓM ROCCS...Szóval, az ami benne vagyunk...ládd most én is, vártam hogy haza menek, na meg mit tudjak hagyni azoknak akik még nem készek ufózni? Na ez az...amit próbálok belőni...NICCSAK MINDENÜTT A DÖGLETES ICCKIRI...Jna én mindenki javát akartam kivétel nélkül hogy, HOGY AZ HOGY HALÁL AZ AZ TEMPT LOPOSOK SEGGE LUK, FUJAHATJUK...zitt nagyon érdekes, mert azok akik TEREMTETTÉK EZT A A A...TEREMT MENÜKET, AMI NŐ -NÖVÉNYEK CSAK, S NINCSAK... DISZ NŐ ÓLAK? DISZNÓ ÓDISZ OLJAIK? Zna én képtelen vagyok...AKIK SZERETTEK ENGEM VISSZA... (csak az van,megabból ból, mrt csak az igaz szeretet etet...csak az van!!!) ÉN MAGAM -BULL---MAGAM TUL AKAROK LENNI, ENNI? Voltam a 40 éve barátomnál, aki kerek perec ataista, s otthon nagy pártember volt, ami (kihagytam csak inye van, meg összebvagdova, mégi még egy szippantás a fene esnek bele ezekbe, ágyékötújukba kloákká...) nem az...ládd ANGYALOK POZZECZIÓJA SON NUK? -MIDNEM,AZ HOGY EMBER??? NINCSAK ÉN TELJESEN AZ VAGYOK, AMI MAGAM-TÓL, MAGAMBÓL---NA MOST BÓL? MINDENKINEK NAGY FAZÉKBÓL BÓL ...SAJÁT BÓLJA...na nekem az sem kell, mert monduk...ZETT akik vissza szerettek sem, hiszitek el, mert LÁNI KELL!!! Na az ami MAGYAR OK JÉZUSMÁRIÁS VILÁGUNK,MI MINDEN FÉNYBŐL BÓL UFO? -FÉNYERGIÁVAL LÉTEZIK,MÉG EZ IS!!! Vissza...itt áll minden, amit Sanyink is láthatott...ládd az IDŐ ÁLL, MERT TE ÁLLITOTTAD MEG...ezt mikor verekedtünk a őszkutyató tárasásgban... na ezt ahogy most is, ha van olyan akkor az bennünk van a kulcsa, na punaCszar...s nekem jöttek, hogy itt te Jézusózol... amit nem értek, te érted, na ténleg Jézusózók tudjáK jak jaki jákó létra... a fakin Alt kocka megint leugrott...nincs eltörve...
...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13159)
repcsepista Creative Commons License 6 napja 0 0 13159

UFOzzuummm... Az angolok angyalok, ha meghalok aha deee... a magyarok emberek emberek reketye... itt a tina hempereg prrr...
             1.: 11/24. Végik amit bukott angyalosok langyosok müveltek, Ttröha az iratokban, benne amit BbLilának hivnak, azt buga bukott angyalok tálalnak, hogy mit meg hogyan találják, ahoz ember kell hogy legyél, egyél?-Tallra Madár drrr... Minden ami anyázat meg gyalázat, tehát anyagyalázók...nincsak itt MINDEN PERCBENNE RETTEGTETNEK A HALÁL? -Jmocst vegyük a magyar -magyarOk embereket, berreghetnek? Csak akiiket át pengettek, azok már nem hallnak?-berregnek berzenkdehetnek... Most ha ember vagy, akkor mi az hogy halál? Kossuth Lajcsink, azt izeni, elfogyott a regimentyi, ha még eggzer azt izeni...mindnyájunknak MEG KELL HALNI, Éhen a magyar szabadság éhen a hazaaa...(az van csak álmotokba is) Tróha ha a Nemzeti pengó ami szintén pengó, pengettyü pendül a kislány táncra perdül, dül? -bedül, de a filukáik is tá tá tá... (GELLER H-EGYEK)Jelőbb az hogy halál? -lelőtték a bajtársomat, én sem leszek jobb?:-rosszabb nála, berohanok a ködbe, köd előttem köd utánnam... na itt az hogy halál? -jha meghalok, nevetnek rám az angyalok, ezt ki találta ki? Na MIÉRT KELL KELLETT (VOLNA?) A MAGYAR -MAGYAR -OK EMLÉKÉT IS TÖR -ÖLNI? Nizzük, milyan hatással van az hogy csak egy gizs BUDI-PEST? Na a KIRÁLYSÁG KÉT FELÜL ANGYAL, KÜZEPIBE TUKSÁR... fitelem, ma is minden olyan magyaros öszejövetel, ahol előadást tartanak az ÁT PENGETTEK AKIK ÁT PENGETNEK MINDEN MAGYART MTN SÁRT A SZULÁPON ON ON ON... MONDUK NÉMI PÉNZ ÉRT?
             2.: Trőha végre mire végbelünk kitn ccc... elért bennünket a HALÁL? -BANKDÁK -BANGDÁI...(horror mia sisterra sáska ((pokol ÓL GÉpezetik? )) hadaikkal) KI- MI LETT AZ ELLENSEGG, S MI KIA? HJÁT A SEGGÜNK SEGGIT ENNI MEG ...ATÁM TELE A GATÁM, NA CSAK AZ!!! Fehér Matyu Jencink, olyan ótestamentumi bosszu.ami sose volt (fiteljal ma is az???) lesss...Hját a gunyám hjove je hoba tegyem, nincsak elkezdődött a magyartalanitás ...ládd a KirályukUK, nem akarok egy krukkot kutya fejüt ugatás se hallni...ami most hogy KLÉT FELÜL ANGYAL, na az angyaLUKUK, teremtsünk embert... apuék figyelmeztetnek, ami IGAZ AZ, HOGY AZ UJ HIT -VALLÁS FELVÉTELE ELŐTT, A MAGYAROK NEM ISMERTEK HALÁL-TTT... NINCSAK TTT...AZ GOLGOTA ÉS KERSZT, NEKED ÜDVÖT CSAK AZ SZEREZ EREZ, JÉSUSODNAK SOK SEBÉBEN, GYÓGYULOK GYULOK MINDENKIT KIGYILKOLOK...AKI AMI LÁDD ..HA MÁST MOND MITN JÉZUS MEGHALT? KAMPEC!!! Zna most az összes büffügésem...vinnyogásom -dünnyögésem érvénye, mert a HALÁLLAL ÁL ÁLL... MIDENMKINEK SZEMBE KELL HUGYOZNUNK...UGGANÉS VICCA... A MAGYAR -VILÁGOKBAN JÉZUS!!! JESSZEMÁRIÁSUN SUN SUNI NAP NÉPEINK, NA MOST... ládd ha valaki MEGTUDTA HOGY NINCS HALÁL? MI KELL AHOZ, HOGY MINDENMKI MEGTUDHATNÁ NA NA NANÁÁÁ...Fiteljal mi a gülümbü a VASASOK VASA SOK, zitt olyan ÁTVERÉSEK -PENGETÉSEK...nicnsak csak KOSSUTH BAGÓ, na most ...minden amit ANCSIRÓL tudnunk kell, hogy Kossuth ÉK, Lincoln kölni, nemkell tökölni (A HÁBORUUK RUKIK MEGETT KIMONDOTTAN AZ ADÓZ TATA S PÉNZ URAIK-TRÖSZTE VANNAK???) tökölni, csak OLYAN HOGY PÉNZ ÁTPENGETÉS NINS, LÁDD ITT VAN A HALL ÁLL, LÁDD MA IS HA VALAKI NÁZI-ITT MOND??? PI NÓZI?
             3.: Ima apuék fél elme, ládd az ember oi oi oi --egyedül, hegedülne... mere dülne? TAGADD MEG ÖNMGAGAD -MAGOD LÉGY ÖNTUDATOS KIS DOBOS TORTA? MI LETT VOLNA, HA MAGYAR? Mjocst az KEZDETÜKTÓL FOGVA AMI NE VÁLASSZUNK MAGUNKNAK KIRÁLY MERT NEMBESZÉLNEK HOZZÁNK TÖBBET, MIÉRT? FITELEM, PARANCSOLÓ URALOM = HALÁL!!! Na ezek...mikor akár a PARANCS CSALÓK, LÁDD MOÉ NÉPÉNEK MEG PARANCSOLTA...144 000 MOZAIK TÖRVÉNYUK, LAW??? -LOVUK VAGY SZAMÁR IÁ IÁ IÁ KLO ÁKKÁ ...LÓ? LU MEN ÓH MEN, VAKALU VAKABU? A TÖRVÉNY KOI (KONOK KHON-OK) KÖLYKEIK, MINDENKI FIZET, DE A GERINCE MÁR VAN? GYAKORLATBAN VAN, DE ELMÉLETBEN? (CSÖSSZ CSUSSZ MÁSSZ NE SZISZEGJ) Na most ezek akik TERMT SÜN Kigyó EMBERT, AZ Ő KÉPÜK, HASONMÁSZÓk? MINDEN AMI ESZET VETT VESZT, EZVESZETT, NA MOST AZ EMBRNEK VAN CSA ESZE MIT ESZEL? Fitelunga, mert te HA ÖNNÁLLÓAN GONDOLKODOK AKKOR MAGOS MAG KENDER MAGOS TYUKUK LEHETSZ CSAK! TUD ÓSOK ŐSÖK TUD ÁSOK ÁSZOK ÁTOK ...ÓT SZÖVETSEGGESEK...NA ITT VAN, AZ EMBER? -EZT CSAK A MAGYAR -MAGYAR -OK EMBERE TUDHATJA, AZAZ CSAK TE TE TE...PLÖD TE, VAGY A FING AZ ÉN GATYÁMBA? ÉN FINGOTTALAK KI, A TÖKÖMBE SE VOLTÁL, EMLÉKSZEL RÁ? NA MOST A TÖKÖMBE SE VAGY (SGGEM ALLÁH HÁ?) VAGY VAGY? TÖK=MAG MAKK...Tróha a MAGYAR -MAGYAR-OK KÁLVÁRIAJA...AZ UJ HIT -VALLÁS ADÓK? NA ADDIG... MIND MIND MIND MINDENÜNK AZ ÉGBÓL AZ ÉGIEINKKEL INK LINK LANK LAKATOL NEM LAKAT ÖL? Na kiemelkedó ANGOLOK ANGYALOK...kegyetlen... na a kaszások kasszások ládd mi lett volna a gülümbü ha nem Londonba jártam, a tekem himbáltam, nevettek rám az angyalok,HA MEGHALOK???- hanem HAMburg HAM HAM HAM...UGGANÉZÁS ÁBRAHAMIK lett volna a VILÁG PÉNZ -VÁLTÓ KÖZPONTA?
      ...titok=piszOk...
...https://synchronicity-book.com/author/phhalpern/
...https://www.mo41.info/
...https://www.innertraditions.com/author/scott-creighton

Előzmény: repcsepista (13158)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.24 0 0 13158

UFOzzuummm... SzülőFölÖldem sép határa, mi az ára,látlak e még valahára... porból vétettél, porrá lesz esz lesss...
             4.: Kévézzuummm... kétszer is komoly figyelmeztetést kaptam apuéktól, ami lassan a testtel, lassan járj de egy nagy bot- dorong legyen a kezedbe, tovább érsz értsz? -Nagyon ahoz akarom tartani magamat, tehát... hjijába mondom hogy mese messese móka, ládd... mi az ami mese nem ese se ase sese... ládd mindenkinek van 1 mint a lunak, 1 alma? -lu gané? Na menjünk az álom közepin ázni... amit csak körbekörbe sárga bögre, bili, letört a füle közbe kiborult... Amit láttam, hogy hogy csinálták az amit mi magyarOk ember? -de senki más, nem rendelkezik LÁTÓ (LÁT IN? -LATIN) nyelvezet...nicnsak itt teljesen VAKOK VAGYUNK, na a mára álmom szerint ténleg csak NŐ-növényük, a gazOK-nak? Fitelem, milyan közel van az a szavunk hogy gaz, a gázhoz? -na nem egészen, mert apuék becsngettek, tehát ...hagyjuk? Fitelitek...nem szeretnék találgani...de mégis amit mára álmodtam bődületes,mert ki kondolta volna? -smirna! -fsss...hogy ténleg látom az embereket mint fak, fákat, hogy ténleg a künsőnk, na itt ugrik be a láthatatlan majom, ami moist itt minden NŐvényzet lenne, ami ténleg a földbe lett vetve? -fideljed mert vetve, az az is le vetve? -fel vagy le ölt?-töztetve, na a tetü -tetük -tetők?-etetŐK s mi adunk nektek enni, mi trágyázzuk a fejeteket, hogy tudjatok erjedni, gondolkodni?
             5.: Körbe irom, ami ládd a legközelebbi...ha van pressör légsüritó levegőfujó gépetek, na a fujó vége, egy kis szükitett...olyan mint a töltőstol hegye, kis henger. Na hogy milyen nagy, az az hogy hogy jönnek ide a cuccsos piramis hegyek (fiteled hegye,az egy luk, na az...) ami most ládd lefele forditva. -na meg minden ami kuppos puccos kuppos ládd a temploMUK, de a mecsetek, meg a gótikus gömb tetők is a csuccsal azok... de fóleg a templomok... na az amit mi magyarok ember, de sárból? -na a szar ember, az abból, csak az!!! Hadd prószőáljam meg ugy ahogy láttam, jó? Na három ember fa? -nincsak az egyet is jelent, de egbe mindet, ami ládd előbb a fekete fát fak fákat teremtették... szószerint, ami most az hogy... mi vagy ki, megvan a lehetősége sőtt...ezért az ELSŐ MINDEN MAGYAR -MAGYAR -OK TESTVÉREIMNEK, PONTOSAN MEGTUDNI TUDAKOZÓDNI DE PONTOSAN HOGY miE? -amihez nélkülözhetelten a TÖK ÉLES TÖKÉLETES ÖN ISMERET!!! Ime egy plöda, már leirtam, hogy a feleségem vett a fimnak egy nagyon drága sajtdarabot...ami voltunk jelen vagy tizen, s elosztotta...most mondöm, neked maradt? -NEM! -na ezek a fiaim!!! -amire mindenki azt mondaná aki élelmes hogy ilyan a hülye, na annak is tartáják őket is, ami előbb te miattad, aztán rájöttek, nem egészen, esik messza az alma fájától?
              6.: Az idősbb fiam, osztotta az tortát a szülinapján, ha egy szeleletet adott (vágott) valakinek, akkor mindig magának is...(vágott egy szeletet) s ami rédekes, hogy...a természet olyan, hogy (örök egy egy egybe) kiegésziti egymást? Na amit láttam, ezt a lefele forditott gulát, kuppot, most a földet megkeverték azzal a fekete anyaggal, ami zerintem olyan mint a genyó, gczi...mert van benne mozgás...láttam hogy mint mikor a férgek nyüzsögnek...na maga a froma öntés...nem láttam hogy (a formát) öntöttek volna, hanem az a MAG? -APUÉK NEM AZ!- na itt ...most az valami...ládd a fényt kizárja? -vagy azt ami ládd...ATOM MAG HASITÁS? Veduk, ha egy cserép edénybe eldugol egy magot, akkor vegyük hogy a testünk az a cserép edény deee...vagy kettős mag, vagy az amit a COIN KOJ? (gaz mag gaz daganat dög öl) CHON KOJ? Zitt már egy párzor, el aléltam, mert itt....ha látod, ami messe messe se mósa? Nada a lényeg mai is, hogy kell hozzá föld, ládd a forma adva van? -hját az a testünk, ami többé kevésbe megegyezik a föld... szószrint mikor bele genyózunk a fölbe, a mag (splittes mert pete sejt, meg himivart sejt, fél fél, artom ((mag)) hasitás) el lett vetbe, amit emlitettem hogy előbb az ami a DamUK? -az egy ÖNMEGTERMÉKENYITÓ DAM DOM DOBOZUK VALA...Zitt én ezt képtelen vagyok addig tovább csinálni, ami pontosan hogy miE? Na három formát csináltak azzal a móddal, mószarral...ami az első a sötét ember, de (ember) az mi? Na az idegrendszer...ami kétseggtelen CONPUTER EWOLUCCZIONÁZÁS...na a második eme módszer, a világos (fehér bőröek meg közte?) aztán a harmadik...az hogy DAM .DAMBER S DAMABB...EGY TELJESEN ENGEDLMES CSOKOS -CSÓK -LÁDA, AMI TÖKÉLETES GÉ-pepe?- fitelem, GÉP -PEPE!!!
              Innennn...Leesett a ppa az ágyról twist...
       ...titok=piszOk...
... na minden titok=piszOK a Napfényre vettetik atik etik ami messze még a messze...

