Keresés

Részletes keresés

kentaura Creative Commons License 2005.08.12 0 0 158
Ez egy elég érdekes dolog. Ha az eredeti szerződésben nem volt benne az építési terület őrzése, nem biztos hogy leverheted rajta. Ha jól tudom, cégesen az örzés 300-600Ft+ÁFA/óra, amiből a vagyonőr kap 150-300 Ft-ot (majd utánanézek pontosabban, nem tuti adatok). Zsebbe fizetve, helyi embernek olcsóbb, csak akkor nincs felelősségre vonási lehetőség sem, ha valami eltünik. Volt már olyan építtető, aki az egyik szakival beszélte meg az őrzést (szobafestővel) és amellett, hogy nappal dolgozott neki, este ott aludt a házban és vigyázott rá.
Előzmény: Axióma (157)
Axióma Creative Commons License 2005.08.12 0 0 157

Csak marginalisan kapcsolodik, de szerintetek mennyibe kerulhet realisan egy epulofelben levo haz orzese? Nemsokara hozzak a gepeszeti meg vill.szerelesi anyagokat, es a kivitelezo azt hitte majd ezek miatt csendben fizetunk de en vagy keresek olcsobbat vagy odamegyek magam aludni (3 haz kulonbseg), de meg azt is ketlem hogy a szerz. alapjan ezt kifizettetheti velem...

 

KareninaAnna Creative Commons License 2005.08.10 0 0 156

Vájolet,

 

nem tudok neked árajánlatot adni, viszont azt kérdezném, hogy a tervezőtökkel zökkenőmentes volt-e az együttműködés és hogy milyen árba jött az eng. terv. Mi mostanában keresünk tervezőt és tetszik a tevezőtök web oldala és persze a ti leendő házikótok is!

 

köszi,

 

anna

 

 

Előzmény: vájolet (151)
Axióma Creative Commons License 2005.07.29 0 0 155

Olyanrol tud valaki, hogy a betonba kavics helyett valami muanyag (nem mernek eskudni, de talan polisztirol) zuzalekot raknak, na ilyen hol kaphato? Allitolag van a gyongy ami draga 20 (talan e/m3), ezzel szemben a zuzalek 5 (ua.) ertekben volt/van, mar amikor van valahol, mert most csak Szfvar kozeli forrast tudott a FeMu-nk. Valaki akinek sikerult beazonositania, hogy mire gondolhatok, es me'g tud is egy lelohelyet Bp kornyeken (Szentendre iranyaban meg jobb), azt megkoszonnem! (Majd meg megkerdezem, mert tudtam mi a neve pontosan, de lyukas az agyam... tudom hogy igy nehez hogy nem is tudom hogy mit is kell keresnem... szoval bocs.)

betonos Creative Commons License 2005.07.20 0 0 154
A következő betonárakat tudom biztosítani.

 

C  8-16/KK  7200,-  Ft.

C10-16/KK  7700,-  Ft.

C12-16/KK  8200,-  Ft

C16-16/KK  8700,-  Ft

C20-16/KK  9300,-  Ft

 

Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.

Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút is tudom intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.

 

Tel: 06 70 505 5700   e-mail: beton@citromail.hu   Web: www.beton.on.hu
Hangabel Kft. Creative Commons License 2005.06.11 0 0 153

Tisztelt vájolet!

 

Ytong ügyben szeretném szeretném felvenni a kapcsolatot Önnel, de (lehet, hogy én vagyok alulképzett fórumozó) mintha nem volna publikus az e-mail címe.

Amennyiben jó árakat szeretne, kérem keressen.

Czupor Balázs

06-30-632-55-10

czupor@freemail.hu

hangabel@invitel.hu

 

Előzmény: vájolet (151)
205T16 Creative Commons License 2005.06.11 0 0 152

Ugyan nem nekem szólt a felhívás, de mégis megkérdezném:

1. A 100-asból és a 200-asból is N+F-es kellene?

2. P4-esből a 300-asra és a 375-ösre is szeretnél árat?

 

205T16

Előzmény: vájolet (151)
vájolet Creative Commons License 2005.06.08 0 0 151

Sziasztok!

