Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.04.18 0 0 34
http://www.youtube.com/watch?v=zPnDEvn_HW0

"Invisible Light"

A sneak preview of a track from Scissor Sisters' third album, Night Work, which is out on June 28 2010.

Imádnivaló.
jump76 Creative Commons License 2009.03.18 0 0 33

http://www.youtube.com/watch?v=6m247SoleDk

The Kolin: San Francisco

scissor sisters utánérzés...

jump76 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 32
DeeDee83 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 31

Global Cool will be hosting a live webcast of Scissor Sisters' special Halloween show tomorrow night (October 31).

To enjoy the gig from the comfort of your desktop just log on to
global-cool.com and make a simple pledge to reduce your CO2 emissions.

Check out
global-cool.com for more information.

 

 

Rögzíti valaki?

Geneviée Creative Commons License 2006.10.25 0 0 30
Naaaa, légyszi írjon már valaki valami hozzászólást!!! Nem lenne jó, ha kihalna ez a topic. A Scissor Sisters nagyon is megérdemli, hogy legyen nekik legalább egy topic a fórumon!!! Szóval Scissor Sisters rajongók, írjatok!!!!!!!!!!Ezennel kötelezővé teszem!!! :)
Geneviée Creative Commons License 2006.10.19 0 0 29

Sziasztok!

Örülök, hogy végre valaki nyitott egy topicot a Scissor Sistersnek. Jó tudni, hogy sokan vannak rajtam kívül, akik kedvelik ezt az együttest. Szeretek mindenfajta zenét, de a Scissors Sisters igazán egyedi. Aligha sorolható be bármilyen stílusba!!!! Ez a legjobb az egészben!!! :)

pingvin10 Creative Commons License 2006.09.28 0 0 28

Most éjjel hallgattam meg az új lemezt....illetve még mindig hallgatom, leírhatatlan! A debütáló single közel sem a legjobb dal az új hananyagból- nem mintha az hagyna bármiféle kívánnivalót maga után!:) Egytől egyig remek számok... tán kevesebb "sláger" kapott helyet a CD-n, de szerintem messze felülmúlja ez a 12 kompozíció az első albumot. A dinamikai impulzusok sokkalta erősebbek, én a prozódiával is  jobban vagyok kibékülve. A Land of a thousands words pedig...hú, vazz!

 

Na, nem fényezem őket tovább, ebbena  topikban nem hiszem, hogy szükség lenne rá...

 

Hallgatta már egyeltalán valaki az új profuktumot? Vélemények?

TrokanP Creative Commons License 2006.09.25 0 0 27
a radio 105 szerint olaszországban most oket töltik a második legtöbben. Mármint az új számukat
DeeDee83 Creative Commons License 2006.09.16 0 0 26
B-side Creative Commons License 2006.08.23 0 0 25
Iggy Pap mellett övék volt talán a legjobb Szigetes fellépés. Új lemez sztem atom lesz (a hallottak alapján).
Előzmény: piggyboy80 (24)
piggyboy80 Creative Commons License 2006.08.22 0 0 24
hello úgy tűnik másfél és után szólok hozzá a topichoz és közben a Scissor Sisters fellépett a Szigeten, amin volt szerencsém ott lenni. Volt még valaki más is, és hogy tetszett a produkciójuk, hm?
panel_fox Creative Commons License 2005.03.12 0 0 23
jesus, ne emlitsuk egy lapon a U2-t a Scissor Sisters-szel, plz!
A comfortably Numb a szerelmem, de csak mert popular buzi vagyok. go with the flow, follow the influences with some creativity. A SS pontosan akkor dobta piacra a tokeletesen 80-as evek hangulatot idezo szintizenet es a neonmeduzas klippet, amikor elindult sodro utjara a nyolcvanas evek ujrafelfedezese. A siker az idozitesen mulik. Masreszt iszonyat performerek, ezert vartam a szigetes fellepest (2004), es nem haragudtam rajuk, amikor megtudtam, h azert mondtak le, mert masnap dvd felveteluk volt, es nem akartak leszedalva forgatni. New Album for fUnS!
diesel()diablo Creative Commons License 2005.03.09 0 0 22
kiköltöznék, bebuzulnék, szétkokainoznám az agyam, és lelőném a pharrelt.
Előzmény: Szőrös (20)
arbiter_la Creative Commons License 2005.03.08 0 0 21

Én tegnap hallgattam meg először elejétől végig az albumot, és szeritnem brutál jó, jobb, mint amire számítottam.

Az hogy buzik kit érdekel? A zene számít, vagy mi a fene!

Van jövőjük, és kész.