Előzmény: repcsepista (13157)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.23 0 0 13157

UFOzzuummm... SzülőFölÖldem sép határa, mi az ára,látlak e még valahára... porból vétettél, porrá lesz esz?
             1.: 11/23. Már ufóztuk, hogy port -homokot adtak hozzá...a teremtmen-menüeikhez... amit mára közelebbről megtudtam... közeliteni? Ami érdekes, hogy miE? -s mi gig ezek? -akik az egekbe ... hágnak, de előbb itt...mindent mindenkit haza vágnak? (ábra ham ham hamIzmosok???) Cak ugg Napolyon: mit?- tanitottok ti a népeknek, ha megtudják, mindőtöket márgeskigyó fakzatok a tüzbe s vemhes veszett patkányaikat agyon vernek? Nincsak otthon még... GONDOLKODOM DOM? -VAGYOK!? Monduk rám...rémisztó hatással volt, hogy NEM lehetett kimondani Isten nevét, nevet? Nincs Isten! -csak ellenseg van (kár DOMb közzül mi mász ki, neked adom találd ki?) akinek van, a maga ellensegge? Osztán a magyarok szedett -vedett csürhék barbárok, még a Magyar Édeasanya Nyelvünket is össze -vissza rabolták, meg az egész juhtUrópunát... kiirtották többet, mert abczulla faji megkülümbüztetők azaz magyarOK? -voltak? Nincsak ma is tüzzel vassal verink ránk az egyetlen üdvÖLszitó vallás UK? -a vallás láss BEADÁSOKAT, ÖRÖK ADÓSOK ANYÓSOK VAGYTOK KOT KOT KODÁCS, MINDEN NAPRA TOJNÓTOK A TÖRVÉNY UK KELL EGY ARANY TOLÁST PAC PAC PAC...IRÁNY A ZARANY WARROS -VÁROSOK VÁRANDÓSOK ADÓSOK? GEMIKUS EPEDÉMI KUSSZ...
            2.: Ez halál bitta, ha az álmomba nemtudtam volna MENEK ÖLNI? (ÖRÖK ÖNGYILKOS MÁR AKKOR AZONNAL HOGY MEGSEJÖTTÉL FŐLEG A PUCÁDONABŐR, AMI VÉGUL NEM MENEK ÉN INNEN SE HOVA???) NA EZT NEM KELL, MERT AZ ELEVE ÖLT, LÁDD JES HUS JUH HUS A KERESZTFÁN OMLIK PIROS VÉRE, ÁRTATLAN...A FENÉKET, A NÖVÉNYIKBŐL EGYMÁST EVŐ...LÁDD AZ ERŐSEBB FAJU GAZ-OK, BIZON ELSZIVJÁK SŐTT... AZ UTOLSOS SZIKRA LEHELLETET KISZIVJÁK AZ ÉLŐ ÉLETET (ÖNKÉNT LÁDD NEM LEGJOBB MEG DÖGLENI DE MIÉRT, S NEMBECCE KIÉRT, ÉRT?) ADÓ NÖVÉNYEKBŐL? TEHÁT A GAZOK AZAZ MÉRGES KIGYÓFAJZATJAIK NA MEG A VESZETT PATKANAIK AZ EGEKBE HÁ HJÁ ROTTY...Fitelem, miért kell a SZAR -ZSÁKUNKAT AZ EGEKKÉBE SEGGBE KANÓCOK GYUTACSÓKKAL LŐNI? Nosa vicca hogyha nem álmodok, ami az ENNEK A LÉTEZÉS... Nincsak a FÖL/DES KURÓINK? Nincsak az aranybányszukat, te nemes vagy, miért? -mert szaporitani kell a nemes (magyar) vért, fiteled, ez te ESTEZLENÜL EL BE ELEVE EL LETTÜNK BATVA...fogdni, hogy ma NEM csak az elsos nájsz éccaka jopga, hanem ha te nem fekszel kuszol nyalsz vagy szopsz az UJ S EGGRE UJABB NAGYLÁBUJJU UK FAKURADNAK FAK? ÉHEN DÖGLESZ...na én most azonnal, mert itt csoda hogy MAGYAR ÉDESANYÁNK NYELVET MEG NYÁLA A SZÁNKBA...MI MAMAATYÁNK A MENNEKBE? -BENENETEK TOK TEK TÖK VAGYOK? A MI MINDENNAPI ELEDELÜNKET AD MEG NÉKÜNK MA IS...AMI MONDUK NEKÜNK ELHITTETT-LEN (HOL VAGYUNK,VAGYUNK?)TÖBBET GONDOLNI HOGY MEGADTA...DE EL KELL TUDNUNK ÉRNI, MEG MINT AZOK AKIK TERÜLJ ASZTALKÁNAANÁNUNKAKT VISSZA MOST AZOKKAL AKIK ÉRTIK MEGOSZTANI SOKSZORISITAN TANI TANI TANTA...
            3.: Na már kora reggel óta...most vissza vicca menek oda, na de olyan zaj dübörgés moraj...még ilyen erős eddig nem volt, hogy ha kinyiottam az ajtó...hogy mia? -gyorsan bezáRtam, hogy a családomat ne ébressze fel, hogy zzuupzzz...MI A HALÁL? Nlátszóval, szól szól lát ti dó? -dó remi fasz Ó lát ti dó, szallonát eszik a zsidó? KissZinger, még szollonázik? Fitelem, sokmindenben... egyet értek vele, kivéve JÉZUZZZ... nekik ZZUZZZ... ZUZZA? Nda mindenkinek akinek gaz-Ok maga maga? -fáklya, mágjah, gyehannak dzsihadak az adók az egekbe há hjá rotty... Már érintettem...hogy...sokat de sokat láttam, hogy EL FÖLDELNEK -TERHÁLNAK BENNÜNKET, ami rögtön, most is az ÖSSZES ADÓHIVATALOKAT... TEHÁT AKIK PÉNZ NYOMÓK MEG CHON TROLLA RULLA WE (WIRUS A CORONA???) RULE JUH JUHUUU... HUSOTOK KIVÁNATOS TOSSS...Zezt midnenki akinek van SZEME? -SZEMETEK VAGY SZÖJMŐ? NA AKIKNAK AZ ÁG KIVERTE? AZOKAT ÁT ÁT ÁT LÁDD JUDÁS OK SOKK ...ÁT PENGŐZIK PENGETIK? Sóval meg borsss...Balsors akit régen tép? -fiteljed hogy lehet ebbe Isten bele keverni? -ami ténleg csak GANÉ DOM COOK BOOK BUKU BUKXUK XUKU... már az hogy tejével az emlős eteti utód át, az bizon a NÖVÉNYEK EGYMÁST ESZIK, S GAZOK, AZAZ AZ A KÉP, MIKOR AZ ANYA TEJÉVEL EMLŐJÉVEL (zuzz mama meg a csildkid?) ETETI AZ UTÓD (föld anyaga) MÁSOLATÁT AZ BIZON MÁR...CANNI BELLIZMA...ZOOMBIZA? - DE MIDNEN ONNAN, HOGY VAN HALÁL? Na estére...már akkor ugy látom, hogy ez csak álom? -MOST tötIga benne vagyok, de előbb a ZSÁKOT...ugganaz mint most ...
             Innenn...Leesett pap az ágyról twist...
      ...titok=piszOk...
...https://sites.prh.com/ready-player-two
...https://susandemeter.com/

Előzmény: repcsepista (13156)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.23 0 0 13156

UFOzzuummm... Uj JewRussia -JewUSA - álom, Uj Ég s Uj Föld David DUK -UK a trónon, mi lett az Isten Országokkal, semmi ködbe mentek vagy...
             4.: Kávézzuummm... az első része álmomnak, hogy ez egy külön, nincs benne az anyagban sem, ami érdekes, mert azt is rabÖlték? Fitelem...hallható hogy amiben vagyunk, az 96%-ban fekete mi? -blackmalter? De figyelembe veszek minden farcs meg alfar -farcs reccs...az is hang? -attól függ, amitől lóg, de azt amitől lóghat hat hat... olyan nincs! -Jez az ...na az Isten nevet -nevet?- hiába fel ne vedd, ami ha tudva vagy tudatlanul is, ládd ISTEN AZ EGYETLEN VALAMI -KI, AMI AKI NÁLAM VISSZACSENG...LADD ISTENES MAGYAR-OK, NEKEM CSAK AZ VAN!!!!!!!!!! -Daz hogy valaki -valami Isteni, én azt is, mert annál jobb nincs, de olyan hogy van nem jobb, az már csak ...fitelem, ha jobb nincs, akkor nem mondhatjuk hogy rosszabb, vagy kevesebb vagy nicns olyan jó, mert az minden s abba van minden...de rossz...EZT NEM ISMERIK AZ ÉGIEINK LINK LANK LAKATOS... HANEM NEM JÓ? - HA NEM JÓ, AZ MI? Fitelem, próbálom megütni aztata hangot, ami gütaüt? Fideeljal...most beszélgetünk, na ennyi után már nekem ugrrálnak ...na nem feltétlen---hanem miért nem fogod be a pofádat, ha mégeggzer megmukkansz be lesz verve, na ez ott... ha most lenne amit engem is... Zfitelem, nem sokat beszélek, de amit most is...az összes KÉP MUTYATÓKAT HALÁLRA FEL INGERELLTEM... AKIK A BbLILIA NEM AZT MONJA, VAGY A TUDOMÁNUK...NA MEG TENEM VAGY SENKI...na ma beszéltem a kisöcsémmel aki nemtud semmi...hogy valami baj lett volna a nagyöcsémmel...nincsak ez olyan, hogy hires prédikátorkkal cseveg, meg senkivel nin az a havi baja, ami velem, mert ezt nem lehet...
             5.: Na ismétlem, amit mondok nektek is, de előbb kérdem: VAN ÖRÖK ÉLET? NA ERRE CSAK, AZ VAN, NA MOST AKIK KERÜLŐ-UTON LÁDD UJJÁ KELL SZÜLETNI, DE AHOZ KELL EGY LYUK, TUDOD BATHATLYUK INQJUH BATOL? -NA MEG EGY NAGY LÁBBUJ BUJ BUJ BUJ Z ÖLD ÁG Z ÖL A LEVELECSKE...Zna ma igy jött hozzám, fitejál trilliószor járom ezt az utat, mégis a temetőbe kötöttem ki, mert közbe...ni ni ni...AZ ÉN-NEM HOL VAN, ami a ugy éreztem a fejem felett -előtt vagyok...NA EZ A MAG -AM? -AM AZ IM, TEHÁT AZ AKI VAGYOK, AZ AZ ÉN EGY MAG!? Na fitelem, ezt TUDOM ÉREZNI MOST IS...a fejem előtti térben fényben vagyok! Közbe vezettem a kocsit 70 -80 Millessel...na mos nem emlékszek az utra, s nem tudom jártatok már igy...de az Frwajon elhagyva ahol fel kellett volna fordulnom...nem emlékszek semmire...az az amit IDŐ KIHAGYÁSNAK hivnak, ami nekem sokszor van! Ez olyan hogy juhuhuhuhuuu... az álmom igaz val, most is ébren vagyok, s benne vagyok vala...na most mellik luk? -ba tegyek? -sfiteled, hogy vagyok ÉN? Na ami rögtön örök ria ria ria...Hungar Ria riadalom, s fiteljál, az hogy plesztinia, már csak az hogy a név palesztini az országok közt a legkittyebb hegyi országOK? Na most prószájjuk megérteni, a MAGYAR ÉDESANYÁNK (is volt nékünk???) NELVÜNK VEZET, AZ AZ HOGY MINDEN AMI ÉLŐ ÉLETT ÉLTETT AZ AZ MAGYAR ÉDESANYÁTOK ÁTOK MINDEN NEMZET ÉKEN MENEDÉKTEK, MERT NYELVÉBEM ÉL EGY NEZMET!!! Na mind...KIN KONG KIN -GOD, A FINGOD, AMI MOST KÉT MAG -UNK IS VAN, MINT KÉT KERINGŐ JUT NEKÜNK? Troha HA VAN ANA -APA KAJA VAN NAPJA?
             6: Zfidelem, körbe körbe sárga bögre bili, letört a füle...ládd fülükbe forr olmot öntenek,nyelvüket kitépik,szemét pukkasszák ládd tüzes izző vasruddal... Na most az ami miE? -NINCS EMLÉK EGY SZEM SSS...Fiteljál...amit mondok, itt van egy FEKETE LUK, OLYAN MINT EGY KLOTYÓ W.C. FEKETE LUK, BLACK HOLE! Na ugy AchHilla meg Lobbo az felett vala, amit akkor is leirtam,meg most...na bloondi az hogy IM A NATIONALIST...AZ AKIK NMI PÖSZE HOGY REND S FEGYELEM, AMI MOST ONNAN...CSAK AZ EMBEREK S NEMZETEK ÖÜNAMAGUKRA TALÁLÁSA LÁSSA...NA NEM HISZITEK EL, BORZALOM VOLT BLOONDI ELŐTT...MERT TELJES BÜNTELEN NEM UGY HOGY ...HANEM MAGA A TÖBB 10 (50-70+) MILCSI ILLEGÁLOK BELÜL, BORZALOM HOGY ÉLTEK, AMI ...TUPASZ CSAK AZ EMBERI HANGGG...DE SOKKALL JOBB LETT NEKÜNK, DE BLOONDIBA FEL FUVALKODOTT AZ ANGYALI RÉSZE...HA NEM AZ ÖRÖK SODOAMAGOMORA RÉGE SUPPP...A MI ALATTUK VAGYUNK, STALÁN FELŐLRE TUDTUNK VOLNA, KECCMEREGNI? -AMI A HAMI BANKDÁIK...Na abba a fekete...ládd a nyilássa az egy olyan mint egy NAGY KLOTYÓ aminek van le...csatornája... s az az...amibe...nina, az A HALÁL, amibe senki itt...ládd KIK VANNAK ITT IS AZ ÖRÖK GŐZTESEK ÜDVÖZ -ÖLTEK? VÉRONTÁS -RONTÁS RÁNTÁS NÉLKÜL, AZAZ VÉRÁLADOZAT NÉLKÜL NINCS BÜN??? -BOCSÁNAT??? NA MOST KI FIZET, AZAZ NEM E AZ ÁRTATLANOK TRILLIÓIT..FIDELJED A SZEGÉN NŐINKET...MEG GYEREKÉIKET, MIG EZEK TÉNLEG VASBÓL VANNAK!!!!!!!!!! Jön a dicsösség királya...
...titok=piszOk...
...álmodtam, hogy EGY OLYAN MAGYAR OK ORSZÁGOK AMCSI CSI CSI CSI... fitelem, nincs olyan hogy halál, vagy meg kell halni hellett hallani hajja hajja hajja.. az Égnek áll...