Pont Rs , nekem most jött el az ideje, szóval kellene árajánlat az Ytongra, P2-esre és P4-esre is légyszives. Szállitással. áfával, raklappal(visszaveszitek?) együtt. Épitkezés helye: Őrbottyán (26 km....)

 

600*200*200 280 db

600*200*300 760 db

500*200*375 2720 db

600*200*100 1440 db

 

Ytong beltéri-kültéri vakoló habarcsra is kérnék ajánlatot!

 

Minderre sos lenne szükségem:)

 

Köszi!

Gabriel13 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 150

Sziasztok!

Kb. 200 m2-re való monolit födém készítéséhez keresek zsalu anyagot  1 hónapra bérbe a III. kerületbe augusztus közepére-végére.

Ha valaki tud ajánlani ilyet kérem jelezze.

Köszönöm.

sylvanus67 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 149

Jó ötlet, egy a baj. Én hiába mondom neki, hogy "szfv C8-16/kk 8970 + fa szlaval"

amikor azt fogja mondani hozassam onnét. A szállítási költség meg mindent elvisz. És mondom a környéken ilyen árak vannak. Szétnéztem.

Előzmény: Droopy (142)
PONT RS Creative Commons License 2005.06.02 0 0 148

Szerbusztok!!!

Bocs, hogy eltüntem de millió a meló! Mérleg, vevők stb...

Való igaz Pest nekem messze van kedves Éva. Annyit azért tanácsként, hogy minimum lista -12% az YTONG + a fuvar. Porothermre lista - 20% + a fuvar.

Mindenkinek kellemes építkezést kívánok, meg nyaralást, ha marad píz ;-P .

 

 

Előzmény: Retro1021 (144)
betonos Creative Commons License 2005.06.01 0 0 147

Budapesten eladó 20.000.- db nagyméretű, tiszta bontott tégla. 70 Ft/db.

 

ÉRDEKLŐDNI: 06 70 505 5700

Retro1021 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 146
Köszi az ötletet, utána fogok nézni.
Ha lesz használható információm, árlistám közzéteszem.
üdv
É
Előzmény: MZ/Y (145)
MZ/Y Creative Commons License 2005.05.31 0 0 145
PontRS szolnoki, úgyhogy Neked nem Ő kell.
Itt egy cím:
http://www.epitoanyagkereskedes.hu/
Csokis topiktársunknak jó árakat adtak és ők pestiek.

Ha jutsz valamire, beírhatnád, milyen árat adtak, illetve kit találtál legolcsóbban. Pesti építkezőknek segítség lehet.

U.i.: Ha a BB Ház olvassa ezt és létrejön az üzlet, jutalékot az OTP 12345678-12345678-00000000 számlára kérem. :o)
Előzmény: Retro1021 (144)
Retro1021 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 144
Kedves PONT RS,

ha jól emlékszem a korábbi hozzászólásokra, akkor Te tudsz küldeni téglára árlistát.
Nálunk most fog indulni egy ikerház (két különálló egység) épitése, igy most ajánlatokat gyűjtünk téglára.

Épitkezés helye: Budapest XV. kerület
(házanként egy szint + tetőtér, kb. 100m2/ház)


Tudnál küldeni árakat a következőkre (szállitási paramétereket is)?