Szőrös Creative Commons License 2005.03.08 0 0 20

lennon is ott élt! nem gondolkoztál már azon hogy te is kiköltözz? :DDDDDD

jobban járna topik is, most képes lesz valaki miattad nekiállni letölteni azt a hullaszar nerd lemezt

Előzmény: diesel()diablo (17)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.03.08 0 0 19
ja, hát biztos nem szűklátókörűek a csávókák. amúgy most az jutott eszembe, hogy ezen a lemezen istentelen jó kokain-fílinget lehet hallani. vagy csak én hallom?
Előzmény: La Méduse (18)
La Méduse Creative Commons License 2005.03.08 0 0 18
Úgy tudom, még a PF-nak is tetszett a COmfortably Numb. Ami azért nagy szám, nemde :)
Előzmény: diesel()diablo (17)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.03.08 0 0 17
nekem a nerd mellett az év lemeze volt. először iszonyúra felidegesedtem a pf-feldolgin. 3x kellett hallanom ahhoz, hogy rákattanjak. azóta rájöttem, hogy az egyik legjobb kovernóta, a maga nemében. az egész lemez meg istentelen fasza, végre egy zenekar, akiknél igazán lehet érezni, hogy nwe york-iak. vhol már említettem, hogy a sonic youth óta nem volt ilyen, nekem legalábbis! és ennek örültem!
La Méduse Creative Commons License 2005.03.08 0 0 16
Mondjuk az egész videó témája egy orgiába oltott buziparti, de olyanokat nem cenzúráztak ki, amikor az énekes srác smárol egy másikkal. Asszem, azt mosták el, amikor egy fallosz-karikatúrát nyalogat eléggé félre nem érthető pózban, több személy társaságában az ágyon. :)
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.08 0 0 15
Miért, mi volt benne ?
Előzmény: La Méduse (14)
La Méduse Creative Commons License 2005.03.07 0 0 14
Csúnyán kicenzúrázták a Filthy & Gorgeous klipjét nappali időszakban.... mondjuk nem is csodálom.
kugela Creative Commons License 2005.03.06 0 0 13
hehe, nekem is ez ugrott be róla kapásból, vártam, hogy rázendít laurára vagy vmi... :D
Előzmény: La Méduse (12)
La Méduse Creative Commons License 2005.03.06 0 0 12
Ez a BálintÁdám gyerek a Megasztárból emlékeztet a SS fejhangú énekesére. Na mindegy :)
MARiO Creative Commons License 2005.02.05 0 0 11
A U2 azért fasza csapat, mert nem kell sokat keresnie, hogy önmagánál jobb zenekart találjon maga elé, mint a Stereo Mc's.
La Méduse Creative Commons License 2005.02.05 0 0 10

Köszönöm, hogy felhozzátok a topikot.

 

Építő jellegű hozzászólások is jöhetnek. :)

 

De ha nem, hát nem. Ott egye a fene.

Borzas Creative Commons License 2005.02.05 0 0 9
Egyébkétn ezt a fixa ideát manhuval karöltve hogyan fejtettétek meg anno?
Előzmény: zeuszka (7)
Borzas Creative Commons License 2005.02.05 0 0 8
Nem tudom, mért hiszed hogy a könnyűzene olyan valami, amihez érteni lehet, báááá.
Előzmény: zeuszka (7)
zeuszka Creative Commons License 2005.02.05 0 0 7
mondjuk te nem is értesz hozzá, borzika :PPPPPPPPPPPPPPPP
Előzmény: Borzas (6)
Borzas Creative Commons License 2005.02.04 0 0 6
A Comfortably Numb gyalázat. A take your mama out all night-os szövegű klipes szám George Michaelbe ojtott Robbie Williams, fazonra-zenére egyaránt, a legutóbbi klipjük legalább jó groteszken néz ki, de a zene nem lett jobb. A lemezt megpróbáltam meghallgatni, de unalmas.
La Méduse Creative Commons License 2005.02.04 0 0 5
Na jó, akkor idemásolom a topiknyitót. :)
 
 
Azért nyitottam ezt, mert nem találtam róluk topikot. Pedig...! Van valaki még rajtam kívül, aki hasonlóképpen gondolja? A Scissor Sisters egy öttagú New York-i együttes, 4 fiú és egy lány. "Érdekesség", hogy mind az öt tag a fiúkat szereti. Ja, és a nevük egy leszbikus konfiguráció szlengje. Állítólag. (De hogy minek nekik?? :)) A lényeg: az első "számuk" a Comfortably Numb (Pink Floyd) egészen meredek feldolgozása volt, aztán jött a Laura c. agymenés, nekem eléggé tetszett. Most meg találomra belehallgattam a "Mary" c., számba, és naaaaagyon tetszik. Olyan, mint egy régi Beatles-szám. (De nem lopás.) Tessék hozzászólni, már ha van mit. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!