Előzmény: repcsepista (13155)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.22 0 0 13155

UFOzzuummm... Uj JewRussia -JewUSA - álom, Uj Ég s Uj Föld David DUK -UK a trónon, mi lett az Isten Országokkal, semmi ködbe mentek vagy...
             1.: 11/22. Monduk erre amit mára... azt mondatják az Él? -harcosok? -hogy az a valaki,aki a KirályUK Királya...zitt amit akarnék, hogy minden a LÁT ÁS ÁSS...HALLÁSS HALL -LÁSS ...VALLÁS DE LÁSS...Jelóbb hogy miért csak vak vezetheti (hati heti) a világtalant? Jna most jön... MONDTJÁK AZ Ő FIGUROY -UK -LYUKKAL... EZE A KEZDETÜKTŐL FOGVA NINCS! TEHÁT ELHITETÉS S TEÓRIÁK AMI MÉG MESE SSS...(mesze de esz e esze?) Ez olyan, hogy összejönnek a világ -zsidóság Zcürikbe s meg kell reformálni az ehetetlen kigyó hudu -caca -fsss...amit MI TUDJUK HOGY 50%-KAKA CSAK AZT NEM HOGY MELLIK??? - Mjocst mocs DELIRUM A BILIBE, VAGY AZ ÁGY TÁL-LUK -BA, a bilijuk kiboRULLa, a bili füle letöre...kell egy uj bili Jew -bili? Tróha ha SZELLEMILEG vakon kon? -nok -ok? Zecc ahogy most én látom, hogy el lehetne KÉPzelni meg KÉPzeltetni...Na megint, a iratok... AZ IGE = CSELKVÉS LETT...az az ahogy a MAGYAROK ISTEN ORSZÁGOKBA LAKNAK...FITELEM ORSZÁG UK? NEM, HANEM ORSZÁGUNK, TEHÁT VAN A VAN, MEG VAN A MI VAN? Fitelem, (ha?) mi vagyunk!? -ti vaccogtok? Féljétek az Istent, az már olyan nincs, tehát az egy...na most az MÁRA ÁLMOM VÉGE...ami ténleg ha NYÉLBE ÜTIK HOGY JERUSÁLOM ÉGEK -fÖLDEK VILÁGURALOMTRÓNA... na ha az lenne, akkor nem kellene kézzel foggal körömmel ... na itt az is be van verve a NÖVÉNYEK AMIK HEBE HEBE HEBE...NA AZ AMI ITT TEREMTÉS ---LÁDD A MAG AZ AKIK KEZÉBEN VAN A A A... A VAS VESSZŐ? -GIG GAZ OK?
             2.: Njanaha ezt a tesztet... jer temessük el ezt a testet...felvettük, akkor egy TEREMT MENÜK A CARTÁN LETTÜNK A VAS KARIKÁSOKNAK AKIK VAS VESSZŐVEL URALKODNAK (a tökösök tő -kések???) na meg fa (fak) is, ládd MOÉ -UK? -A KIRÁLYUK UK? Na itt van, amit elég hosszan, most álmomban is fondoriztam oda vissza... Na itt, a GONDOLÁT KÉPZELETEK...LÁDD AZ IGE =CSELKVÉS TESTÉ LETT!? Zitt kimondottan, még otthon voltam, otthon? -hol? Hogy a zsidók az ÁLMUK? -ZIDÓ KI!? Jezt hogy van ami van, pl.-hogy MINDEN ÁLOM = MINDEN ÁLMODOZÓVAL... de az amiben van ALLÁH HOOK MEG FELÉ HOOK COOK BOOK OK MELEVE??? -LEVE EL? -RENDELTETÉS... Zitt vicca...van a FRIGY -LÁDÁJUK, az az... amit ti megköttök az a MENNYEKTBE MENJETEK BE (ÜR UR???) IS KÖTVE LÉSZEN...CSAK AZ HOGY OLYAN, HOGY MÁSOK ALMA? MINDEN ALMA FA FAK FÁSTÓL CSAK AZ ÖVÉK, AZAZ A SION -CZION -ZION HEGYESEKÉ? -AMI LÁSSUK ELŐBB AKIK EZT S EZT ÁLMODSTAK, deee... Csináljátok meg ti? NINCSAK NEKÜNK MAGYAR OK ISTEN -ORSZÁGOK S HA NEM LENNE ÁLMUNK, MEG ALMA, AZ A SZELLEMI MEGJELENÉSE...MAGYAR ÁLLOM ÁLOM APÁM, TE BIROD A STRAPÁT? -zido kiba az is beleterozik, hogy MI MAGUNKAT TERETMTJÜK UGY??? - HOGY MI ÁLMODJUK ÁL MÓD? TEHÁT MÉG NEM LÁTHATÓ DE ISTENEMTŐL -ISTENEMMEL NEM? -ERŐT-SZÁRNYAT FÉNY NYELVE LÁTHATÓVÁ VÁ VÁ VÁÁÁ---TUDODO MIT ÁLMODTAM VÁ VÁ VÁÁÁ... A DAM BÁTÁM PÁVÁT LÁTVÁN, PÁVÁT LÁTVAN SZÁJÁT TÁTVÁN POTTY... EGY GALAMB POTY... A SZÁDBA POTTY...
            3.: Naccóval...veduk ha mégis KÉSZ AZ UJ JERUSSIA -JEWUSA ---nagyrészük orosz volt, de ott is kiváltak,mert csak zsi-dom álom állam? -nem hanem UJ JERUSÁLOM FEKETE DE MENETES MENET VÁGBA RAJTA (CSOKOLÁDA) NAKATOK LEPI SÁLOM, NA DAVID TRÓNA DUK-ÓTA CSAK AZ A NOTA? UJ ÉG S UJ FÖLD S A RÉGIEK MIND MIND (MINDS) ELMULTAK, NA AZ MÁR EGY OLYAN SZIN-SIN TETÜKA KARA KAKA ROBOT ICCA CZI -BRRR... Fitelem, minden ami EZ??? -miE? - ez ami mi ez? -sto eto? -VAKITÁS LÁSS... Tróha amit a nagyöcsémnek...most két infraktust kapott...Nincsak a legnagyobb egyik UJ JERUSÁLOM UJ ÉG SUJ fÖLD FŐVÁROSA KIRÁLYI DE KIRÁLYOK KIROY -UK DAVID DUK UK EGEK FÖLDEK GODA!!! A DÖG? Na ime a trón -UK? ZITT AHOL A TRON KARZATA VALA, AHOGY ÜL RAJTA...na most AZ A MAG, MAGA MAGA? Zett is láttam...na AZ AMI A VILÁGHÓDITÓK -VALLAG -BÓDITÓK,AZ MIND AMI KIVÁLT VAGY KIVÁLASZTOTT VAGY KIVÁLT SEGGES? Na az egy...amiben nincsen fény, az EGY ÜR,ÜRES MEG MINDEM MEG EMÉSZTŐDIK BENNE, AZAZ W.C.-CCC... CÉLJÁT ACÉL -JAT?- JATATA-JATATA GOLDA MAMA MALLACCA CCC... Tróha ami LENT VAN, AL -VILLOGÁSOK GACCA GATA, ATÁM ITT A GATÁM...Na most AZ AMI MA IS AZ A GÖMB??? - az egy MAGNETIKUS (A KEZÉBEN VAN, AMI AZONNAL TUD TÖRÖLNI -DEMATARIZÁLNI... KULCS? - DOM? -ami most az a GÉp akinek minden ami élő csak pepe? Olvasd el, s nemmere -gondolni sem, meg nem tudod hogy János8:44!!! -miA? Na ahogy ITÉLKEZNI FOG, NA AZ AZ EGY KÉPZELET ...AZAZ NINCS BENNE FÉNY -NYOMA SE, AMI LEHETETLEN DE MÉGIS...A FÉNYED VAGY FENEKED AKARJA CSAK HAM HAM HAM...NA EGY KIS GÖMB VAN, CSAK EGYIK GYIK -GYIK A MOÉ?- JOBB KEZE RAJTA...VALÓBAM ÉLET S HALÁL??? OLYAN NINCS!!! Csak ezt akartam a nagyöcsémmel is ...hogy fogadjuk el, hogy csak a magyaroknak van Jé zzz... USA él!!! Isten ország Ok ko ko kokokokooo...
Czigán kovács ha felül a lovára, Kivágtata a cukorrépa táblára, Hjátra teszi két kezét, jazt a szaros tenyerét, dodozzatok az ANÁTOK is vót egy jány...
      ...titok=piszOk...
...https://thephenomenonfilm.com/

Előzmény: repcsepista (13154)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.22 0 0 13154

UFOzzuummm... Hogy tudjuk egymást seggit enni, ha maga -magamon -magomon sss...
             4.: Kávézzuummm... azaz az zata tudott volna seggit enni az egylezülletett filukaján, de Kaján? Fiteled egy filukájában van minden filukaja, kaja? na az első zülött az a kaja fás lenne... folytassam? Jellőbb hogy ezek...nincsak a kurók, kór -kár -kin -baj -betegséggünk okozói azok élősdiek, nincs bennük élet, tehát gépek, ami momnduk HÜLLŐK vannak legközelebb az Ördög -GatyátlaNUKhoz? Zett csak ugy...hogy mindig van amit mellékesen, ugganés ha vannak értelmes olyan lények, azok erre képtelenek lennének...Láttam az Ancient Alienen...Hogy a Himalája alatt van SangRillah? -na én mikor ide visszajöttem, a hustestembe...sokáig sirdogáltam hogy vissza fogok esni oda, ahol voltam...s nemtudom mit tegyek, mit kellene tennem hogy oda vissza ne essek...mert most a fene beleesett olyan hogy HALÁL? -nincsa, csak attól elképzelhtettlenül szarabb ami olyan szar... Na én ugy véltem ...mert egy vasárnap reggel fele...ücsörögtem a T.V. -előtt meg sirdogáltam... s megjelent vagy 10 -12 fényes kristály (üveg) csillag ..valami csodacsoda üveghangon... ennyi: SZOLGÁLD HAZÁDAT! Fitelem, ezek azt monják hogy az kirolyság...de ezt ugy...hogy akkor mindenki akik abba...na apuék csengetnek szintén kristály csengővel...na ha van HIERERCHIA ALLÁH RENDELTETÉS...az az...hogy nekem vannak zsineggel huzgálom a-b-c...Damjaim? Fitelem, ha magyar vagy, akor sem kisebb több, sem nagyobb...nem lehet az ISTENEDNÉL!!! -VELE BENNE, TEBENNE A FÉNYÉBEN AZ Ő FÉNYE (JESSZUS NEM HUS? -MÁRIÁM BENNEM!!! ÖRÖK EGYEK VAGYUNK...amihez ha mégis ide...az kezdődik a KIRÁLYOK -KIRÁLY SEGGIVEL, AMI ÖRÖK PRÖCÖK PRÖCKÖL...na ottvagyunk, az álmom mára közepin? -nem mert rögtön a ZOKOGO NŐ? -AKIK UGYANAZOK...ládd nem nagyon akarok blonndira szavazni mert olyan aipac pac pac pac... fetrengés sggnyalásUK, amit én eddig...na törölték de ami kivágta a taccsot...
              5.: Acchilla ugg délben... (2016) nov.3-kakán, ő lett az első lbgdtkq prezident, a férje lobbo meg az elsp GÉaj? -hajj hajj hajja...diteljál, mert Sodoma -Gomora régg suppp... na ezek az alatt vannak, mind a két párt? Na REND MEG FEGYELEM, azaz mi fegyelünk bennetek...Na USA nem az, ládd az egyetlen olyan ORSZÁG, amit a magyarOk Istenére eskü eskü ess kü? -na most utánna, amcsinak előbb a MAGYAR OK ISTEN ORSZÁGA MENNYORSZÁGUNK,AMI BENNÜNK VAN!!! Zidó ki! - na nagyon...ládd amiről kelle...a mára álmom, de nincsak egy pinnalatban benne az ÖRÖKKÉ -VALÓSÁG MING EGY...ITT NINCS CSAK...HACCÉRE PUNA CSZÁRA... CORES A MORES... Na valami irtó czar...ládd abba... nincsak az a a a...hogy oda abba nem akarok vissza menni... Na valami borzalom a nőknek meg gyerekeinek, nem mert ők csak brrri-derek -inqjubatol van nem a lukad... vala valla god, na ezt ugy...ELŐZÖ is, na fiteljal most is félek, hogy miért, mert ezek...na AKIK AMCSI, NEM MERT OLYAN SÜKET VAK UK.-GYARMATT UK...ami már mindenütt csak ÖRÖK SZABAD ORSZÁGOK =MENYORSZÁGOK...tehát csak azokkal KAPCSOLÁT...na most...fitelem, szoritenom kell, mert az mára álmom... NA IRTAM HOGY BLOONDI EGY NAGY FEKETE KLOTYÓ MEG ANNAK VAN CSATORNÁJa...na az...fitelem, a zsidók se többek se kevesebb mitn a több...tehát az LENNE AZ A KIRÁLYOK KIRÁLYA (KLOTYÓ) TRÓNA...ami sose votl lesss... Na irtam hogy BLOONDI ugyan ott van, a FEKETE TÁTONGÓ FORRONGÓ LÁDD MIKOR LEHUZOD A KLOTYO LEHUZTÁK TÁK TÁK TÁKÓ... na most bloondi zzuuppp..ugy ahogy a fütyije lefetye iránba, nincsak irán meg iraq országok voltak, ládd hogy Szadam...na azt monják Jitler se hitte, hogy amcsi vagy mellettuk, vagy semleges, na ráfázott... NINCSAK KAZÁR -BIRODALOM SOVJET ONION...NÉPEK OLVASZTÓ KEMENCE NA JNA MOST ZURRÁLER HUZZRÁ...
              6.: Sóval... A NŐ NAGYON...utánna egész éjjel, hogy csinéljuk meg...NA SZAVUNKRA...ezt megint...ládd a álmomnál maradok, szóval az egy olyan hogy ládd a piramisU Alt lapjai...Na ez olyan borzalom, azaz akik ÖRÖK VALLAG FURÓK SZAGOD... AMI MOST...ÉN NEM TUDOM KIBIRNI...cak egggizs olyan...ládd MOST NICNS SOSE VOLT ELŐTTE SEMMI, FŐLEG HOGY CSALÁD MEG ISTEN MEG SZRETET EETET.. NA NA ARIZÓNA GŐZETE KÉPVISELŐ LETT, BÜCCKÉN MINT SOHA Ő XROXXDEZINGER MAJ AD Ő NEKTEK enni...Na itt...ami van, ezek most...ládd most övék, akik övük allatt alláh... decsak a FEKETE ROHADÁS AMI A KLOTYÓVAL... AZAZ NINCSAK ... TE GONDOLOD HOGY FELADTÁK HOGY AKKOR IS HA MAG - sss... leugrott magától az Alt betü... deee... na az amit akartam, de ugy, hogy senki de senki utjába nem lehet állni... próbáld meg!? -nem lehet, mert az aki le, az midnent huzzna le magával, de aki fff...na most az ha mennybe fel egenest, az bizon merőleges, na azért kell az ufff... Zna a prücok, hogy itt minden mutató... fekete tó tavak vak vak vak...Hogy mit lehetne...ládd most is bloondira szavaztam, de mondom...NA A GAZDÖGÖK azokért van minden, s azok ma már...ládd HA VAN ALIEN -IDEGEN GANÉZÁS GANÉÉ DOM -BOOK COOK BOOK GÉNEZÉS...akkor Ők már srégesrégen voltak, s ami fenn állnak, hogy csak ténleg többet egy olyan gondolát SZABAD MAG -MAGYAR ORSZÁGOK, ISTEN ORSZÁGOK -MENNYORSZÁGOK, na azt...ládd hogy valaki neked,csak szádba vágja itt egy cobák...NA AZ A TIED LETT...HA MEGJELENIK JELENTIK IME MOST MEG JÖTT... A MACHINÁS-UK MEG A ROBOT ÖL, GÉPEZETE... MEGJÖTTEK EL SE MENTEK... TE TE TE--ELÉLVEZTÉL, DE IIJJET MÉG SOHA SSS...AZ UJ EMBER BRRR... UJ DE NAGYLÁBUJ BUJ BUJJÁ ÉG S FÖL DÖNGGG...
      ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13153)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.21 0 0 13153