Ytong tégla ára

30-as vagy 38-as Porotherm (de ha jobb az ár, akkor Mátra- vagy Budatherm is jöhet) ára


Előre is köszi, ha küldesz árlistát

Az e-mail cimem:
evetke70@axelero.hu

További szép napot,
üdv
Éva




Előzmény: PONT RS (134)
Droopy Creative Commons License 2005.05.26 0 0 143
Keresek ablakfolia arakat. Kivitelezes nelkulit, mert a t. kivitelezo a folia m2-ar  legalabb ketszereset szereti elkerni pluszban...
Droopy Creative Commons License 2005.05.26 0 0 142
legkozelebb eloszor nezz korul a readymix-nel es arakkal felvertezve szakallkitepesig alkudj. szfv C8-16/kk 8970 + fa szlaval
Előzmény: sylvanus67 (139)
viktor a takarító Creative Commons License 2005.05.26 0 0 141

árkartell??

(csak egy példa: arab ország - Kuvait - kereskedője a végén már a földhöz csapkodta a cuccait, számológéppel kalkulálta, hogy éhen hal-e a családja, majd a közel féláron megvett ékszer eladását követően jöhetett a jól megérdemelt vendéglátás...:-))))

Előzmény: sylvanus67 (139)
ArroW Creative Commons License 2005.05.26 0 0 140

Pont RS!

 

Szuksegem lenne itt helyben, Szolnokon ~70db 600*200*100-as NF-es ytong valaszfal elemre. Milyen aron/db lehetne nalatok hozzajutni? Amennyiben jarhato, a felesleges papirmunka terhetol is megovnalak szivesen.. :)

 

Arrow

sylvanus67 Creative Commons License 2005.05.10 0 0 139
Hogy tudod ennyire olcsón biztosítani a betont?

Nálunk c16-os beton 13500 Ft környékén volt nettó, feketén. És mikor mondtam a kereskedőnek, hogy engedjen valamennyit a 140 m3-es rendelt mennyiségre vagy átmegyek máshoz, szó szerint majdnem elsírta magát, hogy csődbe megy ne csináljam ezt vele. Adott 5%-ot. Most már tudom micsoda haszonnal dolgozik. Mentségemre szóljon, hogy a többi betonkereskedő is ebben a 13500 Ft-os sávban dolgozik.
Előzmény: betonos (137)
MedweSpali Creative Commons License 2005.05.09 0 0 138

Sziasztok!

Teljesen leült a társalgás!Emberek! Ébredjetek! Én meg csak várom, várom azt a remek árajánlatot...

betonos Creative Commons License 2005.05.06 0 0 137

Ismét én! Sziasztok!

 

A következő betonárakat tudom biztosítani. Budapest és környékén.

C  8-16/KK  7200,-  Ft.

C10-16/KK  7700,-  Ft.

C12-16/KK  8200,-  Ft

C16-16/KK  8700,-  Ft

C20-16/KK  9300,-  Ft

Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.

Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút tudom számla nélkül is intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.

 

Tel: 06 70 505 5700   e-mail: beton@citromail.hu   Web: www.beton.on.hu

 

 

duncanx Creative Commons License 2005.04.26 0 0 136

szervusztok !

 

mennyi kedves ismerős :)))

Axióma Creative Commons License 2005.04.25 0 0 135
Kicsit megszivattak / megszivattam magam cserépügyben, úgyhogy hátha itt tud valaki jót ajánlani. A terv: Creaton Profil, az árajánlat szerint 14 raklap (266 nm), + kiegészítők (azokra is tudok darabszámot). Igazán csak júniusra kell, de hátha még most az előző akcióból kimarad valahol... (végső helyszín Pomáz).
PONT RS Creative Commons License 2005.04.22 0 0 134

Szervusz Medve!

Elnézést a csöndért, de futom a köröket, honnan lehetne téglát küldeni (Abony, Solymár)legolcsóbban Valkóra.

Előzmény: MedweSpali (131)
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.20 0 0 133
Kösz, Betonos,
dehogynem. :o) Noname kis üzem, semmit sem lehet róla tudni (már amiket írtál), fél ár - itt már val'szeg nem csak a név(telenség) miatt van ekkora különbség.
Előzmény: betonos (132)
betonos Creative Commons License 2005.04.20 0 0 132

Kedves MZperYpsz!