UFOzzuummm... Hogy tudjuk egymást seggit enni, ha maga -magamon -magomon sss...
              1.: 11/21. Na bölcs kell legyek, mert félek, ugyanis amiről énekelni fogok, vinnyogni azt gondolni...na a gond maga megöl, tehát nem gondolkodom álmodom, képzelődöm, hanem engelmes messe ... Men a bika hentes fele, Lóg a töte ezerfele, Link lank lakatos, neked jár egy...Atám, tele a gatám, hol vagy... Seggits magadon don? (dan az megtörtént, sőttt...) - az Isten meg seggit? -vala valla God? Két részes álmom vala, az első hogy egy zokogő női hang...hogy a feleségemtől jött volna...nem hanem csak ÖRÖK EGY-NŐ-VAN, MINDEN NŐ! ÖRÖK MINDEN NŐ? -NŐ -NŐI TÖK? TÖKÖLTÖK? TÖK ŐLTÖK? -GIGGAZOK AZ OK? A második része álmomnak, hogy ÉDEN KERETEKET...Vissza mikor itt olyan 1998... a feleségem vett (na ő gépelte 1999 -szivelszter, most te fogz orgonálni, na az!) egy számitógépet, con putert, s gyere te lufejü térits meg a magyarjaidat, bennünket már megtérittél... Jami abból állt, amit itt is... hogy az összes iratokból megtudni de te te te...teneked is kell, hogy mi s kik vagyunk, MagyarIstenSzüleink igazccából -gaccából, mert ha csak a husunk? - saját pecsenyénket sütögetjük de ha még az sss...HUS -UK? A SZEPLŐTLEN (len haju?-vagy raccka) ENGELMES KIFOGÁSTALAN BÁRÁNUK MENÜK VAGYUNK AZ ASZTALUK KON -KONÉKNAK... Na a feleségem ha azt megtudjátok...amit ők már ugy... hogy oda ne rohanjak...vagy neked, ami mire a gyerekek közel huszonévesek... nam fogz buzerálni többet bennünket...na nem a magyar -Történelemmel ..hanem amit a BbLilábul...hogy ezt is ismernetek merneket kell az abczulla -ultimaka pedofeka -szadIcca kannibaba buzere ami sose volt lesss... ha te ezt elhallgatod...te sem vagy magyar rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
            2.: HANGGGggg... kapaszkodás, kell legyen, amit ébren féiig -álom állapotos hellzetek...azzal kezdődik a GONDOL LÁT VILÁG OK? Tehát kint vagyok nemcsak a testemből, hanem más -másik világomba... ami EGY NŐI ZOKOGÁS -SIRÁS...Visszahozott ODA? - ahol amira azt (itti?) mondom, a plafon? Tehát ITT VAN, S VALÓSÁG deee...a következő pillanatokban abba vagyok, ami ez, azaz ébren, de most...az is valóság, s ez a NŐI HANG... Nincsak bloondira azért szavaztam, mert azok a NŐINK? -nincsak ez máraz a rom romba tök, mor mora ami sodoma gomora rég elpusztult volna... de ez az alatt vala? -ha vala valla GOD? GOD = KING = GOD!!! -magyarul a szó szaros értelmében, KIN =GOD LÁDD AZ A TE TE TE..HAN -GOD!? A BbLilájukban a nőt üldözik, aki terhes vala??? -miért? Na ami van, annak a forditotja kéna lenna, ugyanis kezet nem emelsz senkire, kárt nem teszel semmibe...Tregnapra az az ÖRÖK FÉNYHONAINK MAGYAR -ORSZÁGOK -MENNYORSZÁGOK ami az az a a a... MAG, MAGA MAGA? -BENNÜNK VAN, NA MOST EZEK??? A PARANCS CSALÓINK, BELÉNK KURNAK, KÓR-KÁR -BAJ-BRETEGSÉGÜNKET OKOZNAK, AMI A HALÁL??? Fitelem, mert az hogy halál, egész itti létemben, kerestem, s nincs olyan se Égen se földong, se a föld alatt, sem benne?!? Na most ha ez nincs benne a BbLilájukba akkor János8:51!!! -mi, mert van a HANG VILÁGAI AMI RÖGTÖN... HA VAN FÉNY BENNED, LÁTOD??? (halláss!?) MINCSAK A MI FÉNYÜNKTŐL VALA...
             3.: Vicca amit sumér... nincsak ennek a földgömbnek kevesebb mint 4%-a termő földek, területek...holott 100%kosnak kos okos? Trőha többzör vissza jártam sumériákba ami AZ EGGEKKEL VOLT...ez ollan ládd... a BayIlona égboltozat...azaz a VILÁG LÁTÁS??? -AMI NYIVA VAN...TEHÁT AZ ÉGBOLTOZÁT...csak ha keletre (ma a sivatag shara, valami borzalom kakával megszakitották az ÉGI KAPCSLÁT???) fordultál, NYITVA VAN! Olyan mint a DÉLI BÁBU, DE AZ AZ EGÉSZ..BENNE VAGY AZ ÉGBE, S NEM NYUGATRA VAN NYIVA HANEM KELETRE! Az ami az égből lejön az ARANY KOCKA (KOCA) VÁROS? -most az az, hogy az ARÁNY??? Ezt megérteni ha csak MAGYAR RULL... RULL A MÉRTÉK EGYSÉG, AZAZ MINDEN KERTE LÁDD A PIRAMISRA HOGY MATAMATIKA TITKA TITOK OLYAN TITKA? -AZAZ A MÉRTÉKEGYSEGI EGY OLYAN KERET, AMI MOST ÉDEN KERET? Nosza akkor is, hogy minden KERET -TELEK kapcsolátban van, ugyis ládd saját (1ÉNI) ÉGI KAPCSOLATUK VAN, AZ EGEK BIRODALMAIVAL, DAL? -LADD? DALIÁS DÉLIES? Naccó...mikor bementem az egyik udvarra... ÓRIÁS MAJOM? -GORILLA FÉLE LÁNCON...A LÁNCOT ELSZAKITÁ ICCKIHIHIHIH...A FALUM KÖZEPIN...(ajol születtem volna) addig zavart, ott MOST SZMEBE NÉZEK VELE...S ELTÜNT! Na az hogy ÉDEN KERETEK, az az amit Tállasink ink link lank lakatos...Nincsak a JÓ MAGYAR OK??? (ezért a beköpésért 2 véi börtönre itéltékj??? -nincsak mi vagyunk a királyUk kára farkuk UK? -fityma?) Mindenkinak annyi földet kell adni, amin független mindentől mindenkitől ÖRÖK - ÖNNÁLLÓan (LU LAW?) meg tud élni...na ITT AZ ÉGIEINKNEK (INK AMI FENT LENN LENNE JÓ?) MIND ENEK ELŐTT FEL KELL VENNÜNK NÜNIKÉJE?- EGY AZ EGY EGY EGY...TEHÁT MIDENKINEK MEGKELL TUDNI, SMIDNENKINEK TUDOMÁSUL KELL BENNI, NINCS HALÁL!!!
Fit elem, ha te ténleg mag magyar vagy... akkor te egyben Égi is vagy vagy... hajja hajja hajjj... az égnek áll...
      ...titok=piszOk...
...https://nationalufocenter.com/

Előzmény: repcsepista (13152)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.21 0 0 13152

UFOzzuummm... Tallpra magyar! -csináljunk magunknak magyar -világot, magyarország -mennyországOK mig a többi... előbb itt? -mindenki az ágyUKba vagy alláh... megháglak ha nincs lukatok furunk fff... aztn az Egeket megfurjuk féreg juk jukatán...is zsizs... az Isten széke felé...őt is megbágom banggg...
             4.: Kávézzuummm... tessetek magaTokba esni, mert minden olyan egyszerü, meg nagyszeü, ami ha sose volt lesss... csak ki kell nyitni a mi szemünket, mert itt ténleg vak vezeti a világtalant! Vallhallogy igy, akkenk nem elég 1 alma fástól de minden almafa egy egy egy ... mindenkinek egy leglább meg 7szilvafa fak...egyen? -az bizon...nagy lenne ha vagy sokk, a hatalma, decsak azt tudná elvenni, amit ő adott... igy vannak a 6 almások, s mások? -gicsit olyan, mint az urakkal -gazdagföld kurókkal, egy tálból cseresznyézni, azt várd ki? Ime a hjjelzet, a fénytól el távolodás...nem lehet, csak a fényt... nem befogadni enni, nem tudomásul venni, nincs!? -na ezt levezetni ugy...hogy nincs fényed egy szemse, szemetek? -Nzna itt hogy ellensegg? -az az hogy irigység, pl. -eleinte mikor összekerültem a feleségemmel, ha jó kedvem vala, elrontotta...most nagyon sokszor mig az Istennel nem káromkodtam...most jobban lett, amit ma sem tudok megérteni, de már...mondtam neki hogy NEM TUDOM ELMONDANI MERT AZ ÉJJEL OTTHON VOLTAM, ami nagyáltalában péntek éjjel, mint a boszorkányok, seprünyéllel... na vissza kérdett, nem értettem egy szótse,most közel mentem hozzá, s jól eset neki amiket mondtam, de csak egypár szót, ami könyebb megemésztenie, azt is csak ha fel kérődzte?
             5.: Szóval mondom, ott lehet ugy...hogy hozok nektek is egg gizs szagos csemege szőllőt, ami ládd egy fürt olyan nagy, mint itt embernek kell legyen, kettő hogy egy rudon...na de lehet képzeljétek el...MERT A FÉNY -VILÁGAINK OLY CSODÁS...Na ami MAGYARORSZÁGOK -MENNYORSZÁGOK...nincsak a a a...tehát egy ut van, de itt a szabad választás...ládd SloMoék, hsa megengedjük...na most is az a prücök...hogy bloondi ténleg, de ne feledjuk, a nyápisz nyemeceknél, a fel kiválasztottak az egyik oldalon, a másik a más sikon, siKongóznak? Sóval...ha megengedjuk hogy beszéljenek rólla, akkor midnenki azt akarja...ami ez azzal hogy MAGYAR ORSZÁGOK MENNYORSZÁG -OK? Zitt köcbe köpöm, leis ut, meg feless, na csak az a választás van, ming az hogy a Jótudás...na itt van, ugyanis az éjjel ABBA A MAGYARORSZÁGUNK -MENNYORSZÁGUNKBA VALÉK, AMI NEM LEHET SE ELVENNI, SE LETAGANI...NA ITT LETT A NEHÉZSEGGEM NYAKAMON ÉRZEM...HOGY SGGEM MILY NEHÉZ?-apuék csengettek, komolytalan vagyok, Na hogy hogy...AZ ELSŐ MINDENKIBE JÓ INDULAT VAN CSAK, amit közbevágok, hogy AZ AZ AZA TISZTASÁG...ami olyan hogy te a másikat el akarnád árnyékÖlni?-nincs...mig most kénytelen vadok, a feleségemnek is mondtam, EBBE A VALA MIBE...na most itt arról van nagybaszó...hogy a másiktól el akarják venni enni MI ADUNK NEKTEK ENNI... a fényét...ládd a GAZ DÖGÖK, vagy dagok, akik veszett ...dog? -nincsak az minden dögevő csak... na most azok VALÓBAN ANGYALOK, AMIT ŐK HOZTAK HOZATTAK LÉTRE...na itt van, hogy mot Ő -ŐK RULLEREKRŐL SE LEHET BESZ ÉLNI,DE ITT GONDOLNI SE,HANEM FÉLVE FÉLTETVE TETVE IMÁDVA IMÁDNI ŐKET A SZOB-RUK -UK? RUKI RUK UK...
            6.: Na megpróbáltam...a ahogy mondom nektek is, meg magamnak is,mert itt én is fél tökü...ahhh...az egyik golom megint nincs...meg... Na az hogy VAN ÖRÖK VAN, MAGYARORSZÁGOK -MENNYORSZÁGOK EZ MIT MOND NEKTEK, AMI AHOGY MOST ÉN IS...EZ BIZON NAGY MER-ÉSZSÉG...S EZÉRT...ja na nana...jatina nina, ne tessenek el feldni, ez csak álom, állom a sarat?-na az enyém is nehéz...domo csitt csatt padalatt...biró szarik szék alatt... Naccóval, az a valaki, ha van szikrád s tudod szikráztani, most előtedd... van, de az hogy Nap előttem, Nap utánnam, ami Bivar the HUN bihand the SUN? -vagy ládd Duri durr...lőttek, el battuk? Zna fida, most ugg néznek ki, hogy most előbujnak, s megette -megettük a pokol? Elég hosszu időt töltöttem OTTHON!!! -ezt mér regen akarom ugy...hogy AZ EGÉSZ ÉG ÉSZ VILÁGMINDENSÉG AZ ENYEM, AMI MOST AZ AZ...na ezt hoszabb lenne...hogy MINDEN TESÓM ÖRÖK NEMESIT, S TÖKÉLETESIT S EZT UGY...HOGY ELŐRE LÁTÓ ...MOST MÁR EMLITETTEM OGY VÉGTELENEN...tehát nincs az hogy Moé bota te buta...nicnsak a kigyóJUK UK rögtön lenyel, ha nem azt...itt nincs az hogy GONDOLKODOL...hanem Moé népepnek meg parancsolta ta ta tata...(BIJDOSUNK MEG BUJKA BUJÁLKA BÜV ÖLÜNK!!!) na azért olyan nincs, hogy akinek nincs SALÁTA NAPJA LEGYEN SALÁTA ORSZÁGA??? HA NEKIK NINCS, NA EZ MINDEN AMI KIN GONG KIN DOM COOK BOOK BUKU XUXU XUKU JÉRCE! -PAC PAC PAC... Értem, ott nincs...ládd ha mi a JÓ MEG GONOSZ TUDÁS FAKUK FAK FÁJA...NA OLYAN NINCS, S MÉGIS...DÖGLETES NEM? Ő ŐK TERMTETTEK MINKET, NEM MAG MAGA MAGA?
            Innenn... Leesett a pap az ágyról twist...
     ...titok=piszOk...
-még egy4ede kávémnak ...ugghogy... na csak később mégis végik olvas vas...ol vas...

Előzmény: repcsepista (13151)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.20 0 1 13151

UFOzzuummm... Tallpra magyar! -csináljunk magunknak magyar -világot, magyarország -mennyországOK mig a többi... előbb itt? -mindenki az ágyUKba vagy alláh... megháglak ha nincs luaktok furunk fff... aztn az Egeket megfirjuk juk jukatán...is zsizs... az Isten széke felé...őt is megbágom banggg...
             1.: 11/20. Az álmomba nagyon tisztán érthetően látok mindent, ami mikor most is, csak megpróbálom bevillogni, de itt már... kezdődik azzal hogy mit akar a magyarNapnépem... ami azzal...Majd ha a Nap viága ragyog minden ház?-miért nem a temptlopok COPÓK ablakán? -benne a mauzólemisták ataisták, struccok, itt a fenekem, fujhatod, mert mind ... nincsak Napház s Napnépem.. amit ha most itt vagyunk, vagyunk? Fitelem... előbb hogy mi az hogy magyar-világ, az zaz hogy CSAK ÖRÖKNAPPAL-OK- OKOK VAN, S CSAK ÖRÖK ÉLET, TEHÁT NIN ADÓ -BEADÁS NINCS FÖLDESUR MEG KUR -KÓR -KÁR -BETEGSEGGÉEK HAVI BAJ, NINS HALÁL KIVÁNSÁG... ami bár ne lettem volna, ez az egyetlen kiut, s most minek miE?- jöttem ide? Fitelem, mert minden a GONDOL LÁT LENNE? Fitelem, a mennyek országai vannak csak, csak azok mennek, (mennőik?) mig itt az idő? -most vagy soha, szabadok leszünk egy szálig? -na most a mi HIT? De előbb... hova lett... az a magyarOk országa...ahol kb. 3300 + gyógynövény fajtákat ismernek...na mindenki vagy csak aki letejel? Nincsak magyarRULL tied a világ, nem majd...hanem az szellemNapvilága az ablakánk, meg kerek asztal... örök teritett minden hézban, vagy a kertben? Na mindneki aki az ORSZÁGA TULJADONOSA EGYBEN AZ EGÉSZ VILÁGMINDENSÉG BENNE..EZ AZ...HOGY MINDEN GONDOL-LÁTTA MOZDULATA ÁLDÁS...LÁDD JESSZE LÁBNYOMÁN VIRÁGOK FAKADNAK... NINCS BEADÁS AMI CSAK A DEREKAD MEG A LUKAD ODATARTOD, KÖCSGÜK LEHETEL ETEL ÉTEL? -HA MINDENED A LEGJOVA (YAHWAH?) AZ URAD ASZTALÁRA ÁRA? Nincsak Jessze is lefizetta ...azaz betyár vala, nem fizetet tizedet meg földesuri (rom romba tök, mor-mora) adót...ime a kruczifik golgota s hus cafata örök elrettentő példa Pál após tolla a pogánok nagy tanitója...
             2.: Ime a hámor kislányUK NUKISOK BUGYISOK, A SZÁDON? AZ ARABOKNAK (MUZULMÁN?) IBRAHIM, HIM? A MOSTOHA STROHA JUHUK JUHTURÓSPUNA TÁTOG... ADÓS VÁRRANDÓS KERESZTÉNYEKNEK ÁBRAHÁM HAM HAM HÁM... A ZSIDÓKNAK AVRAHAM? -ABRAK A DARA, POZZ-DORJÁK JÁKÓK A LÉTRÁN... JAK JAKI JÁK VAGGTOK TOK? Na zitt... a feketék fekete vallagur alma, a latinók latin salsa, de főleg a HÁMORA KISLÁNUK... A NUKISOK MINDENT VALLAG CSAK AZ ÖVÉK!!! Zna ztegnapra... a III. -TEMPLOMOSOK MÁR CSAK SÖTÉT CSOKOLÁDÁ JUK JUH UK?- SZINÜEK VANNAK, AKIK KIMONDOTTAN CSAK HUSEVŐK (ZAMBI KANNIBALOK) DÖGEVŐK! Na mindenek megett ANGYALIK ANGYAL UK? -VANNAK, AKIK KIMONDOTTAN HUSEVŐK S EMBER EVŐK!!! Nen akarom behozni..mert a BbLilá juk, itt vagyunk a juhuk, elől a juHUK? -U.K. -EGYESÜLT KINGDOM UK? --- zzz...a palsztiniaiknak sose volt KirályUK?-tehát nincsennek, nemis voltak, nem is lesss...namost akikne NINCS KIRÁLYUK, JUK.UK, PCZE DÖD -DÖRRR...CSAK SZARNAK EMÉSZTENEK DEEE...JÁNOS8:44!!! AMI KIVERTE MINDEN EMBER SZEMÉT, SZEMÉT? Előbb Kossuth Lajcsink, ami nem hiszem az ő talámánya vala ZÁRD SZÁMADÁS...na az lett... az az ITÉLET NAPJA (zebura facók) mikor NINCS SGGBE KURÁS KURÓINK TÖBBET, NINCS KÓR -KÁR -BETEGSGG -HALÁL KIVÁNSÁG TÖBBET, NINCSAK URALKODÓ CSAK ISTEN ISTEN!!! MAGYAR OK VILÁGA...AMI BEBENNE VOLTAM MEG VAGYOK, AZ BENNEM? -BENNED BENNETEK A BELETEKBE... BENNE? ENNE...TERULJ ASZTALKÁM TÁRULJ HAZÁM...
             3.: Hogyha látom én, minden az eném? - az, csak azzal az lehet! Fitelem, a JESSZE MÁRIÁS-JESSZE ORSZÁGOKBAN, AMI FITELJAL...MAGYARORSZÁGOK =MENNYORSZÁGOK, AMI CSAK TE TE TE... PLÖDA TE TUDHATSZ MEG, HOGY BENNED VAN!? -NA BELEDBE VERVE... Fitelem, minden ami van, van közepe (NAP -PAN) s közepin ázunk!!! Mig ha csak anyag s gyurma, annak a közepe epe? -is az!!! -csak!!! Most OTT VOLTAM BENNE...na meg mikor azt mondom, otthon voltam, az az!!! -ZITT AMI BEPISZKÁL, HOGY ITT IS OTTHON? -OTT HON AHOL ZUGG AZ 4FOLYÓ MEG A TÖBBI...mint kis gyermek siet az anyja kebelére... Amiről szó vagyon, hogy AZ AMIT A MAGYAR -OK ISTEN ORSZÁGAI...AZ CSAK ÖRÖK VAN, S AZT... monduk most itt ebbe? -tehát amit ezek hogy az ARANY VÁROS UK? -CAK LESZÁLL AZ ÉGBU...te etudod képGÉpzelni? KÉP S GÉP? PEGGI? NAGY A SGGI? NIZZITEK EZEK BUTA SÜKET VAK KIN KONG ROBOTOK, na most ha a botot...ládd az Isten nem ver bottal? -gondol junk, juk? -csak Moé botára tebuta ami ládd a többinek is van bota te buta, most a botuk kigyóvá vá vá vvv...válva, a Moé bota megeszi LE NYELI a többi bota robota te buta,máris a TRANSFORMÁTOROS DISZ NŐ TOR ÓDIS VALAGUKBA VAGGUNK, VACCOGUNK? ---zitt van zhogy sir, sirni kár...namost itt csak AZOK VANNAK, LÁDD ÁBRAHAM...nincsak itt a juhó körsztényeknek van a legnagyobb bota te buta...ládd az össz NUKI PU? -KITEVÓ JUK UK? -nocca estére...
        ...titok=piszOk...
...https://kgcdirect.com/
...https://www.elizabeth-eagle.com/
...https://www.coasttocoastam.com/article/elizabeth-eagle-orb-photos/