 

Az előregyártáshoz nem sokat konyítok. Ha nem tudjuk a beton minőségét, a technológiát, (pl. rázóasztal, vagy un. tojógép) Akkor nem tudunk semmit. Vagy pl. ha jó is a minőség, meg a tecnológia, akkor sem tudjuk, hogy a betonelem mennyire lelkiismeretesen volt utókezelve. Lehet az akármilyen jó beton, ha nem utókezelik (locsolják) rendesen.

Így nem tudok semmi tanácsot adni.

Üdv: Gábor

 

 

 

Előzmény: MZ/Y (130)
MedweSpali Creative Commons License 2005.04.19 0 0 131

Szerbusztok Gyerekek! A mai napi mese RS bácsitól reméljük a betonacélról, tégláról, pth födémről szól. (reméljük!) Tehát: B60.50 6 mm, tekercsben, 0,2 t.,  B60.50 12 mm szálban, 0,25 t., hegesztett acélháló 6*2,4 m 150*150-es elosztás 6*6 mm 0,42 t., B38.24 8 mm betonacél. Ez az utolsó valszleg nem az alapba. Bár lehet, hogy a háló sem. No mindegy, többet nem próbálok okos lenni.

Aztán: pth kerámia burkolatú vasbeton gerenda 7 db 2,75 m-es, 23 db 5,5 m-es

Továbbá: pth elemmagas kerámiaburkolatú nyílásáthidaló: 15 db 1 m-es, 30 db 1,25 m-es, 3 db 1,75 m-es, 3 db 2 m-es,

66 m2 pth béléstest 25*52*17 (vajh hány db 66? 441? vagy mínusz gerenda?)

58,4=59 méter pth nf hőszigetelt koszorútégla 11,5*33*20

kéményhez kisméretű nagyszilárdságú tömör tégla 25*12*6.5 Hf10-mc 2,43 m3, miért köb és miért nem négyzet???

És JÖN: 145 m2 pth 38 nf!!! azaz 2320 db? És a feles elemeket hogy kell kiszámolni?

Zsalukő: 40*50*23 Zs40 14 m2, nekem ide Leier van írva, az jó?

Pillértégla 25*12*6,5 I.oszt. Hf30 0.45 m3

Válaszfaltégla: 40*20*10 I.oszt. Hf10-mc 63 m2

Mára ennyi. Nemsokára JÖN, JÖN, JÖN: Tető!Nyílászáró!Meg a sok egyéb fityfiritty!

Lécci ne feledd, hogy Valkóról van szó!!!Szállítás, raklap, izé, bigyó.

Ja a végére:Mediterrán tetőcserép? Jó-rossz vélemény bárkitől?

 

 

MZ/Y Creative Commons License 2005.04.19 0 0 130
Te tudod, de én így nagy nyilvánosság előtt nem hirdetném a fekete részét...
Egy kérdés, bár csak áttételesen beton: a környéken az egyik kis betonüzem gyárt beton béléselemet E-gerendához. Jóval olcsóbb, mint a "gyári". Meg szabad venni?
Előzmény: betonos (129)
betonos Creative Commons License 2005.04.19 0 0 129
A következő betonárakat tudom biztosítani.

C  8-16/KK  7200,-  Ft.

C10-16/KK  7700,-  Ft.

C12-16/KK  8200,-  Ft

C16-16/KK  8700,-  Ft

C20-16/KK  9300,-  Ft

Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.

Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút tudom számla nélkül is intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.

Számla nélkül is mehet a beton, de nem ezekből az üzemekből. Ez a szállítási távolságtól függően, egyedi árakkal mehet. Így a beton ára a következő:

C12-24/KK 8000,- Ft

C16-24/KK 8900,- Ft

C20-06/KK 9900,- Ft

 

 

Tel: 06 70 505 5700   e-mail: beton@citromail.hu   Web: www.beton.on.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!