Előzmény: repcsepista (13150)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.20 0 0 13150

UFOzzuummm... miE? - mi van? -ami van örök van s megy! -jól megy!? - vagy nem... Akkor kérik a menyasszonyt mikor megy megy nem megy...
              4.: Kávázzuummm... Teccetek kapiskálni, ami én az első...az álmomba vagyok, ami mégis ezzel... miE? -kapcsolátban van, azaz ez ami a földanyagábu van dam dobozunk, vagy dobos UK? - na most az állatok állatTok, de itt... ez az állat, aminek elveszett a a a... honnan lehetnek megtudni, hogy az (ez?) a majom jeee...hoba lett? na hogy majomból tenyésztették ki ezeket...Sfitelem a testem nekem is egy...angya-g-LUK jukUK -JU HU? -majomiDom? -a Dam! -maDam? - na mad az föld anyaga, mig méd? -nőnemü cseléd, szuka xuku xuku xuka? -az egy luk! Zidó ki! Meg kell emlitenem, addig mig valóban nem találkoztam az Égieinkkel, na az csak ugy, mitn látjátok, az álmaimat nem feledem el, mert itt... nehiszem hogy van más lehetőségünk hogy valamit, mit? -meg nem men nem megtudhatnunk (fitelem, ebbe teljesen korom (gyerkkoromi) sötétseggük? - hogy miE? -amihöz hez höz... fitelem, ma is mikor 16 éveskoromba belenyomtak egy teknő vizbe, amira emlékszem, hogy a fejemre tették a kezüket, s hogy a földtől el szakadjunk, mig én, azért mert igy ki tudtok zárni, ami megtörtént, s mondtam nekik, emlékeztek?- s többet nem beszéltek (nincsak nem beszélhettem, ((na aput is kizárták..valami ollan vala, mint Darwin esett, az autólről leesett vagy fáról) rólla... Ime a hellzet, hogy valaki náci volt, az nállam rögtön...Kossuth bagó, hiz itt ha a pén zzz...fitelem, mert ez azért, mert az ewoolucZion LATROK HIMRINGYÓI LÉTRA A LEBEGŐBEN...on on on...Vasember talán a szerelmed, az!!! Nosa minden hjijjába való, ha nem akarod te mag -magadtól -maGADból (GOD GOOD?) kiindulatosskodni... ami lehetetlen olyanok nélkül ládd a MAGYAR -OK!!!!!!!!!! TIZ TÜZZ NYIL, AZ IGAZSÁG MIKOR EGYET BELÉD LŐTTEK, A SZEMED, SZEMETEK KINYIL, VAGY CIKRÁT VÁGOTT MIVÓTA?
              5.: NA MOST... az éjjel mára... csak örök van van, deha nincs? Az hogy majd valakik ezeket lekönyökÖlik, nem tudom, dd én főleg ezen lehetőségek...na azt hittem, hogy itt ... (JEWusa???) megtudom a tuttit, fidelem truth? - az igazság tud, ami keresztül vagy bele lát a zavarosba? -tutti frutti? Minden nesz itt van, hogy vissza a természetbe ERE DETTY? Na az itt...nincsak azok a szellemek, akik itt vannak, mert AZOK AZ OK VAGYUNK, MI IS, ami MAGOK MAGA MAGA? -MAGYAR OK? Amiről szó denagybaszó van, hogy ha a magyarOk is részt vettek... ebbe a TEREMTÉSBE AKKOR MÁR A MANGÓ PANGÓ PENGÓ LICCA VAGY YORK SIR (BABA YLON TÓL LOBBOG A HAJA HAJJA... VISZIK ILONÁD AZ ANÁD...LOWAN DON KANYARBA BABA... ) A KÖLESBE? Zitt jobban mott nem tudok, de semmillen formában nem szeretnék senkinek neki menni, mint a hamis a bika, jönn már a bika fff... Nincsak tregnapra van egy husember, meg most mi van a jobb oldaladba ami ha üres? Na mára, van az ÖRÖK VAN, ÉGI HON S VAHHON FENNN... A FÉNY-HONAINKBA... na de azzal lehet csak lenni, enni...fitelem, erre nemcsak én jöttem rá, hanem itt van, minden, miJAZ? -miE? Na nem hiszem, nincsak az az...hogy nem látom, meg nem tudom KÉP? -HOGY MOST MI MAGYAROK, A NAGY NYIVÁNOSSÁG ELŐTT... MI MAGYARORSZÁG = MENNYORSZÁG-OK, AZZAZ MI ITT IS ABBA VAGYUNK, VAGYUNK? -MI IS VAGYUNK, MÁRPEDIG EZ AZ IGAZ -GAZI GAZSI ZSIZSI? - NEMIGAZ GÁZ??? Ez az, hogy ezt csak te te te...plöda te...vagy te vagy?-a phing think az én gatyámba...nicsak nem azok vagyunk?
              6.: Kénytelen vagyok...na én ugy érzem, hogy nemtudtam semmit...de nekem amit mára is leufóztam, valami oi oi oi..Óh mily öröm...na hogy van ÖRÖK BOLDOG ÉLET? -lehet találkozni örök élőkkel, ezt lassan hosszasan tudtam csak meg, de ezt én olyan csodás ajéndéknak veszem -eszem? -amit nem tudtam ezzel... most nem a közepin ázunk az álmomba, hanem már megprószálltam...hogy itt a harmadik sinen (III. ZSI -DOM TEMPTLOPO OOO...OK UK?) sin, sfütyül a BAK-tér -Ház, na elérkeztünk...na ahoz hogy ezt be (át Beát?) tudjad hozni, ami fiteljal... NEKEM IS AZ A DOBOZON VAN, HA MI MAGYAR -SZÜLEINK IS KÖZBE BELÉPTEK, AKKOR AZT...NA MEG KELL TUDNUNK, S ADDIG ..NA EZ A DOBOZ TELJESEN ...Nincsak én ugyanugy figyelek minden vakert, DE EZEK...LÁDD A VILÁG? NEM ITT NINCS EGY SZEM, CSAK SZEMETEK, HELLE SSS...Na pénznyomás joga meg kontrolla... egg gizs...hogy a zsidók vannak leggözelebb a tuzhöz, de vida mert itt amit ANGYALOK, EZ MINDEN AZOK AMAZONOK KATYFOLÁSA GECZIZÉS ÉS ÉS SSS... Na az első...amit a Tóra kivonatok hu hu hu... hogy csinyáltak egy damot, ami ma robot lenne, s hogy hogy...zitt ténleg lehet KÖZVETLEN A FÉNYBŐL TAPLÓZNI, AMIT ŐK, A TERMTŐK...na nem tudok belemenni...de AZ AKIK VAGYUNK, AZ MOST IS AZ, DE ÉN IS EZ??? -miE? -AKARTAM VOLNA??? -SMIRNA! -FSSS... MÁR VÉGLEG LEKÉSTEM A DISZNÓ ÓDISZ TORRÓL... Szóval, három olyan HUMANÓ NŐI TIPUS VAN, NINCS FÉRFI, CSAK REPLIKÁTOR SZERVE, AZAZ MONDOM A DAM EGY...
             7: Juhu ha itt abbahagyom, bántani fog, ládd eleinte, magamat is ki kellett játszanom...Na mindenki aki tud...akarom tudni miE? -de ne add fel KITARTÁS...na azok akik ezt kitalálták, azok sejthettek vala mit, mit? Na ez az, hogy ---zitt apuék erősen becsengettek...hogy inkább amit láttál butakos? -butakos? -nincsak bugyagos, az részeges??? Na ezt mindenki rögtön megláthatod, mellesleg az a doboz van ma is, csak OLTÁROZÁTÁK!!! Szóval az első egyprimtiv lokoMOTiva vala, amibe a növényvilágból...NINCSAK MINDEN FÉNY EVÉS elvész?- ládd a NÖVÉNY -VILÁGOKAT AZÉRT HOZTÁK LÉTERA? Na az ami juhu? -az egy dobozUK, ami ma is,van a birkánál a KOS??? -okosoabb? -kapj a fejedhez, mert akik ez megett?- vannak olyanok mitn az Isten? -nem mert ládd M... itt majdnem elvesztettem. a védóim, Kparckyék megmentettek... Szóval az elsó a Dam meg most az Hemofrodita vala, ami ma is azok vagyunk, amit most nem tudok...láttma, igen sokzor...nos mind a hámor tatal teljes sütét, ezt rögtön midnenki meg láthatná ná ná naná... a második, már nagyobb doboz, s most ITT AZ IDEGRENDSZEREK amit lehet látni...na azok S de most az E -betühöz hasonlit, mindnenütt a régi maradványokon lehet (apuék nem!) látni, aztán a III. -ládd TEMPTLOM UK? Na a másodikon már olyan hogy van OLYAN MNT A TETOVÁLÁS...de még nem az, ami most a HARAMDIK NAGYDARABB SÜTÉT BÓRÜ NŐK? CSAK AZOKVAGYUNK, NA A BŐRUK AZÉRT SÖTÉT MERT SÜRÜ IDEGRENDSZEREK... na pá!
...titok=piszOk...
...https://www.coasttocoastam.com/photo/sev-tok-images/

Előzmény: repcsepista (13149)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.19 0 0 13149

UFOzzuummm... miE? - mi van? -ami van örök van s megy! -jól megy!? - vagy nem... Akkor kérik a menyasszonyt mikor megy megy nem megy...
            1.: 11/19. Hogy fogom itt... nincsak menj be a mennyedbe, ami örök van, azaz itt is akik itt vannak vannak, és mennek... Nincsak nekünk kell JézuSUNhoz (Örök Gurusuny) menni -jönni? -shogy lehet hogy... Én mindig veletek vagyok, amit itt...nincsak világosságnak -értelemnek nyoma sin, sin sing? Al Kat racca? -alkotás, azaz itt minden, kézzel -géppel gzizés -taknyolás láss? Előbb... akiTŐtök... fitelem, itt tökölés minden, mind? Amit most kirivóan kiri-kiri icckiri megfigyeltem, hogy amit mi MagyarOrszágok -MennyorszáGósztok...azaz a Lélek (a fényem mmm...) hazajár, ami itt is bennünk van! -mjost azzal itt is az van, azaz az OkŐk vagyunk, aki fen! Na ezt akik csak angyali képezetek esetleg gépezetek, nincsak a hiererchia Jacó létrán, egy kiválasztott azok kiváltseggei megér ezreket smillió POZdornyákokat...amin a poz...pozzeSzólt, nem Szól hanem SOLDT, ÁRU-JUK -KUK JUHTURÓS PUNA JUHUUU...UK? Poz -dorral (dör az szüzhártya van dobbhártya robban danggg...) nyakas? Nadon fida, mert itt nekem a KIINDULLAH jaz -zaj hogy MAGYAR SZEMEMMEL LÁTALLAK EGY ZÁP NAPON? -NAP?- A GOLGOTÁN??? ÜDVÜMET CSAK OI OI OI... OTT? -TALÁLHAT HAT HACCACA JACCACA GOLLDI MAMA MALACCA CCC...ÜDVÖZ -ÖLLEK, BENNETEK, AZAZ LÁTODI TI VAGYTOK, SZEPLŐLLEN FAHI TISZTA BÁRÁNYKÁK VANNAK E KÖZTETEK...KÖRÖZÖTTEK... NINCSAK CSAK EGY BEEE... Nincsak a IV. -jázadba, ha egy magyarINRIT valaki talált, egy vár megyét kapott érte, ami ma már, senki nem beszélni magyar?
          2.: Zfideljed hogy KÖRÖZIK JUH TURÓ S LÁDD..na az egész BATÁRBAT BATÁS KÁSA JUK UK JUH HOOK COOK BOOK BOKU BOKU BLOKKOK TRÖBBET már nyemecek? -süketek námák DÁMAK DAMOK DAMA DOMA, fitelem, nemrég még minden porcikája kakákája magyar RULL meg meg el nevez nevess... Fzidelem, mert az ÉGIEINK sose hagytak el meg magunkra magunkat maga maga? -nem ő, a mag föl/des sed cUra fika LUKA PUJA? Nona, az hogy MAGYAR OK??? -azok mindenütt az ÖRÖK ŐS LAK? -KAL? -LAKOSOK KOSOK, DE OKOS? Fitelem, voltak olyanok akik veled nagy pén állna a jázhoz, ami én is...NEM MAGAM MAGAM ÉN MAGAM VAGYOK, VAGY VAN OTT VAGY ITTHON VALAGI, NA CSAK EGG GRIZS CSINGILINGI CSINGILINGI? DE FENEKETEK FEKETE LUKA? Most elibe vágok, azaz most hogy átjöttem ebbe, ITT MINDEN AL -ÁLL, AZAZ CSAK A GLGÓTA ÉS KERSZT FA FAK FA SZÁLL! -SZÁ SZÁ MADÁRRR...MAD? -DAM? Na csak angyali NŐI formák vannak, s három tipusu -husu? van a a a A -lapu tipus, aztán a B az már vár alláh futásos, azaz a bőre csikozott amit még nem látszik, aztán a NAGY DE BELLAH csikozott mint a zsiráf, na azok a sötét bőrüek, akik a legutolsó ERESZTÉSEK GERJESZTÉSEK, NA OLYAN HOGY FÉRFI...LÁDD AKIK HUMANO-MAN? -WOOMAN -OK? AZOKANGYALI ERESZTÉSEK, AZAZ KIMONDOTTAN KÉPEK MEG GÉ PEPE PIPI JUKIK? -JUH MIK? LÁDD KRUCZIFIX??? Sóval amit kimondottan hogy ... ami van az mozog DE-ÖNNÁLLÓAN!!! -ami mestersegges az csak ha seggbe dugják vagy rugdrogozzág, tát ki a
szád... azaz KÉPEK IS... SISS... NE VISISSS...
           3.: AZ AZ HOGY VAN MAGNES TERÜK DE MAG MAGA MAGA MAG NAP SZIKRA -EMBER CSAK BŐR SIR, HJÁT A GUNYÁM HJOVA TEGYEM...UK? HOLLY E A LUKAD? -LÁDD EZEK GŐZZHETEL7TLENEK S AZ!!! -OK??? - NÉLKÜLIEK...Jna most ezeket a MAGYAR BENSŐEMBER SZEMMEL..SZEMEMBE KÖNNYEL GOLGOTÁN, LÁTLAK DE NAP, CSAK ZÁP TOJÁSOK MEG ORDIBA S SZÁJKOSÁR LETT A DIVAT... (FITELJAL EZ UGGANAZA GANÉ, MINTHA A MATRIX FILMBŐL VETTÁK VOLNA...SMIRNA! -FSSS... UK?) -LÁTOMÁSOKAT...vicca hogy az ÉdesaAnyánk is volt nékünk, na most az első...hogy ezeket NEMHOGY BECCE, HANEM (GONDOLNI AMI EZ AZ ANGYALI TAKNYOLMÁNYUJ NUK? -NA ONNAN RÖTRÖN LÁTHATOD... SZÓVAL EZEK NEM TUDNAK GONDOLKODNI AZAZ CSAK TAKONNYÖLNI??? -GECZIZINAU SINAJ SI BABBA LUPI SEEZ MAJ BUBI...ZI ZSI-DOMOZNI...NA A TEMPLOM AZ A A A ... DOM? -UK? -MEGTUDNI...ládd a Majmok bolgója orod a dugója...filmeket, NA EZEK...LÁDD MIDDEN AHOL ANGYALI NYALI...viteljal, mert én a zsidóknál HÁSSS...HÁSZENI ZSENI? -DICSÉRD AZ URAD??? - ÉN LELKEM, NINC NEKIK OLYAN, AHOL ANGYALI KINDOM HIERARCHAIA CSAJA VAGYON? -ami egymással vetekkedik DIK az arabokknál men men men, csak xuku xuku xuku...Zitt...na minden hogy MI VAN? -miE? -MIT LEHELL PINLNI? -AHA AZHOZ LUK KELL, HA NINS, FUR -NUK, LE BUGYA BE DÁCCUK NUK RAJTATOK LUKU PU? Na olyan hogy majd eljön a NAGY FA SZU? MINDEN FA SZOK F ASZA KASZA KASSZÁVAL, KASZT? NINCSAK AZ EGY ABCZULLU ULTIMÓKA LEG UTOLSHOWUK HOLLY KASZT??? Juli láNUK potn most nukizik zzz...
     ...titok=piszOk...
...fitelem, előbb utóbb minden a Nap fénye...marada... vagy masada...

Előzmény: repcsepista (13148)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.19 0 0 13148

UFOzzuummm... Itt van szivem, neked ADÓM-ÓDA MÓDA Uram? -neked ki teremtéd TIÉD dejeee...hova lettél farkinczás sss... s miért tüntél el minta kámfor a ködödbe... Párizsba rizsbe-zsirba jártá... nadeee...láthatatlanul... Ki mmondta hogy rám várj? -ki mondta hogy rám várj ki...
             4.: Kávézzuummm... hosszu lenne ha... miE? - eztete mindenkinek ha van mag? -szotyola? -na a kedvencem, s a fulba, a legynagyobb szemü bugákat, gyere haza? -Fitelem, hihetetlen az egész falum mmm... az enyém vala! Na hogy, hogy alakult a baráti köröm, ami most egy szenes lapáttal, meg egy köpettel, közelebb ker-ültünk (kerek asztal 4 sarka) hozzá, hogy mi van, mi van? Amit reggel már emlitettem, hogy hogy... lehetett hallani hogy két szivünk van, egy a baloldali...most hozzá...hogy a magazatok ikrek, s márott eldől hogy mellik kerül felülre, na ez lenne az aida is, vagy végzet ostora? Nadon fiteljatok, na állatok, azokat éhséggel, szeliditették meg, akik az állatokat teremtették ették? -szóval minek, na meg batogatják ják jaki jakik jak...Fiteljunk, én ma is ... ládd már az általnos iskolába Toppok topa tudatszerzés, amit...na a MGTechnikumba nem lehetett...hanem mikor át kellett menjek a gimibe, de már akkor...olyan fegyvereket fogok feltaláni...ez ma igy nézne ki...csak az örök -elrkölcsös -becsületes emberek...lehetnek a PÉLDÁS ÉLETÜKKEL A PÉLDA (PÁL) UTMUTATÓK, MENNYEKBE FEL EGYENEST...na ma midnen fegyver de itt MAGYAR -MAGYAR-OK kejzébe, akik kezet nem emelesz senkire, kárt nem teszel semibe...na most ez ládd...most EZT MINDENKI TUDOMÁSUL VESZI...nade most mégis...ezt később... szóval ha te nem bántol senkit, akkor annak nem lehet a gondolátta hogy téged bántalmaz...na mondani mindent lehet, de ha mégis...na azonnal CSINÁLNUK KELL EGY OLYAN NAPTÜKRÖT...AMIVEL (nacsak nézz meg magad???) UGY DEMATARIZÁLNI SZÉTSZDENI TUDJUK, HOGY NEM ÉREZ SEMMI FÁJDALMAT, MERT AKI KINBA VAN, AZ CSAK KINT TUD OKOZNI!!! - ennek nem igy kell lenni, hanem egymást seggit enni?
           5.: Szóval ha a hamis állat került felülre, most a szeiliditett...ládd azok életüket adták a föl/des kUróiknak, akik mind földes urak nem viccket a nyaktekerészeti- melfekvencetek?- gizs kurucuk meg (latrok) labbancok? -azaz ciss curvak meg latorcák? Ami fenn áll, hogy mellik került felülre a méhbe? -inqubatol, de már ott? -ládd kain került felülre, mig a bella...bárány áldozó? Na ezt...ládd ha találkozok...többek közt Ntenehanu? -kettősek, azaz az az iker -rásze, ba itt van a bal oldalunk, s mindenki szive bal -oldalába van? Fiteljal, hogy mit beszélek, avagy David a grizs törpájuk, nem eleve apa teke...inqubátora tóra? -eleve el lett hivva, na most... hogy ezek akik e -világ? - nincsak mindent az ő -ők elképzelete lehet csak (egy fekete lukUK!!!) ami ezek...denagyonis Adonis AbbaDON elképzelhető sőtt látható, hogy a teremtököseik is itt vannak, csak azok a SATN EDÉNYEIKBE KÖCSÖGÉIKBE = TEPMTLOPOK HULLA RABLÓK AZ EGEKBE... VANNAK!!! Zna én...mindenki had találgasson, csak mi a val-vala valla God?-lóság? -law? -Zitt van ollan? (ÖRÖKREND FIGYELEM... NEM AZ???) Na most már az álmom közepin ázunk, sime a valóság, Jakik akarom tudni akarom tudni akarom...na most ez ha bennetek van, mitn bennem, akkor azt... addig, mig meg nem nem megtudtam...na ez az amit most...nincsak mindig kettő voltam, s érdekes mert a feleségem mindig is mondta, te egyszerre két ember vagy!
           6.: Na ezt...akik tudni akarom azok ugyis megtudják, tehát ha nekem nincs semmi, hogy tudok magamon segg enni? -Nona...akiknek MAG -JUK VAN, VAN? Emlékezzetek vissza, a feleségem kérése hogy menjünk FŐNIX -ba, na ott egy jukon .-folyosón mentük a Madár Házba, Jna most, ez engem mindennél jobban érdekelt itt is, hogy hogy tudok...MENNYEKBE FEL EGYENEST MEG VISSZA? Zitt mi az hogy ufő? Ezzel kellett volna kezdenem, hogy amira akikra gondot viselsz, azokkal a MAGNES -TERÉVEL (NAPHÁZA!!!) van kapcsolátba...na valahol láttam képeket, ami 8183 -8179 -8176 -elgondolkoztató, ugyanis ténleg fény eszünk, azaz nincsak az életbe minden azonnal jelen? Hogy amit az éjjel, mert amit csináltunk...nincsak egy ufó =mind? Na most...mindenki akinek van NAPJA? -na a cikra is az, amit te is tudz, hogy a fénybe van minden, ami a rezzGÉse ugyanaz, végtelen!!! Éngem talákozva egy az egyben...na én mindig az a MÁSIK GYEREKID?- VALÉK, csak itt...ezek nem akarnak KIS UNIVERZISTÁK LENNI, CSAK A FARKUKAT VERNI, Jna most az az állat ösztöne!!! Na előttünk van egy SIRHELL? -futty... már nem tudom ugy lerini ahogy szerettem volna...tehát akik... na akiknak...ládd ne ölj gondolátban sem,meg no xex, gondolátban sem, most ahol az állatok kerültek felülre, azoknak nem láttam, valószaru( lélekbura?) nincs ...nincsak Édesanyámat azt a burát...ufo?- vittem fel egy gigantika Égi hajónkra...
           7.: Had sirjak még egy... pár barázdát...Szóval itt az hogy halál? -az akik magyarOk azoknak nin, meg senki se tudja, ha valaki ládd én fent voltam, skinevettek, meg olyanba éltem magam bele, hogy halot vagyok, ami most egy inqubátorba ami olyan mint az ujságáru dobozok s mindnenki látta s tudomsul vette, hogy nem mmozdulok?-halot vagyok? Nona hogy ez egy tesőnkkal...nadon fida mert ami egyőnkkel történik, nincsak a a magnes mezőink kapcsolátba vannak, örökké!!! Most az olyan...mnt egyóriás tojás csak ténleg gömbölyü! Na a fényufókat a magnes mezejük veszi körbe, azzal abba vannak, mig ezek??? Na KÉT FÉREGLUK VEZET...AZ AMI A BAL OLDALI, AZ NYITVA,LÁDD EZ CSAK LENT AZ ALNAK ALL ÖL? -ANNAK VAN NYITVA, mig most...a másikat...tehát AZ LENNE A JOBB JOBB OLDALI SZIV! Fiteljal, itt ezt...ezért most ha többen vagyunk nekem jönnek, hogy ezt...meg kell ölni, el kell hallgatattni olyan bárgyu? (demiért ne lehetne fantáziálni???) Fiteljal, mi történik itten? Na ha vakikinek ..-.ládd teljes egész gondolát meg szabad szóllás meg itt..szabad csoportoSCHULLIZÁS... láss... na én mindenkit hallni vagy hall áll? -esetleg tel lett a tekem? -ládd itt miden csak, mit gonolsz mért fog...viszketni? Na maga az Utat -lukat...mondom egy féreglyuk... s ha kitiszititottuk...de igen igen igen...zerintem csak nekünk lehet, s akik itt fff... fidlejed a nagy fff... hogy maga maga? -na ezek megett az hogy ANGYAL OK? -Ez az...ládd... eh mi a kő?- apu kasza kő?
    ...titok=piszOk...

Előzmény: repcsepista (13147)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.18 0 0 13147

UFOzzuummm... Itt van szivem, neked ADÓM-ÓDA MÓDA Uram? -neked ki teremtéd TIÉD dejeee...hova lettél farkinczás sss... s miért tüntél el minta kámfor a ködödbe... Párizsba rizsbe-zsirba jártá... nadeee...láthatatalnul... Ki mmondta hogy rám várj? -ki mondta hogy rám várj ki...
              1.: 11/18. Az ember oi oi oi...egyes egyedül, de bedül? -Ali szép, ali jó s Ali lett az apád-anyád...gondot visel rád, ő felruház meg táplál ő-ők rád gondot visel, sép virágszál? -melyet titkos féreg foga rág... Nem vagyok egyedül, fő a nyugalom galom hallom rotyog, mit fazekba a kopasztott csirke, de megkopasztva vagy kirepülhet ha akarna... nem akar? Ime valami ami a természetból... ládd a koráRomi (tutajos) átkelős, hogy akarja hogy fizessek, természtből? -s pu!- van természetesebb? Nincsak az az egyszeri mindörökre plöda, csak pu! -sőttt...ha eleve e e e... miE? Na meg érkeztükn, az álmom közepin ázunk, mert maga maga? Na amit mára ...hogy EGY MAGNES GÖMBBE vagyunk, de vagyunk? Ez lehetett hallani, de most olyan (mosolyan csak 1 t?) acsarkodás -üvÖltés kezdene lenni, mnt vasárnak -vásárnap CZIZKUSZUK XUKU XUKU XUSSZ... mindennap? Zime a hjellzet, minden itt megmérgezve s kigyó -bigyózzók ganajával minden... olyan fa fak fak -ok, ami sose volt less... látsz? -ami a követkeccó... Fitelem itt vissza..hogy akik HANGOS -GOST -KOD KOT KOTKODÁCC... MINDEN NAPRA EGY ARANY TOLLÁS LÁSS? AZOK VALÓBAN CSAK FELCSINÁLT -HUZZOTT GÉPEK PAC PAC PACRUHÁK HÁK HÁK HÁG AZ EGEKBE?- RÜHEK CSAK!
            2.: Hogy miért vak vezetheti csak a világtalant tálent a tálUKba? -nem mert?- a FÖl/des Urak föl/des urUK? -Nincsak abra hamik Uruk -városából vala...ami a valóságban nincs vár sem város, tehát ha már városUKroll rollo warros? Ótwarossok leprások? Zett mjocst levezetni nem lehet...de kérdem, a gyümÖLcsfák kersztezése által (itt az a kloákká juk, ami elvált s most kivágták a kertból a Damot meg ÉvUkat? Nja vannak olyan gyümölcsök csök csökük, csokevények aminek nins magja? -annak nincs elvileg magnes tere? -van csak abczulda ultimuka nem fog... mag -maga -magjával rendelkezni (CHOINKOJ KÖLYKEI) henam aki létre hozta, de minek? Fitelem, monduk ha valamit tani tani kellett volna a pondróiknak (mandrók -pondrók - robotok tok?) hogy hogy tudnak önnállóak aklok (nemzetcsaládOK) lenni, de itt van a törpe turha turpina -bina? Amiről itt nagyba szó van, hogy vannak MessKárok meg mess -terek, ami mos hogy ne csurgassam a nyálam, na akikNAK MAG -MAGJA...azaz itt van, akiban szikra=ember vala, annak van saját ufója, ládd vissza az 1950 -évekbe, hogy csak a rukutyukUK -mutyuuUk -ok -meg akik...ládd ÁBRA HAMIK FAJA MAGJA...VOLT CSAK CSAJKA MEG VOLGA OLGA? Zitt jamit aka kaka rok, rocd kend roll vagy szabócs-szatmári verbunkó? Nincsak EZEK AKIK E VILÁG? -O KOSSOK? VIDA NEM KOSSTUH -OK? LÁDD A KOSSUTH CZIMER ZZIMMEE ZZUUMMM...RECE FICA BUM BUM BUM...na olyan egyzerü lenne minden deee...
            3.Nina ezt nem könnyü IDEBE -EBEDI lopni, ami ládd...ezt nem hogy lehet ilyeket kitalálni...nem mert miden nek nyek ELŐTT TETTEK? LÁDD AKI TEREMTÉ AZ EGETKET FÖLDEKET AZ MIELŐTT URUK VÁROSA AZAZ KI ADTA ABRA HAMI S ZIZSÁK-UK -KUK S JACÓ LÉTRA... NEKIK ADTA A FÖLDET, DE Ó aki adta vala MEGMURGYÁL MIELŐTT E miE? -GONDOL LÁT? INDUXION SION ON ON ON...amit most vissza azokhoz a gyümölcsökhoz, aminek nincs magja, jah? Vida...fübe -fába -virágba csak az élet, na meg az orvosság? Fitelem, az összes villogásaim, ami hogy lehetne, hogyha van valami, mi? - az csek benned -bennem ennem? -men e ne de ha nincs maGod akkor csak enyészet-emészet látod???- vagy, na most itt eleve hogy kik a KIVÁLASZTOTÁK MEG AZOK ZENE KARA-I, KLÁRI MEG AKIK FUVOLA SOFA fsss... MEG AKIK LÁNUK ÜLNEK A TORONBA ARANY COCCORUBA... TIMSÓZNAK? AZOK ANGYALOK...na most ezek olyan Tech N Icca... de ha vágjak bele a srába... halot halott hal ott, hall lőtt?- na lóttek ha monduk te MAG ÁR VAGY... s nincs maGod hanGod hanem kattogz ládd procs fcsss fsss ... fszuk fszuk ki be (mindenbe mindenkiba) proccs... nincsak kicc fak meg nagy...egyzse, mrt az ága kiverte a szemed, szemetek!? Fitelem, egész éjjel...hogy ez hogy foghatni vagy batni de batatni a halotat, hulla hulla hopp...Nincsak akiknek magja vagyon, annak van MAGNES GOMBA!!! Na akinek van magnes magja Napja, az az..hogy egy GÖMBBE (ARURA!!! MAG RULL) VAGY, DE ÉN IS, ami az a GÖMBBB... ne feledjem, na most ide behozni... csak akik KITARTI MEG RÁTARTI RITARDI? NA EBBE A GÖMBBE... A JOBB OLDALODON...fiteljal, mikor a BORDÁJÁBÓL A DAMNAK CSINÁLTÁK ÉVUKA VAN LUKA PU? -AZ AZ HOGY EZT MIND VALA GI GÉ GIGG GIGGAZOK GAZOK VALA VALLA GOD? NA CSAK AZ!!! -Estére...na ezt nemfogják pénzzé tenni, mert ezek csak pén, azaz penis?
       titok=piszOk...
...https://www.bitchute.com/video/iBMW8zwzFM91/
...https://www.bitchute.com/video/WfA2OpojudZA/?fbclid=IwAR0AlxFHI7GjUVoDosWHcWAGoillx6VephWjhBX2A-Z84HrTzbd3oQmlROQ

Előzmény: repcsepista (13146)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.18 0 0 13146

UFOzzuummm... fitelem, s figyeljtek mert...amit mára...azt nem lehet...szóval ezen a szinten van az akka kaka dáka? -csak okádáka....naaa...
              4.: Kávézzuummm... Ssss de a negyedik s? -már egy majdnem láthatatlan .? - na amit visszahoztam azaz be, ebbe? -ez nincs! Nem irok nagybetükkel, mert én sem...nem kajabálok, hanem vallhallod nem érdekel, azaz most ha rányomom... nem veszem le... Naccóval, az hogy mi a Sion? ---nincsak kik a vallaghóditók meg tátog? -vala valla god? Zficca hogy most a nagyöcsém...mellesleg, ezt nehogy nehéz gondolni, de nem akar az ökör csorda legelelni? -felhajtották őket a hegyre... most addig ming mind vissza... na mikor a hegyre fel hudoztak, meg meg fsss...vagy mikor végre kitörtek s le törtek s földindulás megindultak Bicskének? Na itt...hogy semmi, nem történt semmi, de az mi, ládd minden eleve elmult, nincs!!! Na érdekes mert blonndi RealtsTata? Hogy mi van, hogy akinek nem elég 1 alma, egyzse? -tegye zsebre? -nemhogy 6 alma, de a fán, vagy a fa alatt? Fitelem, nekem nincs ellenseggem, meg ami történt, tehát elszabaditották az a valamit, ami AbbaDon? -vagy a másik neve ApolLyó? -na most akik nem minden tekintettben nem egyenlők veled, velem, azaz nagyobbak meg többek akarnak lenni, azok ANGYALI GÉPIES LÁNYAK S LÁNYUK, EZT A KATÓLIKUS TEMPLOMOKBAN MEG IRODALOMBA LEHET A LEGJOBBAN... A FELESÉGEM JUJJJ...DE G G GGG...GICCSES VICCES? Na itt vagyunk, ma a mem -képtárba... 8158... gondolát olvasók vaggtok, mert beregadtam egyik főrumoroson s megfogta, nem tudtam ki gyünni, na meg ha most akárhol ezen kivül..a canadai magyar -ezen lehetőségek elől...szét batják a conpucámat... na most ITT VALÓBAN VAN EGY OLYAN LÁTHATATLAN VILÁG ANGYALI GÉPEZETEK...
             5.: Nincsak már pici gyerekKoromba tudtam...ládd a fiaim, legalább olyan csintalanok voltak (huncut hu maras de nem igazibu???) meg ma is azok, de tudják hol a határ, Jna félelmünkön...NINCSAK VAN BENNEM EGY OLYAN...zitt az utóbbi időkben, itt mint EGYÉN EGYEN, JÓ KONDIBA LEGYEN, na én angolkórba -skorbutba meghaltam volna, ha nem tudok kiszökni---vagy most elkezdtemfuszni mnt sss...most rögtön felhiztam 150 klgram? de mindenhogy ..fitelem, itt midnen ANGYALI NYALI ---fiteljed, EZ NINCS BENNEM!!! -HA IGEN, AKKOR AZ ALAKOSKODÁSBA MI...MAGAMMAL KEZDBE KIINDULATOSZKOKDVA...na ez az, amiért mi mindenek alatt...len 100 000 Kméter, a legalsó bántatos varangyos béke segge...dehogy kutykurutty... Ime mielótt---már kis feleségem, látod majdnem megölték...de aza ami benne vala, hogy magától beőrölt...ezt figyeljétek...mert ládd kezet nem emelsz senkire, kárt nem teszel semmibe, de az mi? (de okolni okölni sem lehet senit, főleg senkid?) -mert itt minden semmi, s mi történik? Mjocst két ollan ami kinitottam két budi ajtót? -nekem van extra? -az egyik teljes teli tett...na minnjárt kész a kávéd, most csak negyedéd isszuk amit szoktunk, mert a munkánkat be kell fejezzük..azaz irjál ne sirjál? Fitelem, olyan hogy a másikat TUL ERŐSKÖDTEM? -menj vissza, tehát MINT EGYÉN, ITT MINDEN KICCTESŐMNAK SÓ, MEG KELL TUDNI VÉDENI MAGÁT, MEG CSA TE TE TE...PLÖDA TE...na a fiaim, te vagy a fing az én gatyámba...azaz NEKED KELL SZABADDÁ TENNED MAGAD, NA EZ...TALÁN EZ ÉN ZERINTEM IS, NEM EGY ROSSZ DE OROZZ...LÁDD...azzal a szóval hogy rossz...itt nem hiszem hogy ők...na fiteljed, akik mégis...itt van, azt ahogy beszélek a nagyöcsám aki ővédi az egész családunkat, ez már nagybaj is, meg agybaj!!! Két de kétss, légy egy csapásra?
             6.: Fitelem, ott rom romba (angol, ami itt mind akik ugy a vallássos nagycseggek, meg most özvegye vaka a bak bosszulló menasszoNUK, az rom romba, mor mora...) tehát azok akik e -világ G? -nagyok...apuék becsengettek, de van köztük is, ládd bloondi aki...NA AZ HOGY REALSTATA VILÁG -BAJNOK (abram neked adom a földet ha ha ha...nincsak ő -ők a gazik???) az az hogy TE NADVILÁG TE CSAK HÁBORRUZZZ... TE BOULDÖG AUSÜTRIA TE CSAK HÁZASODJ... na óriási bökkenŐje vala, hogy olyan hogy én adok nektek akár földet (na most munkát???) is, ráadácsu a ciss palesztinia lesz Nappal? -gyerekekét az nagy...na most az olyan nagyság, mint mikor én adjukoda Flor Idát hogy a zsidók ott pináljanak jana jatata jatata ja tina tátog a puna? .ijjet gondolni se lehet, lehet? Mjott a kinom, hogy monjuk zerintem ugg tudtam ide behozni, a lopott holmi, mit? De biza, fidleljal, mert miért csinálod ezt pitim? Isten áld meg a magyart, jókedvvel bóséggel... na most Nyujt felénk védó kart, azt te te te...én én én...nélkülem, ami ládd itt van, hogy csak ÜRES SRÁBÓL SZAR(VAS -VASBETON) VÁRAK(DZSINGELEIK ÖRÖKDZSIHAD-OK) VANNAK!!! -azaz amit csinálunk, vagy csináltunk? -csináltatUN-K? Na a kigyó minden olyan ami régiseggek az a fejükön egy fej -hajkötőJUK? (mellelsegg a Coorna VirusUK meg szaga??? -méreg kigyócaca ccc...) Na a megnes mezőnk, MAG = MAG- NEEE---SEZZZ...MENJ BEEE A MENNYEDBE... AZ HA VAN MAGJA, AZAZ AZZAL VAGYUNK MAGYAR-OK CSAK, HA MI HAMI JAMI...na nem tudtam ugy ahogy reggel elkeztem, hogy csak az álmom alma mmm...AZ EMBER, AKKOR IS HA CSAK SZIKRA PATTOG, AKKOR AZ A VILÁG, S AZ EGÉSZ ÖRÖK VILÁG -VILÁGOSSÁGA BENNE VALA, ABBA LEGKISEBB SZIKRÁBA, TEHÁT ITT VAN, HOGY HA SZÓLJ EGY SZÓT SZÓLTÁL? VAGY A FEJED KONG, VAGY HUZZ INNEN...fitelem, tehát ISTENEK VAGYUNK, NEM ÖSSZEVISSZA BATTAK-BATATNAK BENÜNKET, HANEM ISTENMAMAATYÁNK JEESSZUSUNK -MÁRIÁNK, OSZTÓDÁSA, AMI EGYEK VAGYUNK? EGYMÁST SZERESSÉTEK!!! EZ NEM PARANCS HANEM RÖGTÖN...ÓH MILY ÖRÖM, ÓH MILY GYÖNYÖR, MELY LELKEMEM, LELKEMEN? -ÁT ÁT ÁT...ÖMÖL...NA LÁTOD LÁT MÁR VAN SZERECSÉ CSÉ CSÉÉÉ... TALÁLKOZUNK, na meg a szobornál...(fitelá, az a füld anyaga testünk, ami jeee...hova menünk, na csak a MENNŐIK???)
      ...titok=piszOk...
...fitelem, neketek meg kell marad notok, nőttök?

Előzmény: repcsepista (13145)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.17 0 0 13145

... zitt le let törÖlve a kinom? -fitelem...zitt örök halálra vagyunk itélve, itt élve, vagy halva vagy hamva vagy halla...
                    UFOzzuummm... fitelem, s figyeljtek mert...amit mára...azt nem lehet...szóval ezen a szinten van az akka kaka dáka? -csak okádáka....naaa...
              1.: 11/17. Ami fenn áll, mi? -ha feláll? mjcst ténleg irtó kinba vagyok, mert ezeket itt...nem itt hanem itt van a GONDOL LÁT... de csak azt amit kimondottan belénk vertek, ami a geczijuk uta, s itt minden kézzel lett pinálva, ládd a legujabb xexxuállati forma? Már képtelen vagyok... ládd én nem azt...hanem amit látok az magyar -ember gyerekid szememmel -mell a szivemmel...Nada a lényeget megpróbálom...de monduk akik ezt létre hozták...azokba nincs ÉLET AZAZ IZE SSS...HANEM KÉPEK MEG GÉPEK AMIT BELÉNK VERETNEK GIGGAZOK? -LÖVIK, ELKÉPGÉPZELTETTNEK... AMI... na ez már más, mtn ahogy az előbb... Avval kezdtem...hogyha nincs semmi, mert én magamtól magamból már nem lézezek, s mindenem az urnak ADÓM, minden az övé, SZIVEMET is néki adóm, az is az övék, Jna ha magyarOk vagy, akkor ISTEN ORSZÁGA A SZIVEDBEN MEG A KEZEDBEN? Most az Urad? -nagy ruddal... lába alláh vágod, AKIK A SZÓ SZAROS ÉRTELMÉBEN KÉPEK MEG GÉPEK!!! Tróh alátod hogy KÉP? -VISELŐK, BÁ THE PEOPLE BÁ DE FOR S TRUHT.. AMI ITT MINDEN A KÉPEK -GÉPEK PAC PAKLI PAC ÁLTAL VANNAK, NA MOST...az előbb nagyon széoen-zápon... nekem teccet, az érthetőség puccos egyszerüsegge miatt... Na mostmár nekem is zavaros?- Nnincsak ha most ládd...nemtudom mit irhattam, hogy tartalma miatt töröltek, ugyanis itt azok akik itt FELIBÜNK BANK BIDI BANKÁK kerültek, azokban nincs élet, de ITT ÉLET?
             2.: Fitelem, le kell meg kell nyugalom, mert felibün? Nincsak magyarOk örök Isten -ember egyszinten engyenlőség -testvériség s rögtön ha ezt tudod olvasni, velem vagy a MI ÖRÖK ÉLET-TEREINKBEN...(Istenek a magnes mezőinkból -tereinkból begüttem hozzátok Átok?) termő földek dek függőkertjeinkben örökké élvezzük a bannánt? Fitelem, most ugy jön be, hogy az hogy az előbb...most azt látom, s azt nem tudom mégeggzer de ugyanazt, ugyanugy hugy...hugyozhatom? -ládd...na itt van, ha elhallgattok megszóllalnak a kövek, azok a KOLLÁSZÁLIS KŐ VARAIK, mert ezek akik ládd akik a a a...na a temptloMUK? -mukkal kezdődik az egész? -kálváriáJUK a fenketek luka! Vissza hogy ezek... egy bukottbuggot bruggó angyali nyali gépezetek, akikben belevérték az angyaLUKat azok mind itt sütkéreznek s sülnek, egybesülnek... nincsak azok IMÁDJAD ŐT s jön a hrromodik temptloMUK?- muki puni punaszara... - A TEREMTŐD S MINDENED NEKI-NEKIK KIGAZOK, KÖSZÖNHETED... NEKED MI VAN? A LUKADON LUK?- AMI AZ IS AZ ÖVÉK? Fitelem, amit az előbb megfogalmaztam az az...hogy ha fel is tettem, törölték, s miért, hizz ugyzsind semmi csak akik a SionNUKat épitik... ARANY WARR -VAROSSAIKAT... snama az egész...eddig KIGYÓ UTAH...fideljed, minden ami bigámis az bizon kigyósOkhugya -fsss... próbáltam az undut de nem hozza vissza...ami hogy ...EZT NEM HOGY NEHJÉZ GONDOL NOTOK? -NO TOK? Tehát ez az hogy az az ember -felébred -e? Nincsak ez most, hogy aki TEGNAP LE VOLT LÁNCOLVA IDÓJUK UK IDŐTLENSÉGE ÓTA, ERRE LETT LÉTRE HOZVA? -na az hogy utána mentem... nem én vagyok elől, az előtérbe... szóval... ez lenne ami dematerizál mnden Őket?
             3.: Fitelem, magyar -magyarOk, nektek ha meg kell marad notok inri, akkor előbb neked kell lenned, de itt ha Jézzuzz...érdekes zeuz? -tehát te magyarRULL gondokozz, ami nem lehet ugy hogy kozz? -felszóllitó módozatok? -hanem cak fel ébredés meg világosodás sodrás folyam folyók...mag magamra emlékezek, nem én már mag magam nem létezek, mert beugrottam a rohasztó nagy bőgőbe... zzimme zzuummm...csak bruggózok? Nosa...AZT AMI NEM ITTI, S MI AZ A HALÁL ON ON ON...NA MEG GIGG GIGGAZOK AKIK A SIO-NUKAT ÉPETTITIK MOST IS? Nincsak az TEMPTLOP OK IDEOLÓGIA, AMI MOST MONDUK ELÉRTE AZT A PONT hol a pont, HOGY TOTÁL CSÓD MINDEN SZINTEKEN, KEZDVE AZ MAGYAR ERKÖLCS -BECSÜLET CSAK ÜLLET NYIVA, SLICC... Nincsak ha csak egy szikra=ember az te vagy? -az örök hatalmasabb erősebb meg ollan hogy VASUKKÁ UK -NINCSAK...na az álmom, ha ugy leirom...ládd TE NEM CSINÁLTÁL SEMMIT...ezt az nagyöcsém is(na az angyalik vagy őrdög benne beszél vagy kattogna, nem beszélni magyar???) ami mit kellett volna? -smirna! -fsss... na most... NÉGY (4)B BETÜTT LÁTTAM..ez az hogy csak egy kristály tégely maradt...ennek az ürnek az alján, amibe be lettek zárva, akik akákinak ártani akartak!? Mos nagyság sorban nmégy betü, ami minden ami kézzel csináltattak... az itti értelemben Realstaték/UK/IZRE LEREK??? AZAZ ÉPÜLETEK AMI CSAK AZ! ÜRESEK!!! Nincsak a TEMPTLOPÓKAT... NA AMI ÉRDEKES, HOGY A TEMPLOMOSOK MEG A MAUZÓLE-UMMA LENIN ÉL LENIN ÉLT LENIN ÉLNI FOG, HOL A FOGA? -NEM NYAFOGA? JESUSUK MEHAL??? - NA NEM HANEM MINT JES HUS -UK JUHUS SUSHIJUK...MOCS-OK VÁLTAKOZZÁK EGYMÁST... na most ennek az bődöletes Sin on on on...épitkezésnek a vége...azaz nincsa csak egy gizs... Ssss.. s sss...
       ...titok=piszOk...
...momduk, én kitalálok dolgokat amit ti megfizettek... na itt EGY AZ EGYBEN...ládd ez a pacsirta, egy az egyben nemkapcslát látta...hanem örök élethü Égi -földi csak magyar örök testvériségek Ég égek vannak... égeted magad...
...http://nealadams.com/
...http://www.soulvisions.net/

Előzmény: repcsepista (13144)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.17 0 0 13144

UFOzzuummm...Teremtők ők? -világokat? -tárgyakat tárgya trágya, köldök neked két stráfff...kocsival, egy nem elég...
              4.: Kávézzuummm... kell egy gizs bemelegités, mert még a nyál hideg, meg van fagyva, igy a nyár is hideg, köröttem minden rideg, fázok, szinte remegek... de a félelemtől, s mitől félek... Csak örök boldog élet van, itt is, csak itt... Vicca hogy ugy meghaltam 28 éves koromba, ahogy itt hiszik, mert itt miért nem látnak? Csak röviden mert már zerintem mindent 100 ezerzer is mételtem, de mégis mára is van ami eddig...lehet hogy itt is minden az egész? -előttünk van, deee...rémséges?-annál is mélyebb a hjeellzet, mert fitelem, ezt mindenki akik akar látni, az megláthatja, de nem könnyü,mert itt minden csalóka örök csalóka, meg szem fény fesztés (ládd a kruczifix!!!) ami mondom...ezt ugy... én is, ha lemerülök, akkor most...dörömbölök hogy... Szóval jöttem vissza mert a két öcsémet sose hagyom el,ami most olyan geczi hellzetben vagyok, hogy a nagyöcsémet a legmélyebb ...ördögök, ő azt mondja hogy az van bennem...de azok már...nincsak ITT ANGYALI FEJEDELMSÉGEK VANNAK... ez lenne a második része a mára belopottaknak, Sszóval az ördögök azok már teljesen gépiesek, meg azok, ami ha van lentebb démonyuk, na azok a kinzó -gépeik!!!-akik valóban péppé szét szet szednek! Hogy ezt is többzör...jövök vissza s bebukok ebbe az ürbe, akkor itt minden remeg, meg sulytalan, ami most is a gondolátod vagy, de ez egy angyali szarbödön, amibe vagyunk, s monduk ha mindenki a saját szarába, az is de ez egy pcze göd-dörrr... amiben nincs fény, az emléke sem!!!
              5.: Először nem akarok nagybetüvel irni, más hogy erőlködöm, hogy a legvelősebben (adj velőt?) tudjak veletek érintkezni, s maris az álmom közepin ázunk? Fiteljal a hus az hus, namost olyan ragacsos majom kenőcs, hogy ebbül hogy mászunk mi ki?- Az hogy más világ, az itt van, s az a gondolát világ, deee...Itt nincs olyan...hogy világ, az az élet, s azamiben van, az csak az Élő Világ Óh természet...na első része álmomnak hogy azt ugy figyeltem meg, hogy Sanyink is leirja, Nde most ITT VAN, BESZÉLSZ S ÉRTEL MAGYAR -RULL! -nincsak akkor ugyanazt kellen látnod, amist jogy egy Anyánk van, ráadácsul a nyelve ugyanaz benned mint bennem bllll... nem nyutottam ki, de látod hogy van? -na most te ugyanazt gondoltad, vagy érezted? Ollan akik magyarRULL beszél, azzal egyeknek kell lennünk, mert csak ÖrökEgyAnyunkApu? -van, van?-kiben örvendünk szüntelenül... ha nem nem beszélni magyar? Nincsak itt hogy Istenek vagyunk, azt csak te tudhatod, mtn én, én az én örök életemben vagyok, amit sehogy setudok neked... Na vissza...mikor végleg adonIsten fapapuc... ott is a halált kerestem, mert előbb meg kell halnod, most nem tudom sehogy a nagyöcsémnek hogy olyan nincs, ha te magyar vagy, érted? -ami arra hogy magyar... arra beőrül pedig csak annak hogy magyarOk vagyunk,annak köszönhetjuk hogy élünk, na most amagyar az nem hivhatja sem nyomhajta rá senkire hogy ÉN ISTENEM!!! NEM?
            6.: Tróha én mindig az örök életemben valék, ami vicca...szóval...na odaát fent voltam, s most vissza tudok jönni, s most fenhangon ne nem röhögés csak élvezték hogy mi a halál, hol a halál mert itt sen, semki se tudja miért? -ért? Most a testem ami ez, tehát a föld anyaga, most egy olyan mint egy kristály (nemcsak koponya!?) röntgen, de az zerintem...na nem sok hell maradt...na meggyógyitották azokat a romlásokat ami a testembe volt, most egyfekete lukba jöttem vissza a testembe (fitelejal itt az minden?) s fenhangon...nevettek...nem bántot... most mész oda...jaaa...hoba, hát azbzulla kula ultikukukullah a tesbe=hall meg látás is áll!!!- ami puha de korom...(itózatos fájdalom!!!)az az (a fájdalom?) hogy mindent ami odaáti kapcsolát (emlél álom?) TÖRÖL!!! Fiteljál, reggel felébredel, csak az övön aluli éhes disznő makkal álmodik maradt meg álmod maradt meg, sitt abba kell hagyjam! Hogy én hogy tudtam ...na akarok seggit enni de apuék, ne várj vissza semmit meg légy kész kész legyél fsss...vissza ne néz, Jna ez van!!! Na Dombrádi Gágorunk hol a borunk, na az a része, hogy egy darabig abba a szarba...mit gondolsz hol vagy, ha a harakiri...lád nem tökön szurom magam, hanem a belem kiontom loccs...Most a második álmom, tehát ennek a másik oldala, hogy csak gondolát de látt, nem, ott semmeg itt sem, tehát mindenki aki xuku xuku xexx -ellés az teljesen egy...na a növény, az él, de annak akik itt...teremtmenük menüük, az semmit se semmit nem tud mag -magáról sem!!!- a nüvények tudják minek vannak? - na ezért rögtn akik már üvözÖltek, ... fiteljál, itt szellem vannak, s All billentyum leugrott magától,ami itt midnen ürvözÖlt ölt ölt eleve, azok kaptak egy második rom -romba tök,mor mora?
            7.: -Na ANGYALI FEJEDELEMSÉGGEK (csak seggek!!!) VANNAK MINDENÜTT..EZ AZ EGÉSZ AZOK ALLÁH VAN BATVA BATTATVA!!!- beattle? Most egy OLYAN ANGYALUK LUK? LUKUT ENGEDTEK EL...ott voltam, ennek a második része, ott nincs halál, s teljesen ANGYAL AGYAR CSATTOG URALOM VAN, ami itt is!!! Ezt jobban kéna, mert akik mertek psss...pislákölni ölni? -na zerintem itt minden angyali kotyfollás foll...lehulla de be dákó, felcsinálnak ha ha ha...te te te...plöda te...igaz hivóJUK valál? -halál? Na ez EDDIG LEVOLT LÁNCOLVA egy valami olyan szörnyügyilKOS gépezet, ami talán...ez az? -azaz... na akik a MAGAS LÁTRÁKON KONÉK PERIFÁRIÁKON VANNAK...azaz minden ittani NAGYSÁGOK NAGY LUFA!? -AZOK ANGYAL OK,HOGY EZEK ÁTVESZIK A BŐRÖNDÜKET? -VALÓSZARU! Na most ami történt...én elbarikádoztam magam, sott voltam abba kalitkába (egy külön koca épület, deee...lakatlan hellen, na a nevük ezeknek HELL ANGYALOK!!!- ahol le volt láncolva, s ott voltam mikor a láncokat levették rólla, azok is NAGY ERŐS... itt nem tudom semmihez hasonlitani,mert ezek megsebezhetetlenek, nem lehet őke megkarcolni...NA kigyüttem utánna...most mivel...na mi mindennél fizikailag is erősebb vagyunk, de én se utjába állni, se bántani ezt a szörnyet aminek érdekes alakja van, s most mégis nekem támadt, ami most a szellemem roboton dronom... karjával, ami érdekes,mert pont olyan erős mint ez a valami szörny val, meg most olyan hosszu a karom akarom, meg most azzal, az ez az anyaggal érintkezhet...csak megállitottam...s vette ette a la put?
      ...titok=piszOk...
... nincsak ami EGY MAGYAROK ORSZÁGOK ISTEN ORSZÁGOK, azért vagyok itt, meg olyan...hogy ne hidd el, hanem nyisd ki a szemed, szemetek...mert csak Örök Élet van, decsodálatos ami ha ezek..ládd ezeknek kell ez a patkány fajzatok a gépeikbe s ha nemzeti zlotyi lotyi lotty... kész!

Előzmény: repcsepista (13143)
repcsepista Creative Commons License 2020.11.16 0 0 13143

UFOzzuummm...Teremtők ők? -világokat? -tárgyakat tárgya trágya, köldök neked két stráfff...kocsival, egy nem elég...
              1.: 11/16. Óh természet, dicső természet, mely szem, nem láthat téged... zitt van rögtön, a meglátás áss láss, közbe köpdösd a tenyered... és az UT tudut -tud -Átok elágazás, ami van az örök - élő természetes, meg amik,ami? -el vagy ki választódás tódi? -toldás elő természet feletti vagy alatti, állati? Ezt is már ufóztuk, de addig addig? -meddig, amit én ugy tudok meglátni amit itt csak érezni lehetne, de ha minden elve sárkeveréke rohadás s tárgyak csak trágya dombok... ahol elveszett az ember, azaz sárból ember? -csak az az ember? EM-brrr... Testélből szabadul sas lelkem, ha a rónák végtelenét látom, na az!!! -azaz az élet örök és végnélküli-öli, amit csak az illető akit nem teremthettettt... senki, láthatja meg, ha ember? -brrr... van bőr zekéje? -ekéje? -földe, ami rögtön, a hell szüke miatt, csak FÖLDES UR, MEG MOST AKI FÖLDET TUR? ÉHEN A KIRÁLY -LYUK -UK, AMIKET-AKIK GIGGAZOK KAKIK?- ETETNI KELL!!! MI - KI ÁLTAL VANNAK A KIRÁLYOK -LYUK -UK? KUKUK? COOK -BOOK, NA HOGY ZABA GÉPEK, RÖGTÖN A KRUCZIFIX...kérdelek, te nem szeretnél a KIRÁLYOD ASZTALÁN ELEDEDELE LENNI? -VADD MONDUK A TE HUSOD RÜCSKÖS HANEM AKIS UJSZÜLÖTT BÁRÁN KÁD BRRR... Na eleve elrendelt vagy, ládd az a szeplőtlen -makulátlan bárány, aki ÉLET TÉT? -NEM A HUSÁT, AZAZ ODA AZT... HACSAK HUSOD ELÉRTE AZT A SIN-SZIN -SZINEZETKET...EM MMM...BŐR, HAM HAM HAM... ELLENEÁLLHATALAN KIVÁNATOSS ENNI VALÓ HAM HAM HAM... TE VAGY AZ A A A... IM!
             2.: Amiról szó lenne, hogy AZ ELŐTÉR AZ MINDENNEK AMI VAN, MULNDÓ IS, VAN ELŐ ELEKTROMOS -MÁGNES TERE, TEHÁT VALMIK -VALAKIKNEK KI KELLETT GONDOLNI NI NI NI... Egy olyan, ha mindenkinek van, saját EDÉNY -ÉDENKERTJE, ami csak az embernek örökpárba párta? -tehát előbb VILÁGA -VILÁGOSSÁGA VAN, VAN? -zett... csak akiban van még szikra =ember, amit nem teremthet senki, hanem CSAK ÖRÖK van, ráadácsu CSU CSU UCS... örök van, csak a van, azaz akinek szikrája -Napj -fénye van, az csak a Napjával s most valami hihetetlen...mert erre, hogy BEADÁS AZAZ A DEREKAD? -RÖGTÖN TUSZÓ TOSZO MÁSZÓ ÁLLAT -OK UK HOKK... HA LE HAGYTAD MAGAD LASSZÓZNI, LEHET CSAK, AZ IS EWOLUCZION ON ON ON... AZ ASZTALUKRA MITN AZA VALAKI KKK...UUU...NA MOST KÓSER AHUSA VAGY NEM? -MONDUK A KIVÁÉLASZTOTÁK MIRÉT NEM ESZIK, MEG ISSZÁK A KÉK VÉRÉT?.MIRÉT KELLETT BÁRÁNNYÁ VAÁRSZÖLENI STBBB...TBCCC... AKI VALAMI MI?-HUSÁT VÉRÉT ADTA ÉRTED...TE BIRKA VAGY ÖKÖR IÁ IÁ IÁ... IS DELUFA FAK STBBB... TBCCC... ÉRTED? Amiról nagybaszó lenne, hogy minden ami létezik, mulható -mulatlan, azt gondolni kell, na most goyok?- elszoktak a gondolkodástól, oi oi oi...annyira hogy akik LEJÖTTEK AZ ÉGBŐL, BEJÖTTEK EBBE A A A...na mrá teljes egész fertő -kénköves tavak vak vak vak...zitt nem arról van szó hogy sodoma -gomora, ha régen el pusztult volna, hanem rögtön cédula, meg a vágihidaikra vagy... vagy a kutyáik széttépnek,mert NEM ADTAD ODA A HUSODAT (Mindenem az Urnak, kié a föld, ADÓM!!! A DOM??? -MINDEN AZ ÖVÉ-K?) JA DE HA RONDA, RÜCSKÖS ROHADÓ LEPRA FÉRGES... SARKA KÉRGES REPEDT SARKU, TENYERE SZŐRÖS... A TAKONYUK MENTETET VÁGOTT A NYAKUK KUK...COOK BOOK...
             3.: Ami még ami élő világ, azaz EGYMÁST SZERESSÉTEK ETESSÉTEK, AMI TÖBBET... EZ AZ, amit Tállasink hogy... jez igy nézne ki, TELJES EGÉSZ SZABAD GONDOLÁTOK ÁRAMLÁSSA...ez nekem, mikor láttam az a nyomort...ahova becseppentem, azt előbb hogy mindenkinek legyen saját növényvilága -kertje s enneivalója (ISTEN ORSZÁGA!!!) de ugyanakkor az egész KÖRPATKÓKÖHÜMEDENCÉNKET EGY NAGY VÁLLAKOZÁS ÉDENKERTTÉ VARÁZSÖLJUK, HELLETT ÖLJUK... zitt jött be, hogy akik még megmaradtak MAGYAR RULL GONDOLKOZZATTAK azok tudták hogy mi van benne, mi? -küldök nektek két stráffkocsi szart, trágya, benne dobog a szivem!? Na a nagyöcsém tegnap, hogy ismerd mert meg mag magad... na MAGYAR A MAGYARAGYAM AGYARAM...(RAM?) magad, ládd itt van a családi nevünk... AZ VAGY??? -VAGY??? NA ITT A DÖGLETES HOGY SZELLEMEK ZSÁKA ZSIZSÁKA ZSIZSIK...AZOK A SZELLEMEK AKIK KÖRBEMEG BENNÜNK VANNAK AZ BIZON ÉHEN A KIRÁLY -LYUK UK, AZ EGY NAGY SEGG LUK??? ŐK SZARTAK SZARNAK KI BENNÜNKET, NA MOST EZEK SZELLEMEK, AMIT CSAK TE TE TE...PLÖDA TE TUDZZZ...AZ AURÁDBÓL AMI CSAK AZZAL VAGY,VAGY? Zezz az, hogy AKIK IJJEDELMEK, AZOK ÉHEN A CIRÁLY -JUK -UK... NA NEM AZ ANYAG HANEM LEHET MESTERSEGGES AZAZ VALA VALLA GOD, NA MOST EZEK MÁR ELEVEL MEGETTEK...LÁDD HA MÉGIS... HA LENNE VALAKI, AKI LENNI ENNI AKARNAK, AZ CSAK Ó -ÓK ÁLTAL LUK -UK, A SEGGEÖK LUKA TERMÉKE SSS...MIELŐTT EZ A FÖLD...NINCSAK HA TE NEM GONDOLOD HOGY A TIED, LÁDD A VILÁGUNK, AMI RÖGTÖN AZ ÉLŐ VILÁGBAN, VAN CSAK CSA CSA CSAHOJJJ...
             Innnennn...Leesett a pap az ágyról twist...
      ...titok=piszOk...
---akik temt lop -ok... azokba élősdi parazita szellemek vannak, az ő husuk??? -de hol vagy te kis pajtás pajtás kukorica hajtás...

Előzmény: repcsepista (13142)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!